• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Cvali, mě se tam objevují moje zaslané nabídky :sweat_smile:
27. zář 2008 ve 20:04  • Odpověz
autor
Frog, ať jste brzy ok, jej, hlavně ať se vám to neroznese nikde nikde!!! Jinak saturejku zaručeně koupíš ve zdravý výživě u Anděla, já mám zkušenost, že jsem ji v celé Polance ve větších obchodech nesehnala. Tam ji mají zaručeně a v bio kvalitě.
27. zář 2008 ve 21:01  • Odpověz
Frog, přišel mi ten skákací koník a V. teda nedosáhne ani na zem. Hrozně se jí teda líbí, ale skákat na něm určitě ještě nemůže, když ho vyfouknu, tak z něj padá, A. na tom už skáče? :unamused:
27. zář 2008 ve 22:33  • Odpověz
dobré ránko, polanko!
cvaldíkom vyjadřujeme upřímnou soustrast :frowning2: moc dobře vím, co zažíváte, my to měli loni 21/9 :cry:
28. zář 2008 v 10:19  • Odpověz
Holky, V. má už od pátku pořád okolo 38 naměřeno v zadečku a neklesá to, myslíte, že mám jít radši ráno k dr.? Vypadá to teda na zuby, nic jiného mě nenapadá.
28. zář 2008 v 11:42  • Odpověz
Mer my jsme malinko větčí než vy,ale Ančí už na něm hopsá.Nemá teda na zemi celou nohu,ale jen tak přední půlku,ale stačí to.A jak moc jsi ho nafoukla?My ho máme tak aby držel tvar a když si něj malá sedne,tak aby se nesplácnul :wink: ..páč když ho nafoukneš moc,má moc široký tělo..
28. zář 2008 v 11:54  • Odpověz
no nafoukla jsem ho nejdřív úplně, to jí na něm nešlo sedět, tak jsme ho upustili, aby měla nožičky na zemi, ale to se začal splaskávat, byl moc málo, tak nevím
28. zář 2008 ve 12:23  • Odpověz
Tak ho nafoukněte tak aby měla aspoň špičky nohou na zemi.A máte ho ze zdrav. potřeb nebo z MMB a jestli se můžu zeptat za kolik??
28. zář 2008 ve 12:57  • Odpověz
mám ho z mmb a hrozně smrdí gumou, nevím, jestli ho nevrátím
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=13628511&tab=1
28. zář 2008 v 17:43  • Odpověz
Ten náš je taky trošinku cítit,ale to musím namáčknout nos až na tu gumu a je to fakt miminální.No popravdě ta cena je zarážející,takhle levný seženeš i u vietnamců :frowning2: ..až pojedete někdy zas do Polanky,tak se stavte v těch zdrav. potřebách Amulet(kousek od nádru)..maj tam i zebřičky a medvídka pů,ten je menší.Stojí to sice 600,ale je to s atestem a guma je nezávadná.U toho tvýho výrobku si nejsem jistá,jestli by v tom třeba taky nemohly být ftaláty :unamused: ..naše Ančí ho pořád pusinkuje a ocucává mu ouška..
Jo a včera jsem tě viděla.Asi kolem půl čtvrté jsme byli ve vašem satelitním městečku :slight_smile: u Tomáše H.,tak jsem tě viděla jak akorát zacházíš do vrátek..
28. zář 2008 v 18:57  • Odpověz
no, tak to je určitě od vietnamců, já to ani nezkoumala, tak ho asi vrátím, ty ho máš ze zdravotních potřeb?
V. ho právě taky ocucává.
U koho že jste tu byli? Jste se mohli stavit :wink:
28. zář 2008 ve 20:33  • Odpověz
Máš tam ip.
No hele my máme dole napsáno:CE John GmbH
D-83395Freilassing Germany
43
Art.Nr.59026
Myslím že podle toho bys to mohla možná poznat,ale jistě to nevím..Tak jí zkus napsat,že to strašně smrdí.A mělas k tomu krabici?
28. zář 2008 ve 23:15  • Odpověz
Ahojky.Tak jsem byla dopolko po městě nakupovat,utratila jsem nehorázný penízky v DM a pak jsem se potkala s bublinkama.Tedka jsem dala spát tu mojí dračici a v klidku jsem mohla poobědvat,páč s ní to fakt nejde :unamused: ..Kdepak všichni jste?Tak co Mer,okoukla jsi to na tom koníkoi.jo a sehnala jsem nějakou směsku na děrská jídla.jmenuje se to Horalka a je to směs koření bez soli,tak to vyzkouším..
29. zář 2008 ve 12:57  • Odpověz
Holky tak to je mazec,tohle už hraničí s posedlostí: http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=1970375
29. zář 2008 v 17:30  • Odpověz
No tak to je neuvěřitelný, taková obyčejná mikina. Za 2 litry, no to mám fakt dost :grinning: :grinning: :grinning:

Jedu na tchaj-či, tak se tu mějte, pak nakouknu. :wink:
29. zář 2008 v 19:00  • Odpověz
Ahoj holky! Tak tomu nevěřím, že někdo si koupí mikinu pro dítě za dva litry!!!!! To fakt nechápu!!! :fearful: :fearful: :fearful:
30. zář 2008 v 07:36  • Odpověz
Ahojky :dizzy_face:

Mer., tak pokud to jde, tak bych toho koně či co to je vbrátila. Malá taky všechno pořád ocumlává, proto mě naštvala tchýně, přivezla jí k narozkám z Chorvatska dva plyšáky, ale podle mě od ťamanů :rolling_eyes: jeden je hrací a je to ten žlutej teletabís (nevím jak se to píše) no a pak ještě delfína a ten byl na takovým drátu krouceným a ona ho furt kousala, jsem měla strah o její zuby, tak jsem to urvala, no ale je plněnej nevím čím, když se na to sáhne je to divný. No prostě a jasně .... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Tu mikynu bych moooožná koupila za 100,- značka mě moc nezajímá na těhle hadříkách pro mimi, to že to je nějakej next .... ženská co je ochotná dát za mikinu pro malý dítě 2litry buď není normální a nebo neví co s prachama
30. zář 2008 v 08:41  • Odpověz
autor
Podle mě, si to dámy dražily mezi sebou aby si zvýšili aukční skóre :wink: Dva litry za obyč. mikinu bych taky rozhodně nedala, ačkoliv Next se mi líbí.
30. zář 2008 v 08:50  • Odpověz
Ahojky.Poppy co že prodáváš golfky,vždyt jsi s nima byla tak spokojená..
30. zář 2008 v 09:02  • Odpověz
autor
Prostě už je nechci, Poppynka z nich vystupuje a mě to vadí, není to vada kočárku, ale je zbytečný je mít doma a nepoužívat je, tak kdybys o někom věděla, tak je můžeš nabídnout :grinning: Díkas :grinning: :grinning: :grinning:

Co zapečené brambory pro A.? Chutnalo???
30. zář 2008 v 09:06  • Odpověz
30. zář 2008 v 09:47  • Odpověz
Ahoj Polanko, Cvali za nás taky upřípnou soustrast :frowning2: Poppy mě z tebe šlehne, zas prodáváš kočár i ty jedna :grinning: Dej ho T. do krámu ne, nebo na MMB i tu na koníka :wink: Bábě z článku bych dala do držky, nechápu to a když u nás zazvoněj vyhodím je na jejich kecy nemám žaludek :angry:
30. zář 2008 v 09:56  • Odpověz
Koníka skákacího má Adu bratránek ze zdravotních potčřeb, jinak je maj u nemocnice ťamani a smrděj gumou, ne ťamani, ale ty skákadla :grinning:
30. zář 2008 v 09:57  • Odpověz
Ale zas jsem tam minulke krásně nakoupila, dvoje tepláky,. oteplenou soupravu na ven a trička s dlouhým a pyžamo a to vše za 500,- nekupte to :grinning:
30. zář 2008 v 09:57  • Odpověz
autor
T. bych ho dala ráda, ale má tam kočárů plno, tak to zkusím sama. No mám to tady i na mmb, jenže jak nemám členství, tak se ztratím v davu :grinning: Uvidíme, nehrotím to, ale prachy by se hodili :grinning:
30. zář 2008 v 10:00  • Odpověz
Já se taky ztrácím v davu, budu házet další věci po Andul na MMB a sem taky, já snad nic neprodám nebo co? :angry: :grinning:
30. zář 2008 v 10:01  • Odpověz
Takže budete bez golfek nebo budeš schánět jiný?Já jsem to včera viděla můžu říct,že jsem měla slzy v očích když matka řekla,že by transf. nepovolila,pak to okecávala,že existuje i nekrvavá metoda,ale že bychom se o to museli zajímat atd..prostě jehovistka jak vyšitá..
30. zář 2008 v 10:04  • Odpověz
autor
já jsem přes mmb prodala věci, o který je celkem zájem, jako čepička od Nextu, lux capáčky, co měla N. na vítání a jinak nějaký ty věci po N. taky od Nextu. Jinak nic. Si myslím, že jak to není značkový, tak to je míň prodejný. Nevím. Tady nevím, myslím si, že to tu nebude takový fičák, ale mám to tu. KDyby se tu ukázala Cvalda, tak bych chtěla radu, kde prodali kočárek oni a jak to tam vložit.

Jdu prolítnout skříň, dám Poppyšku chrupat a zkusím to okouknout, že bych něco mohla vyšmelit - já prachy a kupující hadry :grinning:
30. zář 2008 v 10:07  • Odpověz
autor
teď na zimu nic shánět nebudem, N. chce stejně pořád chodit, takže je zbytečný mít kočár doma. Jinak jsem spokojená s XL co máme, tak ten si necháme určo na zimu a pak uvidíme, ale v plánu teď - letos nic nemáme kupovat. Teda na jaře nevím.
30. zář 2008 v 10:09  • Odpověz
autor
Mě se u tohodle kočáru líbí ten nánožník vyteplený a ten držák na pití, to je fakt super. Ale jak mám přesvědčit dítě, aby si užívalo ježdění, když v tom být prostě nechce a vystupuje za jízdy :sweat_smile: :grinning:
30. zář 2008 v 10:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.