• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
i ty jedna !!!!!!!!!!!!!!!!!! :sunglasses:
9. únor 2008 ve 12:46  • Odpověz
frog mužu taky dopolko.,jinak tatí jel odvézt pubertáky na hory cvalík chrupe a já sleduju volbu prezidenta,dorotko kam se na to hrabe tvoje tanečnice,dobrá komedie,docela mě to i baví,jo sarah já pupíka poznala :grinning: už se ti to blíží vid,hlavně at je to rychlovka a jsteobě v poho. :wink:
9. únor 2008 ve 13:33  • Odpověz
popy Míša my pozdravy vyřídila :grinning: díkypísněte na to pondělí,mohly bychom vyrazit klidně to dopolko,tak si cvalík vyjímečně chrupne v kočárku a pak ještě doma :wink: jdu sledovat tu komedii :grinning: :confused:
9. únor 2008 ve 13:35  • Odpověz
jo jo,cvaldo,už se nám to blíží a taky doufám,že to zvládneme všechno na pohodu a hlavně rychle :confounded:
pro teď se rozloučím, tak vám všem,kdo jste tu,popřeju hezkou sobotu a večer se zase přijdu juknout. papa :slight_smile:
9. únor 2008 ve 13:42  • Odpověz
Ahojdy--cvali tak si písnem smsku,já většinou krmím ráno mezi 7.30-8.30jak kdy a pak kolem 11.00,ale to už bude vše přebraný :frowning2:
9. únor 2008 ve 14:27  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
tak já nejdříve gratulejšn s Poppynkou k Cvaldinýmu půl roku :dizzy_face: A posíláme pusinku :wink: Od srandy tety a Poppynky :dizzy_face:

Do Vydrýska se vypravím po obědě, dopol budu doma, Poppynka poobědvá a pak půjdem, takže se tam asi nepotkáme, každopádně mi tam něco nechte, jasný??? Kalhoty prosím :pensive:

Dnes jsme byli v solný jeskyni a protože jsme měli celá rodina zaplacenou hodinu a jeskyň jen pro sebe, tak jsme nakonec byli i s Poppynkou. Móóóc se nám tam líbilo a určo jsme tam nebyly naposled. Dostala jsem na Poppynku karimatku a hrabičky s kyblíčkem, tak jsme hrabaly solné kamínky a odpočívali na dekách a karimatce. Pak si Poppy se zaujetím prohlédla lehátko a zjistila, že je na tom strááášně moc elementů, že to stálo za to a příště ho musí doprozkoumat. "Zdi" - solný stěny ji taky zajímaly a nejvíce kamínky co byli na zemi, ty chtěla ochutnávat, ale zavčas jsme ji zabránili v degustaci :grinning:
Celá relaxační kůra trvala 45min a můžu vám říct, že mi připadlo, že to tam utíká nějak rychleji. Vzdoušek příjemný, fakt jak u moře :dizzy_face: a k tomu docela příjemných 19stupňů.
No a protože to bylo fakt fajn, tak jsme si solnou lampu koupili ještě domů :grinning:
9. únor 2008 v 17:43  • Odpověz
Já sampzřejmě tky gratuluju k půlročninám!!!!
Taky jsme byli venku, dopolko jsem vysmýčila a poklidila dům,pověsila ven prádlo... Bylo fakt krásný počasí!
Poppy, to jste byli v tý nový solný jeskyni v Polance? To jste si museli pěkně zarelaxovat... :dizzy_face:
Sarah, no pupík jsem teda nepoznala... Ale už ho tam asi vidím. :wink:
Vy plánujete teda mega nájezd na bazoš! :grinning:
9. únor 2008 v 18:03  • Odpověz
jj frog,mužem vyrazit klidně po té 9 jak chceš,CVALÍK,chodí spát na 10 tak si schrupne v terénáku :grinning:
9. únor 2008 v 18:12  • Odpověz
autor
Bubbly, jj přesně tam :wink:
Tak v po doraž a uděláme duo nájezd po O :wink: Slibuju, že se prát nebudu :grinning:
9. únor 2008 v 18:12  • Odpověz
děkujeme všem ke gratulacím a pusinkám,už nám to holky letí pul roku,to snad není ani možný,mě přijde ,že jsem rodila nedávno,no bubl,tys to stím jarním uklidem rozjela,neblázni,je teprve začátek unora :grinning:
9. únor 2008 v 18:15  • Odpověz
hej popy netrhej partu,pojd s náma dopo.komu se bude cvalík řehtat :grinning:
9. únor 2008 v 18:16  • Odpověz
teda promin na koho :grinning:
9. únor 2008 v 18:17  • Odpověz
ahojda tety.teda kdo jste vymyslel ty těstoviny s tuňákem a hodil je sem do diskuze..toho opravdu miluju i když ho neznám :wink: .od tý doby,co jsem si to přečetla jsem je dělala snad už 10x.je to k neužrání...naprosto dokonalý. právě jsem vylízala mističku..a že byla plná. ježíšek nám přinesl takovou krásnou jídelní sadu a tyhle polívkový misky jsou teda megamisky.mňam.
9. únor 2008 v 18:37  • Odpověz
jooo to se někdo má.. relaxuje si v solný jeskyni a někdo zase uklízí :angry: :angry: :angry: :angry: já dala do pucu auto.snad se mi mimínek v bichu neobrátil naruby,když jsem luxovala na benzině auto.no snad neee :confounded: ale solná jeskyně alaaa Polanka,to zní supr. holky dneska jsem potkala kluka v tričku na bruslích..můžete mi někdo říct, co je za měsíc?????!!!!!!!!!
9. únor 2008 v 18:40  • Odpověz
sarah,dnes bylo opravdu jak pravé jaro,doufám ,že děti budou mít na horách sníh ještě tento týden :unamused: hrozně se těšili,tak snad to dopadne :wink: těstoviny s tunákem mnam ,taky miluju,já vubec tunáka mužu a v těhu je prej tunák moooccc zdravej :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: cvalík už od 19.10zařezává,byla od 16 vzhuru a celý odpo dělala blbost ,tak byla hrozně unavená :grinning:
9. únor 2008 v 19:48  • Odpověz
dnes jsem okolo 15 procházela po hlavní drive v Polance,tak jestli si zrovna prášila prachovku ,mohla si mě zahlídnout :grinning:
9. únor 2008 v 19:50  • Odpověz
autor
Teda Sarah, ty takhle smejčíš, jo??? Hlavně odpočívej, protože pak chvilku nebudeš, no a taky se pořádně najez, to co nebudeš moci :grinning: Jak já se těším na mexický fazole :dizzy_face:
No, dnes to vypadalo na duben??? :confused: :grinning: Jj, bylo suprově, doufám, že bude i zítra. Jo a zítra jdem do porodnice za Eli, tak se moc těším :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jestli jsi se u toho vysavače netočila do kolečka a neshýbala hlavou dolů, tak to nehrozíííííí :grinning:
9. únor 2008 ve 20:00  • Odpověz
autor
A byli jsme u ségry v ČK a taky věšela prádlo ven, se máte holky, kdo můžete :sweat_smile: Já chci takýýýý :cry: Já ho teda na hlavní drive nevěším...
9. únor 2008 ve 20:02  • Odpověz
jo popy já miluju tu vuni toho prádla z venku :slight_smile: je tyuvidíš čerstvýho mimíska ,to dnes jsme zrovna vzpomínali ,když se cvalík narodil :wink:
9. únor 2008 ve 20:14  • Odpověz
No Poppy ty bys ho měla pěkně vyvětraný, jako to prádlo, teda. Ale zas by ti rychle uschlo v tom průvanu z náklaďáků! :grinning:
No v pondělí dopolko něco mám a nevím v kolik skončíme, ale odpolko, třeba okolo 14hodiny můžu jít plenit bazar. Tak jestli se Poppy domluvíme? Přijela bych zase k vám před dům. :wink:A já slibuju že když si něco najdeš tak to na tobě nebudu škemrat. Holky, nechte mi tam nějakou čupr bundičku na Bublíška mýho malinkýho, milovanýho,prosím prosím... I když Cvalda už je větší, ta už nám ji nevykoupí, ale žabička by mohla. Ale ta určitě bundičku nepotřebuje, viď? :sweat_smile:
Sarah, a za mě si dej něco s dozatova osmaženou cibulkou! Miluju jak to voní, a když jí je hodně! Třeba plněný bramborový knedlíky posypaný cibulkou! Hm!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: A neuklízej, šetři síly, u porodu se ti budou hodit! :wink:
9. únor 2008 ve 20:22  • Odpověz
autor
Jéééé, cibulku, tak tu bych si taky dala :dizzy_face: A segedin :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Já tu teď plením talíř s česnekovýma jednohubkama, ty můžu jsem zjistila... :grinning:
Tak se v PO ještě domluvíme, já si to musím dobře zorganizovat, abych nemusela za hodinu hnát domů, nebo do cukrárny, abych nakrmila hladovou Poppynku :grinning: Já musím každopádně ven po obědě Poppynčiným. Však se ještě doml. jo??? Ale bylo by to fajn :grinning: A že se rvát nebudem, tak o to víc se těším :grinning:

Jó prádlo, no to by bylo supr čupr voňavý :grinning: Né, někdy ho dám na sušák a šupnu to ven (v létě), ale na šňůry nee :sweat_smile:

A já chci kaťata :grinning:
9. únor 2008 ve 20:28  • Odpověz
No jasně že se domluvíme, já mám pořád pocit že jsem na pondělí něco měla a zapomněla jsem co, tak jsem si domluvila to dopoledne ale pořád mám takový divný tušení že jsem na něco/někoho zapomněla...
A po kaťatech už ani hlavu neotočím, fakt. No a do cukrárny já nesmím, to by přišlo všechno moje šlapání vniveč. Takže ať se Poppynka nabaští pěkně doma v klidu... :wink:
9. únor 2008 ve 20:36  • Odpověz
dobrý večer, tak Vydrýsek nás úšpěšně míjí, nejdřív jsem nemohly ven a teď je víkend. A pokud tam budou v pondělí návaly, tak to si nechám ujít - jdeme k doktorce na převážení, protože pusinka naše malinká hodně zhubla (bodejt by ne, když nesmí nic, co jí chutná :unamused: , ale naštěstí pije od mne, takže teď zase kojíme celej den), ale hezky spinká. Dnes velký úspěch - k večeři jsem ji udělala kaši bez mlíka, tak pár lžiček snědla :dizzy_face: tak mám radost.
Jo, a zase házím fotku dortíku :wink:
poppy, zbylo nám tu 8 česnekovejch hubek, chceš poslat? :grinning:
9. únor 2008 ve 20:36  • Odpověz
jé srsničko,zrovna dneska jsem na vás myslela ,jestli už je V.líp,tak hlavně ,že má mamka dobrý mlíčko :grinning: ,hele holky já přemýšlím ,že přemluvím frog a pujdem s vami taky odpolko a mohli bychom trošku pokočárkovat ne?Bublici vemte kočárek :grinning:
9. únor 2008 ve 20:42  • Odpověz
já slibuju ,že se prát nebudu,áč jsem tam minule nakoupila dost a min týden i na mmb,tak fakt vám to nechám,jen kdyby náhodou něco :grinning:
9. únor 2008 ve 20:44  • Odpověz
autor
Teda Srsni, já smekám, si děláš srandu, že je to jen a jen tvůj nápad a výtvor, že jsi najmula 3 cukrářky :grinning: Né, fakt teda klobuk dolů. Je nádhernej :pensive:

To je dobře, že Sršninka trochu spapkala a že aspoň od tebe pije. Beru malá, dej ji za nás pusinku :slight_smile:
9. únor 2008 ve 20:45  • Odpověz
s bublikama se ted nevidíme co nám skončili vany a na bazén jdem až 7.3 :frowning2: :angry: :confused: tak bych vás ráda viděla :confused:
9. únor 2008 ve 20:46  • Odpověz
jasně popy má pravdu ,srsnička je mooocc šikovná ,krásný :wink:
9. únor 2008 ve 20:47  • Odpověz
autor
Děkuju, aspoň ty mě bereš vážně, když ne tvoje dcerunka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2008 ve 20:48  • Odpověz
když ty seš taková hodná teta co dělá dobrou kulnu :grinning: :grinning: :grinning: a to cvalík miluje dnes dělala s H. takový srandy,že dostala šlukačku a ještě se u toho po..,neboj ne to co posledně tak pěkně popynka ,jen poblindila :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2008 ve 20:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.