• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Mer a Dáádi díky za prašule!
11. zář 2008 ve 12:41  • Odpověz
Bubbly, nemáš zač, já děkuju za zařízení :wink:
11. zář 2008 ve 12:54  • Odpověz
Holky, co děláte v sobotu? Já jsem celý den s V. úplně sama, nepodniknem něco? Třeba výlet vlakem nebo tak něco? :wink:
11. zář 2008 ve 12:55  • Odpověz
Ježiši bublinko penízky pošleme, moc se omlouvám, musím přes taťku z jeho účtu, tak během víkendu, zítra není doma!!!! V So bychom klidně jeli, kdyby nebyla akce naplánovaná :wink: Hlásej hnusně :angry:
11. zář 2008 ve 20:06  • Odpověz
Zkoukla jsem alba a malá Di je teda kus baby, fakt se to nezdá, ale jak jsem ji dlouho neviděla, tak čučím :confused: :confused: :confused:
11. zář 2008 ve 20:12  • Odpověz
Nikde ani noha, nikde ani ruka :confused:

Dorotko, díky za pochvalu tý mojí baby :grinning: :grinning:

Bubli, není vůbec za co, já díky :wink:
12. zář 2008 v 11:30  • Odpověz
Dobré dopoledne, teda to je docházka toto :angry: Přejeme krásný den, i když je zima jak v Rusku, byli jsme venku 1h a stačilo, pak vykouknem ještě odpoledne, ale ne na dlouho, ale bude hůř ,sakryš :confounded:
12. zář 2008 v 11:44  • Odpověz
my dnes koupili u T. botičky za 560,-, je to darda, ale u Hotárka měli taky krásný, ale za 860 kč, ale o 2 cm větší, u T. jsme koupili 19 a jsou jí o cm větší, což prý tak být má. :wink:
12. zář 2008 ve 14:39  • Odpověz
ahojky, tak jsme se navrátily. Možná nám ten úterek na chvililililičku vyjde, ale ne moc dlouho, aby babi nemusela dlouho čekat :wink:
12. zář 2008 v 17:55  • Odpověz
úterý? Já myslela, že je ta oslava v pondělí :sweat_smile:
12. zář 2008 ve 20:37  • Odpověz
Ahojky.Oslava je 23.10. v 10.30 na koupálku..
Tak už máme hotová okna,uklizeno,ale lino budu leštit ještě nejmín týden.Denně ho stírám octovou vodu se saponátem a stejně je flekatý..Tedka musíme ještě pořídit garnyže.Nevíte kde prodávaj nějaký pěkný a hlavně levný :grinning: ???
12. zář 2008 ve 20:59  • Odpověz
Frog, možná v Polsku, ale do novýho baráku chci takový ty pojezdy co mají v Ikee.
Teda já měla v kalendáři napsanou oslavu na pondělí, tak to bych Vás tam asi čekala sama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. zář 2008 ve 21:06  • Odpověz
No tak to asi jo Mer.. :grinning:
12. zář 2008 ve 21:22  • Odpověz
autor
Frog, ani nemusíš do Polska a dřevěný garnyže seženeš i u nemocnice v "Obchodním centru". Já do novýho obýváku chci jen lanka:slight_smile: Jo a kovový mají i v Hornbachu, mamina si je tam kupovala a vyšli sice o trochu dráž než v Ikee, ale skoro stejný.
Mer, ty pojezdy se mi taky moooc líbí :dizzy_face:
12. zář 2008 ve 21:26  • Odpověz
tak jsem si vás konečně dočetla :slight_smile:, tak my teď už nedáme dopustit na huggies premium 4+, už ani pampersky nejsou takový, jako tyhle huggies (dřív jsme pampersky dávali na noc), ubrousky nejlepší huggies pure :slight_smile:
"garnyž" máme z Hornbachu, jsou to ta lanka, ale na dva - na záclonu a na závěs, ve zlatém provdení a ani mi nepřipomínejte, kolik to stálo :grinning: :grinning: ale v tomhle provedení měli jen tohle jedno, tak nebylo co řešit.
12. zář 2008 ve 23:35  • Odpověz
z plavča se mi ještě nikdo neozval, zatím mi to nevadí, protože celé září budeme převážně pryč, ale snad se letos někdo ozve :confused: Vám se někdo ozval? Asi musím sama, co? I když jsem se s paní ředitelkou domlouvala, že zbytek peněz z jara převádím na podzim :confounded:
v hopsáčku jsme byly jednou, ale tenkrát to bylo pro větší děti (teda bylo to od jednoho roku, ale byly tam jen větší děti - tak od dvou a půl dál) a vedla to paní, co měla o dost starší dítě a nebyla moc tolerantní k těm malým, takže jsme se tam pak už neukázaly :frowning2: teď psali infomail, že shání na "předcvičování" novou mamču s malým dítětem, že je to lepší, no tak musíš poppy poreferovat, občas bych tam zaskočila :wink:
12. zář 2008 ve 23:38  • Odpověz
tak dvoustá stránka, 650. příspěvek můj, tož jdu spinkat. Mějte se hezky a zítra ahojky!
12. zář 2008 ve 23:39  • Odpověz
Ahoj Polanko, krásné dopoledne!!! bacha bacha na garnyže, pokud jsou opřený o zeď na prodejně, jsou pak křivý!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Máme zkušenost právě z tržnice v PL i z obchodu tam kupovali rodiče, my teď koupili v Ikee, chtěli jsme pojezdy na panely, ale my je nemůžeme mít kvůli místu , kam by se zasouvali a tak by panel čučel do okna :angry: Máme teda klasický garniže kovový.
13. zář 2008 v 11:05  • Odpověz
dobré poledne, polanko! Kdepak jste všichni?
13. zář 2008 ve 13:51  • Odpověz
Ahojda děvčata,zdravim vas po delši době.Tak Dorot,dneska jsem byla v tom Velkem Poriči a ani měli dneska zavřeno,ach joo,škoda.Tak v tydnu znova :angry: Jinak se mějte hezky a papa
13. zář 2008 v 16:26  • Odpověz
Achojky cholky,tak jsem konečně vložila fotky.. :wink:
13. zář 2008 v 18:10  • Odpověz
autor
Frog, krásný :dizzy_face: Oslava se určo povedla a dortík teda vypadal báječně :slight_smile: :dizzy_face: No, ale ksichtíčková a kostičková fotka mě dostala :grinning: :grinning:

v Hopsáčku super, mě se to max. líbilo, byli jsme tam čtyři mamky a stejný počet dětí, z toho to jedna vedla, shodou okolností moje spolužačka ze ZŠ z vedlejší třídy :dizzy_face: sama má o pár měsíců starší holčičku, ale přístup k ostatním dětěm perfektní, samotný cvíčo trvalo cca 20min, předtím si dětičky hrály v hrací místnosti a po cvíčku se nadlábli v jídelničce, kde jim Terka (cvičitelka) odevzdala odměnu :wink: Bylo druhé cvičení, na prvním bylo cca 15 dětí, ale protože je i Déčko v začátcích, tak prý šly mamky na kukačku tam. My tam chodit budeme, - do Hopsáčku. Dorazily jsme tam asi o půl desátý a odcházely jsme před 11hod., nikdo nekouká na čas, no prostě pohoda. Nikdo nikoho nevyhazuje a tak není třeba se nervíkovat, že se zpozdíte. Jo a program je teda uzpůsoben věku 1-2 roky. Začátek je a bude vždy stejný - písnička a taneček, pak program, a konec taky vždy stejný. No jediný, co mě teda fakt nenadchlo je to, že zpívají i mamky, no ale samo, že dobře, to se o mým zpěvu říct fakt nedá :grinning:
13. zář 2008 v 19:17  • Odpověz
Frog, dort nádhernej :wink:

Já bych taky chtěla s V. chodit do nějakýho MM, ale tady v Hronově to je nic moc, to jak to Poppy popisuješ v Polance je super, to bych taky chtěla, aby se tam hlavně něco dělalo s dětma.
13. zář 2008 v 19:20  • Odpověz
autor
tady to je aktivní nejen pro děti, ale i pro doprovod:slight_smile:

Však není problém a můžete nás následovat, my budem rádi a hokám se to určo bude líbit. Je to každý čtvrtek o půl desáté, cena 25,- KáČé :grinning:
13. zář 2008 v 19:32  • Odpověz
já nevím no, je to docela daleko a V. chodí kolem 10.00 spát. Dneska nešla, protože jsme šly s holkama na oběd a byla pěkně protivná, že jsem skoro nemohla ani najíst. :unamused: Tak nevím, jestli by nebyla protivná i tam.
13. zář 2008 v 19:39  • Odpověz
Dobré ráno!

Frog (a Sršni :slight_smile: ), dortík úžasnej!!! Mnam mnam!!!

Z toho MC v Jiráskově jsem taky v rozpacích, vůbec nechápu jejich program, asi tam v pondělí zavolám a zetpám se kdy to je pro děti našeho věku. Protože pokud se v Polance zpívá, tak to tam nejdu. Zpívat fakt neumím...
14. zář 2008 v 08:06  • Odpověz
Zdravíme :dizzy_face: , tak Frogísku, fotečky super, okoukla jsem všechny albíčka :grinning: a dortík fakt super

Jinak u nás včera proběhla minioslavička a velká ofišl bude toho 27.9.
14. zář 2008 v 08:57  • Odpověz
Bubbly, však zpívat nemusíme. :grinning:
14. zář 2008 v 09:00  • Odpověz
Poppy psala že musíme... :frowning2:

A dodatečně přejeme malé Dádince vše nej nej nej k včerejším narozeninkám!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face:
14. zář 2008 v 09:05  • Odpověz
autor
ježíš, nemusíte, já taky nezpívám, to by to dopadlo :sweat_smile:

Jej, my se taky přidáváme s óbr gratulací malé Diance :dizzy_face:
14. zář 2008 v 09:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.