• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
mě nechce poslední dobou večer vůbec kaši ani mlíko.
nějak nechápu tu kaši mléčnou od Hami, mají se dávat 4 lžíce na jednu kaši, takže celé balení, je tak na 2-3 porce, což je teda hodně málo.
Bubbly, jaký děláš ty kaše? Ty si vaříš normálně jáhly atd???
1. zář 2008 ve 20:17  • Odpověz
O.K ale ještě nevíme, kdy, takže hlásím dopředu, ať máte čas :wink: Konečně někdo, já myslela, že spíte. táta dělá návrh bytu, interiér, jak se vejde nábytek a takl :wink:
1. zář 2008 ve 20:17  • Odpověz
jj, Mer, vařím si jáhly nebo rýži (kulatozrnnou), krupičku (vyjímečně), ... A prodávají i vločky - jáhelný, rýžový, pohankový, ovesný a z těch to jde nejlíp. Prostě je chvilku povaříš, nebo pokud jsou instant.tak je jen zaleješ vařící vodou dle návodu, pak přidáš trochu UM a je to. :wink:
1. zář 2008 ve 20:20  • Odpověz
Ahojky,tak to je paráda,že to můžeme naplánovat.takže termíny jsou 19.a 23.9.-takže pište kdy se to komu hodí a ráda bych to dala do kupy do konce týdne ju :wink: ..Místo konání je teda Polanský koupálko,takže to tam taky musím zamluvit,atd..
1. zář 2008 ve 20:20  • Odpověz
Od Hami stojej za prd, já je měla a zatím nejlepší byla Sunarka a pak DM babylove, ta stála pár švestek a byla super :wink: Počkat , já myslela oslava 26.9? Mám nějakej zkluz?, Změna? Bordel, bo co? :confused: :grinning:
1. zář 2008 ve 20:26  • Odpověz
já zatím můžu kdykoliv.

Bubbly, teď jsem ti napsala na skype a ty jsi se právě odhlásila :grinning:
To musí dát strašný práce, ne? To děláš jen večer nebo i třeba k obědu? když si představím každý večer vařit jáhly a UM, tak by mě asi kleplo. A ani nevím, jestli by to jedla, ale budu to muset vyzkoušet.
1. zář 2008 ve 20:28  • Odpověz
Jáhly dáváme do polívky má je ráda, já je dělala jako rejžák s blumama, akorát pěkně prděla :grinning:
1. zář 2008 ve 20:29  • Odpověz
Anička polívky nesnáší,vždycky jí nějakou uvařím a je to katastrofa,takže jsem s nima prozatím skončila..S těma termínama jsem to napsala pro případ,že by se to ten poslední pátek někomu nehodilo..takže pište pište :wink:
1. zář 2008 ve 20:31  • Odpověz
Já můžu jak 19. tak 23. ale spíš bych byla pro 23. protože 20. máme velkou oslavu u našich a budu mít 19. hodně chystání a lítání.

Kaši jsme zatím zkusila 1x a to od Sunarky, moc odvařená z toho malá nebyla, byla totiž s jablky a ona už moc jabka v poslední době nechce, asi se jich přejedla v přesnídávkách :unamused:
1. zář 2008 ve 20:33  • Odpověz
Já to začala dělat tak, že dopoledne než jde spát má polívku a po spaní druhý a funguje to. Přesnídávky moc nemusí, taky se jich přejedla, za to miluje rajčata a chleba s máslem , NEBO sýrem :wink:
1. zář 2008 ve 20:35  • Odpověz
Já jsem pako,soráč,chtěla jsem napsat 26.9..omlouvám se..
1. zář 2008 ve 20:48  • Odpověz
:grinning: Tak 26 by šlo a pokud to jsou pátky, tak snad oba, já fakt nevím, jako tradičně dám vědět nma poslední chvíli no :confounded:
1. zář 2008 ve 20:49  • Odpověz
Dorot a to dáváš normální polívku, vodnatou? Nebo nějakou hodně hustou. A co třeba děláte k tomu druhýmu jídlu? Já jí občas dám třeba brambor nebo rýži a na to kydnu trochu skleničky nebo udělám zeleninu, do toho nudle a maso,ale chtěla bych zkusit i něco jinýho
1. zář 2008 ve 20:51  • Odpověz
Tak polívku dělám jaká mě napadne, rajská, nebo krupicová s vajíčkem a zeleninou i z jíšky už měla zahuštěnou, prostě jí všechno, kromě kořeněnýho a smetany atd.................... K druhýmu měla např. dnes maso na kousky, zeleninu a kaši :wink:
1. zář 2008 ve 20:52  • Odpověz
Jak kdy no, co mě napadne, má ještě na zítra, ale místo kaše- těstoviny :wink:
1. zář 2008 ve 20:53  • Odpověz
jo, musím se vám pochlubit, budeme mít super internet :dizzy_face: teda jako rychlý ADSL ale ne teda od O2 od té máme jen přípojku, a děs běs hrůza a sprostá slova tady psát nebudu, nebo mi to smažou, ale horší firmu jsem fakt nepotkala :angry: :angry: :angry: :angry: Mají na nás blbě adresu, 4x jsme tam volali na IL, vždy se pokoušeli o změnu adresy a nic a nakonec nám řekli, že je problém v systému a že si máme zavolat později. Děs běs, dneska jak jsme byli v HK, tak jsme se stavili na prodejně přímo ve Futuru, opravdu zážitek, tam nás slečna začla přesvědčovat, že ta adresa je správně a ukazovala nám to, že jí to systém jinak nedovolí nastavit, tak jsme jí vysvětlovali, že to je adresa baráku o kus dál a ona prostě nechtěla moc slyšet kráva jedna. Tak už jsem vybuchla, ne že bych na ní ječela, ale řekla jsem rázněji, že jako nechápu co to je za problém a firmu, nikdy nikde to problém nebyl jen u nich, pak mě manža raděj poslal do přebalovacího koutku napřed s malou a že už to raděj vyřídí on, no tak to skončilo tak, že ona to sepsala jako stížnost a předala vejš, no tomu říkám bordel a firma naprosto mimo.
1. zář 2008 ve 20:53  • Odpověz
:grinning: poslal do přebalovacího koutku, to začnu používat místo běž do.... :grinning:
1. zář 2008 ve 20:54  • Odpověz
Ale je to sprostý, ony ty co seděj za tím stolem tam jsou jen na ozdobu, informace hahaha :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2008 ve 20:55  • Odpověz
No mě se ty pátky moc nelíbí, no, ale tak spíš toho 26. A nemaj náhodou holky to plavání právě v pátek??
1. zář 2008 ve 20:57  • Odpověz
Já bych brala víkendy, ale to se moc nehodí ostatní, tak se přizpůsobíme no :wink:
1. zář 2008 ve 20:58  • Odpověz
Dorot, přepokládám, že nedáváš polívky z pytlíku. Já totiž pro nás hodně dělám z pytlíku a přilepším si je, že jsou jak domácí, ale domácí dělám taky.
1. zář 2008 ve 20:59  • Odpověz
No jo asi maj,ale v tejdnu se to některým taky nehodí,tak já nevím.Každej to měl v pátek tak bych to zachovala ne?Mě je to celkem jedno,ale ráda bych to věděla nějak dopředu :wink:
1. zář 2008 ve 21:00  • Odpověz
já teda do domácích dávám hodně masox, a to asi ještě nemůže, ne?
1. zář 2008 ve 21:00  • Odpověz
Neměla by, ale pokud zapomeneš, že jsi ho dala, tak pro jednou :wink: Ale já odebírám dřív, než tam dám masox atd... ten tam dám nakonec, sice to mám dát na začátku, ale budiž no :confounded: :wink: Polívky z pytlíku neeeeeeeeeeee, to musí být, když je dělám i pro nás.
1. zář 2008 ve 21:02  • Odpověz
No my jsme to měli v plánu jít tam hned potom :grinning: :grinning: tak mě raděj poslal napřed abych se nerozzuřila na celý Futurum, nevím, dělala jsem na IL v T-Mobilu a to byla nejbanálnější věc změnit chybně zadanou adresu a tohle byl pátej člověk kterej toho v týhle pitomý firmě nebyl schopnej. Úplně mě vytočilo, když mě začla přesvědčovat že bydlím úplně někde jinde. Ale je to jejich průser, oni totiž nepíšou městskou část do adresky na dopise, tudíž by bylo třeba, psát tu naši část obce do názvu ulice, ale prostě u nic hto nejde. Prostě machland 95 není naše adresa a hotovo. Nebyl problém opravdu nikdy nikde, ani v bankách ani nikde jinde, jen u O2. Tahle pošťačka nás zná a tak nám to donesla, jenže Bůch ví co bude za pár let a kdo nám tu bude nosit poštu a budou to dostávat cizí lidi :angry: :angry:
1. zář 2008 ve 21:03  • Odpověz
a rajskou děláš z protlaku?
Ptám se jak blb, viď? :grinning:
1. zář 2008 ve 21:04  • Odpověz
a to jí dáváš normálně lžickou? To musí mít všude, ne? :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2008 ve 21:04  • Odpověz
Dadi měla jsi říct, že kvůli nim teda budeš bydlet u sousedů ne? :angry: :grinning: Rajskou dělám z protlaku poprvé z rajčat a taky nebyla špatná, jen fakt musím přidávat cukr, to by se nedalo jíst :confounded: Jo lžičkou :grinning: :grinning: Všude to nemá, my jíme způsobně, jako fakt, :wink: Horší jsou nudle v nudlovce, ty má i na krku :confused:
1. zář 2008 ve 21:08  • Odpověz
zatím jsem malé teda polívku nedávala, právě kvůli masoxu, ten jí dávat nechci a jen osolený vývar mi přijde že to není ono, takže nevím :unamused: ale z pytlíku bych jí teda zatím 100% nedala

Jooo a tu oslavu máte/me v plánu teda zase až odpoledne?? a nebo jako dříve sjezd dopoledne i s obídkem??
1. zář 2008 ve 21:11  • Odpověz
Pro nás to není nic moc, ale A baští i bez masoxu, ten nechci dávat zatím vůbec a solím minimálně :wink: Jo tak mi přijedem až odpoledne, až táta skončí v práci :wink:
1. zář 2008 ve 21:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.