• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
autor
Sarah, tak vyraž s námi :wink: Já se s tebou prát nebudu :grinning: To jen včera s Bubbly to bylo:

JÁ: Hezký viď?
BU:Jo, pěkný.
JÁ:Taky se mi líběj!
BU:Ty si je bereš?
JÁ:Já nevím...
BU:Tak já si je vezmu!
JÁ:No, já nevím, taky se mi líběj!!!
BU:Tak co?
JÁ:No tak si je vem :cry: vám budou určo na dýl :wink: a slušet víc :grinning:

Tak jsem koupila pyžamko a měla jsem i tak dobrej pocit, že jsem neodešla s prázdnou :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2008 ve 22:23  • Odpověz
tak jsem si dla do albíčka frog vestičku co scháním,ale je to next takže asi dost mastná cena :frowning2:
8. únor 2008 ve 22:23  • Odpověz
autor
Nevím, ale asi před dvěma týdny jsem si toho všimla :wink:
8. únor 2008 ve 22:24  • Odpověz
v kolik tam v pondělí razíte,uděláme srazík v bazáči :slight_smile:
8. únor 2008 ve 22:25  • Odpověz
já vůbec nevím. byla jsem se podívat jednou u šneka a vůbec nic se mi tam nelíbilo..i ta paní byla divná..tak jsem odtamtud vypálila.. :unamused: :confounded:
8. únor 2008 ve 22:33  • Odpověz
chcete někdo medvídka haribo než je sním všechny,co jsem si tu nasypala ??? :sunglasses:
já než písnu tak vy poskočíte o celou stránku, to je mazec..
8. únor 2008 ve 22:38  • Odpověz
autor
Sarah, já chcí chcí a moooc, škoda že jsem si včera nenarvala aspoň tři do kapsy a teď je neobjevila, hm, dala bych si :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2008 ve 22:41  • Odpověz
autor
A chceš sdělit, co mi dnes modroočka udělala? Dojedla jsi??? Asi by tě přešla chuť :pensive: :grinning:
8. únor 2008 ve 22:42  • Odpověz
autor
Frog, ta vestička je moc hezká, ale mám strach, že takovou seženeš na bazarku, to bude new kolekce asi, ne??? :confused:
8. únor 2008 ve 22:43  • Odpověz
autor
No a vyrazím až se Poppy nají, tak nevím, uvidím, po O :wink:
8. únor 2008 ve 22:44  • Odpověz
autor
Jo a u Šneka jsem taky byla, ale nikdy nic nekoupila a už tam nechodím, ještě je dobrej v Albertu u papírnictví, tam chodím taky ráda. Za Albert nechodím, tak mi to příjde schmutzig :wink:
8. únor 2008 ve 22:45  • Odpověz
copak ti provedla,ta tvoje princezna? medvidkové jsou stále v nabídce...taťka vždycky říká..když je blbá hlava,trpí celý tělo...no vidíš.ty sis nedala do kapsy a teď ti bude kapat slina :sweat_smile:
8. únor 2008 ve 22:46  • Odpověz
autor
(Holky prominou, páč už to vědí Frog a Cvalda)

Ták:

Poppynka měla v plíně bobek, tak jsem si říkala, že v rámci šetření (:grinning:) jí plínku měnit před obědem nebudu, že to bude muset vydržet, tak neprotestovala, smích a pusa od ucha k uchu mě utvrdily v tom, že nedělám nic špatného :sweat_smile:
Tak se milá princezna modrookatá napapkala a za odměnu jsem ji po O nedala chrupat a dala ji do pokojíčku na čistě vypranou hrací deku. Sundala ji plínku, vyhrnula bodynko a podala Veselej kopeček, hrazdičku a hračky okolo a šla si do kuchyně po svým (přece si musí umět hrát sama :grinning: ) Během třech minut jsem třikrát nakoukla a spokojeně odešla, jak si moje zlatíčko hezky a hraje a že mě ani nepotřebuje :confused: Tak jsem si v kuchyni dělala po svým dál a nechala ji (přece jen je to velká holka, ne??? :sweat_smile: )
No a bylo stále ticho, tři minuty, čtyři, čtyři a půl... a mě to nedalo, jen jsem slyšela jak o sebe cinkají hračky na hrazdiče... jdu dál a ... zástava, infarkt na dosah, smard...
Posrala se, ale brutálně, nepředstavitelně, prostě se v tom vymatlala, bobek sjel na koberec a jak se kulila ze zad na bříško a zpátky, tak si asi dokážete představit, jak a kde všude to bylo - a ručičkama si plácala do stehýnek a následně do hrazdičky a nožkama kopala o 106 a měla děsnou radost, jak maminka oddychuje :sweat_smile:
Tak se naše milá princezna Poppynka musela po obědě vykoupat, oblíknout do novýho a mě nezbylo nic jiného, než tu lítat a vykoupat ji, vydrbat koberec, namočit věci a deku. Upozorňuju, že nebyl zesranej jen pokojíček, ale následně i koupelna :grinning:

Věřte mi, že do smíchu mi v tu chvíli nebylo, ta beznaděj co dřív a jak ji ty posraný věci přetáhnout přes hlavu, to byl oříšek...

No teď vím, že ji raději plínku vyměním hned, jak zjistím neobvyklý odér, páč si myslím, že to mám za to, že jsem ji nechala najíst se v pos... plíně :sweat_smile:
8. únor 2008 ve 23:02  • Odpověz
autor
Sarah, já si vezmu příště... jestli budem ještě moci přijít na návštěvu :wink:
8. únor 2008 ve 23:05  • Odpověz
no vidíš to,jaká je to šikulka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: chechtám se tu skoro jako ty,když jsem ti vyprávěla o mým fooopaaaa v pojišťovně!!
tyyyjo a to ti musím písnout..scháněla jsem dneska hračku na pelíšek..ne kolotoč,třeba jen malou hrazdičku nebo něco,aby pelíšek vypadal veselejší. tak jsem zašla tam jak jsme byly spolu pro podprdu.byla tam taková divná,rozcuchaná paní,nechala mě tam sice v klidu dobu vybírat,co se mi zlíbí,ale pak....tak co vy??!!máte vybráno?kojící podprsenku máte? vypadáte,že brzy pojedete!noční košili taky máte?... spustila na mě tak,že mi to bylo až nepříjemný..když jsem si vzpomněla na tu příjemnou tvojí kamarádku,co se mi smála,že o nich nevím,že tam jsou rok...no to bylo něco!!!!!!!!!
8. únor 2008 ve 23:10  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak to ona je tím známá, to by ti tu holky mohly vyprávět :grinning: :grinning: :grinning: Whow, tak to tě lituju, je to taková Ježibaba :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: No, tady je vidět, že jsi byla ve špatný čas na špatném místě :grinning: Odpálkovala jsi ji, že jo??? A koupila jsi něco?
8. únor 2008 ve 23:16  • Odpověz
byla jsem tam dokonce 2x,protože byla u doktora od 13-14 a já to dneska prostě CHTĚLA koupit :stuck_out_tongue_closed_eyes: nakonec jsem vybrala takovou spirálku..ne tu velkou se zavěšenými medvídky,ale menší,dá se dát i na autosedajdu. je barevná,na krajích kytičky, pak dvě hvězdičky, jedna hraje a druhá šustí a uprostřed je nějakej brouček nebo co to je.je to hezounký a za ty prachy..tyyybrďo!!! 450!! a pak jsem koupila něco,co se natáhne a ono se to tak nějak klepe než se to stáhne zpátky..taková muška nebo co to je za havěť..je to na pásečku na suchý zip..třeba se to dá dát i na packu...nevím..takový roztomilý..no a nakonec v dm to mazlící zvířátko ..takže jsem docela utrácela,ale pelíšek je hned veselejší :sweat_smile: a já spokojená :wink:
8. únor 2008 ve 23:34  • Odpověz
autor
No tak to je hlavní :grinning: :grinning: :grinning: Že jsi spokojená :pensive: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: Ňuňana z DM taky máme, je fakt ňuňavej, co??? Mě se tááák líbí tyhle věcičky, dřív mě to nebralo a teď stejně vybírám hračky pro Poppynku co se líbí mě :grinning: Ale ty ceny, co??? Ještě že je to na jednu stranu tak draný, páč bych skupovala a měla toho móóc :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Asi půjdu do hajan, zítra máme náročnej den, tak jdu nabrat síly :wink:

Přejem vám holky hezkou dobrou nečůrací noc a posíláme hubanka :dizzy_face:
8. únor 2008 ve 23:42  • Odpověz
taky přejeme dobrou noc a zítra prima den. papa
8. únor 2008 ve 23:57  • Odpověz
9. únor 2008 v 00:14  • Odpověz
p://www.carmex-kiss.de/index.php?meintanz=173965758841
9. únor 2008 v 07:40  • Odpověz
Dobré ráno! Teda vy jste toho zase napovídaly!
Jinak ta debata s Poppy o Nextový manžestráčky v tom bazaru byla krapítko jinak, ptala jsem se: "Jestli si je Poppinky nevezmete, tak já si je vemu" ale jinak má Poppy pravdu, vrhla jsem se na ně a fak nám padly do oka. I Bublince se líbily... :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak pozdrav od Máchalů je moc milý!!! :wink:
Gratulujeme k Poppinčiný sestřence! Ať jim dělá holčina radost!
Sarah, co to máš za foto? :confused:
9. únor 2008 v 08:44  • Odpověz
ahojky všem ,vy kecalky jedny,no já si to vynahradím tento týden až budou pubertáci na horách :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak v pondělí razíme do bazárku :wink: takže kdy a kde a v kolik? :grinning: jdu vařit oběd po obědě odjíždějí ,tak máme trochu fofr,Míša si to šla ještě užít ven se :grinning: cvalíkem :grinning: tak pá všem a hezký víkend,včera jsme si to venku s holkama fakt užili,nejdřív jsme se nasmáli MALÝ POPYNCE a pak našemu cvalíkovi,ta se předváděla ,je to hérečka :grinning: no froginka to chudák pozorovala z krytu kočárku,ale pak ji frog boudu otevřela a to bylo teprv žužo,taky byla vytlemískovaná,no ovšem náš cvalík,to byla v¨čera samoastatná exhibice,dost ji do blbovin přemlouvala popy,ta včera vedla ta legrační teta :grinning: co popy?
9. únor 2008 v 10:06  • Odpověz
teda Poppy to musel být mazec.
Dorot, to je super ta tancovačka, kde ty na to chodíš? :grinning: :grinning:
9. únor 2008 v 10:22  • Odpověz
jo Adélka štramajda :wink:
9. únor 2008 v 10:37  • Odpověz
Na červen, tam jsem to ukradla http://www.carmex-kiss.de/kiss/index.php, tak ukažte i svoje dorotky :grinning: Poppy tak co má ta tvoje švagrová, já to nějak nepochytala :wink: Asi dítě co? :grinning:
9. únor 2008 v 11:18  • Odpověz
sluníčkový pozdrav posíláme všem tetám. no Bubl..to je přeci moje bicho předevčírem ve vaně :sunglasses: ..nebooj,je to jen na chvilku :wink:
jinak teda Machalko,odkaz = sranda, hned jsem si tam hodila sebe...ani jsem nevěděla,že jsem taková tanečnice :slight_smile::slight_smile::slight_smile:
9. únor 2008 ve 12:34  • Odpověz
Ahojky..já mám dneska nějaký plakaný dítko,malá od ráno bulí ba přímo řve,má úplný hysťáky,top bude asi po mamince :slight_smile: ..já dělám rizoto a odpolko si asi dáme palačinku s ovocem :stuck_out_tongue_closed_eyes: Cvaldo já bych v to pondělí mohla klidně dopolko,aby na nás zbylo jeětě nějaký čupr oblečeníčko :grinning: ..jak krmíš??
9. únor 2008 ve 12:34  • Odpověz
Tak nám dneska Andulku někdo vyměnil, konečně, měla tři dny bulánkový období kvůli zoubkům a teď, teda dneska řádí, směje se dělá krávovinky, teď prdí na pusu a táta jí dal kšiltovku na hlavu :slight_smile: Za chvíli jdeme ven :slight_smile: Děkujeme za sluníčkový pozdrav, taky zdravíme. Jak pupík? Jéé já to nepoznala, já už myslela no ani nechtějte vědět co jsem si myslela, že to je :grinning: No je vidět, na co myslím EROTIKA :confused: :grinning:
9. únor 2008 ve 12:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.