• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
jinak plavčo super,děti byly užasný,jak už jsou větší ,tak to je s nima prima :slight_smile: ,do déčka jsem chodila cvičit i s velkýma a jak tomáme blízko,je to pro mě ideální,je to pro děti od 1a pul roku,ale cvalík je hodně pohyblivá a jak chodí už dlouho ,tak se jim hravě vyrovná,byly jsme se tam podívat,paní říkala,že mužeme chodit,ona miluje děti,na plavču každýho objímala a pusinkovala :grinning:
8. zář 2008 v 11:42  • Odpověz
jinak holky ty kuřátka v DÉČKU jsou super,platí se 30 za tu jednu lekci 50,- na rok příspěvek a máme pak volnej přístup v pátek do herny ,takže si tam mužeme zajít pokecat ,pohrát,jinak cvičení je každé pondělí od 9.30,pohybové ,hry ,říkadla,písničky,má to mladá paní ta má sama malou holčičku,v té 50,- je i pojištění,mužou i mladší děti,do něčeho se zapojí ,do něčeho ne ,je to na maminách :slight_smile:
8. zář 2008 ve 12:05  • Odpověz
autor
Ahojky,
my budem chodit ve čtvrtek do Hopsáčku, tam to je i levnější, ale krom toho já už na pondělní dopoledne něco mám :wink: Takže spol. chodit nebudem... :frowning2: Ale můžete se zkusit přidat vy k nám :dizzy_face:

Jinak já bych se do svý práce taky klidně na půl uvazku vrátila, ale mám to hódně z ruky, od našeho baráku jen 185km :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Mě se zdálo o Frogince velký, že mi říkala, že zhubla 16kg, ve snu jsem ji nemohla poznat a tak se mi připoměla, jo a taky měla světlý vlasy dlouhý do pasu a o dost menší prsa :grinning: No, nechápu, se mi mohla zamotat do snu :grinning: :grinning:

Taky plánujeme nechat N. u babičky, mluvíme o tom měsíc a tak už to konečně musíme zrealizovat :dizzy_face:

Bubbli, bydlet s tchýňkou bych moc nechtěla, ale třeba to bude bezva a jsou to jen předsudky myslet si, že to nebude fajn. člověk musí prostě věřit, ne doufat, ale věřit :grinning: :grinning:
8. zář 2008 ve 12:16  • Odpověz
No já s nima taky bydlet nechci... Ale on ten barák je jejich, no, takže si nemůžu moc vymýšlet.
8. zář 2008 ve 12:21  • Odpověz
popy pro nás je to k nemocnici už z ruky ,to déčko je schudnější a máme ještě plavčo ,tak nám to bude myslím stačit :slight_smile:
8. zář 2008 ve 12:39  • Odpověz
a ve středu má H. ve škole v tělocvině s klukama posilovací trénink,tak chodíme sním a to cvalík vždycky vyřádí :grinning:
8. zář 2008 ve 12:41  • Odpověz
Teda poppy tak to bych brala,to je skoro můj sen dát dolu tak 20 kg,ale že bych pro to něco dělala :angry: :unamused: ..třeba tomu trochu pomůže můj návrat do práce..
8. zář 2008 ve 12:51  • Odpověz
autor
Hezké ranko všem :dizzy_face:

Frog, to já bych chtěla taky :grinning:

Na ten čtvrtek se docela těším, jsem zvědavá, jak se tam bude Poppyně líbit. Pátky zatím nic nemáme, ale když by bylo špatný počasí, tak bysme se přidaly k vám do herny. V Hops. je taky volný pátek, tak ještě teda uvidíme po tom čtvrtku.

Poppyška právě snídá, cpe se švestkovým koláčem od mamky a snaží se ho narvat celý do pusy, tak mažu k ní, aby si ho tam nenarvala :grinning:

Mějte se hezky a snad ještě nakouknu. Venku to vypadá na sluníčkový babí léto :dizzy_face:
9. zář 2008 v 08:11  • Odpověz
krásný sluníčkový den všem :slight_smile:
9. zář 2008 v 08:40  • Odpověz
dobré ráno i od nás!
včera jsme si konečně koupili dom.kino, takový obyč, ale aspon už nemusíme koukat na filmy na PC!!! Hurá! A video putuje na půdu....Z toho jsem teda smutná, koupila jsem si ho před sto lety, za moje první dovezený libry :grinning: ...
9. zář 2008 v 09:05  • Odpověz
Tak já teda video pořád využívám, občas si něco nahrávám, tak super. DVD taky využíváme, pouštím na něm V. pohádky :grinning:
9. zář 2008 v 10:21  • Odpověz
Dobrý večer Polanko, no co je toto? Naposledy v 10.21 to je docházka toto? začnu asi známkovat :grinning: Video máme taky a moc ho nepoužíváme, ale starý dobrý filmy (černobílý) si vždycky s chutí zkouknu :wink:
9. zář 2008 ve 20:08  • Odpověz
DObré ráno, venku je teda pěkná zima!!! Ale vypadá to že by se mělo udělat hezky...
10. zář 2008 v 07:51  • Odpověz
Ahojky..Jj venku je krásně já se chystám jet za tatí,páč je tam po těch oknech prý šílenej bordel.On už je tam od rána maluje kolem oken,kde odpadala omítka..Malou nechám poprvé u babi,tak snad to zvládnou,ale obávám se,že bude plakat :frowning2: ..video taky používám dost často,mám spoust kazet a nahrávám skoro ob den kriminálky atd..páč každej sledujeme jinej program ale vždycky ve stejný čas..
10. zář 2008 v 09:53  • Odpověz
Jak dobré ráno? No co je toto tototo???? :confused: Čučím, docházka za včerejšek4:angry:
10. zář 2008 v 10:20  • Odpověz
K obědu vařím A polévku krupičnou se zeleninou a vajíčkem a k druhýmu máme obě brambory s tvarohem :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak venku je nádherně po O razíme ven, teď spinká:slight_smile:
10. zář 2008 v 10:22  • Odpověz
dobré ránko :grinning: k té učasti,já teda nemám moc šancí,když si sem sednu,tak mě dopo ,vyhazuje cvalík ,odpo pubertáci :grinning: cvalík si přisune židli hup nahoru a na stul a mám po psaní,tak nevím asi budu vysílat jen morseovku :grinning: rostou nám další stoličky,tak trochu protivničí,ale bordel stihne udělat i tak slušnej :confused: jinak v --Hyperce mají pampers activ baby 7-18 135 ks za 499,-super cena ,baleno v krabici po 3 balících,celní správa už dva balíka dovezla :grinning: ,jsou to ty nové se strečovejma páskama a vuní :slight_smile:
10. zář 2008 v 11:53  • Odpověz
já se za docházku taky omlouvám, nestíháme, a B. mě nechce u PC ani vidět, to mě hned táhne někam za ruku, nebo se na mě věší a kňučí...
Plavčo vzdáváme, po dloouhém zvažování jsem se konečně rozhodla. Třeba až to bude v jiný čas. :wink:
10. zář 2008 v 18:26  • Odpověz
autor
Hezký den, taky se hlásíme, sice máme trochu zanedbanou docházku, ale aspoň 6x do týdne se určo ukážem:slight_smile:

Dneska jsme byli na návštěvě, celý den na vzdoušku a tak doufám, že Poppyška půjde hezky spinkat, doufám, protože se tu stavila babička a odvezla si ji na Plhov. Jsem tu tedy sama samotinká a budu čekat na manžílka:slight_smile: No, mám tu Leunku, ale ta mě dnes tááák strašně moc naštvala, že nevím nevím, jestli ji dnes pomazlinkuju.

Jdu žehlit a myslet na Poppyšáčka:slight_smile:

Já koupila včera v Tetě Huggies Premium4 za 320,- a ještě máme Pampersky S&P a po těch se P. oprudila trošku:/

A zítra jdeme na cvíčo, tak jsem zvědavá, jak se na to vyspinká :grinning:
10. zář 2008 v 18:37  • Odpověz
ahojda,no my byli na chaloupce a likvidovala jsem na terase muškáty,cvalík si vyhrála na chalupě na písku,to pak vždycky večer,vymejváme písek až na pipince :grinning: ,ale hrozně jí to baví,už ani nejí šutry,dřív je rvala do pusy,ale ted v poho.,přijedeme na chalupu,letí pro kyblík a lopatičku a letí na písek,myjdem v pátek plavčit a v pondělí na cvíčo,minule jsme se byli jen juknout a moc se jí tam líbilo,nechtěla odejít,škoda,že nebude Bublinky chodit plavat,chodí stejná parta dětiček a je to snima ted fakt sranda asi tři z dětí trochu zapoměli potápění,protože nepotápěli o prázdninách ,ale zase se prý do toho dostanou,naše kachna už jde pod vodu bez signálu :grinning: jinak tatí má od 20.9 dovču a má být hezky,tak podnikneme ještě nějaký výlet a musím zavařovat ,na chaloupce máme plno jablek a švestek,hezký zbytek večera ,to naše dílko bylo tak unavený,že spí od 18.30,včera taky a ráno jsme vstávali v 7.40 :confused: stihli jsme jen Míšu ,když odcházela do gymplu,ještě,že jim tatí uchystal sváču :slight_smile:
10. zář 2008 v 19:49  • Odpověz
ODbré ráno!

Tak jak dopadla Poppynčina první noc bez maminky????
11. zář 2008 v 09:20  • Odpověz
Zdravíme a hlásíme že žijeme :dizzy_face:

Stále někde poletujeme. Čas letí jako voda.

Já měla Huggies 4+ Premium Megapack za 299,- z Hypernovi, měli akcičku, tak jich vždycky vezmeme víc aby nám stačili do další akce :dizzy_face: Jediný co mě naštvalo, že měla být akce na ubrousky Pampers týden před tím a nebyly, což se mi teda v Hypernově moc často nestává, ale prostě je prej nedodali či co. No tak jsem pak brala týden na to Huggies ubrousky taky v akcičce, jedny stály 69,- a když sis vzala 3balení, tak Ti pak jedno u pokladny odečetli, takže to celkem šlo. A ty Pampersky v hypošce maj ještě furt od tý mega akce co jí dělali, se jich asi nemůžou zbavit či co. My Pampers už nekupujeme, nebyli jsme spokojený, já prostě jedině Huggies Premium, ta gumička na zádech je tam totiž to nej co mohli kdy vymyslet.
11. zář 2008 v 10:09  • Odpověz
Krásné dopoledne, tak akcičky závidíme, nedostanem se nikam, táta auto v Polance, ale odpoledne veze z práce kolegy a tak prej nemá čas se někde stavovat-klasika :confounded: Tady v Br. nemaj žádný akce a když, je to rádobyakce( k prdu :angry: My máme teď po dlouhý době zas Huggies a dávám jí je na doma, jsem naštvaná, velikost neodpovídá, asi má velkou prdelínu :grinning: Kupujeme Babylove z DM a ty nám vyhovujou nejvíc, na noc Sleep and Play :wink:
11. zář 2008 v 10:41  • Odpověz
Odpoledne zas razíme do města, tam je aspoň život, už se těšíme domů, ale nevíme, kdy to bude :cry: :cry: Nevím, jestli jste zkoušeli krytýá bazén v PL ne v Kudowě, ale v Nowy Rudě, prej super voda 36= káva :grinning: Někdy zkusíme, jen nevíme kdy :angry: Pořád nám nic nevychází jak by mělo, ale to určitě znáte. Bubbly k bydlení s babičkou(tchýní) záleží na tom jaký máte vztah a jak je babička, tolerantní atd............. Já si nemůžu stěžovat, je to super, pohlídá a já si udělám práci co jsem nestihla během dne a A je zas s někým jiným, hodně záleží, jestli budete úplně bydlet společně, nebo aspoň trochu odděleně :wink:
11. zář 2008 v 10:47  • Odpověz
Dorot, to máte pak blbý, no my jezdíme nakupovat jen 1x za týden a to do Hypošky. Velkej nákup a je to na týden z krku. Jinak tady bych snad ani Huggiesky nesehnala, nevím. Tady mají jen ty různý levný šmejdy. Z DM už na prdelku malé nekoupím ani ň, ubrousky nám plně stačily, hrůza a děs, oprudila se tak, že jsem to z ní nemohla ničím dostat a to že teda nemůžu říct, že by byla nějaká pikntlich, že by se mi po něčem opruzovala. Jinak ty velikosti, ona to má každá firma určitě trochu jiný, jako se vším co koupíš na sebe. Nám vyhovujou 4+ i když má cca něco přes 10kg.
11. zář 2008 v 10:48  • Odpověz
Jej to máte váhju jako my a to jsem chtěla napsat, že je D malinká :grinning: :grinning: Tak nám vyhovuje docela všechno až na plíny z Makra, ale ty jsme měli na začátku :wink:
11. zář 2008 v 10:51  • Odpověz
Mažu páááá
11. zář 2008 v 10:51  • Odpověz
taky kupuju jen Babylove z DM, jsou nejlepší :wink:
11. zář 2008 ve 12:00  • Odpověz
ahojdy,tak my pampers kombinujeme z huggies a vyhovuje nám to,pampers asi nejvíc,používáme odmalička,měli jsme i ty fialový tesco,taky dobrý,chce to vyzkoušet ,každýmu vyhovuje něco jinýho :wink: babylove jsme vyzkoušeli jen ubrousky a děs,ted jsem koupila v akci v rosmenovi johnson dvoje za 64,- tak to bylo super,já používám tyhle ružovo-modrý pořád,nebo pampers,tak pěkný den všem :slight_smile:
11. zář 2008 ve 12:15  • Odpověz
potkali jsme ve městě Ivanky,holky rostou jako z vody,šíleně to letí :confused:
11. zář 2008 ve 12:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.