• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
ahojda,tak my jsme relativně v poho,život jde dál a zbydou jen vzpomínky,ještě jednou všem děkuji za podporu :wink: v po jsme byli plavčit s Bublinkama,tak jsme rádi,že je uvidíme častěji je fakt,že ted jsou dětičky v užasným období a tak je tam veselo,na cvíčo taky chodíme ,ted nás rozdělili na dvě skupiny sešlo se nás 30 :confused: je to tam prima a máme to za rohem,chodíme na hernu i v pátek dopo.srázek s mamčama,to nás chodí tak 5-6.Dnes jsme byli na nákupech v Hk,tatí má DV ,tak se užíváme :wink: potřebujem načerpat trošku síly po těch nervácích, Diance samozřejmě vše nej dodatečně k narozeninám.Užívejte pěkné sluníčkové dny a já zas juknu :slight_smile:
7. říj 2008 ve 20:17  • Odpověz
Cvaldi, taky jsme byli v HK, ale spíš jen pokoukat, je teď nějaká finanční bída :confounded: . Chtěla jsem čepicu pro B. a nic, ale moc jsme nesháněli... Muž byl nějak vystreslej, takže to byl výlet o ničem :angry: :angry: :angry:
7. říj 2008 ve 20:57  • Odpověz
ahoj cholky,
teda vy máte všude ty MC takový super, tady teda nic moc, bralal bych to co máte Dorot vy, celý týden a vybrat si.

Možná přijedeme ve čtvrtek z Bubblynkama do Polanky do MC. Čepici pro V. taky sháním, ale žádnou nemůžu sehnat. :unamused:
7. říj 2008 ve 21:01  • Odpověz
Ahojky.my jedeme do HK v pátek,tak uvidím co tam pokoupím.Dneska jsem byla utrácet v Sovičce a nechala jsem tam 1100,-..kupovala jsem polšt+peřinku,povlečení a jesště nějaké drobnosti..Anička má tedka nějaké plačtivé období,asi jí rostou stoličky,nechce mě pustit do pusinky,ale nic jinýho mě nenapadá,páč to je nepředstavitelnej pláč,hlavně navecěr a když jí položím tak pláče uplně nejvíc,asi jak se jí to dokrví,tak to bolí..
Taky jsme se potkaly s poppynkovejma u dr. na očku.malá poppynka dostala včeličku a mooc plakala,ale ani se jí nedivím,tyhle subcutálky děsně bolej i dospělýho :frowning2: ..Tak zatím páček
7. říj 2008 ve 21:29  • Odpověz
autor
Čauky všem,
nás teď bylo v MC 17mamin a stejně tak dětí, my ve čtvrtek jdem zas, tak se tam možná potkáme, když dorazíte. Jinak tady je taky program skoro každý den, v pondělí jsou prckové, úterý je pro děti od dvou let, středa nevím a čtvrtek je náš věk, v pátek je posezeníčko - káva a pokec a děti si hrajou. Tady si taky každý může vybrat. Krom toho je skoro na každý den něco i pro dospělé, krom cvičení i peding, atd. no prostě pro každýho něco.
Jj, dneska jsme se nečekaně potkali s Froginkama v čekárně, tak to příjemě uteklo, jinak jsme tam byli asi hodinu a ještě se dozvěděli o očkování, co je dobrý a vhodný :slight_smile: Teda samo, že podle naší dr.
Ještě dopékám hruškovo - jablečný pivní závin, tak tu čaruju.
Každopádně všem nakukujícím i písajícím přejem hezkou dobrou noc. :dizzy_face:
7. říj 2008 ve 22:13  • Odpověz
AHoj holky!
B. má hroznou rýmu, tak dnes do MC ani zítra nepojedem... Tak nás nikde nečekejte... :frowning2:
Celou noc nespala jsk nemohla dýchat že měla ucpaný nos, chůdě...
8. říj 2008 v 09:47  • Odpověz
Ahojky cholky,tak my jsme na tom jako byblinky,rýma šílená,kapu Libenar,odsávám..v noci jsme se ani jedna navyspala,malá chrčela,nemohla dýchat.Dneska Rob koupí tu odsávačku na vysavač,touhle obyč nic moc nevysaju akdyž už se mi podaří Anču přeprat,tak stejně po odsátí to v ní bublá..ještě chceme zkusit tu mořskou vodu Sterimar,tak snad to pomůže.. :frowning2:
8. říj 2008 v 10:21  • Odpověz
autor
Ahojda všem,
marodi, tak se co nejdříve vykurýrujte ať si můžete užívat babího léta :dizzy_face:
Frog, ta mořská voda je dobrá, tu určo zkuste, i Physiomer je ok a na stejný bázi. Ono je to podobný tomu Libenaru. Ale na pořádnou rýmu vám určitě zabere Otrivin nebo Nasivin - oboje v dětský verzi. Ta mořská voda je jen takový pohlazení po té rýmě :grinning: A vysavačovou odsávačku miluju, né pro mě, ale pro Poppynku, super věcička :dizzy_face:
Ať jste holky brzy fit, posíláme uslintanou pusinku :dizzy_face:
8. říj 2008 v 10:44  • Odpověz
Nazdárek a pusinky marodum,utíkejte na sluníčko at rýmku vytáhne,pokud neteplotkujete,my jsme o.k,tak užíváme sluníčka,ted momentálně zařezáváme :grinning: tak at je líp :wink:
8. říj 2008 v 11:33  • Odpověz
Ahoj, tak jsem na radu Cvaldy strávily celý den venku, B. nemohla spát ani po obídku v kočárku, jak normálně spinká, spala 20minut a vzbudila se. P. sekal traktůrkem zahradu, tak si ji vzal na klín a vozil, no a po půl hodině na mě píská, B. mu usnula na klíně, tak jsem ji přenesla do postýlky a chrupala skoro dvě hodiny! Takže komu nemůžou spinkat děti, tak šup s nima na ultra hlučnou sekačku, USNOU!!!! :fearful: :fearful: :fearful: Ale rýmuje ještě víc :frowning2: ...
Nos vystříkáme Physiomerem, vysajeme a vykapeme Nasivinem - 3x denně. :wink:
8. říj 2008 v 18:40  • Odpověz
ahojky, zdravíme, vezmu to zkratkou - dnes jsme byly poprvé plavat, malá sršnička nadšená, tak to mám zpečetěný :grinning: musíme chodit a platila jsem jen členský příspěvek, ostatní zbylo z minulého kurzu. No, co jsem měla na plavání jsem utratila v Libtratexu, tak to je jedno, že. Rýma zatím OK, ale uvidíme. A taky zvažujeme nějaké dopolko cvíčo pro děti, ale zase abysme se z toho nezbláznily :slight_smile: asi si to omrknem a uvidíme, jestli nám není doma líp :grinning: ne, to možná ne :dizzy_face:
8. říj 2008 v 18:49  • Odpověz
bubbli, kdyby bylo potřeba, můžu si od Vás půjčit traktůrek? :slight_smile: :grinning:
8. říj 2008 v 18:49  • Odpověz
no, a jinak jsem asi divná, mně teda pařby nechybí (já teda taky nikam ani moc nechodila :grinning: ), já jsem ráda, že se v noci vyspím! Občas nějaký dort do dvou do rána nebo nějakou prácičku a jsem ráda, že jsem ráda!
8. říj 2008 v 18:50  • Odpověz
Tak jsem si právě pobrečela u Soukromých pastí,jsem hrozná cíťa :frowning2: ..Anička taky rýmuje o stošest,nudíci jí tečou z nosu proudem.Tu babyvac jsme nakonec nekoupili,páč to odpolko vypadalo,že dobrý,ale zítra pro ní jdu..
8. říj 2008 ve 21:27  • Odpověz
jsem taky ubulená, hrůza, nebudu na takovýhle věci koukat! :frowning2:
8. říj 2008 ve 21:32  • Odpověz
autor
já to dnes nesledovala a koukám, že jsem o nic dobrýho nepřišla, uf, ještě abych si bulela u telky. Holky díky. Příště však budu koukat na malýho tyrana :grinning:
8. říj 2008 ve 21:37  • Odpověz
Já myslím,že to byl klasickej příběh života,jen nechápu proč je dávala dohromady,když ho milovala a pak jí ho stejně kradla.. :angry:
8. říj 2008 ve 22:03  • Odpověz
autor
No co je toto za docházku???? Tak my máme za sebou Hopsáček, Poppyška vychrupuje, obídek se dělá v troubě, já mám taky šolíšek napůl splněný a tak jsem si říkala, jak si počtu a ono tady toto??????

Tak nás dnes bylo v Hopsáčku 20! No a naší Poppynečku malinkatou stejně nejvíc zajímá klouzačka a to tak že na ní leze po jezdící části :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
9. říj 2008 ve 12:12  • Odpověz
tak jsem dala právě V. taky spát, ani nechtěla moc oběd, v Hopsáčku super, V. nadšená, úplně něco jiného než v Jiráskově, škoda, že je to tak daleko...
9. říj 2008 ve 12:35  • Odpověz
Taky jsem dala tu naší šmudlinu spát,ale bylo s velkým pláčem.Obídek moc nechtěla,plivala maso z guláše,pěkně mě to štvalo,takže jí to rozmixuju a hotovo,zítra má totiž to samé a já se s ní nebudu někde v Tescu,nebo kde jí budu krmit rvát..Dneska jsme jí koupila riflíky a dvoje zateplený kalhoty,tak ještě jednu bundu,čepku a rukávky,pár bodýček s dl ruk. a máme zas na nějakou dobu vystaráno..
9. říj 2008 ve 13:15  • Odpověz
zdravím, to je krásně, co? No, my máme hader docela dost, spíš zvažuju, jakých se zbavit :grinning:
9. říj 2008 ve 14:13  • Odpověz
autor
Jj, je krásně, my jsme byli odpoledne ještě na kolech, tak jsme si sluníčko max užili. Ještě má být celý příští týden takto:slight_smile: Tak asi vyrazíme s taťkou na rybky do Polandu :dizzy_face:
Já musím nakoupit pyžama! Oveálky, dneska jsem odpoledne byla informována, že je Poppyška nějaká veliká (mě roste před očima, tak to nevidím :grinning: ) a že má dlouhý nožky! No a overálky na spaní ve velikosti 86 a 12-18měs. nám jsou maléééé.
No a ještě chci dokoupit oteplováky, kombinézu, zateplený kalhoty, rolák, bodýčka, čepice min. 2x, možná bundu, no prostě asi všechnoooo, co bude potřeba :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pak bych chtěla ještě sněhule, teplý šaty, návleky, bolerko na ruce, šály, rukavice, kuklu :grinning: Tak to by mohlo stačit, ne? :grinning:
9. říj 2008 ve 20:04  • Odpověz
Ahoj Polanko, no docházku komentovat nebudu teda :confounded: :grinning: Koukám, že máte taky super MC hlavně, že to děti baví :wink: maminky si odpočinou, mě jen štve, že my chodili v út a pá a teď budeme muset út-st protože v pá budou miminka, tak to se mi dvakrát nechce dva dny po sobě, takhle mi to vyhovovalo líp :frowning2: Tak já to s věcičkama nepřeháním, protože se mi stalo, že jsem i kolikrát na něco zapomněla, což mě pak štvalo, ale je fakt, že základ máme, jako např. dvoje šaty teplé punčošky více barev, rukavice více barev a čepice, holčikám to zkrátka musí ladit :grinning: Boty o betech ani nemluvte blbý sněhule a 500 a to nevím, jestli je koupím nelíbí se mi moc podrážka :angry: Dál šněrovací s kožíškem kolem 800,- no já mám boty dvoje zimní a za 600 oboje už druhou zimu, to je bordel :grinning:
9. říj 2008 ve 21:12  • Odpověz
Ahoj holky, pracovali jsme na zahradě a na budoucím příbytku pro tchánovce a já jsem si poprvé v životě vyhodila koleno. nějak jsem blbě došlápla a úplně se vysmeklo a zapadlo zpátky. Úplně se mi udělalo mdlo, ale pak jakš takš, chodit jsem docela i mohla, ale postupem času mě to tak strašně bolí že nevím co s tím!!!! Mám to asi pěkně natažený nebo co, nemůžu se toho ani dotknout... :confounded: :frowning2: :cry:

Sršni, přijedte na traktůrek, to je jasný!!!

Poppy, Frog, vy jste vyloupily banku že toliko nakupujete??? Já jsem koupila B. dneska hooodně teploučkou čepičku, má ji kolem celýho obličeje, je fakt silná, tak z toho mám dobrý pocit že bude mít hlavinku v teplíčku. Líbila by se mi asi víc trochu jiná, ale takhle je fakt teplá, a kdyžtak ještě můžu nejakou koupit, že jo, na parádu...
Ještě zjistěte, co maj krásnýho v KIKU v Polance, jestli má cenu tam jet, myslím něco echt super :wink:
Sněhule jedny takový poděděný na zahradu máme, ale jsou to takový divný šmajdy, taky chci koupit lepší, nepromokavý a hooodně zateplený.
9. říj 2008 ve 21:26  • Odpověz
autor
Bubbli, já jsem psala, co bych chtěla, banku jsem zatím ještě nevyloupila :grinning:

Koukám na Jste to co jíte :stuck_out_tongue_closed_eyes:

viděla jsem leták do KiKu a docela dobrý, mají kombinézu co má N. na zimu :dizzy_face:
9. říj 2008 ve 21:28  • Odpověz
autor
Jako tak jestli jste na příjmu, tak to si zapněte, to je hustýýýýýý :confused:
9. říj 2008 ve 21:31  • Odpověz
jdu na to kouknout
9. říj 2008 ve 21:35  • Odpověz
V Kiku jsem byla dneska a ani tam nejezděte.Maj kombinezky,ale od vel. 92 a jen tak 2-3 ks,maj spíš velikosti 110,což je pro nás ještě hodně dlouho tabu.Pak tam maj pár pěkných bund na zimu,ale 500 za ní nedám,to seženu na MMb levnějc a hezčí,jinak to je vše.Zateplený gatě už nemaj žádný,asi je po sezoně nebo co..prostě jsem byla zklamaná :unamused: :frowning2: :angry:
9. říj 2008 ve 22:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.