• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
ahojky, tak jste dnes užívali(y) sluníčko? Mer, to je dobře, že už to ustupuje. Z čeho to může být?
31. srp 2008 ve 21:18  • Odpověz
Sršni, prý z nadměrného čištění nebo že se ti tam dostane voda. Já si čistila uši tyčinkou každý den a to je prý moc, prý jen jednou za měsíc :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
1. zář 2008 v 06:49  • Odpověz
Ahoj holky!
No jo, o nadměrném čištění jsem taky slyšela. Ale že to je pak až takhle bolestivý, to tě Mer fakt lituju!
1. zář 2008 v 07:50  • Odpověz
dobré ránko,tak myuž samy samotinký,cvalík je pořád hledá,tatínka taky ,byl doma měsíc a to je znát :frowning2: ,tak si jdeme číst, :slight_smile:
1. zář 2008 v 08:29  • Odpověz
Ahojík.No ono asi ani tak nejde o nadměrné čistění,jako o to,že tyčinky jsou špatný.Lepší je občas použít audispray a nebo prodávaj takový kornouty,ten se strčí do ucha,zapálí a nechá se hořet až k rysce a pak se to vyndá,uhasí a když to pak rozmotáš tak vidíš ten huj co tam byl :grinning:
1. zář 2008 v 09:42  • Odpověz
Ahojte, tak dneska pádíme na ten HK k docentovi a pak do nemocnice pro termín, jsem moc zvědavá jak to bude.

Dorotko, tak máme doma mapu Klouzka a normálka se nemusí zajíždět ani do města a vypadá ta cesta fajnově, jen problém je s tím jak by se to dovezlo :frowning2: :unamused: No ještě holt uvidíme.

tak jedeme, papa
1. zář 2008 v 09:42  • Odpověz
dobré ránko, ježiš marjá, já si je čistím teda tak 23x do týdne, to je asi taky moc, co? :astonished:
my tu máme dnes dědu, musím si skočit k doktorovi, takže my máme na dnešek malé A, jo? Ale nakouknu a když tu budete, tak písnu :wink:
1. zář 2008 v 09:43  • Odpověz
jé, to je dobrý, 23x to mělo být 2-3x do týdne :grinning:
autor
Jej, tak to čučím, já jsem na svoje uši taky uchyl a čistím je snad i víckrát jak jednou denně, kdykoliv mám chvilku a narazím na vatovou tyčinku.... Jednou za měsíc? Tak to bych chcípla, i jednou za týden je pro mě nepředstavitelný :sweat_smile:
jj,čištění uší-nadměrné to fakt zpusobuje,manžovi to taky na ušním řekli,když měl ten zánět,je fakt,že si je teda čistil fakt často :confused: my byli včera v tom AQACENTRU V HK,super ,koupili jsme si rodinnou od 10-12 za 380,- cvalík se teda vyřádil,nejvíc se jí líbilo ,když pouštěli ve velkým bazénu vlnobití,to jí nevadila ani vlna přes hlavu,jela s tatí i na tobogánu ,asi třikrát,nejdřív jsem měla strach ,že se bude bát ve tmě ,ale byla jen vykulená ,ale hned eště,eště,to už se smála,když vyjeli,větší hrdinka,než maminka :grinning: ,pak jsme razili do futura,mají výprodeje ,nic extra,ale dětem něconového do školy jsme pořídili a nákup v tescu,jako tradičně,měli máslo za 19,90,mléko za 9.90,tak jsem si nakoupila do zásoby :wink: my máme velkou spotřebu :grinning: jo a pečivo 0,90,banány 19,90 což mě udivilo ,když tady jsou 28,-a výš :unamused:
1. zář 2008 v 10:11  • Odpověz
Teda to jsi Cvaldi odvážná, B. chtěl vzít tatí taky do tobogánu, ale dala jsem zákaz, měla jsem strach! Ale tak když to Cvaldiík zvládla, tak to třeba příště taky zkusíme. :wink:
No sršni, už jsem si říkala, 23x do týdne, to je teda dost!!! :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2008 v 10:25  • Odpověz
ahoj holky,
no jo, prý je to moc, já si je taky čistila v jednom kuse, teď si koupím asi ten sprej do uší, a tyčinkama si je čistit už nebudu, protože v životě už nechci mít něco s uchem !!!!!

Dnes mi přišla krásná bundička na podzim a paní mi k tomu přibalila zadára krásný tričko, takový překvapení vždycky potěší :grinning:

Nevíte jaký je rozdíl v mléčný a nemléčný kaši? Nějak to nechňápu, když dělám nemléčnou, tak ji dávám do mlíka a pije to normálně z lahve a když dělám dle návodu mléčnou, tak se to dělá do vody a je to hustý na lžičku, tak já nevím jestli je to tak dobře.

V. mi nechce vůbec sedět na nočníku, tak já nevím, jestli to mám pořád zkoušet, nebo zas třeba chvíli počkat :unamused:
1. zář 2008 v 11:02  • Odpověz
bubli já měla většístrach než ona,ale viděla Míšu a Honzu,tak šla za nima a nebála se,jen první jízda ,to byla dole vykulená asi ze tmy,ale pak už se smála,Honza to dole vždycky přibrzdil a dal ji nahoru,zvednul ruce,jo bylo to moc prima,puvodně jsme vzhledem k pěknému počasí plánovali zoo Praha,ale myslím,že bychom se odpoledne z prahy těžko dostávali a stát někde v koloně sa prckem :unamused: ,nakoupili jsme a ještě jsme razili na chalupu a opékali,takže příjemnej konec prázdnin a tátovi dovči :wink:
1. zář 2008 v 11:06  • Odpověz
mer cvalík taky moc nechce na nočník ,nehrotím to :wink:
1. zář 2008 v 11:07  • Odpověz
Mer nemléčná je vyrobená bez sušenýho mlíka,tudíž se do ní to UM musí přidat a já jí to vždycky udělala hustší na lžičku a mléčna má v sobě sušený mlíko,tak proto jen přidáš vodu.Taky jsem to nejdřív nechápala :wink: ..Na krabici píšou že to mužeš udělat hustší,ale jestli ti to flaškou vypije tak ani nemusíš.Mě to Ančí lahví nechce,tak proto to dělám hustý,páč jinak by se mi to ze lžičky vylilo,jak je to řidký.
1. zář 2008 v 11:16  • Odpověz
autor
Jé, se máte, že vám něco jako jsou kaše, mrňky jedí. N. nechce nic, mlíka se zřejmě přepila, kaši - to se ji obrací kufr a to jsem zkoušela z plnotučnýho kravskýho i krupicovou klasiku, puding - včera ji strejda uvařil max výbornej, ale nejvíce ji zachutnaly piškoty v něm, takže taky nic, a abych do ni něco ml. dostala, tak jedině zabírá nepečený dort z tvarohu a jogurtu s broskvemi. Jinak fakt nic. NO a Lipánek - nejlepší duo - čoko vanilka.

My včera byli v lesse na houbách, tak máme nové slovíčka v slovníku - HOUBA - HOBA, STROM - TOM :grinning:
1. zář 2008 v 11:25  • Odpověz
jo holky od 1.9 je bazén v hk zavřenej,jukněte na stránky :unamused:
1. zář 2008 v 11:27  • Odpověz
popy někdy se takhle děti odstaví od mlíka ,ale je to přechodný
1. zář 2008 v 11:28  • Odpověz
holky, vy máte plavčo v pondělí?
1. zář 2008 v 11:29  • Odpověz
No tak to máme teda štěstí, B. ráno a večer v pohodě vypije 200mlíka. A kaše jí taky, včera dostala poprvé z kravskýho mlíka krupicovou a v pohodě.

Cvaldi, tak to teda na ten bazén kouknu, to je pech. :confounded:

Mer, my máme plavání v pátek od 11.30. jako minule.
1. zář 2008 v 11:37  • Odpověz
No fakt zavřeno, díky Cvaldi za upozornění... :fearful:
1. zář 2008 v 11:39  • Odpověz
tak to mě to asi bude vyhovovat víc od těch 12.50, protože V. spí do 12.00 :wink:
1. zář 2008 ve 14:01  • Odpověz
Bubbly, to dáváš mlíko plnotučný z krabice?
1. zář 2008 ve 14:01  • Odpověz
Mer, včera poprvé jsem jí uvařila kaši z polotučného mlíka z lahve- jmenuje se to "Čerstvé mléko". :wink: Krabicovýmu mléku moc nevěřím...
1. zář 2008 v 19:22  • Odpověz
A to plavání mi extra nevyhovuje protože B. chodí spát už jen jednou denně a to v 11.30... A to už je většinou dost protivná, tak nevím jak by to vydržela až po plavání... Já ještě sama nevím jestli budem chodit.
1. zář 2008 v 19:23  • Odpověz
Ahoj POlanko, ohledně uší, jednou jsem byla na ušním , protože jsem blbě slyšela a měla jsem ho zacpaný, čistila jsem ho denně vatovou tyčinkou, to mi vynadal, že kupa lidí si myslí, jak si nečistěj super uši a že to není vůbec dobrý, že maz se má vyplavit ven a jen z venku setřít, takže já si uši čistím jeho radou, každé ráno malíčkem namočeným ve vodě jen z venku, v žádném případě dovnitř, zní to divně, ale je to tak, to samý A. nechám mázek vyplavat ven a pak setřu vatovým čtverečkem.K mlíku, nemléčnou jsem dělala z vody a přidala akorát dvě odměrky mlíka, víc ne. Bramborovou dělám z plnotučnýho , krabicovýho a dobrý. Koupila jsem i krupičku a budu dělat polívku a kaši, jelikož kaše už stojí v Br. kolem 70kč :angry:
1. zář 2008 v 19:55  • Odpověz
Pro představu hodím podobnou sedačku, co budeme mít a koukněte na stránky :wink: http://www.rameta.com.pl/meble_tapicerowane.php?produkt=483 Taky moc nejsem zastánce PL výrobků, ale vzhledem k tomu, že to fakt tahaj a vydávaj za český, nemám zájem to kupovat u nás o kupu dráž, že? :wink: Ještě www.brw.com.pl :wink:
1. zář 2008 ve 20:09  • Odpověz
Zdravím při večeru, tak má manža termín a to až 3.11. říkali jsme až a to musel ještě na jedno vyšetření a tam se hrozně moc divili, že prý už :unamused: že se prý objednává momentálně ana únor a dýl, takže můžeme být rádi že jde přednostně :sweat_smile: Tahle operace se prý totiž dělá jen 2.lidem do měsíce, takže mazec. Tak už si klíďo můžeme dohodnout termínek oslavy na 100%, jen jsem koukala, že vám začínají ty plavča a to pátky a pondělky, takže to asi přesuneme na jinej den v týdnu, že??
1. zář 2008 ve 20:09  • Odpověz
Dále upozornění: během září- října pojedeme asi do Ikey pište si co chcete a něž pojedem dám vědět a kůpime :wink:
1. zář 2008 ve 20:10  • Odpověz
Dorot, moooc pěkná sedačka! to by se mi taky líbila... A Ikeu zkouknu a zaúkoluju tě, to jo. :wink: :dizzy_face:
1. zář 2008 ve 20:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.