• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Poppy, zeptám se u MM v krámě
13. říj 2008 ve 14:08  • Odpověz
Cvali, fakt dobrý ceny, 3 bodyčka za 127 kč a dá se pro to dojet, aby se neplatilo poštovný? i když, když si spočítáš benzín, vyjde to asi levněji :grinning:

I když teď na to koukám, mám už týden objednaný od jiné paní tento komplet
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=17098862&tab=1
a mám ho za 699 kč a paní ho prodává za 744 :sweat_smile:
13. říj 2008 ve 14:17  • Odpověz
a ona tam ty věci nějak obměňuje?
13. říj 2008 ve 14:19  • Odpověz
jj dá se to osobně :wink:
13. říj 2008 ve 14:45  • Odpověz
autor
kde bydlí paní?
13. říj 2008 ve 14:51  • Odpověz
autor
Mer, moc moc díky :slight_smile:
13. říj 2008 ve 14:52  • Odpověz
frogísku,tak to je super ,tak pak to proberem,bralas od ní něco? jdu chystat věci na plavko,zítra máme cvíčo a pak schuzku s paní ředitelkou ve školce,mějte se krásně :slight_smile:
13. říj 2008 ve 14:53  • Odpověz
Lhota u Červeného Kostelce
13. říj 2008 ve 14:55  • Odpověz
autor
tam bydlí ségra :sweat_smile:
13. říj 2008 v 15:09  • Odpověz
Ahojda!

Tak máme za sebou perný víkend!
Včera ráno přijela ségra s Matesem, tak tu byli do dnes, měli odjíždět ve tři abychom stihly plavání, ale vyrazili jsme po obědě na výlet a pořád jsme šly a šly a najednou bylo půl 4 a my se měli ještě vracet! Tak jsme to plavčo bohužel prošvihly :frowning2: :frowning2: :frowning2: a zrovna když tam byla i posila Poppynek :wink: . Ale B. se mi ještě stejně moc nezdá, má tu rýmu takovou hustou, tak jsem i trochu ráda že se jí to třeba někde nezarazí :sweat_smile: :confounded:

Mer, ta soupravička je krááááásná!!!!
13. říj 2008 v 18:18  • Odpověz
jo, Bubbly je krásná a taky pěkně drahá, ale já vím, že ji na jaře zase prodám nebo příští zimu :wink:
13. říj 2008 v 18:28  • Odpověz
Koupila jsem B. bílou podzimní bundu, vyteplenou fleesem, navrchu takovou neprofukavou, ale bavlněnou, a už bych teda světlýho nic nekoupila... Je tam vidět úplně každá ďoblík, stačí než v autě dojedu do Polanky a už na ní má fleky. stačí když slintoší, nebo jí rohlík, nebo cokoliv. Ale jestli je tohle šusťák, což asi je, tak to je omyvatlný, tak to je něco jiného.
13. říj 2008 v 18:43  • Odpověz
Ahojky,tak my byly dne¨ska chvilinku venku..Ančí jsem objednala tuhle zimní bundičku,máme totiž oranžové a hnědé vyteplené gatě,takže nám to k tomu pásne :wink: :http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=16670252
Budu prosávat golfky chicco a koupím monn buggy fit,už mě s prominutím s...,jak musím furt tuhle velkou věc neustále rozkládat a cpát na přední sedadlo,páč do kufru se vejde tiptop a to jen se sundanými kolečky :angry: ..
13. říj 2008 v 18:50  • Odpověz
autor
Tak máme zasebou hodinu plavání jsem ráda, že nebudem chodit na celý kurz, pže to Poppyška trochu probrečela, jakmile musela dělat něco, co bylo příkazem, tak nechtěla a když jsem ji dala na klouzačku, tak smích, radost a pohoda. Takže dle mého úsudku jsem zvolila správnou cestu, že chodit nebudem. Krom toho nám za dva dny končí členství, takže jsme to stihly včas. Takže Bubbli, vůbec jsme nebyly posila, nýbrž solovci:slight_smile:

Mer, je to krásná souprava :wink:
13. říj 2008 v 18:52  • Odpověz
autor
My máme bundy dvě, kabát, kombinézu na "dodělání" a ještě jednu lepší :slight_smile:
13. říj 2008 v 18:53  • Odpověz
autor
Frog, za kolik ho budeš prodávat, o kolik dáš cenu dolů od původní? Já dala o tisíc a záruku mám 22měsíců :slight_smile:
13. říj 2008 v 18:54  • Odpověz
O 1200-1400 a záruka bude ještě 18 měsíců.Kde vy jste to inzerovaly,na bazoš.cz??
13. říj 2008 ve 20:19  • Odpověz
autor
jj, tam
13. říj 2008 ve 20:46  • Odpověz
Holky, B. ted vůbec nechce žádný syrový ovoce ani dušenou, vařenou a syrovou zeleninu (když není zamaskovaná v jídle), tak nevím co s ní. Mám jí to zkusit třeba už solit? To jsem teda už zkusila a to jí o poznání více. Ale nevím jestli je horší žádná zelelnina nebo slaná zelenina??????nebo ji budu muset maskovat??? A co s tím ovocem??? Vždycky tak pěkně tohle všechno jedla a ted jak když utne...
13. říj 2008 ve 20:59  • Odpověz
Bubli Ančí tedka jak rýmuje tak taky ovoce stagnuje,vždycky jsem jí dala misku jablíček a hrozn. vína a než jsem se otočila bylo to v ní a tedka nic,ani se toho netkne :frowning2: ..holky nemáte někdo čísílko na Dorotku,chci se jí na něco zeptat ohledně toho jejího golfáče.Ale ona sem nechodí tak často jako my a já na to docela spěchám..
A s tou zeleninkou.Já bych jí malilinko oslila,ale fakt nepatrně a zkoušlas bylinky?já dávám Horalku,je to teda bez soli,ale aspon to voní..
13. říj 2008 ve 21:06  • Odpověz
jasný, požívám taky takovou směsku ze zdravý výživy bez soli, ale ani to neni ono...
13. říj 2008 ve 21:10  • Odpověz
autor
Frog, uz jsem to psala 2x ze na Bazosi :sweat_smile:
13. říj 2008 ve 21:34  • Odpověz
já teda když vařím V. polívky, tak to maličko přisolím, jinak by se to nedalo jíst.

Dneska jsem jí na radu Poppy dala vepřovou šunku a moc jí šmakovala, ale nevím, složení samý E atd., měla teda jen plátek a taky jsem jí koupila ty dětský párky, tak jí to taky zkusím, ale fakt se bojím jí tohle dávat.

Já jsem se zas chtěla zeptat, jestli sladíte čaje. Koupila jsem jí dětský sáčkový a je takový kyselý bez chuti, tak nevím, jestli normálním cukrem. :sweat_smile:
13. říj 2008 ve 21:37  • Odpověz
autor
ja davam bylinkovy caje a nesladim, neni potreba. A sunku ji uz davam i parecky detsky, stejne to jednou zkusi, tak si rikam proc ne, je ji vic jak rok, tak to tak nehrotim, samo, ze ji nedam vse a v ramci moznosti, ale fakt neresim, jeslti je to a nebo to super zdravi. Ja davam bio bujon, sice ne moc, ale davam. A jsem proto spatna mama???? :sweat_smile:
13. říj 2008 ve 21:41  • Odpověz
Ahojda Polanko!Chtěla jsem se zeptat na váš názor!Co si myslíte o maminkách které si myslí že mají dokonalé děti a oni jsou super mámi.A ostatním maminkám dávají hodně najevo,že tak dobré nejsou a jejích děti nejsou tak dokonalé jako ty jejich?
13. říj 2008 ve 21:42  • Odpověz
Ivanky, co to????
13. říj 2008 ve 21:45  • Odpověz
jestli už se musí sladit tak bych zvolila glukopur
13. říj 2008 ve 21:46  • Odpověz
autor
Ivi, to mas do pruzkumu? :grinning:

tak ja si myslim, ze sama dite dokonaly nemam a proto nedavam dokonalym matkam najevo, ze jsem nedokonala a jsem spokojena, jak je moje dite jen pro me dokonaly. A za super mamu se nepovazuju, jo jen pro svoji holcicku jo, to jo, ale to vi ona a taky moji blizci, ostatnim nazor neberu, co si mysli me nezajima, seru na ne a myslim si svoje. Ja delam pro svoje dite maximum a jsem stastna, ze je moje dite stastne. A to me pohani dal byt super dokonalou mamou pro svoje dite. Amen.
13. říj 2008 ve 21:47  • Odpověz
Poppy díky za příspěvek tvůj názor velice zdílím.Nikdo není dokonalí to je známá věc.Ale proč to některé maminky dělají.Léčí si komplexi????
13. říj 2008 ve 21:51  • Odpověz
No Ivanky, žádný dítě ani máma není dokonalá, ale každá si to dělá tak jak myslí že je to nejlepší pro to její dítě. Já třeba vím taky o VELKÝCH chybách který dělám při výchově B. možná si ale někdo myslí že to dělá nejlepe a snaží se všem radit... Nevím, to asi záleží konkrétně o co jde...
13. říj 2008 ve 21:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.