• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
jinak bubbli já beru penízky ještě z porodnýho,když jí jdu koupit něco ve vetším množství..ale už se mi ta obálka tenčí,spíš už tam skoro nic není :frowning2:
9. říj 2008 ve 22:33  • Odpověz
Frog, tak to jo :wink: . TeĎ si připadám jak blbka, že jako musím vědět kde berete peníze... Sorry, to bylo hloupé :pensive:

Holky, nepojedete někdo ještě před vánocema do Ikeii?????
10. říj 2008 v 08:21  • Odpověz
Bubbly, já určitě, možná příští víkend nebo ten další, budu tam kupovat kuchyň, takže tam pojedu asi několikrát :wink:
10. říj 2008 v 08:28  • Odpověz
A mohla bych si prosím prosím něco nadiktovat? :dizzy_face:
10. říj 2008 v 08:35  • Odpověz
jasně :wink: ale fakt nevím, kdy to bude
10. říj 2008 v 09:02  • Odpověz
mě to bude stačit do vánoc. :wink:
10. říj 2008 v 09:35  • Odpověz
Ahoj Polanko, hezké ráno, tak my do Ikey pojedeme do vánoc určitě měli jsme jet zítra , ale bohužel i další dva víkendy bude muž mimo domov :wink: Mer, jakou kuchyň? :wink: Máš už vybranou :slight_smile:
10. říj 2008 v 10:11  • Odpověz
no, chci tu abstrakt bílá s vysokým leskem a na to nějakou hnědou desku, něco jako zebrano.
10. říj 2008 v 11:09  • Odpověz
ahojky Polanko, zdravíme!
Bubbli, ať koleno přestane bolet! Já včera byla na procházce u zámku a při zpátečny cestě jsem si špatně došlápla a pajdala jsem domů přes půl hodiny :frowning2: ještě že malá už byla v kočárku, nedovedu si ji představit honit :rolling_eyes:
a bubbli, za tu otázku s penězma se neomlouvej - mne to taky napadlo - se klidně veřejně přiznám :grinning:
10. říj 2008 v 15:29  • Odpověz
Ahojky cholky.jasnačka,klidně se ptejte,odpovím vám na vše,teda skoro :grinning: .
Přes chvili jsme přijeli z HK,plastika nebude,prý až po dalším děcku,tak jhsem zklamaná..Ančí jsem koupila zimní botky u bati za 500,nádhernou zimní čapku+rukavice,overálky na spaní a ponožtičky a bodýčka.Jinak v C A mi oči přecházely,maj tam spoustu pěknejch věcí,ale my tedka máme co potřebujeme,tak jsme odolala,ale pokušení bylo velký :wink: ..
Jinak je mi strašně,vrátila se mi rýma,v krku mi roste něco velkýho a bolavýho,prostě jsem a odpis :frowning2:
10. říj 2008 v 17:03  • Odpověz
Frog, kde jsi koupila tu čepičku a overálky atd????
S tou plastikou mě to mrzí, ale je to asi logický, že až po dalším děcku.
Ať jsi brzy fit.

My dnes byly plavat, byly jsme ve velkým bazénu, V. absolutně nadšená. Prý nám taky přehoděj hodinu, ale až tak od ledna a asi na středu odpoledne, teď to prý přehodili těm starším skupinám. No nějak to nechápu, když máme stejně starý děti, ale prý v té vaší skupině je to nějak namíchaný i se staršíma, tak nevím :sweat_smile:
10. říj 2008 v 18:31  • Odpověz
Právě v tom CA a overálky jsou teskácký..
10. říj 2008 ve 20:39  • Odpověz
a za kolik mají v CA čepičky?
10. říj 2008 ve 20:45  • Odpověz
Holky možná v neděli jedem do Ikey zítra dám vědět pokud pojedeme, změna plánu nastala :wink:
10. říj 2008 ve 20:51  • Odpověz
ahojda všem,Mer u nás ve skupině na plavču ,jsou stejně starý děti jako naše ,jen dvě jsou o dva měsíce mladší,starší nikdo :confused: jo já zas pujdu na chvíli holkám pomoct do práce ,tak se těším,střídají dovču a maroděj,takže jim vytrhnu trn z paty a já se moc těším,je to relax :wink: tatí to z prtavou zvládají ,tak to bude v poho.doufám :grinning: taky jsme byli v uterý v HK,NAKUPOVALI JSME NA CHALUPU V HORNBACHU,pak jsem udělala i velkej nákup v Tescu,měli tam tři trika s dlouhým rukávem za 119,-kvalitní bavlna na rameni rozepínací,tak jsem dvě balení vzala,v CA jsem koupila prckovi zateplený gatata a Honzovi dvě trika s dlouhým,jinak jsem víc neutrácela,nechali jsme hafo peněz v tom Hornbachu :unamused: ,takže ,abysme neokusovali zdi ,odolala jsem :grinning: Frogísku příští týden už to budeme mít vše ve starých kolejích,tak se domluvíme na procházce jo?Jinak cvičení nám přehodili na uterý,minule nás bylo 30 :confused: tak to rozdělila a nám se to hodí páč v po chodíme i plavčit v 16.15.,jo písni mi jak cvíčo jo??užívejte sluníčko u nás dnes razil tatí s bráchou,páč jdou od 17 na ligu házený ,tak nechali mamku ted relaxovat :grinning: píct a tak :grinning:
11. říj 2008 ve 13:49  • Odpověz
Ahoj!
Tak Dorot, dej vědět.Kdyžtak ti pošlu e-mailem seznámeček.

Sršni, tak at te to taky nebolí, mě už to pomalu přechází :wink:

Frog, to je mi líto s tou plastikou, chápu že je ti to na obtíž :sweat_smile:

Cvaldi, ty trika jsem taky koupila - žlutý, modrý a růžový, jsem s nima moc spokojenáý, mám je už asi dva týdny a docela je točíme. jsou super, z příjemnýho matroše. Akorát ve Dovře v tescu měli jen velikost 6-9měsíců (tu máme a je nám úplně akorát) a pak až 2-3roky... Chtěla jsem si koupit ještě jedu větší sadu, ale bohužel... :frowning2:
11. říj 2008 ve 14:24  • Odpověz
Bubli já koupila 9-12 a jsou nám trošku větší,ale jsou fajn,fakt kvalitní bavlna,jsou i delší a nepolezou jí z kalhot,jak nemáme body,tak jí leze všechno děs :confused:
11. říj 2008 ve 14:56  • Odpověz
Mer ta čapka stála kolem 180 a rukavice90,tak nějak myslím,už si to přesně nepamatuju..ale moc se mi to líbí.Dneska jsem malé vybrala zimní bundičku na MMb za 150 a v ceně je i poštovný :slight_smile: ..my pořád rýmujeme,obě,já jsem jak chcípla blecha :frowning2: :grinning: ...Anča mi to tady furt maže,už to píšu potřetí,vždycky zmáčkne esc a je to..
Cvali určo se domluvíme ju :wink:
11. říj 2008 v 15:47  • Odpověz
tak nevím, co mi to na tom plavání říkala :frowning2:
MM je dnes na třídním srazu, tak jsem opět sama samotinká. Hledám tu nějaký recept, koupila jsem růžičkovou kapustu a normální kapustu, tak hledám co z toho zítra udělám k obídku :grinning:
11. říj 2008 ve 20:25  • Odpověz
autor
Ahojky všem při neděli,

kdepak všechny jste? Venku tak ošklivo a tady nikdo :sweat_smile:

My dnes byli nakupovat ráno v Hypce a podařil se nám fakt bezva kousek, dala jsem do košíčku hořčici, v takovým tom klasickým kelímku a když to H. vyndaval na pás (nekoukal co tam dává a hořčici fakt nečekal :grinning: ) tak ji zmáčnkul a víčko odletělo kamsi, nahodil pás, asi 50 igelitových tašek a zem. Tak svolali uklidovou četu, ta to vyčistila, naštěstí jsme tašky platit nemuseli, no dotoho všeho N. ječela, že chce chodit, tak jsme zaplatili a poděkovali pěkně. No a doma jsem chtěla uklidit nákup a co mi nespadlo na zem??? Jogurt, nahodila jsem si kuchyň, dlažbu, koš na prádlo a samu sebe :grinning: :grinning: tak se nám při ránu celkem dařilo.
Teď před chvílí odešli sousedi, tak jsme si malinko popili (musíme trénovat na Silvestra!!!!!!!!!!) a tak teď jdu koupat N. a pak chrupat.

No tak se tu mějte hezky, jestli nakukujete, tak se odvažte a napište :wink:

Jo a v pátek jsem odeslala platbu za členství na mmb a asi 10min po celý transakci mi napsala paní, že má zájem o kočárek, tak taky bezva kšeft :sweat_smile: Ale jsem ráda, cenu jsem snížila o 1000,- tak si myslím, že je to až až a celkem dobře se to na tom Bazoši prodalo. No, tak tady proberu šatníky všem spolubydlícím - Poppynce a MM budu doufat, že něco prodám :grinning:

No tak já už vážně jdu, tak pa pa a nedělní pusu všem :grinning:

Jo Frog, s tou plastikou mě to je fakt líto, fakt je to škoda, ale zas se máš na co těšit, tak hurá a Frogince pořiďte bratřčka :grinning: Jo, možná kdyby jsi řekla, že si to budeš hradit sama, tak by asi nerozmlouvali a už ležíš na sále :sweat_smile:

No tak já fakt mizím, jdem koupat :dizzy_face:
12. říj 2008 ve 20:05  • Odpověz
teda Poppy, to se ti teda dnes dařilo.

My se před chvílí vrátili taky z Hypošky, už neměli ani rohlíky, hrůza. Koupila jsem V. dětský párky, tak jsem na to zvědavá. K obídku jsem jí dnes udělala kapustový karbanátky a moc ji chutnaly. :grinning:
12. říj 2008 ve 21:42  • Odpověz
ahojky, to my zase nakoupili v Kauflandu, ale bez dramat :grinning: jen ta cena byla super :angry:
poppy, tak jsi to prodala na mmb nebo na bazosi? mám v tom nejak zmatek :confused:
13. říj 2008 v 01:24  • Odpověz
Jé, první a poslední, kde jste maminy? Vždyť je tak šeredně - ale my jdeme na návštěvu. Cvaldikom se omlouváme, snad nám to jednou vyjde :pensive:
13. říj 2008 v 08:56  • Odpověz
ahojda všem,tak tu máme inverzní rána :frowning2: ,Bublinky ,jak jste na tom,jdete plavčit?Tak včera nás malá pobavila,že vše opakuje a dělá to co vidí u nás,to je normál,ale včera tatí chystá koupání ,já véču a říkám si co dělá,že je klid,seděla na křesle a dělala,že kojí panenku,hrozně duležitá, :grinning: no my byli mrtví :grinning:
13. říj 2008 v 11:36  • Odpověz
autor
Tadýýý :wink:

Sršni, na Bazoši a deset minut předtím než mi napsala paní závazný email, tak jsem si zaplatila členství na MMB.

My se dnes na plavču taky ukážem :dizzy_face:
13. říj 2008 v 11:47  • Odpověz
srsničky,my to chápeme ,ted chodíme ,ale uterky :wink: hérečka naše zařezává a já jdu objednávat na mmb :wink: jinak nemám šanci :grinning:
13. říj 2008 ve 12:29  • Odpověz
Ahoj holky, mám problém, nemáte náhodou některá z vás doma kartonovou krabici, kterou nebudete potřebovat??? o rozměrech cca 150x70cm????????

Díky :wink:
13. říj 2008 ve 12:41  • Odpověz
autor
Naty - nemám :cry:
13. říj 2008 ve 12:42  • Odpověz
holky tak tohle je ta paní z Kostelce co od í ted objednávám věci od TOPOLINA,KROM KOMBINÉZY ,SOUPRAVYČEPICE RUKAVICE ,ŠÁLA ,DNES I TROJPACK BODÝČEK ZA 127,- Lenka BOLKOVÁ(coollk) ID 20325 MÁ FAKT SUPER VĚCI ZA SUPER CENY :wink:
13. říj 2008 ve 12:46  • Odpověz
Ahojky,s coollk se známe osobně,má nádherný věci a ještě hezčí dům :wink:
13. říj 2008 ve 13:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.