• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Díky :wink: jinak vám musím písnout jak jsme dopadli s dortem, objednávala jsem jako vždy v Polance v cukrárně naproti pracáku, tentokráte jsem však nechtěla dortíka z marcipánu, ale hezky nazdobenýho aby se malá mohla popatlat. Objednala jsem sluníčko. A byl šok jako blázen, to co mi holčina ukázala že má být můj dort, tak jsem to málem na místě ořvala. Normálně jen kulatej dort popatlanej bílým krémem a uprostřej jakoby 2 oči a místo pusinky jsem chtěla napsat Dianka a bylo tam Diana :confused: no kdyby ten dort byl alespoň žlutej nebo tak, ale hrůza. Nakonec jsme se domluvili, že jsem ho nevzala a koupila jsem velkej medovník a růžičky zvlášť a nazdobila si ho doma sama. Nakonec to nebylo tak hrozný, ale v tom krámě jsem si připadala úplně v prčicích.
14. zář 2008 v 09:13  • Odpověz
Taky se přidáváme Diance s gratulací :wink:
Teda s tím dortem, to je síla, tak příště už víš, že u nich nic :grinning: Ale medovník musel být dobrej, mňam :wink:

V. teď má novou hračku, chodí si tady po bytě s košíčkem a pořád si do toho něco dává a vyndává, je to sranda :grinning:
14. zář 2008 v 09:19  • Odpověz
No tak pokud nemusíme... :grinning: :dizzy_face:

Teda Di, to by mě asi mrsklo, kdyži to s tím dortem na poslední chvíli takhle pokazili!
14. zář 2008 v 09:31  • Odpověz
autor
No, to já bych teda řádila, zrovna k 1.narozeninám :angry: Každopádně super, že to šlo vyřešit jinak a že jste si ho nemuseli brát přes to, že jste nebyli spokojený s výsledkem :wink:
14. zář 2008 v 09:52  • Odpověz
Tka ona se bála mi ho holčina i ukázat, sama viděla že to je strašný, já byla mimo, šrotovala jsem co budeme dělat, že zákusky koupit je blbosta tak. Jinak co jsme tam kdy objednali za dorta, tak to byla nádhera a super, ale paní asi umí jen marcipánový a ne zdobený a nebo se jí prostě nechtělo, no každopádně výsledek byl horší než strašnej. Tak jsem upravila pár foteček ze včera a dám je do albíčka ať můžete juknout jak nakonec dort vypadal :wink:
14. zář 2008 v 10:09  • Odpověz
Holky, budete dávat holkám v zimě kombinézu? Sousedka má po dceři krásnou khaki kombinézu a říká, že v ničem jiném v zimě nechodila, ale je to 86 a když do toho teď obléknu V., tak ji má jak kosmounaut, obrovskou, ale nevím, jestli do ní za 2 měsíce nedoroste, no fakt nevím, pořád má č. 74 :sweat_smile:
14. zář 2008 v 10:12  • Odpověz
Mere, já jí určo kombinézku budu dávat když půjdeme na sáňky a tak, je to si myslím pro ty prcky nejlepší, nikam jim ten sníh nezaleze a jsou celý v teploučku :wink:
14. zář 2008 v 10:18  • Odpověz
no jo, ale já nevím, jak odhadnout velikost, ta kombinéza je krásná, ale teď jí je obrovská, nevím, jak rychle poroste :unamused:
14. zář 2008 v 10:41  • Odpověz
Já taky budu dávat kombinézu,ale koupím nákou na MMB,páč nový jsou drahý a jestli bude zima jako loni,tak jí ani celou zimu nevyužije a budu to střídat s bundou a kalhotama..My už totiž nemáme na letošní zimu fusak,páč jsme měli berana ten byl miminkovskej..takže něco teplýho na sebe,deku a nánožník..
Malé Diance přejeme dodatečně vše nej nej nej..
14. zář 2008 v 10:53  • Odpověz
Ahoj ženský!!!!!!!! teda Di já bych ho slečně snad plácla do ksichtu :angry: ale ona by za to nemohla, že? :grinning: Jinak v Pátek jdeme poprvé do MC tady u nás, už se těšíme, je to formou hraní, zpívání, tanečků, kreslení atd............... uvidíme, dáme vědět :grinning: Jsem zvědavá, jelikož poslední dobou chrupe do 8-8.15 a jako toto začíná v 9h :grinning: Oslavenkyním obbbbr gratulace. Jej budulinku, tak to jsem netušila, že mají v So zavřeno, my tam byli v týdnu :unamused: Kombinézy máme 92 a teď velikost 80-86 :wink:
14. zář 2008 v 11:46  • Odpověz
Frogískovi nádherný fotečky a dortík, teeeeeeeeda my máme šikovnou tetu!!!!!!!!!! bude nám dělat taky teď dortík pro babičku, tak pak vyfotíme taky jo? A di celé rodince to slušelo a dortík byl nakonec určitě taky dobrej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. zář 2008 v 11:49  • Odpověz
krásnou neděličku všem,tak cvičeníčku v déčku super,zpívání mi nevadí,zpíváme i na plavču a nikdo to neřeší,ono se to nějak ztratí,ty falešné tony :grinning: ,chodí s náma tři maminy z plavča ,tak je to super ,že se děti vidí dvakrát v týdnu,je to o za 30,-takže o něco dražší,ale je to tam super a fajn,že si tam mužem chodit i na herničku,když nemáme cvíčo,my to máme fakt za rohem,takže ideální,když pak bude šeredně jsme tam cobydup,zimní bundu už jsem koupila a jednu máme od lonska 74,nová je 80 kombinézu tipuju koupit tak 80,už jsem jukala,ale zatím nevybrala,musím taky nakoupit čepice a rukavice,máme jen na ven ,na chalupu,klukovský :grinning: fusak budu dávat máme ten s rozepínáním dole ,kvuli botkám super,ale přeci jenom ,když pak budou sedět na tom kočárku,promrznou :unamused: Diance pusinku od nás k narozkám :slight_smile: my měli dorta taky od kubíčka velkýho ježka ,trochu upravenýho se zvířátkama a byl super ,cvalíka mocnezajímal ,jen dárečky :wink:
14. zář 2008 v 11:58  • Odpověz
Mer myslím,že 86 bude velká,ale jde o to jak jde upravit,ohrnout a tak,zase když je to moc velké u těhle zimních věcí,tak se v tom hrozně těžko pohybujou :unamused:
14. zář 2008 ve 12:02  • Odpověz
tipuju to u nás i u vás tak na 80 :wink:
14. zář 2008 ve 12:04  • Odpověz
Hlavně to chce přeměřit ony ty velikosti kolikrát neodpovídají a hlavně aby to vydrželo třeba do března :angry: I když bych byla radši, kdyby 1.ledna sníh zmizel :grinning: Dnes to venku je, jak kdyby měli padat sněhový koule :confused:
14. zář 2008 ve 12:06  • Odpověz
tak tatí se vrací s budulínkem ,byli fandit bráchovi,tak jdu přichystat na stul ,krásnou neděli holky :wink: jo a je príma,že přijdou na oslavu i Srsničkovi,moc se těšíme :slight_smile:
14. zář 2008 ve 12:06  • Odpověz
jo Dorot to máš pravdu ,ty velikosti někdy neodpovídají :wink: zima je teda fakt řádná,dala jsem maprckovi zateplenou bundu ,takovopu už na slabší zimu a plánuju už dát i ten jarní fusak je tam fakt vlezlo :angry:
14. zář 2008 ve 12:09  • Odpověz
My dnes doma grilujeme k obědu masíčko a krokety, tátova specialitka, ale ještě masíčko odpočívá v medu a ostrým koření :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. zář 2008 ve 12:10  • Odpověz
:grinning: koukám jak hezky píšu :grinning:
14. zář 2008 ve 12:10  • Odpověz
No kdoví co tam piješ, táta s dětma pryč co? :grinning: my jdem dělat za chvíli O Tak zatím pááááááááááá
14. zář 2008 ve 12:12  • Odpověz
,jejda tak to se máte já dělala hovězí na houbách a rýži,grilovali jsme včera na chalupě a posouvali si stul na sluníčko,abychom nezmrzli,kde jsou ty chvíle ,když jsme před ním zdrhali :grinning: ,včera bylo ještě slušně,udělala jsem do květináču podzimní výzdobu doma i na chalupě,ale ještě by se sluníčko mohlo ukázat a zahřát,tak a už letím ahoojjj :sweat_smile:
14. zář 2008 ve 12:13  • Odpověz
Tak jsem osiřela zase já, táta si odvezl B. k babí do Skalice, a já mám všechno hotovo, uklizeno, vyžehleno, tak si asi hodím nohy na stůl a pustím si nějakej filmek v klidu :wink:

jinak kombinézy ANO, mám asi 4takový šílený na zahrádku po různejch dětech v rodině,ale na to promáchání si myslím že to bude stačit a parádu tady naštěstí dělat nemusí. A nikam jí nebude foukat ani zalézat sníh. Pak mám takový pěkný oteplováky na kšandy s budničkou, a asi tři zimní bundy různě teplý, vycházkový :wink: Takže já už mám zimu naštěstí pořešenou (bez koruny investice...). Botky koupila švagrová B. na jaře ve výprodeji za pár korun, byli zlevněný z 499,- . Ale jsou to 20 takže ještě jedny botky budu muset určitě kupovat.
14. zář 2008 ve 13:55  • Odpověz
Prosím o radu, chci si koupit kolo a sedačku na kolo, jakou kdo máte sedačku a jak s ní jste spokojené? Díky! :dizzy_face:
14. zář 2008 ve 14:47  • Odpověz
no tak já radši tu kombinézu vrátím, myslím,že by jí byla fakt obrovská. chci taky koupit jednu hezkou a jednu na lítání nějakou levnou.Dneska na fotbal jí normálně dám zimní bundu.

Bubbly, sedačku zjistím jakou máme a dám vědět, jsme s ní spokojený.
14. zář 2008 v 15:28  • Odpověz
jinak mě zpívání taky nevadí, chodila jsem roky do sboru a zpívala na kůru a ve sboru :grinning: :grinning: :grinning: ale zpívám taky hrozně a je mi to úplně jedno :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2008 v 15:28  • Odpověz
teda Bubbly, se máš, že máš všechno hotovo. Já nějak nestíhám, teď se snažím už podruhé dát na MMB inzeráty a nějak jim stávkuje, jinak nemám ani uklizeno, nic, snad to nějak stihnu v týdnu. :grinning:
Příští týden slaví brácha třicetiny, tak budu taky přes noc samotinká, dáme malou zase na noc ke tchýni, abychom si mohli dát do nosu, ale když si představím sedět venku v týhle kose, brrr.., musím vytáhnout zimní bundu, snad se do ní narvu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2008 v 15:30  • Odpověz
Ahoj ženy dnes již podruhé, docházku chválím, asi je to počasím co? :grinning: Andul má teplotu, začala nám po O plakat a teď šla spát, měřila jsem ji a měla 38 :frowning2: Tak uvidíme, co z toho bude, doufám, že zuby a ne nějaká viroza, ale moc nepapá :confounded:
14. zář 2008 v 16:55  • Odpověz
Zpívání, též jsem chodila do sboru a dokonce se to dalo poslouchat :grinning: Někdy si můžem zapět na srazíku :grinning: :grinning:
14. zář 2008 v 16:57  • Odpověz
Mer, to budeš hodná když mi zjistíš tu značku. Je toho na netu tolik že nevím podle čeho se orientovat. To samý s kolem, vůbec nevím jaký, kam se na kola jet podívat atd atd...

A zpívání mi vadí. :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
14. zář 2008 v 16:59  • Odpověz
Na kola? Doporučujeme prodejnu kol v Polance u gymplu!!!!!!!!!!
14. zář 2008 v 17:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.