• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
nějaký erupce,my jsme šli taky do hajan uřvaný a to u nás bejvá málokdy,dnes to vypadá na hezký den ,vyrazíme s Froginkama odpo ven,musíme se domluvit ještě na ty narozky,no snad to klapne,Honzuv táta je už přes měsíc v nemocnici a je to moc špatný ,takže to nejhorší čekáme každým dnem,takže u nás žádná sláva,navíc tchyně to nese špatně,tak se děsím co bude až bude opravdu konec,je to život :frowning2:
2. zář 2008 ve 12:27  • Odpověz
Cusky,
Gratulace Adus, ale proc jdu pisnout. Byli jsme na vikend v Polance a v pondeli sli s muzem darovat krev. Jsem si rikala, ze kdyz nejsem tehu a nekojim, tak te mezipauzy musim vyuzit. Klaplo to a vzali me a tak jsem absolvovyla svuj jubilejni desaty odber! Pak jsem muzika teda dotahla do Prioru, ze potrebuju koupit nejakou latku, pro Adus a tak neco. Kdyz jsem uprostred nakupu zjistila, ze je tam desne moc lidi a zacala se zajimat vo co jde, koukam, ze maji slevu na vse 20% jo tak proto lidi jak nasrato. Jenze ja mela uz latkyx ustrizeny a tak jsem teda sla do fronty, ktera koncila az u televizi. Me vomejvali. Manza to nastesti udejchaval, ale me teda ten vydejchanej vzduch a dlouhy stani po tom odberu vubec nesedli a tak jsem se urychlene odebrala o patro vis na hajzlik.
Tak ze se vylet v celku povedl. A pocasko parada. V nedeli jsme byli v Ratiboricich na dozinkach, Adi jedla svoje prvni Lipo, co ji vnutili T-mobile slecny a ja si jeste v pondeli dojidala trdelnik se skorici. Ted uz zase drzet lainu, ze jo.
Tak pa
2. zář 2008 v 18:17  • Odpověz
autor
Hezký večer všem,
též se přidáváme ke gratulacím oběma Aduškám:slight_smile:
Seymi, to jsi dobrá, v mezipauze darovat nejcenější :grinning: Jinak též gratulace i tobě, k tomu jubileu :dizzy_face:
No a taky teda čučím jak umím, ale tady se to nějak rozjelo :confused: Nestíhám dočítat a ani se o to pokoušet nebudu :sweat_smile: Projela jsem to jedním okem :wink:

Dnes jsem byla s Poppyškou u dr., naší dr. :dizzy_face: Ráno P. kašlala jak starej vyhulenec a tak jsem ji naložila na kočár a jely jsme, bála jsem se, aby ji to nespadlo na průdušky, ale dobrý, dýchání čistý :slight_smile: Takže mi ani dr. nic nenapsala a já budu plenit nakřečkovanou lékarnu :sweat_smile: A k mlíčku, opravdu mohla být Nutrilonu přepitá a tak mi dr. dala vzorky Beby, tak jsme to prubly, první co mě zarazilo, že je řidší, ale Poppyška 150ml vyzunkla a já čučela :confused: Takže 3x hurá, konečně něco pořádnýho po :confused: 5ti dnech :pensive:
2. zář 2008 v 19:51  • Odpověz
Všem hezký zbytek dne a malé Adušce všechno nej :wink:

My jsme byli celý den u skoro tchýně (maminka mojeho bejvalýho) Bylo to moc fajn a Dianka se chovala spůsobně :slight_smile:

Frogíku, tak to by byl průšvih když by oslavenkyně nemohli na svou oslavu, ne?? Tak co ten termínek dát na ten překleplý 23.9.???

Jo a pokračování našeho boje s O2 pokračuje, dneska nám přišel email od GTS Novery, že net nám byl spuštěnej a všechny potřebný údaje, manža to nastavil a divil se proč to nejde a když jsme si zkusili na svoje číslo zavolat, tak z O2 to hlásí že jsme byli odpojeni a z TMO to hraje halali, takže super, ještě jsme nevolali a ani se nepřipojili a jsme KO. Na IL O2 nám řekli že je vše OK a že se k nám přijede podívat technik, že je asi problém někde v kabelech. Super služby, opravdu, vřele doporučuji pokud chcete skončit u CHocholouška.
2. zář 2008 v 19:54  • Odpověz
autor
koukám, že UPC a O2 by si mohly podat ruce.

Jo a Sršni, vyhrála jsem nad UPC, musela jsem teda psát ještě jednu obhajobu a Český telekoumunikační úřad rozhodl v můj prospěch :dizzy_face: A to jsem si fakt myslela, že nemám šanci nad někým takovým jako je tahle podlá společnost.

Pro ostatní: je to na dlouhý vyprávění, ale jestli o to budete stát, tak se s vámi podělím, každopádně je to něco podobnýho jako mají Daadinkovi :confounded:
2. zář 2008 v 19:58  • Odpověz
Ahojky cholky.Ta¨k mi byly dneska v cvaldovejma venku a malá froginka dostala žihladlo a pak jsme s epodívala pořádne a oni byli hnedka dvě.Jedno na zápěstí a druhý na nosíku,chudinka malá :wink:
Daadi dneska jsme to s cvaldou probíraly a dohodly jsme se,že to uděláme v týdnu,třeba ten čtvrtek 25.9.Říkala,že ti písne na icq..já ti písnu ip.
2. zář 2008 ve 20:03  • Odpověz
Poppy a můžu vědět c se stalo vám v rychlosti?? Fakt by mě to zajímalo :confused: Švagr měl taky UPC a utekli od nich. JInak je fajn že ten kašlík není na průduškác ha snad to budete mít OK.
2. zář 2008 ve 20:05  • Odpověz
autor
Frog, jeje, chudinka malinká, to si musela zkusit, zrovna nos a zápěsti...au au au :pensive:

Daadi, normoš jsme odebírali s manžou (tehdy ještě s přítelem :grinning: ) UPC - mini & HBO a jednoho krásnýho dne u nás zazvonil podomní prodejce od UPC, že jemu to pomůže a nám prej taky, ať si dáme rozšířený balíček a to na tři měsíce po 1,- Kč., manža se dohadoval, že neee, že na něj smlouva už jedna sepsaná je a že nemá zájem, tak pán si vyplnil smlouvu na mě a i mě podepsal!!!. Tudíž na jednu bytovou jednotku jsme měli smlouvy dvě a tu původní jsme platili dál, s tím že se podle operátorů na bezva IL (placené) platí smlouva nová. No nicméně jsme to už pak neřešili, pže jsme se sice každej zvlášť odstěhovali a hele, mě po třech letech došel dopis od ČTU že mám zaplatit cca 7tis včetně náklady správního řízení, no tak jsem se do příslušný doby odvolala, sepsala jsem dopis a poslala jim ho, nechala jsem si vyjet i platby inkasa z roku 05 a doložila smlouvu o smlouvě budoucí, když jsme byt prodávali, no prostě masakr. Ale stálo to za to, vyhrála jsem. Nejdřív jsem si myslela, že to vyhraju, když si nechám udělat znalecký posudek na svůj podpis, že ta smlouva nebyla podepsána mnou. No doufám, že je to k pochopení. Každopádně poučení že UPC už nikdy více.
2. zář 2008 ve 20:16  • Odpověz
autor
Jo a já jsem byla v té době, kdy u nás pán zvonil v práci, takže já ani nevím, kvůli komu jsem sepisovala slohovku. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
2. zář 2008 ve 20:19  • Odpověz
Poppy, já od Beby upustila, protože mě dělala hrudky a V. to nechtěla, tobě hrudky nedělá?

Poppy, to je masakr :frowning2:

Holky, dáváte i omáčky smetanový a tak? Já teda dávám skoro do všech omáček masox i do těch polívek. No budu muset zítra vyzpovídat Bubbly, jaký dělá polívky, protože já chci dělat polívky i pro nás a to se pak nedá jíst :sweat_smile:
2. zář 2008 ve 20:24  • Odpověz
autor
ne, nemám v tom hrudky :confused: Ale dělala jsem ji dnes poprvé :confused:
2. zář 2008 ve 20:28  • Odpověz
Mer já dávám bebu už od 4. měs a hrudky nedělá.Ta trojka se ale musí hoooodně protřepat,páč jinak ti je udělá a ucpe dírku ve flašce,jednou se mi to stalo.
2. zář 2008 ve 20:29  • Odpověz
Frogíku, chudinka malá, je už OK??

Poppy, to je maso a pak si pust nějakýho hajzla do bytu. Osobně nikdy nikoho bych si domu nepustila a nemám ráda ani pokud cizí člověk zazvoní u dveří :angry: Ale ten chlápek co to sepsal by měl dostat po držce s prominutím.
2. zář 2008 ve 20:30  • Odpověz
poppy, gratuluju k výhře - a tak Ti pomohl ten znelcký posudek?
2. zář 2008 ve 21:10  • Odpověz
autor
Já jsem si ho nakonec nenechala dělat. Zapůsobilo psaný slovo :wink:
2. zář 2008 ve 21:14  • Odpověz
PROBRALI JSME TERMÍNEK OSLAVY A VYPADÁ TO NA ÚTERÝ 23.9. tak se můžete vyjádřit, je to hlavně kvůli tomu, abychom se sešli v co nejvyšším počtu a pátek nevyhovuje kvůli plavání pozdní oslavenkyně Cvalinky
2. zář 2008 ve 21:16  • Odpověz
Poppy, tak co takhle napsat knížku??? :grinning: :grinning: :wink: :wink: Ne, fakt to jsou magoři a je fajn že to dopadlo takhle dobře. Jen nechápu kde na tebe ten cizí debil schrastil údaje, to už dneska aby se fakt člověk bál chodit do schránky.
2. zář 2008 ve 21:19  • Odpověz
autor
On nic nepotřeboval, jméno i příjmení jsem měla na dveřích, adresu - byl v baráku u dveří, tím získal i číslo bytu a nic víc nebylo potřeba :sweat_smile:
2. zář 2008 ve 21:22  • Odpověz
třepu jak blázen a stejně tam někdy jsou.

Já 23.9. můžu
:wink:
2. zář 2008 ve 21:23  • Odpověz
autor
Jo ty hrudky? Jsem teď fakt nevěděla souvislost :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Já taky můžu, zatím o ničem o čem bych měla vědět nevím, takže můžu :dizzy_face:
2. zář 2008 ve 21:26  • Odpověz
Poppy, tak to je fakt firma na .... Na takovýhle věci by snad měli chtít RČ a nebo alespoň datum narození, fakt mazec, to to pak může napsat na koho bude chtít a jen obejde pár zvonků :astonished: :astonished: :rolling_eyes:

OK Mere, super :wink: :dizzy_face:
2. zář 2008 ve 21:27  • Odpověz
autor
no Daadi, teď nevím s jakou firmou to bylo, ale údaje a adresy si braly ze Zlatých stránek, ach jo, teď si nevzpomenu v jaký to bylo souvislosti. Jóó, už vím, tak takhle si sepisovaly registrace chytrý AvonLady z HK. Když jsem dělala coordinatorku (fakt jen chvilku:slight_smile:), tak tam byli takový "chytrý" hlavy, samo, že letěli s pořádnými pokutami :unamused:
2. zář 2008 ve 21:34  • Odpověz
No tak to je fakt mazec, zaplať pán Bůh, že nejsme v žádným veřejným seznamu.

Jooo, Mere, už delší dobu Tě chci poprosit ať se mi na to ICQ ozveš, píšeš mi z něj SMSky, ale když jsem Tě hledala, tak Tvojích přezdívek je tam celkem dost :unamused:
2. zář 2008 ve 21:41  • Odpověz
Všem dobrou noc přeju :wink:
2. zář 2008 ve 21:51  • Odpověz
autor
dobrou dobrou, taky jdu, mám vyžehleno:slight_smile:
2. zář 2008 ve 21:52  • Odpověz
Já 23.9. taky můžu :wink:
3. zář 2008 v 07:31  • Odpověz
dobré ránko,tak 23.9 se hodí i nám pokud se nebude něco závažného dít :unamused:
3. zář 2008 v 07:46  • Odpověz
Ahojky,tak to je paráda,tak to vypadá,že termínek bude v pohodě :wink:
3. zář 2008 v 08:52  • Odpověz
Dobré ráno, dopoledne, tak u nás se spí všichni kromě mě :wink: O termínku řeknu muži a dáme vědět jo? Kdybychom mohli dorazíme kolem 16h nejspíš, akorát jestli to je na koupálku, tak mám strach oi tom říct tátovi, jelikož v 15h pojede z Polanky k nám a pak zas zpět, ale snad to udejchá :grinning:
3. zář 2008 v 09:51  • Odpověz
holky, vy tam budete brát s sebou mužský?
3. zář 2008 v 10:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.