• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Taky si říkám kde všichni jsou.my frčíme zítra ráno na hory a dorazíme v neděli,tak snad budeme mít aspoň trošku přijatelný počásko.
16. zář 2008 v 17:34  • Odpověz
ahojda Frogísku,tak vše zařízeno objednáno :wink: dnes jsem byla dát plnou tašku oblečení na burzu do déčka co chodíme cvičit a zítra se tam prodává a ve čtvrtek a vždy za super ceny,tak tam skočím ,třeba něco objevím co by se nám hodilo :wink:
16. zář 2008 v 18:16  • Odpověz
jo Dorot Matějovský taky používám super kvalitní a Staněk je taky dobrý :wink: Míša jela taky na hory do čtvrtka mají seznamovací v prváku na gymplu :confused:
16. zář 2008 v 18:19  • Odpověz
Mer asi erupce ,my byli odpo taky až na zádech :grinning:
16. zář 2008 v 18:20  • Odpověz
Frogísku,,užijte si to a nezmrzněte,Míša si brala zimní bundu ,čepici a rukavice :grinning:
16. zář 2008 v 18:21  • Odpověz
Jej tak se mi prosím tě mrkni kdyby tam měli nějaké levné pěkné rukavičky.Máme rúžovou bundu,tak aby to k tomu trošku pasovalo :slight_smile: ..a kdyžtak je vezmi ju a já ti je v pondělí zacvaknu ju?
Poppy bud ráda že vám ty balkon dveře nedělali..Jsou sice pěkný,ale nechali tam ty původní dvoje poškrábaný futra a za ně navrtali další plastová,která jsou navíc tak 5cm od země,takže než jsem si zvykla,to bylo zakopavání a nadávek :angry: ..ale jinak dveře pěkný.Mám to vyfocený,tak ti to na srazíku ukážu ju.
16. zář 2008 v 18:23  • Odpověz
jj juknu,taky potřebujem a čepici :wink:
16. zář 2008 v 18:29  • Odpověz
TAk to je super, že tam máte takhle burzu, to by se mi taky hodilo, já potřebuju pro V. čepici, rukavice, bundu,kalhoty a boty s kožíškem, takže jdu čučet na mmb :grinning:
16. zář 2008 ve 21:39  • Odpověz
Ahojte :dizzy_face:

my dneska jedeme odpoledne na roční prohlídku, tak jsem zvědavá a máme moč :grinning: jako kdyby to věděla že dneska potřebuju aby nekakala, vždycky do nočníčku udělá obojí, ale dneska zázrakem jen čůtala, takže hurááááááá.
17. zář 2008 v 09:01  • Odpověz
ahojky, teda účast dnes nic moc :slight_smile:
17. zář 2008 ve 12:05  • Odpověz
Ahoj! Omlouváme se za neúčast, byly jsme v MC. B. nadšená, nové hračky, trošku cvičeníčka, detičky. Dnes nás tam bylo pět, takže fakt super, pokecaly jsme s maminkama, nikdo po nikom nešlapal. Na čtyři holky jeden kluk...No tak příští středu razíme znovu. Maminky se zdají v pohodě, sympatické, tak se nám tam bude asi líbit :dizzy_face: .

Taky potřebujem čepici, ale napadlo mě, jestli nebudete některá prodávat po holkách z loňska, B. má malou hlavu tak by jí to mohlo být. Co? :wink:
17. zář 2008 ve 12:35  • Odpověz
,no Bubli my jsme taky z Mc NADŠENI,JE NÁS TAM VÍC ,ALE V POHODĚ ,ZATÍM ŽÁDNÝ STRKÁNÍ ,RVAČKY :grinning: ,JÁ UŽ DALA LONSKÉ VĚCI PRYČ,TAKŽE NEMÁM,na burze jsem pořídila spíš mikinky tepláčky,kalhoty,čepici ani rukavice nic moc a bodýčka s dlouhým rukávem jsem ukořistila,tak to jsem ráda :wink: malá si tam hrála na herničce co chodíme cvičit,tak to bylo v klidu :wink:
17. zář 2008 ve 13:08  • Odpověz
Ahoj POlanko!!! Tak jsme nachřapaný, byli jsme u DR, ten byl marod , tak "ordinovala sestra" :grinning: Měla zaraženou rýmu, dostali jsme kapky do nosu a sirup na odkašlávání, je slabá ale na kraviny si čas najde :wink: Tak my jsme měli jít do MC v pátek, ale nechci ji tahat mezi děti, to by bylo blbý, tak příště, i když jsme se moc těšili :cry: Čepice- kapitola sama pro sebe, V pondělí jsem třídila věci a vytahala loňský šály a čepice, bylo 22h a naše dáma chodila po ložnici v kulichu a nám dávala svoje ponožky :grinning: Takže my loňské čepice oblíknem a my s tátou máme asi její ponožky na hlavu :grinning:
17. zář 2008 ve 13:24  • Odpověz
Dorot :grinning: :grinning: :grinning: tak hlavně že vám nebude zima na uši :grinning: :grinning: :grinning: .
17. zář 2008 ve 13:55  • Odpověz
autor
No co je toto za docházku????

Frog, určo to vyfoť, ať do budoucna vím, jak by to mohlo vypadat u nás. No a za cenu, že tam máte dvoje futra, ale plastový dveře, tak bych skákala radostí. No však víš. Nám tu pěkně táhne, takže celkový zateplení a výměna oken - skoro naprd :sweat_smile:
17. zář 2008 ve 20:30  • Odpověz
taky se přikláním k Bubbly, jestli máte někdo něco co dáváte po holkách pryč, tak bych se taky třeba ráda koukla, můžete to vzít třeba na srazík. :wink:

V. dneska spadla na futra a má na čele móňo jak pětikoruna, byla to prý docela šupa (byla s MM), měla jsem docela strach, ale snad vše ok.
17. zář 2008 ve 21:22  • Odpověz
autor
Hojky,
my se chystáme do MC na "cvičeníčko" :grinning:

Věcí co mám po N. a chci je dát pryč, tak jich moc není, ale možná ještě něco protřídím a snad dotlačím:slight_smile:

Včera jsem vytáhla fusak, tak jsem ráda, že Poppynka v teple, zrovna teď to nevypadá, že by tam byla zima, ale už ho tam nechám, nechci riskovat, že onemocní.

Mer, jak boule na čele??? Je to pech, já osobně mám při dunivém pádu anebo nárazu zástavu srdce. Pořád si nemůžu zvyknout, že děti prostě padají a těch pádů a nárazů bude požehnaně. Z každý odřeniny jsem vyplesklá a nervozní :sweat_smile: :pensive:

No a včera jsem koupila Poppynce rukavice - pozor - prstovééééé :grinning: Je to masakr, na takový pidi ruce takový rukavice. Natáhla jsem ji je ještě v obchodě a když jsme dorazily domů, tak jsem ji stihla vyfotit, než mi opět došly baterky ve foťáku. Tak možná fotečku ukážu :wink:

A jinak u nás nic nového :slight_smile:

Tak pa pa P&P
18. zář 2008 v 08:28  • Odpověz
Nazdar bazar Polanko, Pády je kapitola sama o sobě, jsem pořád vybobená z toho našeho křeslopádu :angry: Rukavice taky musíme koupit, tak jsem zvědavá kde a za kolik, asi ťamani to jistěj:slight_smile:)) Musím páááá
18. zář 2008 v 09:30  • Odpověz
hej ,co to je za docházku fuj,že se nestydíte,Dorot má pochvalu ta má dobrou učast ,no Popynky malou a Mer taky :grinning: už se těším na srazík,holky prosím vás na 11 to otvíraj,docela mě naštvali :angry: jinak myuž pády docela dobrý,je to pošuk ,ale docela opatrná ,Míša to byl větší kaskadér :grinning: ikdyž taky už byli pády ,že se mi až srdce zastavilo :confused: taky scháním čepice rukavice o prstových jsem už taky uvažovala,tamani měli loni pěkné dětské rukavičky :wink: taky jezdíme s fusakem ,zatím stím slabším.Na čepice jsem se šla juknout na komendu ,ae ještě neměla :confused: tak zkusím T.až pujdu kolem,včera jsem pořídila i 3 teplákovky,každou za 30,-ale už 92,tak na jaro na lítačku budou fajn,tepláčku máme fakt spotřebu,ještě potřebujem nějaké zateplené šustáky,ted na podzim,až budou plískanice,na děti jsem je hodně užila
18. zář 2008 ve 13:17  • Odpověz
Jo tak oteplený gatě sháníme taky a tepláky taky, kouknu dnes ve městě , když babička pohlídá. Čepici uháčkuju sama, protože tu co si představuju nikde nemaj a hlavně- do barvy :grinning:
18. zář 2008 ve 13:21  • Odpověz
jo to máš recht,já taky nemužu sehnat co by se nám hodilo,loni jsme měli dvoje super manžestráčky zateplený next za super cenu ,letos jsem koukala a chtějí za to šílený prachy,no jedny nám ještě tak tak jsou na kozačky budou dobrý,ale ještě potřebujem no musím juknout :wink:
18. zář 2008 ve 13:29  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak jsme tu měli babí a ségru a dědu a Matese, tak jsme to tu dnes vynechaly... A taky jsme byli v Polsku, babička chtěla utrácet, tak jsme se ségrou ani nebránily :grinning: . Tak pro B. mám 2nová bodyčka s dl.rukávem, teplý fusky, punčocháčky a triko s dl.rukávem. A ještě nám babička přivezla dvoje plíny z Tesca. Tak super :grinning: . Nenakupovali jsme ale na tržnici, páč tam ve tři zavřeli a nazdar, ale prošli jsme ty krámky v Kudowce a mnohem lepší. Mamka si pro sebe koupila dvě trika do práce a jednu halenku do divadla. Takže jsem odjížděli všichni spokojený (no kromě mamčiný peněženky teda asi... :sweat_smile: )
18. zář 2008 ve 20:07  • Odpověz
Poppy, boule dobrý, ale má další šrámy, furt padá, je jak otloukánek, beruška moje :grinning:

Já taky sháním zateplený gatě, nemůžu sehnat, čepici taky ne. Dnes jsem koupila v Kiku tepláky za 89 jedny, všechny jí jsou už krátký, na mmb jsem objednala kombinézu, bude jí asi trochu větší, ale snad doroste.
http://www.mimibazar.cz/foto_detail.php?id=5579041&tab=R
Je teda drahá,ale na jaře ji určitě prodám.
U ťamanů jsem dnes koupila skoro stejnou čapku jako plete švagrová za 59 kč.

Takže sraz není v 10.30 ale v 11.00?
18. zář 2008 ve 20:59  • Odpověz
Mer, já myslela v 10.30, tak nevím teda....

O našich boulích a pádech pomllčím, občas vypadá fakt děsně. Je neopatrná, potřeštěná, fakt radost ji hlídat!!!!
18. zář 2008 ve 21:22  • Odpověz
No Cvalda psala, že se to otvírá až v 11.00 :sweat_smile:
18. zář 2008 ve 21:38  • Odpověz
Ahoj Polanko!!! Teda to je účast toto :grinning:
19. zář 2008 v 10:15  • Odpověz
autor
No to teda, to taky čučím, všichni máte bezvýznamný - :grinning: :grinning: :grinning:

My máme za sebou dopolední prochajdu, potkali jsme malou Sršničku s babičkou u Sovy:slight_smile:
19. zář 2008 v 11:55  • Odpověz
nazdar bazar,ano ,ano bohužel srázek v 11 ,protože dřív neotevírají,nedá se svítit :angry:
19. zář 2008 ve 14:46  • Odpověz
my byli plavčit ,mamka dnes nedobrovolně dozorovala ,plavala beruška s tatínkem a zvládli to skvěle,přijela mrška červená a fakt to nešlo :grinning: ,tak jsme využili tatínka a ten byl mezi babama štastnej :grinning:
19. zář 2008 ve 14:48  • Odpověz
no ta učast to je trága,ale chápu já mám čas jen ,když dračice spí což je ted už od 13 :confused: tak se mějte
19. zář 2008 ve 14:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.