• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
ježíš holky, co to tu řešíte ???? :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2008 ve 21:53  • Odpověz
autor
Jestli si nejaka matka leci komplexy, tak to ji velice lituji a doufam, ze k tomuto stavu nedospeju.

Bubbli, velky chyby nejsou a nejsou ani maly, muj nazor. Proste chyby jsou a nejsou a jestli mas pocit, ze delas chyby, tak v ocich ostatnich matek to muze vypadat treba neco dokonaleho.
13. říj 2008 ve 21:55  • Odpověz
autor
Mer, se pridej :slight_smile:

Je libo trocha psychologie?
13. říj 2008 ve 21:56  • Odpověz
autor
trochu
13. říj 2008 ve 21:58  • Odpověz
Ha, tady to je fakt jak v Bohnicích :grinning: :grinning: :grinning: ! Kdo má komplexy, přidejte se, sdílejte s námi vaše problémy, uleví se vám!!!

Teď na nikoho nenarážím, bože, to ne... Tak se nikdo nenaštvěte, pls...
13. říj 2008 ve 21:59  • Odpověz
Bubli přesně tak taky si myslím že pro svoje dítě dělám to nejlepší nebo se o to aspon snažím!Ale třeba mně štve když někam příjdu poprvé a Ivča začne brečet nebo se jí něco nelíbý a některé maminky začnou divně koukat a šuškat si mezi sebou a dokazovat že to jejich dítě je prostě jednička.A jim by přece nikdy neplakalo!Ale i jiné věci!
13. říj 2008 ve 21:59  • Odpověz
ahojky, co to tu řešíte :dizzy_face: ? Můj názor je, že "jaký si to uděláš, takový to máš" :sunglasses: a ostatní ať mi vlezou na hrb, já jim taky do talíře nekoukám :grinning: a takovým mamtkám je nejlepší se vyhejbat, Ivanko, je to lepší pro zdraví :dizzy_face:
13. říj 2008 ve 22:01  • Odpověz
Myslím že ji moc rozmazluju, Mudr.Poppy. Spí s námi v posteli, nechávám ji at se projevuje jak potřebuje, nechávám ji dělat si co chce - pokud ji to vážně neohrožuje na zdraví, no a tak... :confounded: :sweat_smile:
13. říj 2008 ve 22:01  • Odpověz
Sršni díky dobrá rada!
13. říj 2008 ve 22:04  • Odpověz
Lepší je Ivanko vybodnout se na ně, jak říká Sršnička. Mě třeba nikdy nenapadlo s někým si šuškat že přišlo ubrečený dítě, nebo že nějaký dítě moc slintá nebo že některý dítě jinému "krade" dudák, nebo pití. Prostě každý dítě je osobnost a maminky s tím toho moc nenadělají, si myslím...
jo, tak to máme taky za sebou - naše je na tohle expert :slight_smile: největší zážitek mám z jedný restaurace na jihu Moravy, nejdřív do mně ryla servírka (kráva :stuck_out_tongue_closed_eyes: - pardon) a pak její kamarádky - co jim je po mně, ne? Naše slečna chtěla totiž chodit (bylo to venku na zahrádce) a dokonce jsme si dovolily vzít tam i kočár, takže ta rádobyservírka neměla prý kudy chodit, ale že ta její kámoška měla strčený kočár do cesty, kudy chodí normálně, to bylo OK. A pak ty hlášky, jak je to jejich dítě hodný a skvělý.... no, skončilo to tak, že naše princezna si šla hrát do takového plastového domečku a oni rychle uprchly s tím skvělým dítětem, který už půlhodiny beznadějně řvalo. No, neodpustila jsem si takový ten škodolibý úsměv :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Sršni, přesně, neřeším :wink:
bubbli, tohle není rozmazlování, to se řídíš radou "přemírou lásky nemůžete nic zkazit" a já se tím řídím taky :wink:
13. říj 2008 ve 22:06  • Odpověz
autor
MuDr. Poppy??? Mam se nasr.t? :sweat_smile:
13. říj 2008 ve 22:06  • Odpověz
tak, a jdu něco dělat, noc je krátká .... doboru!
13. říj 2008 ve 22:07  • Odpověz
autor
tak s detma v restauraci mam taky zkusenosti, ale nebyla jsem radobyservirka, ale opravdova :sweat_smile: taky jsem vysypala diteti zelny salat na hlavu a vynadala rodicum. proto soucitim a chapu, ze ne vse si dite muze dovolit chodit.
13. říj 2008 ve 22:09  • Odpověz
autor
vsude / tam melo byt
13. říj 2008 ve 22:09  • Odpověz
Holky moc díky za příspěvky do mého průskumu!Vaše názory se mi moc líbí a vašimi radami se budu řídit.A takovím maminkán se budu obloukem vyhýbat.
13. říj 2008 ve 22:11  • Odpověz
autor
Jo chapu vetu, ze kazdy dite je osobnost, ale proste me to nejde pres pusu. Tu osobnost z nej delame my, ne? Myslim jako mamy :sweat_smile:
Poppy, jako úmyslně jsi vysypala salát na hlavu? :grinning:
autor
a rodina :dizzy_face:
13. říj 2008 ve 22:12  • Odpověz
já myslím, že dítě se už jako osobnost narodí, my ho pouze vychováme, ale osobnost mu nedáme
13. říj 2008 ve 22:14  • Odpověz
autor
ne umyslne, to ne, ale proste jsem jich nesla nekolik a to dite strasne chtelo chodit, tak jsem rodice upozornila, ze tam by fakt chodit nemelo, ze nejsme na detskym hristi, no a rodice totalne AP, vubec to neresili, ze se jako plete a kdyz jsem sla s 5ti salaty na rukach, tak jsem o nej zakopla, talir jsem odhodila kamsi, abych jim ho nezabila. Mohly byt radi, ze to dopadlo tak, jak dopadlo. Ver, ale nasr.na jsem byla, hodne.
13. říj 2008 ve 22:15  • Odpověz
Myslíš Poppy, že všechny děti se narodí úplně stejný? A že když vyrůstá u hodných lidí, je hodné a když u gaunerů je z něj gauner? TO si právě nemyslím. Můžeš mu dát výchovu, aby zdravilo, aby si já nevím, mylo ruce, ale nevychováš ho aby bylo společenské, aby bylo introvertní, extrovertní, chápeš? A nenasrá..j se, to byl vtip. přišlo mi to jao vtipná hláška, tak se omlovuám. :sweat_smile:
13. říj 2008 ve 22:16  • Odpověz
to je pravda že dítě vychováváme mi a naše rodina,ale temperament má každý už zakořeněný nebo si to aspon myslím.
13. říj 2008 ve 22:17  • Odpověz
Sršni , díky, přemíra lásky, to je hezké. :dizzy_face: . N občas to u nás teda nevypadá zas tak láskyplně, občas mě pěkně dožere... :angry: Ale když spinká, tak je boooží! :dizzy_face:
13. říj 2008 ve 22:17  • Odpověz
Ivanky, taky si myslím. Některé je prostě stydlivé, ubrečené, některé je samostatné od malinkata...
13. říj 2008 ve 22:18  • Odpověz
autor
v poho :wink:

tak jasny, to dite se narodi s nejakym predpokladem, jak bude pro zivot fungovat, ten zbytek z nej delame my. Ale osobnost to je pro me takovy dost tvrdy slovo, osobnost, osobnost, podle me, se ta osobnost roste a vyvyji se, proto nechapu kdyz se rekne osobnost o 1letem diteti :sweat_smile:
13. říj 2008 ve 22:21  • Odpověz
Třeba Ivča je zlatíčko strašně hodná,ale když se začne vstekat tak to stojí za to!A taky to je z její hlavičky!Mylím si že nám ještě zatopí!
13. říj 2008 ve 22:22  • Odpověz
autor
Jdu spat, vseho moc skodi, i ta premira lasky. Amen :pensive:
13. říj 2008 ve 22:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.