• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
autor
Moje mamka ho má, ale asi za 4tis, je spokojená:slight_smile:

Tak se strojíme a mažeme, tak pa pa a snad někde nezmrznem.

Jo a na prohlídku jdem v 15ti měs, což je dnes, ale protože nejdem dnes, tak půjdem během příštích dvou týdnů a necháme si píchnout očko - Priorix :slight_smile:
15. zář 2008 v 09:06  • Odpověz
dobré ránko Polanko,
tak já už mám za sebou odběr krve s děsí mě pohled z venku :frowning2: ale ven taky musíme,
15. zář 2008 v 09:37  • Odpověz
já bych si kolo z obchoďáku nekoupila, jako elektroniku apod. Ale možná že to opravdu stačí, jestli moc nejezdíš a to chceš kupovat ještě letos? Budeš ještě letos jezdit?
15. zář 2008 v 10:26  • Odpověz
No moc nejezdím páč nemám na čem. a jestli budu ještě letos jezdit to nevím, ale pokud bude tak jako dnes tak asi ne...V obchoďáku se mi ho moc kupovat taky teda nechce. No obejdu si pár prodejen a uvidím.
15. zář 2008 v 11:42  • Odpověz
KUK,tak jsme nezmrzli a na cvičení nás bylo 11 ,je to tam fakt super,cvalík uplně ve svým živlu,ta hernička je nádherná,pak chodíme ještě do tělocvičny,tam se chvíli cvičí a zpívá a leze do tunelu ,to je baví nejvíc,cvalík se s jedním chlapečkem uvelebil uprostřed a ostatní lezli přes ně,nechtěli vylézt a děsná sranda,maminy říkali,že to je lepší než v hopsáčku,já tam nikdy nebyla tak to nedokážu posoudit,ale každej to taky vidí jinak :wink: cvalík se nabaštil a zařezázá byli jsme tam od 9.30 do 11.30 trochu jsme se tam zakecali :grinning:
15. zář 2008 ve 12:30  • Odpověz
kolo z obchodáku nedoporučuju,koupili jsme jednou a nikdy více,my sedačku koupíme až na jaře,ted už asi jezdit nebudem :confused:
15. zář 2008 ve 12:31  • Odpověz
jo a dobrá zpráva je tam víc kluku a cvalíkovi se to evidentně líbí,na plavču je víc holek ,tak konečně změna :grinning: tak jdu poklidit než usnula co jsem jí nachystala jjídlo,pořídila vykrámovat ségře šuplík a rozházet všude pexeso :grinning:
15. zář 2008 ve 12:35  • Odpověz
Ahojky,tak jsem pořídila krásnou bundičku,která už je i zimní v sekáči za albertem.Je růžová s kapucí a stála jen 199,- a páč jsem tam měla nějaké věci na prodej,které už se prodali,tak jsem doplácela jen 69,- :slight_smile: ..Taky jsem byla u T.,ale byla tam ta čarodka a koupila jsem jí botičky s protiskluzem na doma,páč ponožky s protiskluzem nemaj v celé Polance :angry: ..
Tedka jsem dala malou spát po obídku,ale nejako se jí nechce,řádí tam jak černá ruka :grinning:
15. zář 2008 ve 12:36  • Odpověz
Bubli,kola nejlepší ceny a kvalita cyklo tony naproti gymplu,tam pod náma,je tam vedle elektro abc :confused:
15. zář 2008 ve 12:36  • Odpověz
my máme na doma bačkurky :wink: jedny protiskluzovky ti mužem věnovat,už je nenosíme :wink:
15. zář 2008 ve 12:39  • Odpověz
náš známej má cyklo apollo (u pracáku směrem na Jiráskov)
15. zář 2008 ve 13:59  • Odpověz
Holky tak řeším dilema,kupovat ještě fusak nebo ne??Mám vyhlídnutý dva na MMB:http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=16295736
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=16313083
Ceny jsou dobrý a zas bych ho mohla mít ještě na další mimčo,novej rozhodně kupovat nechci..Jen ta barva,máme béžovej kočík :unamused: ,no ale naštěstí si na modu zas tak nepotrpíme :wink:
15. zář 2008 ve 14:06  • Odpověz
myslím,že fusak určitě užijete a ,když ještě Ančí nechodí,tak ikdyž začne před zimou,tak toho moc ještě ze začátku venku nenachodí :wink:
15. zář 2008 ve 14:53  • Odpověz
tak cvalík chrupal od 12 po 13 se vzbudila ,tak jsem jí dala napít a usnula jsem sní v posteli a vstávali jsme před 20 minutama-ostuda :grinning:
15. zář 2008 ve 14:55  • Odpověz
Tak je rozhodnuto,vzala jsem ten druhej.Mohla bych sice "machrovat" s red castlem :grinning: ,ale barva je pěkně vyšisnutá..
15. zář 2008 v 15:57  • Odpověz
Cvali, jaká ostuda? Já přes den spím pořád :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. zář 2008 v 16:32  • Odpověz
Frog, ten vypadá teploučce, skoro Frogince závidím!!!

Cvaldi, tak mě se stalo dnes totéž, B. usnula o půl 11, ve 12 už se začínala probouzet, tak jsem jí strčila dudák a přilehla aby ještě zabrala, no a zabraly jsme obě a vzbudili se až o půl druhé!!!!!!!!

Právě jsem přijela z Polanky, okoukla kola, no zatím nemám favorita. :frowning2: Ale potkaly jsme Sršničky, tak aspon něco příjemného na tom zimním výletu... :dizzy_face:

No a zítra razíme s holkama okouknout MC v Jiráskově, prý to tam je super, tak se docela těším. :wink:
15. zář 2008 v 17:03  • Odpověz
Jo taky myslím,že by mohl být teploučkej..já jsem včera povlíkla deky,páč už mi pod tím povlakem byla zima,ale na peřiny je ještě dost času.nemám ráda mega teplo na usínání.Radši spím ve studenější místnosti..Holky čím příkrýváte prcky??Ančí spí jen pod dečkou..kde tady koupím levně polštář a peřinku??
15. zář 2008 v 17:19  • Odpověz
já přikrývám peřinkou z Polska, i polštářek už má, ale přemýšlím, že jí dám teplejší povlečení,ale co když zas bude teplo :unamused: I když ona stejně není přikrytá, nemá to ráda :grinning:
15. zář 2008 v 17:24  • Odpověz
a jakou máš velikost..každej uvádí jinou :frowning2: ..asi koupím v Sovičce 135x90 a 65x45 a maj to kolem 450,-
15. zář 2008 v 18:29  • Odpověz
Frog, já nevím :sweat_smile:
15. zář 2008 v 19:19  • Odpověz
autor
Povlečení jsou obvykle dva rozměry, takže pokud máte peřinky z Polska, tak na to půjdou zaručeně polský povlečení, který mají u nás v Polance. My máme peřinky od českýho výrobce (cena kolem 6ti stovek za komplet - polštář a peřina) a povlečení na to pasuje od Hyblera, Renky ale i od Ferreti. Já nedám dopustit na Renku, kupovali jsme ho u Terky a set i s mantinelem, kterej je už předpokládám zbytečný kupovat stál celkem 850,-. Ale to povlečení je fakt super, je to z jakoby pogumovaný bavlny, krásně se žehlí, no super. Pak máme ještě jedno domácí povlečení od Bubblinek, to mám moc ráda, je takový chladivý, klasika bavlna, ale ta měkoučká. No a pak ještě jedno po nás se ségrou. Máme celkem dohromady tři a dvě prostěradla froté. Zas jedno od Terky dražší a jedno z Prioru levný s nízkou gramáží, cenový rozdíl mezi oběma asi 50Kč. Určitě teplý povlečení a co zahřeje je flanel, nebo česaná bavlna, nebo tak něco. Určitě poradí DorotkaMáchalovic:slight_smile: No a ceny u Terezy se pohybujou jako v Sově, kolem 4stovek a výběr má taky velkej. Dle mě je to teda asi už zbytečná záležitost, ale to je asi na každým, jak to má.
Jinak já dávám Poppynce na přikrytí právě tu peřinu a polštář, protože je malých rozměrů a naducanej, tak nedávám, ale zato jsem obětovala jeden náš velký a povlékám do našich povláčků a dávám ji velký, že ho má i pod zády a nekrčí si za krkem. Tak tak u nás.
:wink:
15. zář 2008 v 19:31  • Odpověz
Nazdááár, tak povlečení, kupujeme na www.dante a jinak v Kajteku, ale jelikož tam nepojedeme už, tak asi budem kupovat u nás v látkách :wink: Peřinu a polštář máme z Kajteku též :wink: Jinak všem hezký večer, jen jsem nakoukla a zas letím.Dnes Andu spadla dost ošklivě, až mi bylo zle, z křesla , stála otočila se, říkala jsem ať si sedne a nevybrala to a spadla na čelo, ruce pod sebou a nic-TICHO :confounded: Zvedla jsem ji, začala řvát , já málem taky, hned jsem ji celou ochmatala, ruce nohy, krk hlavu a dobrý, teď při koupání jsem koukala, má modrý kolena, bouli na hlavě a na bradě, ještě, že má zuby a ruce v pořádku a že se nic nestalo :frowning2:
15. zář 2008 v 19:36  • Odpověz
tak já mám peřinky letní z dutého vlákna renka
a zimní péřové to máme ušité,renka máme i set nebesa mantinel povlečení a jedno k tomu náhradní a universál k tomu merunkovej jednobarevnej ušitej ,aby se to hodilo,prostěradla froté 4 od T. jinak vše ze sovičkyale už nikdy více :grinning: my i velký miminka máme na zimu flanelové povlečení a na to teda nedám dopustit,od Hyblera :wink: k tomu povlaky
na polštářky ušité flanelové do barvy,páč neměli náš rozměr,tak ,takhle my :grinning: pá jdu na telku a za miláčkem,celý den jsme se neviděli :grinning: ,
15. zář 2008 v 19:47  • Odpověz
ahojky všem, tak jak jste si všimly, měly jsem dnes venku štěstí a potkaly jsme bubblinky :slight_smile: a jak psáno výše - nejhezčí zážitek dne :dizzy_face:
no, já ještě něco popracuju a jdu taky do hajan, mějte se a dobrou!
15. zář 2008 ve 21:04  • Odpověz
a abych nebyla nevychovaná - ještě k tématu - povlečení teď máme troje - jedno moje šitý žlutý s medvídkama, žlutý s kocourem z Kajteku (moje milovaný) a teď poslední z Kajteku takové béžovo hnědé taky s méďama, ale ne tak morbidníma, jako to první. K tomu dvě froté prostěradla - bílé (teď si nevzpomenu, kde jsem ho kupovala :rolling_eyes: ) a žluté z vítání občánků. Ještě chci koupit jedno bílý. Jinak vše je vždy s mantinelem, na ten já nedám dopustit.
15. zář 2008 ve 21:06  • Odpověz
naše princezna mantinel nesnáší, je věčně rozvázanej a zmuchlanej :grinning:
15. zář 2008 ve 21:11  • Odpověz
Asi koupím ten set v ovičce,ale osahám si ho,aby to nebylo umělý,i když tam maj kvalitní zboží.Ančí jëdině s mantinelem,takže kdyby jste se některá rozhodla nějakého zbavit,tak jsem zájemce :wink: ,ale jedině v případe že to bude nejméně okolo 3 stran postýlky :wink: ..
15. zář 2008 ve 21:27  • Odpověz
Dobré ráno Polanko, tak my taky jedině s mantinelem a asi jí ušiju jeden vyšší, jelikož se tříská věčně do hlavy o šprušle. Jinak povlečení zn. Matějovský, včera večer jsem si v posteli vzpomněla :grinning:
16. zář 2008 v 09:42  • Odpověz
tak my dnes byly s holkama v tom MC v Jiráskově, bylo to teda pro děti od 18 měsíců, pro naše je to ve středu, ale jinak to bylo docela dobrý.

Před chvílí jsem V. vykoupala, protože měla nadílku až na zádech, teď chrupe.

Kde jste všichni? Neříkejte, že jste venku v tomhle počasí :unamused:
16. zář 2008 v 15:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.