• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Ahojky,jj bylo to fajn.Já jsem pak šla s ladÿdi procházkou do města a koupily jsme holkám pěkný tepláčky za 49,-..máme jich šílenou spotřebu jak Ančí sprintuje po kolenou :grinning:
23. zář 2008 v 19:49  • Odpověz
Dobré ráno, Polanko??? Co je toto za docházku, jste se včera vykecaly co? :grinning:
24. zář 2008 v 09:35  • Odpověz
No taky koukám co se to děje,nikde nikdo..Vykecaný určo nejsme :wink:
24. zář 2008 ve 12:20  • Odpověz
Ahoj! Včera jsme jely ještě s B. na kole, udělalo se krásně tak jsme si udělaly výlet. :wink:
Dnes jsme byly v Hypošce podívat se na ty zimní čepice co měly v letáku za 59,-kč, ale nic moc, tak jsme nakoupily pár blbostí, utratily pětistovku kterou jsem od vás včera vybrala a bylo to. Pak jsme byli v jiráskově zase v tom MC,ale dnes nás bylo víc tak jsem měla víc hlídání.
24. zář 2008 ve 13:53  • Odpověz
Jo a kdo si pamatujete ještě z minulé diskuze Sah, tak včera se jim narodil Davídek. :wink:
24. zář 2008 ve 13:54  • Odpověz
no to,to ,co to tady za docházku,já teda taky moc nestíhám ,ted mám havaj mladá už 3 hodinky spí a nějak se jí nechce vstávat a to šla včera v 18.30 a vstávala 7.20,no ale se jí nedivím ,když je venku tak šeredně :confused: ,odpo musím VAŘIT NA ZÍTŘEK přijde babí :unamused: jinak jsem dnes koupila konečně čepici ,nic moc,ale zatím bude stačit a budu koukat sehnat to co si představuju :slight_smile: viděla jsem krásnej komplet s šálkou a rukavicema ,ale malej :angry:
24. zář 2008 ve 13:55  • Odpověz
jo bubli taky jsem byla v Hypošce a nic jsem nesehnala :angry: SAH co má Honzíka?
24. zář 2008 ve 13:57  • Odpověz
cvalík si nechtěla zkoušet čepice vždycky ji servala nasadila si zpátky tu svoji a byla nafouklá :grinning: hérečka
24. zář 2008 ve 14:00  • Odpověz
No tak to ti teda cvaldík nepomohla! Já mám taky představu jakou bych chtěla, ale musím ozkoušet, takže nemůžu mimibazarku...
Jo, SAH co má Honzíka. :wink:
24. zář 2008 ve 14:12  • Odpověz
holky, B. mi něco zmáčkla na klávesnici a mám totálně malý písmenka na MMB, nejde to vůbec číst. Nevíte jak to spravím???
24. zář 2008 v 15:20  • Odpověz
bubli mě to taky už pořídila udělat myslím,dej zobrazit nahoře v seznamu a velikost textu a dej střední
24. zář 2008 v 16:14  • Odpověz
Jeeee, gratulace SAH! Jsem si rikala, ze to tu uplne zapichla a najednou info od ni. Parada.
:slight_smile:
24. zář 2008 v 16:28  • Odpověz
Cvaldi, díky, to je ono!!!
24. zář 2008 v 19:39  • Odpověz
Teda holky,kde jste??
24. zář 2008 ve 22:28  • Odpověz
Hezké ráno :dizzy_face:

Bubli, tak to je super, koukám pořád na fotečky miminek a zrovna jsem si říkala, že jsou všechny takový nic moc, ale že ten Davídek je krásnej a on je od SAH, proto asi se mi tak líbil :grinning: Takže jí jí taky gratulujeme k prdíkovi.

My už jednu čapku pro malou na zimu máme, Cvalíkovejm se moc nelíbila a ani Frogíkovejm, ale mě moc :grinning: ještě že jich dělají tolik :dizzy_face:

Malá si tu teď hraje s hračkama co vyndává z toho odpaďáku na hračky co dostala a normálka si najednou krásně vyhraje beruška :dizzy_face: Dobře jsme vybrali.
25. zář 2008 v 08:51  • Odpověz
Dobré ráno, kamarádka je taky v porodnici v noci se jí narodila holčička Lucka :wink:
25. zář 2008 v 09:46  • Odpověz
Sah gratulujeme k Davídkovi :slight_smile: ,nám dnes začal smutně den,Honzovi zemřel tatínek,ikdyž jsme to čekali ,přesto to člověka zlomí,takže ted budeme mít trošku absenci,ale snažíme se to ustát co nejlíp,at máte hezčí den ,než my :slight_smile:
25. zář 2008 v 11:46  • Odpověz
Cvali, upřímnou soustrast.... ať je brzy líp
25. zář 2008 ve 12:50  • Odpověz
Cvaldi, to je mi líto, upřímnou soustrast...
25. zář 2008 v 19:09  • Odpověz
autor
Cvali - :pensive: :pensive: :pensive:
25. zář 2008 ve 20:08  • Odpověz
Ahojda Polanko!Tak jaká byla oslava?Cvaldi i já upřímnou soustrast!A jak ostatní jak se máte?
26. zář 2008 v 09:32  • Odpověz
holky moc děkujeme,jsme docela v pohodě ,byli jsme i plavčit ,tatka zařizoval s babičkou vše co je třeba a pak za náma přišel ,aby se trošku odreagoval,jen Míša to moc neustála ,je první vnouče a děduv mazlíček,takže nevím jak pohřeb ustojí....mějte se a užívejte sluníčka a ještě jednou moc děkujeme :wink:
26. zář 2008 ve 14:12  • Odpověz
Cvali, bude to pro ní těžký, ale za čas to odezní, i když nikdy nezapomene, znám to, už jsem to zažila 4x :pensive:

Tak V. má teplotu, 38.6, průjem, v noci kňourá, asi zuby nebo nevím. Jinak je ale v pohodě, lítala tu, jak když jí nic není, já mám malinko zvýšenou teplotu a jsem vyřízená a ležím, no je holt po tatínkovi :grinning:
26. zář 2008 ve 20:35  • Odpověz
Ahojky,tak my jsme dneska byli u dr.,páč Ančí má na kotníku impetigo.Dostali jsme Framykoin ung. a uvidíme jak to zabere.Už se jí dělá flíček i na druhém kotníku :unamused: ,tak snad se jí to neroznese ještě dál..Taky je poslední 3 dny taková protivnoučká,má lehounce zvýš. teplotu..snad ty stoličky??
26. zář 2008 ve 21:19  • Odpověz
co to je, Frog, impetigo?
26. zář 2008 ve 21:46  • Odpověz
To je takovej zahnisanej flíček.Vznikne to prý z otlaku a pak se to zanítí.Původcem je stafylokok nebo streptokok,ale hlavně se to může roznést po celém těle :frowning2: ..
27. zář 2008 v 08:43  • Odpověz
Teda Frog, to jsou věci! Tak at je Froginka brzo O.K.!!!

Cvaldi, od toho 6.10. budem chodit plavčit s vámi. Zaplatím si jen 5lekcí a uvidíme. Mám tam ještě nějaký z minula, tak to nebude taková finanční darda... :wink:
27. zář 2008 v 10:03  • Odpověz
Jj snad to bude brzo o.k..tedka Anče peču kuřátko a bramburkama a zeleninkou,mňamka a my máme smažáka se šunkou,bramburky na páře ve slupce se zeleninovou oblohou,tak se na to taky těším :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..
Jo holky kde kupujete tu saturejku??
27. zář 2008 v 10:57  • Odpověz
Frog, saturejku asi normálně v každým v krámě v koření.

Tak mi dnes přišla ta kombinéza a nejsem vůbec spokojená, vypadá jak od vietnamců, za 435 kč hrůza, není ani moc teplá, na fotce vypadala úplně ale úplně jinak, nevím, jestli ji mám vrátit, ale zas se mi už nechce shánět jinou :sweat_smile:
27. zář 2008 v 16:33  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/zaslane_nabidky.php Holky, zde je odkaz na paní z Červeného Kostelce, objednává super značkové věci. Já jsem si objednala tuto kombinézu.
27. zář 2008 v 19:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.