• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Bubbly ty budeš dirigovat, my zpívat :grinning: :grinning:
14. zář 2008 v 17:03  • Odpověz
No tak to jedině. Já jsem měla na základce z hudebky deprese :sweat_smile: Nutili nás zpívat před celou třídou u tabule a z toho mám do dneška noční můry! Ne, to přeháním, ale rozhodně na to nevzpomínám ráda.

A kde je v Polance gympl???
14. zář 2008 v 17:07  • Odpověz
na kruháči v Polance jak je buĎ k poppynkom, na Nováč, nebo do centra, tak odbočíš na kruháči vpravo , po levý straně jsou koberce a POdobný věci a doprava je parkoviště, ty odbočíš doleva a tam je hned za rohem kola, autosedačky atd........... je tam i elektro Laštovic :wink:
14. zář 2008 v 17:14  • Odpověz
Tý brďo, jako tam jak je ta velká výrobna nábytku Silvestra Polstroni (nebo tak nějak) - jsou tam takový malý koberce (jako malý obchod myslím) tak za tím někde v tý ulici na druhou stranu od toho parkoviště? Tak to asi vím, a zítra odpolko si tam asi zajedu. Dík!
14. zář 2008 v 17:23  • Odpověz
já kupovala kolo v Polance vedle pracáku, sedačku máme od známýho MM, co prodává i kola a vše na ně v Čer.Kost.
14. zář 2008 v 17:28  • Odpověz
MM šel s V. na fotbal, nabalila jsem ji tak, že nemohla ani chodit, je jak balík :grinning: :grinning: :grinning:
Bubbly, P. nechodí na sem na fotbaly?
14. zář 2008 v 17:28  • Odpověz
K teplotě se přidala srágora, doufám, že nedostala tu virozu co tu řádí :angry: Bacha na to, teklo to z nočníku, to jsem ještě neviděla :frowning2: Volá mě, přeju všem hezký večer :wink: Možná ještě nakouknu pááá
14. zář 2008 v 18:58  • Odpověz
tak malé dorotce přejem brzké uzdravení,
taky sháníme sedačku na kolo, pořád řeším dilema jestli dopředu nebo dozadu a než to vyřeším, bude zima a po problému, do jara se snad rozhodnu :confounded:
Diankám dodatečně vše nejlepší, s dortíkem to je pech, no :unamused: pokud chcete, můžu Vám příště sluníčko udělat, to jsem ještě nedělala a co jsem ještě nedělala, na to se těším :grinning: viď Dorotko?
cvaldi, a co přidat nějaké fotečky z Vaší oslavičky? I toho dortíka :wink: abych měla inspiraci :dizzy_face: Dík
jinak snad v úterý dorazím aspoň na chviličku, bubblince vezmu penízky, myslím na to, jak nemám internet banking tak musím se vším do města a ještě je tam bezbariérovej, tak se snažím návštěvy tam minimalizovat, snad to bude stačit :confused:
14. zář 2008 v 19:45  • Odpověz
14. zář 2008 ve 20:25  • Odpověz
Tak jsem se sem konečně dostala..furt nám nejde seznam,nechce mě to nikde pustit..venku je fakt hnusně,brrrrr :angry:
14. zář 2008 ve 21:24  • Odpověz
frogísku, díky moc za fotečky, jsou moooc krásný :wink:
14. zář 2008 ve 21:38  • Odpověz
mer, tuhle mi doporučovali známí, že se dá dobře přehazovat z kola na kolo
14. zář 2008 ve 21:39  • Odpověz
Nebyly by tak krásný,kdyby na nich nebyl ten nádhernej dortík,takže já díky.. :wink:
14. zář 2008 ve 21:46  • Odpověz
Holky nevíte od kolika má vydrýsek?Jedeme ve středu na hory a mě tedka došlo,že nemám pro Ančí bundu,to jsem pako co :angry:
14. zář 2008 ve 21:50  • Odpověz
Frog, myslím od půl devátý, no radši ji vezmi kombinézu, možná tam bude chumelit :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2008 ve 22:32  • Odpověz
frogísku dík :slight_smile:, kdybys nesehnala, tak se stav, něco půjčíme :wink:
14. zář 2008 ve 22:34  • Odpověz
cauec sloniku, tak my se taky stavíme :grinning: :grinning: :grinning:
my chceme taky zítra vyrazit na nákupy, ale jestli bude ta zima :confounded: :rolling_eyes:
14. zář 2008 ve 22:35  • Odpověz
autor
Hezké ranko,

tak jako to je mazec, co se dnes děje. Už projelo asi milion houkaček, venku jak v Rusku, no fuj fuj fuj. Napadla mě myšlenka co oblíknu N. až půjdem ven, vypadá to, že ji pořádně nabalím. Nebo mám vytáhnout fusak???

Jo a jinak si stále musíme číst, prohlížet knížky a NECHCEME PLÍNY :stuck_out_tongue_closed_eyes: Když ji náhodou navlíknu, tak že jako ee, slíknu, posadím na nočník a nic, pak řev, že nééééé plínu, takže jsme na doma bez. Ale zatím musím říct že nehody jsou. Dnes teda zatím nic :grinning:
15. zář 2008 v 07:44  • Odpověz
Dobré ránko!
Tak my jsme se chystali po obědě taky do Polanky, okouknout ta kola, ale v dešti????? To asi nechám na jindy. Nebo někdo jdete odpolko ven? že by jsme společně mokly!
Mer, ta seedačka je pěkná, myslíte že je lepší objednat ji přes net nabo koupit v obchodě? Kvůli reklamaci...
Petr na fotbal nechodí, moc na to není...
15. zář 2008 v 07:51  • Odpověz
Poppy, bez plín? Tak to ti nehody ani nezávidím :confounded: :sweat_smile:
15. zář 2008 v 07:51  • Odpověz
autor
bubbli, fakt není co. Poslední brutální nehoda byla ta, že to bylo až na zdi :stuck_out_tongue_closed_eyes:

My musíme ven, v deset musíme být ve městě, vůbec se mě však fakt nikam nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. zář 2008 v 07:56  • Odpověz
autor
no a taky nemám pláštěnku na sporťáku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. zář 2008 v 07:58  • Odpověz
ahojda,tak my máme od 9.30 cvičení a cvalík ještě zařezává,tak snad to stíháme,ještě ,že to je zarohem ,ale taky semi do té zimy nechce,včera jsem cvalíkovi dala i punčocháče a máme už ten slabší fusáček,je to teda skok,popy Míša byla taky v 15 měs bez plín ,ale v létě tak se to učilo líp :wink: už přiběhla,spala od 6 u mě :wink: tak se jdem převlíct
15. zář 2008 v 08:06  • Odpověz
ježiš, :grinning: mě to po ránu ,ale píše
15. zář 2008 v 08:07  • Odpověz
autor
Cvali, chápu, Cvalík přiběhl, ne Míša:slight_smile: :slight_smile:

No jo, jenže ona si řekne až když je pozdě. Ptám se co 5minut a říká né, tak doufám, že to vydrží a půjde na nočník.
Kdyby bylo teplo, tak to je lepší, ale ona si sundá ponožky a běhá bosky, tak pak se to čůrá samo...
Ten fusak možná dám, zkusím a uvidím, nebo asi bude stačit deka a nánožník?
15. zář 2008 v 08:13  • Odpověz
Tý jo, vždyt tam fakt leje jako z konve!!!! Asi si ty kola objedu autem, nebo zítra...
15. zář 2008 v 08:22  • Odpověz
já teda taky dneska nevystrčím nos, mám stejně moc moc práce, tak toho využiju.

Holky, v kolika se teď chodí k dr. na preventivku, až ve dvou letech?

Tak my ještě nechodíme ani na nočník, nechce tam vůbec sedět, tak zas chvíli počkám a začnu to zkoušet. :wink:

V. měla taky včera punčocháče a rifle a ještě ponožky a boty a stejně měla úplně zmrzlý nohy, už budu muset koupit asi boty s kožíškem, jinak nevím
15. zář 2008 v 08:29  • Odpověz
autor
na to že je 8,6°C, tak to se nedivím, že by to bylo na botky s kožichem. Já dala včra N. nátělník, rolák, svetr a vestu a byla zmrzlá. Měla taky punčochy a vyteplený kalhoty.
Holký, mě se tak nechce vylejzat. Lituju holky Ivanky, šly do vaniček do bazénu.
15. zář 2008 v 08:38  • Odpověz
No já taky nevím kdy máme jít k doktorce, ale myslím že v 18měsících? nenapsala mi žádný datum kdy máme přijít, ale prý kolem toho roka a půl, že mi zrovna naočkuje meningokoka když budu chtít.

B. říká ee jen na velkou potřebu, čůrání ještě neřešíme! Ale kakání docela vychytává. :wink:
15. zář 2008 v 08:38  • Odpověz
Holky, a co si myslíte o těch levných kolech z obchoďáku? ty Olprany za 2.000,-? To je asi kolo na prd, ne? Nebo by to na to moje ježdění kolem komína stačilo? V"bec nevím, nemám zkušenost a nemám se ani koho zeptat, nikdo ho asi nemá...
15. zář 2008 v 08:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.