• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
hojda polanko

hlásím, že ještě žijeme a jak tady čtu, jak dětičky spinkají, tak mám chuť rozkopad obrazovku :confounded:
my vstáváme čím dál častěji - nechcete někdo provést výměnu??? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2008 v 10:45  • Odpověz
myslím výměnu prcků :slight_smile:
7. zář 2008 v 10:46  • Odpověz
Nechceme :grinning: Ahoj, tak my sice spíme, ale to jen teď a pak celej den nic, přes noc dobrý, akorát trpíme špatnými sny, takže třeba ve 3h řev jak blázen, stojí a ječí :frowning2: Ale nestěžuju si :slight_smile:
7. zář 2008 v 10:48  • Odpověz
ahóóój - no my přes den taky nespinkáme - tak max 1 hodinku a dost a to vstává tak kolem 6 a spinkat jdeme mezi 9a10 večerní - a v noci "žere" po 1,5 hoďce :unamused:
tak si tak říkám, že se s ním teď tak piplám a on nás za pár let pošle .... :grinning:
7. zář 2008 v 11:00  • Odpověz
Jani, vždyť je mu teprve 4 měsíce, my si užili tak do půl roku.
Teď si teda nemůžu stěžovat, od 9. měsíce spí celou noc a přes den když jsme doma tak 1,5 - 2 hodiny dopoledne i odpoledne, ale v noci taky sem tam pobrekne, ale nejdu k ní, hned zase usne.

V. s MM ještě nepřijeli, prý tam usnula, tak čekají až se probudí, už aby tu byli, už se na ni těším na prďolku. :grinning:
7. zář 2008 ve 12:02  • Odpověz
no, nám včera přes den vůbec neusnula :unamused:
7. zář 2008 ve 12:22  • Odpověz
Ženy jak je to s těma oslavama v Polance dnes\, zvažujeme, že vyrazíme na výlet.
7. zář 2008 ve 12:23  • Odpověz
Srsni máš IP ohledně dortíku.

Mer to bude přivítání, spaní jinde přes noc a hlídání na noc závidím, zatím neusne jinde a když tak s babičkjou v posteli, ale to zas nemůže spát babička
7. zář 2008 ve 12:30  • Odpověz
Ahojky cholky.Ještě jednou díky za gratulace.Oslava byla fajn,tatí slavil jako by to byli jeho narozky :grinning: ..Dort měl úspěch a byl výbornej :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vůbec se nám neroztekl,takže Srsničce moooc děkujeme :wink: ..fotky snad stihnu dneska jinak až koncem příštího týdne,páč nám budou v út dělat ta okna my budeme s malou bydlet přes týden v HR....
7. zář 2008 ve 13:54  • Odpověz
jo já vím, že mu jsou teprv 4 měsíce, ale my stáváme mezi 21 hod a 6 hod tak 6x na krmení, který trvá min. 20 minut - tak je to docela záhul, taková ivanka sinká celou noc :unamused: - tak jsem to myslela.. :astonished:
nojono :grinning: :grinning: , hold máme, co jsme chtěli, že??!!!

teď hlídáme, aby se to prtě nedusilo blitkama z mlíka a za pár let budeme hlídat, aby se to neudusilo zvratkama po drincích :grinning: :grinning:
7. zář 2008 v 15:18  • Odpověz
Jani, my taky takhle vstávali, někdy mě přišlo, že je to snad po půl hodině, musíš chodit spát přes den, když jde malý spát.

Tak MM s V. přijeli až po obědě, oba najedený :grinning: :grinning: :grinning: a V. normálně chodí !!! Štráduje si to normálně po svých z pokoje do pokoje. Ona už dřív udělala sama pár kroků, ale ne takhle, takže se u babí pěkně rozchodila :grinning: Ale má nafouklej pupek jak nevím co, spala prý od 20.00 - 7.00, v pohodě. :grinning:
7. zář 2008 v 17:41  • Odpověz
Mer, no vidíš, tak babička ti ji rozchodila! Tak gratulka!!!! :wink:

Jani, okolo čtvrtýho/pátýho měsíce přestala B.taky v noci spát, budila se 6x i víckrát, každou noc, byla jsem hotová, tak jsem jí začala dávat kaše, protože moje mlíko jí asi nestačilo. Kače teda od pátého měsíce. No ale ono to vlastně stejně nepomohlo, stejně se budila minimálně 3x :rolling_eyes: .Takže neporadím :sweat_smile:
7. zář 2008 v 19:13  • Odpověz
Bubbli prosím tě řekneš Helče o té oslavě?Já jsem si omylem vymázla její číslo.Koukám že nás tam moc nebude.Vypadá to,že jen oslavenkyně,Mer.,Bublinky,Poppynky..no takže asi 7..
7. zář 2008 ve 20:09  • Odpověz
No jo Frog, řeknu jí. Nebo ti na ní dám číslo, nechceš? Vůbec nevím jak jste se na čem domlouvali. A budem jí taky dávat nějaký dárek? Třeba jen něco malého symbolického? Jak to vidíte?
7. zář 2008 ve 20:20  • Odpověz
holky, dneska v noci jsem si oholila půlku hlavy (ve snu), a pak jsem hrozně litovala... :cry: :cry: :cry: Tak jsem docela ráda že to byl jen sen :grinning:
8. zář 2008 v 08:14  • Odpověz
Bubbly, to věřím :grinning: :grinning: :grinning:
V. dneska vstávala ve 4.00 hodin, ale po mlíku spala dál.
Bubbly, tak to teď budeš mít dobrý s hlídáním, když tam budou bydlet tchánovci, ne?
8. zář 2008 v 08:30  • Odpověz
no jo Mer, ale ono to nebude tak hned a víš jak jsem na tom s tchýňkou :confounded: . ale na hlídání ji asi občas "využiju". B. ji má ráda a ona ji docela zabaví. No ale doufám že vše bude tak jak slibovali, že budou mít vchod z druhé strany a že se nebudeme muset vůbec potkávat když nebudeme chtít...
8. zář 2008 v 08:47  • Odpověz
to jo, jestli budou mít vchod z druhé strany, tak to bude v pohodě :wink:
8. zář 2008 v 09:00  • Odpověz
Ahojky holky.Jo bubbly klidne mi ho dej,já jí písnu.Ona to ani nejdřív žádná domluva nebyla.Helča se mě přišla zeptat,jestli může slavit přístí narozky s náma,tak jsem nemohla říct nesmíš..dáme jen malej dáreček,páč není koníkajda :wink: ju??
Jo a musím vám říct,že organizuju návrat do práce,jen na půl uvazku,páč už takhle budeme řešit hlídání.. :slight_smile:
8. zář 2008 v 09:07  • Odpověz
Zdravím Berunky :dizzy_face:

Bubli, no tak na hlídání to bude jistě super, ale jinak Ti to moc nezávidím, ani vlastní rodiče bych nechtěla tak blízko. Taťka by mi nevadil, ale mamka ... :unamused: Včera mě zase naštvala, tak nejdřív nám řekla ať i uděláme oslavu sami, pak řekne že přijde a pak mi řekla před ségrou a její rodinou, že jsem jí zakázala přijít :rolling_eyes: jo a IP jsi jistě četla :wink: a hlavu si prosím Tě nehol, ani půlku :grinning: :grinning: :wink:
8. zář 2008 v 09:08  • Odpověz
ahojda,tak my vegetili celý víkend na chaloupce,superrrrr,jdu prát a uklízet :angry: :grinning:
8. zář 2008 v 09:14  • Odpověz
Frogíku, fakt už do práce?? Wow, no já bych na jednu stranu nějakej přivídělek brala, ale nemám malou kam dát a ani bych to asi nepřežila jí někde nechávat. Jinak Helče klidně řekni a něco malinkýho se jí bude muset vymyslet. Třeba nějaký autí když má toho chlapáka :dizzy_face:
8. zář 2008 v 09:15  • Odpověz
jo a jdu vařit houbovou omajdu,už se na ni těším,byli jsme na chalupě na houbách,konečně už rostou,CVALÍK sbírala jak divá ,hrozně se jí to líbilo,hoba chci to je ted aktuální,doufám,že nebudeme sbírat i na hlavní štrase v Polance :grinning: ,tak jdu na to :wink:
8. zář 2008 v 09:23  • Odpověz
jo Frogince moc gratulujeme k narozeninkám a posíláme pussuuuuuuuuuuuu :wink:
8. zář 2008 v 09:24  • Odpověz
Jj,doma mi začíná hrabat.Hlídání taky nemám,budeme to nějak kombinovat s babi v Hr. a Robovejma směnama..taky se bojím.Nikdo jí ještě nehlídal a navíc jí jen ode mě,maxim. od Roba,od nikoho jinýho ještě nejedla,tak to tedka musíme těch pár dní co tam budeme začít zkoušet..To samé uspávání,taky jsem jí do tedka uspávala jen ja :frowning2:
8. zář 2008 v 09:26  • Odpověz
Tý jo, Frog, to jseš fakt dobrá, vrátit se teď do práce. Taky budu něco dělat, ale to jen občas, neumím si představit jít teď dělat to co před těhu, i když bych moc chtěla, ale nejde to, hlídání mám jen o víkendech :frowning2:
8. zář 2008 v 09:41  • Odpověz
Dobré dopoledne Polanko!!!
8. zář 2008 v 09:55  • Odpověz
popy my budeme chodit cvičit do Déčka,máme to blízko :wink:
8. zář 2008 v 10:53  • Odpověz
Já bych se do práce taky vrátila, hned... Ale mám to fakt z ruky.
8. zář 2008 v 11:01  • Odpověz
já docela taky, ale ty Bubbly, ještě víc :grinning:
8. zář 2008 v 11:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.