• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
autor
No asi by bylo dobrý třeba Pilates, nebo Aquaaerobic, nebo něco, co nebude zatěžovat klouby :wink:

Se mi to radííí, co? Jo, teorie by mě šla, horší je skutečnost a realizace :sweat_smile:
2. říj 2008 ve 20:42  • Odpověz
Jo, na aquaaerobic bych chodila hned, ale je to od 20 do 21 a to bych mohla jednou za měsíc... Což je k ničemu.

No a v letáku od pojišťovny, který nám přišel, píšou, že příspěvek 500,- je pro osoby nad 15let s obezitou...

Dala jsem B. ke švagrovce tak mám celý dopolko volno - no volno - chci si pořádně uklidit, uvařit, vyžehlit... takže vlastně žádný volno :sweat_smile:
3. říj 2008 v 08:46  • Odpověz
Ahojky cholky..My dneska odjíždíme na víkend na chatu do Zdobnice.Jede nás tam 5 rodin s prckama,tak to bude pořádnej mazec,. deset dospělých a 8 dětí.3 z toho jsou malinko větší 5-8 let a zbytek jsou kojenci a 2 batolata..prostě si to tam s náma pan správce užije :grinning: ..Tak se tady mějte krásně v neděli jsem tady jak na koni.. :slight_smile:
3. říj 2008 v 10:19  • Odpověz
Tak si to užijte Frogovi!!! :wink:
3. říj 2008 v 10:58  • Odpověz
já se taky loučím, budu tu až večer, jedu odvézt V. k babičce, bude tam až do zítra do večera, možná až do neděle, dnes mám první seminář, takže jdu makat :grinning:
3. říj 2008 v 11:10  • Odpověz
no co to? Poslední a první?

Di, vše nej k narozeninám :grinning:
4. říj 2008 v 09:10  • Odpověz
Ahoj POlanko, jsme moic smutní dnes v noci nám zemřela Sára, bohužel se stalo to, že sežrala minulý pátek jed na krysy, na což jsme přišli až včera a jeli na pohotovost do Jiráskova, tam dělali vše možné, byli jsme s krví v Polance vše se zdálo dobrý, dostala kapačku, antibiotika , pustili nás domů, špatně dýchala. Ve 24.45 jsme slyšeli jak vstává, muž vstal a ona přišla k němu, pak si lehla, já stála u ní a vydechla naposledy, byli jsme v šoku,. nečekali jsme to, dnes jsme měli jít na rentgen plic :frowning2: Netrpěla, nekňučela, jen usnula, kdo nemá psa nepochopí, kdo má, toho to jednou bohužel taky čeká :cry: :cry: Muž se ptal co byla příčina a prý zánět nadlevin, asi zánět plic a ještě nízká srážlivost krve.
4. říj 2008 v 10:25  • Odpověz
Dorot, vím co to je, 14 dní po porodu jsem musela rozhodnout zda utratit našeho pejska, už nemohl jíst, chodit, zvracel v leže, bylo to hrozný, čekali jen na mě, abych rozhodla, udržovali ho na kapačkách doma, abych ho ještě viděla, až přijedu z porodnice. Bylo to moje první dítě, hrozný, hrozný, škoda, že pejsi nežijou tak dlouho jako lidi. Má na zahradě hrobeček a chodíme mu tam s V. Chce to čas...., přebolí to, ale do teď na něj vzpomínám a je mi do breku.. :frowning2: Měli jsme ho 13 let, no prostě člen rodiny. Jak dlouho jste jí měli?

A před třemi roky nechal strejda utratit babičina psa, já se o ni starala do poslední chvíle, protože babička byla v nemocnici, vozila jsem si ji s sebou do práce, tam se mnou byla celé dny a pak si ji vzal strejda a nechal ji utratit, takže jsem to zažila dvakrát.

Sára zemřela přirozeně, netrpěla, nemusela jsi jí dát injekci a koukat jak umírá jako my. No chce to opravdu čas nebo si pořídit ihned nového psa.
4. říj 2008 v 10:59  • Odpověz
Mer právě jsem "ráda" že zemřela doma, přirozeně "bezbolestně" Měli jsme jí 5 let, právě to nasere, nebyla stará, zdravá veselá, nic jí nechybělo, je to prostě osud, my o tom jedu nevěděli, že je v garáži, byl zastrčenej za ponkem v kyblíku, navíc jsem nevěděla, když to vyblila , že je to jed, až když přestala ve středu žrát :cry: Ale ona občas něco sežrala a pak třeba dva dny nežrala, tak jsme tomu nepřikládali takovou váhu :frowning2: Novýho nechceme, byla by to náhrada, Sára byla jen jedna a chci si ji tak zapamatovat, ne si pořídit dalšího. A muž nechce ani slyšet, takže ne, už to zažil víckrát :cry: Jdeme k babičce kafovat, zatím pááá :wink:
4. říj 2008 v 11:05  • Odpověz
Dorot, to je hrozný! :cry: :cry: :cry: :frowning2: To je mi moc líto, ani si nechci představovat jak se cítíš. :frowning2: Jak píšeš, nejhorší že zemřela mladá, veselá... Ach jo.... Taky nevím jestli by jsme si pořizovali dalšího pejska kdyby se nám toto stalo. tak hodně sil, Máchalovi...
4. říj 2008 v 11:56  • Odpověz
však uvidíš, po čase si třeba pejska zase pořídíte, pro mě byl můj pes tak jedinečnej a žádnej už takovej nebude. Ale do novýho baráku přemýšlím, že si nějakého pořídím, i když je to velká starost a pak tě vždycky po čase čeká tohle....
4. říj 2008 ve 12:38  • Odpověz
autor
Dorot, co to tu čtu? Ach jo, je to strašný, to je mi fakt líto, moc moc moc :cry: :pensive:
Nemám slov, nezažila jsem a sama si nedokážu představit, až nás to potká. Raději ani nemyslet :pensive:
Posíláme tichou vzpomínku do psího nebíčka a vám taky hodně sil.

My bysme si asi pejska pořídili zas, nedovedu si představit, že bysme byli bez psího miláčka :dizzy_face:
4. říj 2008 v 19:26  • Odpověz
Děkujeme, zatím nebudeme pořizovat nechceme, ale jednou pokud Andu přijde s tím, že chce pejska, tak asi bude. Nevíme, žádnýho malýho smetáka nechceme a velkýho , do bytu , teď S. byla v bytě a nevím, fakt nevíme, ale zatím ne, táta nechce a já taky ne :frowning2:
4. říj 2008 ve 20:17  • Odpověz
autor
Najednu stranu se nedivím, je strašný ta představa, že to může přijít znovu. Však uvidíte, třeba se zasteskne a pesan bude už od Ježíška pod stromečkem :slight_smile:
4. říj 2008 ve 20:19  • Odpověz
Nevíme, fakt ne, kdo to nezažije neví :frowning2: Bráníme se co to jde, možná jsme se zasekli, ale....... beznaděj a vůbec........ nedovedu si teď představit štěně doma, to vůbec ne :confounded:
4. říj 2008 ve 20:29  • Odpověz
Dorot, tak jsme řekli po smrti našeho pejska, že už nechceme, hlavně můj táta, ten brečel a řekl, že už to nikdy nechce zažít, nejhorší to ovšem muselo být pro MM a mojí mámu, ty byli u injekci a dávali ho do hrobečku. Teď už by táta pejska chtěl, já taky, ale naše máma nechce, takže to je na mě na nový barák.
Uvidíš, vůbec se ti teď nedivím, a i když budu mít jednou psa, toho prvního ho nikdo nenahradí.... :frowning2:
4. říj 2008 ve 20:40  • Odpověz
autor
Hezkou slunečnou neděli přejeme :dizzy_face:
5. říj 2008 v 10:59  • Odpověz
Ahoj Polanko, opravdu slunečná, kéž by vydrželo. Příští týden má být i teplo, což se nám hodí, zítra holič v úterý s středa dětské centrum pátek taky, jen na čtvrtek musím něco vymyslet, abychom měli program :wink:
5. říj 2008 ve 13:01  • Odpověz
Ahojky cholky.Tak už jsme zpět z hor,bylo to faj.,jen jsem si přivezla chřipečku,takže poppy nevím jak ten zítřek,ráno písnu smsku..Dorotko moc mě to mrzí,taky nám před 3mi lety umřela úplně nečekaně fenka,kterou jsme měly 8 let.Byla taky uplně zdravá,ale jak to u fen chodí najednou prodělala gyn. zánět a to hodně velký,dokonce jí po operaci i resuscitovali,což jsem u zvířátek ani nevěděla že se dělá..hodně jsem to obrečela.A po dvou letech si naši pořídily psa.Je to děsnej lump,pravda furt ho srovnáváme s Dášou,ale bez něj bychom si to nedokázali už představit..ale chce to fakt čas.
5. říj 2008 v 17:24  • Odpověz
Ahoj holky!Mně to Dorotko taky moc mrzí!Taky jsme měli pesana 15let.Když umřel bylo to jako když umře někdo z rodiny.Byl sice už nemocný selhali mu ledviny.Umřel když u nás byli na návštěvě mamčiny sestřenky z dětme.Byl to horor.Ještě v noci když jsem se vracela z flámu tak jsem ho hladila přišel mě přivítat a ráno jsme ho našli ztuhlého no co bylo nejhorší tak ho našel malej Hozík(6) když šel na záchod.Byla to síla vysvětlovat co se stalo.Naši si tady asi za dva měsíce pořídili štěně na náš popud stejnou rasu.Jméno má jiný ale dlouho trvalo než jsme mu přestali říkat jménem předchzího chlupáče.Babička se plete do ted.Držím palce at to zvládnete!!!
A jinak jak se všechny máte?Dnes byl krásný den :slight_smile:
5. říj 2008 v 19:44  • Odpověz
nuz, jsem chtela vas potesit, ale musim se priznat, ze Dorotka me rozbrecela. Mame pejska-mamka-je mu uz skoro 12let. Starenka je to nase milovana je to. Vek ji chysta uz vic a vic nemoci a trapeni s kloby, ale nikdo z nas si nijak neumi predstavit jeji smrt. Je to proste clen rodiny a tak i jeho strata je hodne bolestiva. Brachu bych prece taky nenahradila nekym jinym. Preju vam, at jste co nejdrive z te strasne udalosti vzpamatovani.

Chtela jsemva, ale napsat,jak jsem byla v Polance na srazu a jak jsme to zakoncili v Lagune a jak jsem sla spat az rano ve tri. Jak jsem byla jako matka poprve na cely den oprastena od povinnosti materskych a normalne jsem si pripadala jen trosicku stara :grinning:
6. říj 2008 ve 14:17  • Odpověz
Ahoj Polanko!!!!!!!!!!!!!!! To je docházka toto? Asi vás přijedu srovnat, co děláte? Venku nic moc a tady nik!!! :angry: Seymi dobré zakončení srazu, ale Laguna? SODOMA :grinning: :grinning:
6. říj 2008 v 18:24  • Odpověz
autor
Nazdar bazar, tu som, za kaktusom :grinning:

Né, dnes jsme vůbec nebyli doma, teda krom obědu, ale jinak jsme čarovali mimo domov :slight_smile: No a teď už jsme doma, konečně :grinning:
Poppyška somruje od MM uzený, hlavně že je najedená a už ve vaně usínala, tak si myslím, že se přetáhla a teď tu bude strašákovat do devíti.
Jo a dnes máme s MM 2roky od svatby a zplození Poppynky :dizzy_face: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :grinning: :dizzy_face:

Seymi, já bych tak rááááda někam vyrazila :dizzy_face: a ve tři jít chrupat? Co blázníš, to je ještě brzy, když jsem to četla, tak jsem myslela, že se dočtu, že jsi šla chrupat až hodně nad ránem, tak v pět - šest... :grinning:
6. říj 2008 ve 20:03  • Odpověz
Ahoj poppy, tož gratulácia najvetšia :grinning: Tedaaaaaaaaa 2r od svatby to jsme mali tiež :grinning:
6. říj 2008 ve 20:12  • Odpověz
Jinak hezký večer všem=já+poppy? :confused: :grinning:
6. říj 2008 ve 20:12  • Odpověz
Teda Poppy, co tu děláš když máte takový výročí? :fearful: :dizzy_face: :dizzy_face: Běž slavit!

My byly dnes po dlooouhé době na plavču a dobré, B. byla zpočátku zaskočená co to, ale pak se jí to asi půlhodiny líbilo moc moc, pak už byla unavená, a tak se jí to líbilo už jen trochu. No a nejlepší byly barevný křupky v šatně - které měl jeden chlapeček a všechny děti zcelé šatny kolem té jeho mističky jak hříbečci. To bylo kouzelné! :grinning:

Seymi, já chci taky takhle zakalit! Promést hospody po městě, skončit na nějaký diskošce nebo tak. Závidím!!! Asi se domluvím s dvorákama a uděláme tah, myslím že B. by to už zvládla. :wink: No jestli já to nevím, ale pokusím se jak za starých časů :grinning:

Dorot, jakýpak máte MC u vás? Sešli jste se tam nějak věkově? U nás v Jiráskově jsme s miminama, ale je nás tam kolem toho roku asi sedm, mimina 4, ale cvičení je přizpůobeno spíš miminům, páč ta co to vede má mimino... Ale my tam chodíme spíš na hračky,to tam mají pěkně vybaveno. jen se teda zas musí pak hlídat kvůli těm ležícím miminům... Ten nás buldozer když veze panenku v kočárku tak srovná se zemí kolikrát i maminky... :grinning: Cvičení mají pěkné v Hopsáčku v Polance. Asi ve čtvrtek zavítáme zase tam.

Přišla vám holky dneska mateřská? Mě neee!!!!
6. říj 2008 ve 20:32  • Odpověz
Mě chodí mateřská až kolem 12týho,mazec.. :angry:
6. říj 2008 ve 20:53  • Odpověz
ahoj holky, já právě přišla z Tchaj-či :wink:

Mě dnes mateřská přišla :wink:

Bubbly, vy máte plavčo v pondělí? A ty chodíš do MC do Polanky ??? Já jsem plánovala, že konečně ve středu půjdu, ale když píšeš, že tam jsou samý mimina a že cvičení nic moc, tak to nejdu, chci aby se V. vyřádila se stejně starýma dětma a taky nějaký cvičení pro ni a tak.

Já bych šla taky zapařit, tak dáme děti k babičkám a půjdem, ne? Co říkáte? Ale to se musíme pořádně opít :grinning: :grinning: :grinning:

My máme výročí příští úterý, jsem zvědavá, jestli si MM vzpomene, schválně o tom nemluvím, minulý rok si na první výročí totiž nevzpoměl, dělal zrovna střechu, ale to ho neomlouvá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. říj 2008 ve 21:43  • Odpověz
Ahojte holky :dizzy_face:

Jsem hrozná s tou mojí docházkou :pensive:

Cvalíku, díky mé docházce jsem se teprve dozvěděla o vašem dědovi, je mi to moc líto a přeju upřímnou soustrast.

Mateřská mi včera přišla v 15:15, už jsem z toho byla na mašli, v sobotu už nebylo na nákup a musím z toho platit splátky na byt, musíse to platit 1.-15. v měsíci fakt trapárna když manža bere až 15.

Mer, moc díky za přání :wink:

Dorot, s psíkem mi to je líto, my máme 3roky kocoura a abych pravdu řekla, v tuto chvíli bych byla nejraděj kdyby nebyl, je to prostě další starost. Kdyby to byl takovej te na ven, tak neřeknu ani slovo, ale jak ho máme furt doma tak je to na prd. Nejraděj bych ho někomu darovala, ale vyčítala bych si to asi do smrti, zase ho mám přece ráda, no nevím co s ním.
7. říj 2008 v 08:21  • Odpověz
Ahoj Polanko, docházka je teda strašná :angry: :grinning: Sršničky, kdepak jste? :confused: Tak do MC tu chodí hodně maminek a tak je každý den od Út-Pá plno a v ˇUt-St jsou to děti od tak 12 měsíců do 2let, Čt- je vaření pro větší děti a pátek jsou od 0-12 měsíců a je furt plno, dnes nás bylo asi 12 maminek a dětí, je to super, první je herna+zpívání, rozcvička, ale jak víte každej si dělá co chce, pak jdeme svačit a maminky pijou kávu, děti si hrají s čím chtějí a pak kreslíme, atd......... nakonec zas popovídáme a jdem domů od 9-12 :wink: Di chápu, někdy si člověk myslel to samý, obzvlášť ze začátku, ale teď bych to vzala okamžitě zpět :frowning2: Buď ráda, že ho máš, i když kočka je asi něco jinýho, my ji brali na procházky atd............
7. říj 2008 v 19:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.