• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Taky se loučím s všem moc děkuju!Dobrou noc! :slight_smile:
13. říj 2008 ve 22:28  • Odpověz
No jasný všeho moc škodí. Proto si to dělejme jak každá chceme a ostatní at to tolerují, nebo netolerují. Každý má právo na názor. Tak dobrou!!!! :wink:
13. říj 2008 ve 22:28  • Odpověz
autor
Jo a jeste, co si jako predstavujete pod pojmem osobnost? :sweat_smile:

a fakt uz jdu :wink:

pa pa MuDr. Poppy se louci a jde chrupat a premejslet co je to vlastne osobnost. :grinning:
13. říj 2008 ve 22:29  • Odpověz
autor
jo, jasny, od toho diskuze jsou :wink:
13. říj 2008 ve 22:30  • Odpověz
podle mě je osobnost každý, protože každý je jiný a něčím jiným výjimečný. S tím se už člověk narodí.
13. říj 2008 ve 22:41  • Odpověz
Teda chvili tady nejsem a tady se řeší takové důležité téma.taky znám pár mamin co si myslí,že jejich prcek je nej.Vždycky když poslouchám ty lichotky na dresy dětí,tak si říkám jestli to tak fakt je a ono ne.Tedka jsme byli na horách,kupa dětí a jeden 18 měs. chlapeček sice umí jíst sám,chodí pěkně i do schodů,ale jakmile mamka udělá krůček od něj,spustí neskutečněj a to nekcecám řev a nezastaví ho vůbec nic,takže milá mamnka se zase vrátí a bere ho všude sebou..takže není tak dokonalej jak říká..
No nic jdu spát,zítra je úplněk,takže máme s Robem picí den,tak jdu nabrat sílu,páč další jídlo budu mít až ve středu ráno.A zítra nikam nejdu,páč o picím dnu vypiju tak 5-6 litrů tekutin a to bych se asi poch.... :grinning: ..dobrou.
13. říj 2008 ve 23:37  • Odpověz
teda Frog a zhubla jsi už něco? Já bych asi nevydržela celý den jen pít :sweat_smile:
14. říj 2008 v 07:13  • Odpověz
No na kila nevím,ale Rob říká že mám menší stehna atu mojí druhou prdël taky,tak asi jo,ale nic závratnýho to není.Ono se to s tím pitím dá vydržet :wink: ,ale jde o zvk.Já už jsem to dřív pravidelně každý měsíc dodržovala,ale teka už dva roky ne,tak jsem na sebe taky zvědavá a hlavně na Robíka :slight_smile: .
Tedka tady řeším jakou barvu moona objednat.Našla jsem ho na netu za slušnou cenu,s originál nánožníkem se zipem uprostřed a pláštěnkou za 3200,- což je super.
14. říj 2008 v 09:24  • Odpověz
ahojky, Frogi, a to držíš jednou měsíčně?
k osobnosti - podle mne se děti s osobností rodí, výchovou toho moc neovlivníte - jak píše bubbli - umyj si ruce, pozdrav, ale to ostatní....
osobnost teda není o tom, že umí pozdravit, ale typu osobnosti atd.
a k té situaci v restauraci - všude jsem chodila s naší malou, takže se jí rozhodně nepletla pod nohy, tak rádobyservírka vyhledávala aspoň scény, že se jí tam pletl kočárek - což nebyla pravda. A nejvíc mě vadilo, že se tam roztahovala ta její kamárádka na tý nejširší cestičce, tu musela obcházet, a to bylo v pořádku! Ale chápu, že ne vždy je dobrý den :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. říj 2008 v 09:48  • Odpověz
frogi, když jsi napsala, že máš picí den, tak mně teda napadlo něco jiného :grinning: a 5-6 l tekutin, to jsem si říkala, že seš dobrá :grinning:
14. říj 2008 v 09:53  • Odpověz
Ahoj POlanko, teda tady bylo důležité téma a já to propásla :angry: :grinning: Jako takhle, každá máma má svoje dítě, ať si s ním dělá co chce a mě každej může políbit pedel, :grinning: Jsme nemocný obě, jdu zalehnout. V Ikee jsme nakonec byli, ale fakt bychom nemohli koupit nic navíc, měli jsme narvaný vůz nábytkem a věcí pro rodinu, se teda omlouvám :pensive: A děs běs , lidí a každej frkal :angry:
14. říj 2008 v 10:57  • Odpověz
ahojky dorotko, tak to se brzy uzdravte!
14. říj 2008 v 11:10  • Odpověz
Sršni, taky mě napadlo že picí den u Frogových znamená něco jiného :grinning: Ale už jsem pochopila... Držím palce at nemáte moc hlad!!!
Dorot, to neva, jsou to jen blbosti co tam potřebuju :wink: . Hlavně se uzdravte, taky jsme pořád lehce nastydlé, obě. :frowning2:
14. říj 2008 ve 12:08  • Odpověz
Ahojky.teda cholky co vás to napadá,že by nějaký nestydatý věci :grinning: ..do tedka jsem vypila 2,5 litrů a trochu mi začíná kručet v bříšku,ale já to nějako přežbrundám :grinning: ..
Dorotko ještě dotaz,ten spider nemá madlo vid??
14. říj 2008 ve 12:39  • Odpověz
Tak jsem právě dokoukala pořad co jsem si nahrála.Máte slovo-porody doma.Uvádí to Jílková.Teda řeknu vám,takhle vymaštěnou maminu,co s etam furt oháněla příručkama snad neznám.Neviděl jste to někdo??
14. říj 2008 ve 13:35  • Odpověz
ne ne, zapomněla jsem koukat, taky mě to zajímalo. Mám nahraný Soukromý pasti, ale ještě jsem to neviděla - musím si připravit ty kapesníky :cry: :wink:
14. říj 2008 v 16:53  • Odpověz
Frog madlo nemá :wink: My jsme nachřapaný permanentně a řekla bych, že to máme z MC nevím, víc dětí pohromadě, nqavíc to počasí no hnus.
14. říj 2008 v 17:48  • Odpověz
já to jen slyšela od pc, nadávali jsme s MM oba, co je to za krávu, co rodí doma :frowning2:
14. říj 2008 v 18:25  • Odpověz
já bych doma nikdy nerodila
14. říj 2008 v 18:51  • Odpověz
Já bych doma NIKDY NIKDY NIKDY NERODILA :fearful: :fearful: :fearful: Ani náhodou!!!!! čím víc doktorů a setřiček a hadiček a kapaček a přístroječků, tím lépe...
14. říj 2008 ve 20:19  • Odpověz
Já bych taky nikdy doma nerodila,jen v prípadě že by to šlo tak rychle že bych nestihla odjet do porodnice,ale musela bych tady hnedka mít doktory,sama bych do toho nešla..Aspon kdyby ta předsedkyně za hnutí rodiček doma měla nějaké rozumné argumenty,ale ona se jen neustále oháněla příručkou a nejvíc mě dostala,když řeklä,že nepotřebuje mít svůj názor,páč si všechno přečte v příručce..
14. říj 2008 ve 20:59  • Odpověz
autor
já přesně jak Frog, kdyby se jednalo o překotný porod, tak raději doma, než na ulici :sweat_smile: , jinak samo, že 100% v porodnici a pod dohledem :grinning:
14. říj 2008 ve 21:00  • Odpověz
Holky já mám veeeelkej hlad,asi půjdu brzo spát ať to zaspím.Vypila jsem 5 litrů,možná zmáknu ještě půl litr,ale to se asi v noci poč....
14. říj 2008 ve 21:38  • Odpověz
Tak já tady furt řeším jestli tenhle moon:http://www.e-miminko.cz/produkt/golfove-hole-moon-buggy-fit-3-331/#
nebo tenhle:http://www.detskydum.cz/detail/moon-buggy-fit-4-109202/ a nebo babypoint:http://www.detskydum.cz/detail/babypoint-mark-3-339901/
14. říj 2008 ve 22:14  • Odpověz
frogiku, mně se nejvíc líbí červená, ale koupila bych si černý :slight_smile: mimichodem my jsme se zappem moc spokojený :dizzy_face:
15. říj 2008 v 00:26  • Odpověz
mě se líbí samozřejmě taky ten černý :grinning:

Poppy, do kolika let jsou zítra v tom MC děti, do 2 let? Chtěla by jet možná i sousedka, ale holčičce jsou cca 2 roky a 4 měsíce, to by mohla ne? :wink:
15. říj 2008 v 08:17  • Odpověz
dobré ránko všem,nestíháme,tak jen na skok :grinning: ,doufám,že marodi už se mají lépe,prolétla jsem příspěvky letem světem a k té diskuzi o dětech ,souhlasím s názorem jaký si to uděláš ,takový to máš :grinning: je to tak ,mnohokrát jsem se o tom v ruzných situacích přesvědčila,děti jsou osobnost,to ano bezesporu,ale na nás je jak a kam to ukočírujeme,no a ,že to nemáme snadný o to, žádná :grinning: ,letím beruška si začala hrát na opičku a ted zrovna krmí panenku v židličce ,ale chce se nacpat nahoru taky ,tak to jdu jistit ,měj te se krásně
15. říj 2008 v 10:15  • Odpověz
frogísku Babypoint ne,MON se mi líbí hnědej ,nebo černej odpo to rozeberem ,těšíme se na ANČÍ
15. říj 2008 v 10:19  • Odpověz
SRSNIČKO,co to vidím ty nechodíš spát :confused: jo holky v tom arielu co mají v akci v Hypošce ,tak je i ten na skvrny co reklamují v telce ,tak jsem zvědavá ,jakej to bude zázrak.
15. říj 2008 v 10:23  • Odpověz
my jsme taky se Zappem velice spokojeni :wink:

Cvali, jsou nový madla na speediho, říkala mi to T., teď už nový prodávají s madlem, ale na ty naše se dá dokoupit, je prý super, no ještě uvidím.
15. říj 2008 v 15:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.