• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
ty jo, zrovna ted se zivis, kdyz ja budu muset za chvili jit. Teda tak ctvrt hodky asi mam
20. zář 2008 ve 20:28  • Odpověz
autor
a taky máme pomalej net, umřela nám Mozila, tak jedem přes Explorer a to je fakt děsný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No naše noc u babi na Pl. dopadla tak, že jsem si pro ni musela jet, děda totiž nechápe, že děti pláčou a když pláčou, tak že to není týrání, no tak to nevydržel, držkoval, že bude na nervy (Poppyška), že ji trápíme, že je malá, no atd. Když jsem pro ni dojela, tak byla vysmátá, seděla na botníku v bačkorách, pyžamu a bundě a opakovala svoje - co to je???? no tak jsme jely domů a v autě mi vytuhla :grinning:
Musíme dědu poslat někam na noc, abych mohla vyzkoušet, jestli by to ta naše beruška zvládla :pensive:
20. zář 2008 ve 20:28  • Odpověz
to je deda pytlik teda. Priste mu s Popus dovez i spunty do usi :grinning:
20. zář 2008 ve 20:31  • Odpověz
Ja uz tak asi ctvrt roku praktikuju spani u babi pres den a tak ona to tam zna. Ma tam svoje hracky a tak doufam doufam. Prave ted jsem ale u nas doma a tak tam jeste dobehnu. No tak ve trictvrte to tu balim, no.
20. zář 2008 ve 20:32  • Odpověz
a kdyz to mas pomaly, tak toho napis vic najednou alespon, kurnik s tebou :grinning:
20. zář 2008 ve 20:34  • Odpověz
No, tak ja to pomalu balim. Dik za pokec :sweat_smile:
20. zář 2008 ve 20:37  • Odpověz
autor
Držím pěsti, ale jestli to tam zná, tak si myslím, že to určo zvládne:slight_smile:

Dědu fakt budem muset někam poslat, myslím si a doufala jsem taky, že to zvládne, taky tam má svoje hračky, zná to tam dost, je tam jak doma, bezprostřední, dělá kraviny, prostě pohoda.

Seymi, já to asi zakřikla, ten net je děsnej, jestli je to přetížený, bo co já nevím, ale takhle jak to je pomalý dnes, tak to neznám. Už abysme tu měli zas mozilu, tohle je šííílený.

Tak já vám všem přeju hezkou dobrou noc a pa pa a Aduš pusu na dobrou noc.
A až budete v polance, tak se ozvi, nevím, jeslti ještě číslo máš a jestli jo, tak dej někdy vědět, taky bych tě ráda někdy viděla NAŽIVO :grinning:
20. zář 2008 ve 20:38  • Odpověz
Jo, dobrou, ja letim a cislo se mrku, ale snad mam. Jen ted na ten sraz tam jsme jen na otocku, tak zadny jiny navstevy nevykoname. Ale musim si naplanovat delsi navstevu. Jako je to lepsi tak ten tejden. Ale spani u taty....no vis co....na p....u, musim neco vymyslet.
Tak zdar a ja letim. Pusa pro Poppysku :dizzy_face:
20. zář 2008 ve 20:42  • Odpověz
ahojky, tak se hlásíme po menší absenci :slight_smile: kromě dortíka pro dorotku mne potrefilo trápení se zádama, kdy jsem byla ráda, že jsem se vyvalila z postele, takže jsem ani nechodila ven, páč bych tam s největší pravděpodobností ani nedošla. Takže naštěstí vypomohla babička, která má pro změnu trápení se zubama, ale nebolí to. Veškeré své uložené síly jsem využila při tvorbě dortíku :grinning: ale snad to stálo za to. Fotečku mám, ale nechám to na Dorotce, já mám radši fotky s oslavencem nebo tak :wink:
21. zář 2008 v 09:39  • Odpověz
Dobré ráno, teda teda, kdybych to věděla sršni, tak bych ti přijela pomoct, akorát by ten dortík vypadal asi jinak. Záda ojoj ať je to lepší, záda jsou mrchy :frowning2:
21. zář 2008 v 10:34  • Odpověz
kuk,krásný den všem malým i velkým holkám,dnes slavíme narozky ,teda pokračujeme už od pátku,Honzíkovi je 13,takže obr oslava :grinning: ,velkej kluk a vybral si dort s medvídkem pu :grinning: brouček :grinning: pá mám moře práce :confused:
21. zář 2008 v 11:31  • Odpověz
ahoj cholky, přejeme vše nej Honzíkovi :wink:

Já ležím, celou noc jsem prozvracela a pro.....a (si domyslíte :grinning: ), asi nějaká střevní chřipka - ty nemoci se mě drží jak čert kříže. MM jel pro V. k babičce, noc v pohodě, ani neví, že spí jinde, ale už se na ni těším, na berušku :slight_smile:

Snad budu do srazíku fit
21. zář 2008 v 11:49  • Odpověz
Ahojky cholky.Tak jsem zpátky z Harrachova.Bylo to bomba,Ančí jela na lanovce a byla statečná,vůbec se nebála,narozdíl od mamky :grinning: ,která na ní jela už nejmin po sté :slight_smile: ..Jen to počásko mohlo být lepší,jen 8 st. a večer když jsme se vraceli kolem 18.00 z výletů tak už jen 5-6 st..
Koukám že oslava docela ohrožena ne?Abychom tam nebyly jen my oslavenkyně.. :frowning2: ..Mer. zkus to přehodit a když to nepůjde,tak přijedte aspon na tu chvili.
Jinak jsem si na horách koupila zimní bundu,stála 1450 a náš akční tatík řekl,že za ní nedá víc jak 900,- a po nějaké době to dopadlo..kungpao se cukala,ale nakonec když jsem řekli bud tohle nebo sbohem mi řekla,že teda jo..a ještě jsme usmlouvaly úžasnou zimní čepici pro mě a pro bráchu mikču.Vlastně s tou čapkou to ani smlouvání nebylo,páč já řekla že za ní takový prachy nedám a šla jsem smutně pryč a on za mnou najednou přišel ven,že mi dá slevu a bylo to :slight_smile: ..Mám nějaké fotečky z hor,tak je sem nějako časem šoupnu ju..
21. zář 2008 v 18:14  • Odpověz
autor
Ahojda,

Mer, jeje, ty jsi fakt magnet na choroby :sweat_smile: No, vzhledem k tomu, že je první podzimní den, tak máš takovou očišťující kůru po létě :grinning: Ač teda nezávidím :pensive:

Dnes jsme byli na procházce, Poppyška posvačinkovala venku a když jsem zjistila, že jsem nedala boty pod kočár (byla ve fusaku), tak se rozhodla, že by chtěla jít pěšky, no tak trochu hysterák ji chytil, ale dobrý, nechala se přesvědčit, že bez bot teda jít fakt nemůže.

Teď podvečer jsem nevěděla jak zkrátit čas, než se půjdem koupat, tak jsem vytáhla stoleček se židličkou, papíry, tempery a štětce a malovaly jsme si, to byla prča, je důležitá jak ředitelka, pořád opakovala papi, písi - písi, papi :grinning:

No a neustále mi nosí telefon a povídá - táta, táta - no jako že chce mluvit s tátou, nebo zas někdy s babí, no prostě podle nálady:slight_smile:

Cvali, juniorovi posíláme hubanka k jeho krásným magickým narozeninám :grinning:

Sršni, záda to je hnus, no ono vlastně všecho co bolí je hnus, teda myslím nemoci :sweat_smile: Každopádně brzké uzdravení :wink:
21. zář 2008 v 18:19  • Odpověz
autor
Frog, tak to je super, že vám to tak krásně vyšlo. Téda, R. je fakt šikovnej, takhle akčně usmlouvat slevičku by se mi taky líbilo:slight_smile: Jj, přidej fotky, těšíme se:slight_smile: Jo a můžeš tam hodit i ty dveře :grinning:
21. zář 2008 v 18:22  • Odpověz
Poppy, no jo, už mě to fakt štve, ale mám dole cca 2 kg :grinning: :grinning: :grinning: tak aspoň pro něco je to dobrý.

V. taky pořád nosí telefon a říká táta, táta a kecá do toho jak nějaká drbna :grinning: :grinning: :grinning:
21. zář 2008 ve 20:04  • Odpověz
Bože Mere ty seš číslo, :grinning: tak se pořádně vy.... a vy...... ať seš fit, řádí to tu v Br jako mrcha, asi to razilo směr POlanka :confused: Taky telefonujeme, ale řve, když nemůže hovořit ona, minule jsme s mamkou radši utnuly hovor, neslyšely jsme nic, krom řevu. Dnes jedeme odpoledne do Polanky, když tak Mere zavolám a stavíme se pro list, ale fakt nevím :confounded: Abych nechytla to sra a bli... :confused: :grinning:
22. zář 2008 v 09:56  • Odpověz
Dorot, mezi dveřma to snad nechytneš, zavolej a uvidíme :grinning:
22. zář 2008 v 10:40  • Odpověz
Ahojky chokx,tak volala Helča že zítra nedorazí,tak kdo tam vlastně bude :frowning2: ??
22. zář 2008 v 11:02  • Odpověz
já asi přijedu, dnes mi je už líp a přehodila jsem si rehabku :wink:
22. zář 2008 v 11:20  • Odpověz
Fajn, uvidíme, jak budem stíhat, ale spíš jo, když už budem v těch světlech u vás, jen nevím, kam jet, ale zavolám a řeknem si to, jo a budu volat z Máchalova telefonu, tak se nelekej kdo otravuje a vem to jo? :grinning:
22. zář 2008 v 11:39  • Odpověz
A dala bych ti penízky pro bubbblinku za dárek jo? Nebo je dám Janě pokud bude doma, musíme vrátit krabice a tác, jinak dort byl doslova rozerván a to tak, že si každej ukrojoval co chtěl a od každýhgo kousek, takže máme každej v lednici kousek a byl VÝÝÝÝBORNEJ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: babička byla dojatá :wink:
22. zář 2008 v 11:40  • Odpověz
ahojda,tak doufám ,žemarodi jsou zdraví a dorazí ,už se těšíme,my dnes byli zas na cvíču,malou jsem dostala domu až v 11.40,no nechce odtamtud chodit,je to tam fakt fajn,ddaly jsmme si s mamčama káviičku po cvíču a pokecaly a o dětech ani nevěděli :grinning: dnes máme návštěvu ,tak peču bábovku ,takovou rychlovku,zítra v 11 na koupálku jasan :wink:
22. zář 2008 ve 13:13  • Odpověz
Ahojky :dizzy_face:

tak zítra dorazíme, už jssem celkem v pohodě, tak snad už nikdo nic nechytí.

Poppy, hrozně jsem se nachlámala jak jsi psala, že se Ti malá taky cestou k dr. scvrkává :grinning: no měřila jsem jí pak ještě jednou doma pořádně a v leže a měla 77cm :wink: no tak fakt nevím.

Cvalíku, fakt chtěl půa jo?? :grinning: :grinning: Nj, tak klukům ve třídě to určitě vykládat nebude, ale musel bejt určitě krásnej.
22. zář 2008 ve 14:44  • Odpověz
Ahöjky,tak jsem dneska byli venku,potkaly jsme se s kámoškou co jsme asi čtvrt roku neviděly a pěkně jsme podrbaly :slight_smile: ..už se těším na zítřejší srazík.Dnesdka mi taky dorazil ten fusáček a už ho peru.Byl asi vypranej páč voněl,ale já si to stejně musím přeprat sama..zítra budu prodávat vajíčko po Ančí.Nabidla jsem ho paní za 400,tak ho brala.. :slight_smile:
22. zář 2008 v 19:04  • Odpověz
jo náš Honzík je jak malý mimo,někdy je fakt hrozně dětinskej :grinning: ,no jo no.tak mu to dopřejem a děkuje za gratulace :wink: na zítra se těšíme moooccccc,Bublinkotaky mám pro tebe prašulky ještě za minule,tak to budeš v balíku :grinning:
22. zář 2008 v 19:30  • Odpověz
Kdepak všechny jste??
22. zář 2008 ve 22:26  • Odpověz
Hezké ráno, tak co, chystáte se??? Já se už moc těším, dlouho jsme se nesrazili. Nelekejte se, ještě kapku pokašlávám, ale snad už to bude v poho.

Jinak my vejce neprodáváme a máme ho hezky schovaný na půdě na druhý mimi, je jako nový a za co bysme ho teď prodali, to bysme prodělali.

Jj, teď bude bublinka v balíku a do dneška chuděrky okusovali doma zdi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. zář 2008 v 08:29  • Odpověz
V.ještě chrupe, tak snad dorazíme včas, když tak se jen o chvilinku zpozdíme. :wink:
23. zář 2008 v 10:18  • Odpověz
Tak my už jsme doma, za chvilku budeme koupat, chtěla jsem ještě jednou moc poděkovat, bylo to moc fajn.
23. zář 2008 v 17:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.