• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Mer,je to dopo.bez chlapu,jako to měli Sršničky,čas upřesníme :wink:
3. zář 2008 ve 12:22  • Odpověz
myslím ,tak jako vždy jsme to mívali kolem pul jedenáctý,ještě se to upřesní
3. zář 2008 ve 12:25  • Odpověz
Máchalovic holky nemužou dorazit dopo.?
Přesně tak je to dopolko přes obídek,takže bez chlapů..
Já tady šílím,malá řádí,přitom je unavená,od 6.00 nespala a ty debilové co nám tady mění okna si míchaj elektr. ponornou míchačkou barvu před našima dveřma a přitom dělaj okna o patro níž..rámus to dělá příšernej..at už jsou ta okna vyměnená nebo mě švihne.. :frowning2: :angry:
chudáček froginka ,my už skoro hodinu zařezáváme,Daadince jsem psala IP,jelikož máme nějaké předělané icq a nemužu se tam dostat ,tak až pubertáci dorazí,tak se tam snad dostanu,my dnes byli venku dopo.na nákupu,tak jsme se pocourali ,bylo nádherně.,odpo jedeme na chalupu :wink:
3. zář 2008 ve 12:29  • Odpověz
froginka vstává v 6?To by mě zabilo,ale jde o zvyk,my v 7.10-7.30
3. zář 2008 ve 12:30  • Odpověz
Jo je jak budík,ráno padne 6.05 a ona stojí v postýlce a chce si hrát.Teďka už 1,5 hodky spí,ale divím se,páč tady je snad třetí světová a mám pocit,že tam snad dělaj něco se zbíječkou,páč to je fakt síla.Mě už třeští hlava a já trubka jsem nechala golfky u tatí v autě a skládat a tahat z balkona ten druhej kočár se mi nechce,když už jsem ho tamn tak pracně narvala.Jo a jinak cvali mám postýlku.nakonec jsem vzäla tu Vital co tam měli a dokonce tu oranžovo-zelenou kombinaci.Paní mi jí sama od sebe rozložila,abych mi ukázala jak se to dělá a když byla rozložená,tak jsem zjistila že ta barevná kombinace je docela pěkná,ty barvy jsou mnohem hezčí než na netu.Obrázek vždycky skresluje..Takže super a můžem odsud v pondělí vypadnout..
3. zář 2008 ve 14:05  • Odpověz
Holky, vy to chcete přes oběd? Není to blbý když holky chodí přes oběd spát?
3. zář 2008 ve 14:11  • Odpověz
Fuj, teď jsem přijela z Polanky, je tam na padnutí, ale budeme vzpomínat :grinning: V bance GE nemají bezbariérový vstup a ještě těžký dveře jak kráva, takže kdyby by nepomohla kolemjdoucí, tak se tam s kočárkem asi nedostanu.

V. teda chodí taky spát v 10.00 a spí do 12.00, to tam bude pěkně protivná :unamused:

V. taky vstává někdy v 6.00, předevčírem v 5.00, jinak většinou 6.30.
3. zář 2008 ve 14:26  • Odpověz
ahojky, tak ten týden jsme měly být pryč, ale máme na 23 očkování, tak zkusím babi přemluvit, že dorazíme později. Ale zase nevím, jestli nebude moc protivná po tom očkování.
Jinak souhlasím s dopolednem, v deset očko, tak v půl jedenáctý tam snad budeme. S tím spaním přes oběd je to těžký, ale zatím jsme to vždycky nějak vymysleli. My teda budeme asi chrupčit doma, teď má změnu, spinká doma.
3. zář 2008 v 15:33  • Odpověz
kdyby byla změna, tak dám samo vědět :wink:
3. zář 2008 v 15:33  • Odpověz
no právě V. spí taky jen doma, dřív to byli miminka a usnuli všude, teď už je to úplně jiný, ale my se nějak podřídíme, uvidíme :wink:
3. zář 2008 v 16:53  • Odpověz
Já vím,Ančí taky spí po obídku,jinak je protivná,ale když budeme čekat až se potvůrky vychrupou,tak to pak vidím tak na 15.00..ale bez chlapů.Náš tatí by stejně nešel,má odpolko.Takže jestli by vám víc vyhovavalo tohle tak se na tom nějak domluvíme ne?? :wink:
3. zář 2008 v 16:58  • Odpověz
tak holky já myslím,žeto holčinky jednou nějak vydrží a když jich bude víc ,tak se jim chrupkat nebude chtít :wink: Honza to dnes na tom koupálku předběžně domluví jo?
3. zář 2008 v 17:46  • Odpověz
odpoledne by tam bylo asuž nahuleno a to pak jde i do toho salonku ,myslím to dopolko je schudnější ne,já ji dám pak taky chrupčit až doma ,jednou to bude mít posunutý ,myslím ,že to pujde.
3. zář 2008 v 17:49  • Odpověz
autor
my se přizpůsobíme :wink:
3. zář 2008 v 19:00  • Odpověz
Hezký večer, tak máme rychlej internéééét :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. zář 2008 v 19:56  • Odpověz
Tak jsme mluvily s babičkou, na ten víkend před jsme pozvaný na oslavu narozenin mojí teď už jen jediný babičky, takže se omlouvám, na 80% asi nebudeme kvůli jednomu dni jezdit zpátky do Polanky a pak zase zpět k babičce. Úterý před (16.) nebo úterý po (30.) by pro nás bylo lepší, ale protože jste se všechny už domluvily, nedá se nic dělat :pensive:

cvaldi, s dědou je mi to moc líto :frowning2:
3. zář 2008 ve 21:10  • Odpověz
takže je to kolikátého?

Holky co dáváte holkám na noc? V. mi prostě na noc nechce mlíko, zeleninu, zbytek od oběda, nic, ráno, odpoledne mlíko v pohodě, večer ne, ani kaši, dneska šla spát s jednou křupkou :frowning2:
3. zář 2008 ve 21:19  • Odpověz
Mer já dávám kaši a zatím dobrý.Tak jí zkus dát chlebík s máslíkem a sýrem,nebo marmoškou..
Srsni tak to mě mrzí,že tady nebudete :frowning2:
3. zář 2008 ve 21:52  • Odpověz
Frog, ty dáváš marmeládu, nějakou domácí? My totiž žádnou domácí nemáme.
Kdy je ta oslava?
3. zář 2008 ve 21:57  • Odpověz
4. zář 2008 v 00:42  • Odpověz
dobré ránko,tak oslava 23.9 v 10.30 koupálko,jinak mě dnes pobavilo moje dítě,hledámji kde je ,volám na ni ,nic,přijdu do koupelny a ona z kbelíku co má bílé svoje prádlo ho bere a dává do pračky a říká tak,tak to mě po ránu pobavila :grinning: jinak nevím kterej jinej termínek bychom nahodili,Srsničky ,to je škoda ,že jste pryč,ale nevím jalk jinak.Vždycky se to nehodí všem,to je pochopitelný
4. zář 2008 v 08:23  • Odpověz
Achojky.Mer. já jsem koupila podle rad Poppy v DM jahodovou zavařeninu od Alnatury.Je bio a je fakt mňamka.Stojí asi 44,-
4. zář 2008 v 09:09  • Odpověz
Hezké ráno všem :dizzy_face:

Mere, jestli se nepletu, máte dnes 4.výročí svatby, ne??

Sršni, to je škoda že nebudete moct :frowning2: nj, je jasný že děda je přednější. Jinak ta holka je teda mazec, to bude mít doma veselo.

Cvalíku, ty máš doma ale pomocnici :grinning: :grinning: to Dianka tak akorát vyháže prádlo z koše, ale zase prohlíží si ho, jako kdyby ho chtěla koupit a nebo jestli kouká jestli je dost špinavý :grinning: :grinning:
4. zář 2008 v 09:16  • Odpověz
jo a chci se zeptat co říkáte na tohle : http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=7619319 chtěla bych koupit malé nějakou panenku, ale všude je buď od 2+ a nebo 3+ Tady jediný co mě zaráží je to, že by měla ta panenka vonět, když by jí cumlala aby se mi neotrávila
4. zář 2008 v 09:18  • Odpověz
Jinak mám dneska doma manžu, vzal si dovču na tyhle dva dny :dizzy_face: takže asi najuknu zase až večer. Máme dneska 4.výročí svatby :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. zář 2008 v 09:19  • Odpověz
Daadik nemáme :sweat_smile:
Až 14.10, ale teprve 2. výročí. Jinak před 14 dny jsme měli 10. výročí co spolu chodíme :grinning:

My teprve teďka vstáváme !!! Teda V. se probudila v 6.00 - se divím, že spala tak dlouho, když měla večer jen křupku a pak spala až do teď :slight_smile:
4. zář 2008 v 09:25  • Odpověz
daadi anička má taky panenku co voní a prodavačka neříkala že by to nemohla,kupovaly jsem to normálka v hračkářství..
4. zář 2008 v 10:15  • Odpověz
autor
Sršni, tak to je fakt masakr, to by mě asi švihlo, ale budoucí mamče držím pěsti, bude potřebovat určo hodně moc moc pevný nervy :pensive:
4. zář 2008 ve 12:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.