• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Tohle daadi domluvíme až budeme vědět kdy se to teda komu hodí.
1. zář 2008 ve 21:14  • Odpověz
Jediný koření, co používám, je do zeleniny, třeba když dělám maso na zelenině,co přijde do svíčkový, tak tam dám v celku pepř kuličky, nový koření a bobkáč a ono to chytí šmak a jak jí to jede, stejně dělám i dušenou mrkev :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2008 ve 21:14  • Odpověz
já bych jí taky určitě nedala z pytlíku, ale právě když dělám normální domácí polívku, tak mi to přijde bez masoxu nebo koření nijaký, ale zkusím to s tím bobkáčem atd. :grinning:
1. zář 2008 ve 21:19  • Odpověz
No to jo, já miluju polívku, když je hodně kořeněná, hodně pepře, masoxu a stejně do toho leju ještě magi, ale A to nepotřebuje :wink: By dostala šok :grinning:
1. zář 2008 ve 21:20  • Odpověz
no tak tu mrkev mojí berušce nikdy neudělám, nesnesu pach vařící se mrkve, je mi z toho blivno, nejím totiž vařenou mrkev :confounded: proto jsou pro nás výhodný skleničky, malá by totiž nikdy ode mě nedostala tolik zeleniny v jídle. Ale už mám v plánu zkusit tento týden bramborovou kaši, jen nevím, zda jí tam raděj nedat do toho svoje mlíko, jogurt jsme už zkusili a nic, ale nechci zbytečně dávat kravský a ze svýho jogurt dělat nehodlám :grinning: :grinning:

Frog, ok už držím klapačku :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2008 ve 21:21  • Odpověz
jj, kořeníme jako máchalovic, miluje smetanový omáčky, to jí nezakazuju :slight_smile:, zatím eliminujeme koření a hooodně soli - trošku jí přisolím, ale ne moc, už jsme si tak nějak zvykli solit míň, co ji máme :grinning:. Polívky vařím klasický vývary, hlavně mrkvičku a masíčko, to miluje, občas s rýží, nudličky, nebo dnes měla vajíčkovou zavářku

nám by vyhovoval pátek 19., 26 budeme zřejmě pryč, a nejlepší by to bylo někdy v týdnu - třeba po, út, čt.. my jsme tu oslavu měli ve čtvrtek :slight_smile:
1. zář 2008 ve 21:21  • Odpověz
Dadi jak nehodlám? Zkus to :grinning: :grinning: Smetanu právě taky nemůže má pak toooo......... :grinning: Kaků. hodně kakůů
1. zář 2008 ve 21:23  • Odpověz
Mrkev milujeme to zas jo, takže až pozvem Dadinky, máme vyhráno dostanou skleničky a hotovo :grinning:
1. zář 2008 ve 21:24  • Odpověz
joo :slight_smile:
dorot, už je mi jasný, proč se Baťa dožíl skoro 94 :sweat_smile:
1. zář 2008 ve 21:24  • Odpověz
Akorát u nás je problém A rýži nesnáší, prostě ji plive, vytřídí to v tý hubince, ani nevíme jak. Takže spíš těstoviny i do polívky, naštěstí dělají rýži těstovinovou přímo do polívky. Výborná je vločková s vajíčkem a porkem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2008 ve 21:25  • Odpověz
:grinning: :grinning: Začnu asi krást a uvidíme :grinning:
1. zář 2008 ve 21:25  • Odpověz
hlavně, ať Ti na to nepřijdou :grinning:
1. zář 2008 ve 21:26  • Odpověz
Asi přijdou , bylo by divný, kolik krámů se nám doma hromadí :grinning: :grinning: Táta Ferarri, máma Jeep :grinning: A. - Tatru :grinning:
1. zář 2008 ve 21:28  • Odpověz
Táta zavelel musím jít spát :grinning: Protože co? Poslouchat se musí :grinning: :grinning: Zítra máme svátek jo? jen tak nenápadně upozorňuji :grinning:
1. zář 2008 ve 21:29  • Odpověz
:grinning: :grinning:
to já bych si koupila Porscháka - zappa do toho dám, tak co :grinning:
1. zář 2008 ve 21:29  • Odpověz
a Adušce přejem všechno nej nej nej k zítřejšímu svátku! A jdu taky něco dělat. Naši mají zítra 30 let výročí :slight_smile:
1. zář 2008 ve 21:30  • Odpověz
30? nO nazdar to jsem zvědavá na nás :grinning:
1. zář 2008 ve 21:31  • Odpověz
Pokud nepůjdu nedožiju se ani 3 :grinning:
1. zář 2008 ve 21:31  • Odpověz
Daadi takhle jsem to nemyslela :wink: ..Jejej to Andulka vařenou mrkev miluje.Dám jí to na talířek,třeba s květákem a ona to jí sama :slight_smile:
1. zář 2008 ve 21:52  • Odpověz
TO MY UŽ 3 OSLAVILI :wink:
1. zář 2008 ve 22:06  • Odpověz
TAK TU MŮŽU JEŠTĚ BEJT :grinning: :grinning:
1. zář 2008 ve 22:06  • Odpověz
ale nebudu tolik křičet :confused:
1. zář 2008 ve 22:07  • Odpověz
tak nic, tak jdu spinkat... dobrou!
1. zář 2008 ve 22:35  • Odpověz
Dobré ráno! Teda, vypnula jsem včera PC a vy jste se tu rozkecaly!!!!

Já polívky vařím, pro B. všechny možný ale bez soli, dávám koření (jako podravka ale ze Zdravý výživy-ta je bez soli a bez chemie-vlastně jako sušená zelenina). Včera měla drožďovou, moc jí chutnala, nemá moc ráda vývary se zeleninou, raději má zahuštěný. A děláme to jako Máchalovic, před spaním polívku, po spaní druhé. A k druhému jí taky dávám už asi všechno,kromě vepřového, jen bez soli.
Mer, kaše dělám jen občas, max. jednou za týdne , k snídani nebo k večeři. Většinou ale večeří zbytky od oběda, okolo půl 6 a před spaním, okolo tý 18.45 má mlíko. Tak tak je to u nás :wink:

A jako první dnes posíláme potřesení ručičkou do Máchalovic rodinky! Milá A. vše nej nej nej!!!!! :astonished:
2. zář 2008 v 08:20  • Odpověz
Adélce přejeme všechno nej nej.. :wink:
2. zář 2008 v 08:38  • Odpověz
Jinak termín je mi jedno.
2. zář 2008 v 08:40  • Odpověz
ahojky,Adélce vše nej........,pátky my celé září nemužem-plavčo,ale jinak to je jedno :wink:
2. zář 2008 v 09:57  • Odpověz
Děkujeme a krásný den všem, tak A má dnes k obědu vločkovou polévku se zeleninou, kořením na svíčkovou a ještě trochu krupičky na zahuštění, petrželku a rozklepnutý vajíčko. K dopolední sváče měla kaši, vyjímečně byla tak protivná, že jsem jí rychle šoupla flašku a mazala spát :angry:
2. zář 2008 v 10:13  • Odpověz
B. má dneska taky teda den... :angry:
2. zář 2008 v 11:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.