• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
No to teda ,taky jsem na to koukala jako blázen,ale moje spolužačka to měla skoro stejně,ba ještě dřív,po šestinedělí otěhotněla a Robova teta taky..to je pak záhul..
4. zář 2008 ve 13:29  • Odpověz
tak já mám dneska uklízecí. Teda 4 místnosti a jsem k.o., neumím si představit uklízet pak celý barák. Ještě koupelnu a mám hotovo :wink:
4. zář 2008 ve 14:39  • Odpověz
tak my jsme vyvenčený,holky vyřáděný ,byly jsme s Froginkama venku,nikoho jsme nepotkaly,kde všichni jste?Meruklízela ,tak to je jasný,co ostatní,Popynky ještě maroděj?Tak holky toho 23.9 v 10.30 na koupálku,jinak obýdek zacvakají oslavenkyně,takže jste zváni,jen nevím zda objednat jednotné menu,protože by to bylo i rychlejší,nebo jak chcete,vyjádřete se k tomu jo?To jednotné menu by se dalo domluvit co asi tak :wink:
4. zář 2008 v 17:34  • Odpověz
No já se hlasím, že jsem dneska s manžílkem a vzpomínáme co bylo před 4.léty. Ale bylo teda rozhodně hezčí počasí, od rána modro a nádhera. Jinak jsme byli taky v Polance :wink: malé jsem koupila bačkůrky na doma a tak. Jinak naše oblíbená prodejna dětských věcí bude od nového roku supééééér bez čarodejnice. Dnes jsme se tam stavovali a tak jsem se tu novinu dozvěděla, bude se tam střídat s manžílkem a baba jaga půjde jak by řekla Dorotka do přebalovacího koutku :grinning: :grinning:
4. zář 2008 v 19:57  • Odpověz
dobré ránko,tak my dnes jdeme na plavčo,už se těšíme,to bude kachnička naše nadšená,Bublinky nám psaly ,že jsou u babí ,tak tento týden plavčit ještě nejdou :frowning2:škoda,no Daadi,tak to je s čarodejnicí dobrá zpráva :slight_smile:
5. zář 2008 v 08:17  • Odpověz
jo holky v Sovičce mají výprodej zimních botiček PEGRES ZA 470,-normál 706,-,ale už nemají č.23 ty byly naše :wink:
5. zář 2008 v 08:19  • Odpověz
ahoj holky,
tak já mám opět zánět zvukovodu, asi se z toho už pos....u!!! Prý mám tak oslabenou imunitu, že se mě to vrací a atb mi už nedají, protože bych měla imunitu na nule a mohla bych taky skončit s meningitídou na infekčním, takže nevím, jak to tentokrát přetrpím bez atb, už teď to zas bolí jak čert.

V. včera píchla vosa, lezla tu po koberci a vzala ji do ručičky, opuchla ji trochu ručička, ale jinak dobrý.

Do bazénu zatím taky chodit asi nebudeme, protože mě se do ucha nesmí měsíc dostat voda :unamused:
5. zář 2008 ve 13:47  • Odpověz
autor
AHOJ Polanko!

tak nám už je o mnoho lépe, kašlik ještě trochu je, ale jde to, chodíme normoš ven :dizzy_face:

Mám v plánu jít s Poppyškou do Hopsáčku - na program pro děti od 1.roku do 2let, cvičení a říkanky pro děti, tak jestli se někdo chcete přidat, tak budem rádi, jinak jdem sami na 100% Je to ve čtvrtek od půl desáté, cena 25,- Jnak info je na plakátech v Polance :wink:

Cvali, dík za info :wink: Já teda už boty na zimu mám pro Poppyšku, koupila jsem ji je v KCS, kožený šněrovací, s kožíškem a značka se Žirafou. Zrovna včera jsem ji koupila botičky zn. Peddy (taky zdrav., - říkaly v prodejně, jinak já os. neznam), na podzim, ze 6ti set zlevněný na 4sta a z toho ještě 20% dolů, takže super cena 320,-, jo u Hotárka ve sportovkách na Haupt Strasse :wink:

Mer, ach jo, ty si ty nemoci dokonale vyžíráš :confused: Hele, tohle není už normální, fakt na sebe musíš být opatrná víc než dost, to je fakt mazec. Ach jo. Nechci radit, ale co takhle zkusit nějakou metodu, posilování ducha...
V. posíláme fukanec na ručičku :cry:

Jo a včera jsem nemohla nahodit koňa, takže i proto jsem tu včera nebyla a krom toho jsme měli doma taťku, tak jsme se užili :grinning:

Daadi, ty si takhle pamatuješ kdo kdy má výročí? :confused: My máme týden před Meredithkovejma, brali jsme se dokonce ve stejným roce, takže budem "slavit" dva roky :sweat_smile: Jinak v březnu spolu budem 12let :confused: :confused: :sweat_smile: :dizzy_face:

No a jinak nic nového :grinning:

Jo, je, Poppynka složí větu o třech slovech - Mamí, koukej, táta pá :grinning: Nebo Mamí, koukej na - a podává mi něco co má po ruce :grinning: :grinning: :grinning:
5. zář 2008 v 19:52  • Odpověz
taky mi nešel včera nahodit kůň

Poppy, snažím se, vyzkoušela jsem už všechno, no uvidím, ale jsem z toho už fakt docela vyčerpaná :unamused: Zítra si bere V. babička, tak si trochu odpočnu a bude snad trochu lépe :grinning:
5. zář 2008 v 19:59  • Odpověz
Dobrý večer Polanko, tak mi bohužel nedorazíme, nemáme se jak dostat :frowning2: U nás podobný slovní spojení jao u poppynků, dnes byla u babičky a dostala nás, spadl jí míč na zem a řekla plder :grinning:
5. zář 2008 ve 20:21  • Odpověz
Ahojky.Tak to je škoda,že tam taky nebudete dorot :frowning2: ..
Mer to je ale mazec,a jak dlouho jsi měla ta ATB??
Dneska nám srsn. dovezla dortík,je nááááádhernej,fotečky dodám po zítřejší oslavě :grinning: ..ale je děsně velkej,tak jsem zvědavá jak ho u Rob. mamči uskladníme,když má plnou lednici jídla pro skoro 20 lidí :unamused: ..
5. zář 2008 ve 20:47  • Odpověz
Frog, myslíš teď ty atb? týden.

Užijte si zítřejší oslavu a že přejeme Frogince vše nejlepší !!! :wink:
5. zář 2008 ve 21:06  • Odpověz
No jo s náma je to těžký, jedno vozidlo v domácnosti a doma práce a do Polanky daleko :unamused: Na fotečky se těšíme a Frogince vše nej !!!!!!!!!!!
5. zář 2008 ve 21:17  • Odpověz
Tak to je takován standartní doba,ale je možný,že to ještě nebylo doléčený a chtělo to třeba ještě pár dní je brát.. a tedka se to objenilo znovu.. :frowning2:
Díky za gratulace,vyřídím to až ráno pokud vám to nebude vadit :grinning: :wink:
5. zář 2008 ve 21:25  • Odpověz
autor
Určo to vadit nebude, a i my se přidáváme s přáním všeho nej nej nej :dizzy_face:
5. zář 2008 ve 22:44  • Odpověz
Přidáváme se ke gratulacím a přejeme malé Frogince všechno nejlepší k prvním velkým narozeninám a hlavně dobrýho a hezkýho dortíka!!! :wink: a ať ten dortík vydrží převoz - budu se za něj modlit :fearful:
5. zář 2008 ve 23:22  • Odpověz
Dobré ráno!
Frogince vše nej nej nej!
My jsme byli od středy opět u našich na chatě, krásně jsme si to užili...
6. zář 2008 v 07:45  • Odpověz
Ahojda Polanko!Hlásím že Ivča přibrala za měsíc půl kila.A když jí Dr.píchla poslední hexu. tak ani nepípla.Je to holka statečná.Začali jsme dávat masozeleninoví příkrmy a Ivance to docela chutná vypadá že s jídlem nebudou problémy.
Jinak nevím jestli s náma bylo počítano na oslavu?Jestli ano tak se chci omluvit,že nedorazíme!
Všem oslavenkyním moc moc blahopřejeme.Přejeme at jsou zdraví,veselí a maminkám a tatínkům nedělají žádné starosti!!!!
6. zář 2008 v 11:28  • Odpověz
Ahojky :dizzy_face:

Frogísku, malé všechno jen to nej :wink: užijte si oslavičku.

My budeme slavit přesně za týden jen sami, ale už se naprdelila babča. Abych to vysvětlila, máme velkou oslavu všichni 3 27.9. mělo to být 20.9. ale to nakonec nedopadlo, ale to už neva. Chtěla jsem že to tam oslavíme všichni a že koupím dva dortíky, jeden malej pro Di na plácání a jeden velkej pro všechny 3 a na jídlo pro všecny. Jenže pořád měla mamka kecy, že bysme si to měli oslavit s malou sami jako rodina, tak jsme se s manžou naprdli a objednali malej dortík na příští sobotu a že si to s Di užijeme sami, no a hnedka se mamka připrdelila, že se prej přijede podívat na odpoledne :angry: no a dala mi 500,- ať malé něco koupím podle sebe k těm narozeninám, že neví co, tak jsem jí koupila v Hypošce medvídka Puů za 549,- a celkem velikej a ona mi na to řekla, že si myslela že jí koupím něco potřebnějšího :angry: no fakt na ránu, si myslela že jí koupím něco na sebe či co, ale podle mě, když je takhle malá, tak má dostávat hračky k narozeninám a ne hadry :angry:

ivanky, to víš že jste taky byli zvaný, všici kdo tu píšou jsou přece zvaný, to dá rozum :wink:
6. zář 2008 ve 12:08  • Odpověz
autor
Ahojky, hlásíme, že žijeme :grinning:

Jinak jak sem dávala Sršnička ten odkaz, tak bohužel maminka dvojčátka mít nebude....ach jo :pensive:

Daadi, klid, nerozčiluj se :wink:

Ivanky, to je škoda, že nebudete. Ivanka je šikula šikovná :slight_smile: :grinning:

Tak pa pa a pa pa :wink:
6. zář 2008 v 18:37  • Odpověz
Poppy, jakto, že je mít nebude?

Tak moje princezna je dnes poprvé přes noc u babičky. Je to nezvyk a doufám, že jim usne v pohodě a nebude se jí stýskat, mě už se stýská... :frowning2:
6. zář 2008 ve 20:00  • Odpověz
ahojky, mer, tak to si to užijte :slight_smile:, celou noc jsme teda ještě nezkoušely
a ještě jsme chtěly uvést na pravou míru - frogince malé gratulujeme k zítřejším narozeninkám a doufáme, že si užila oslavu a dárečky se jí moooc líbily :slight_smile:
my jsme byly dnes v Mezáru, slavily tam 600 let, teta 60, ha, jakážto náhoda, 6/9 :grinning: a od tety z balkonu jsme to měli všechno jak na dlani, akorát že naše breberka vůbec nespala (aby jí něco neuteklo), zítra omrkneme polanský slavnosti a po obídku odjíždíme pá :slight_smile: tak kdybysme se neozvaly, mějte se tu hezky!
6. zář 2008 ve 21:48  • Odpověz
Poppy, ono to moc s klidem už poslední dobou nejde :confounded: a co se stalo?? Koukala jsem, že album už je smazanej :fearful:

Jinak mojí sestřence se dneska ráno narodila v půl 9 Verunka a měla 4kg :sweat_smile: Tp byl 2.9. takžýe holčina hezky narostla. Ne ale v Polance :wink: No raděj si to 4kg mimi na rození nepředstavuju :sweat_smile:

Mere, to stýskání úplně věřím, mě stačí nechat chvilku malou někde a už jsem jako na trní. Ale hezky si tu nocičku plnou klídku užij :wink:

Všem dobrou.
6. zář 2008 ve 22:34  • Odpověz
Ahoj, tak jak jsi Mer přežila noc?Já jsem měla nejdéle B. na hlídání 2hodiny! No vladtně 4hodiny když jsem tenkrát byla v HK, a to jsem spěchala už domů! Ale taky bych to chtěla vyzkoušet jak by to zvládla...

Ivanka krásně roste, to holky hravě dožene :wink: ! To je dobře že jí takhle chutná!

Daadi, jak říká Poppy, nerozčiluj se! Já občas lituju že mám mamku i ségru daleko, že si tam nemůžu jet tak procházkou zajít, ale na druhou stranu jsem i trochu ráda že si to tu můžu dělat opravdu jak chci a nikdo mi do toho nekecá... :sweat_smile:

Sršniččin odkaz jsem taky nestihla, už bylo album smazané...

Včera jsme bourali podlahu v tý části domu jak si tam budou dělat bydlení tchánovci, já jsem rovnala cihly do tý díry jak máme na zahrade. No v tom vedru, celý den na přímým slunci, to bylo teda něco!!!!
7. zář 2008 v 08:20  • Odpověz
Bubbly, noc bez V. jsem přežila v pohodě, ale s uchem na prd :angry: Teď jedu na kontrolu do Polanky do nemocnice a pak si pro ní jedeme, už se na ni těším, večer volala tchýně, že ji vykoupala a že usnula jak špalek, tak jsem zvědavá, jestli se jí bude chtít vůbec domů :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2008 v 08:29  • Odpověz
Ach jo Mer, hlavně at už jsi zdravá!
7. zář 2008 v 08:55  • Odpověz
Krásné ráno Polanko i když včerejší den byl nádherný , v Mezku byla oslava města, tak jsme byli tam, dnes jedem na oběd bandorový salát a rezně ooo to bude žranice:slight_smile:)))
7. zář 2008 v 09:24  • Odpověz
dobré ránko Polanko, tak to se dorot divím, že jsme se tam nepotkaly :grinning:
7. zář 2008 v 09:55  • Odpověz
Jak nepotkali vy jste tam byli??? OOOO???
7. zář 2008 v 10:03  • Odpověz
Sršni teď jsem to dočetla, byli no teda :grinning: my taky, celá family a se spaním, spala, ale museli jsme chodit 1h v parku za městem, kde byl klid :wink: Koupili jsme popcorny a mamka jí koupila balonky a takovou ptákovinu na pískání a nechala tam 80kč bordel, na pívo fronta no to nás štvalo :angry: :grinning:
7. zář 2008 v 10:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.