• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Holky, znáte některá GEOCACHING? :wink:
15. říj 2008 v 19:51  • Odpověz
co to je???
15. říj 2008 ve 20:08  • Odpověz
Ahoj PolaNKO, FROG, ALE MY NEMÁME BABYPOINT :unamused: Máme něco jinýho, napodobeninu zapp, ale toto ne :confounded: :wink: Jdu fakt nám není dobře oběma, tak pááá
15. říj 2008 ve 20:49  • Odpověz
Myslím titaniumbaby???
15. říj 2008 ve 20:49  • Odpověz
Však já vím že nemáte,já jen našla spoustu stejnejch kočárků:moon,babypoint,babydesing,espiro,omnia..asi vezmu espiro,má brzdu na obě zadní kola naráz,narozdíl od moona,kde se musí zabrzdit každé kolo zvlášť..a má taky pěknej nánožníček,na ty já jsem ujetá :grinning:
15. říj 2008 ve 21:26  • Odpověz
Dobré ráno,
tak my se chystáme s Bublynkama do MC do Polanky.

Dorot, chtěla jsem ti říct, že jsou pak nové vůně, tak jestli budeš chtít půjčit tester domů, tak se tady nějak zastavte nebo jestli ti to stačí podle toho seznamu, co jsem ti poslala.

Jinak kdyby jste někdo něco chtěl, třeba jako dárky k vánocům, jsou tam nové věci, osvěžovače vzduchu, parfémy do vlasů atd. atd.

Konec reklamy :grinning: :grinning:
16. říj 2008 v 08:32  • Odpověz
Ahojte holký :dizzy_face:

zdravíme po delší době, mám konečně hotovou zahrádku, takže i když nasněží, tak mě to nenaštve :grinning:

Mrkněte na tohle video, je fakt hustý :grinning: :grinning: http://tn.nova.cz/vase-zpravy/neuveritelne-video-stesti-v-nestesti.html nejvíc mě dostal ten vlak :confused: i když je to hustý naprosto celý.

Jinak u nás vše při starém, pořád ještě nechodíme úplně sami, malá se bojí, ale ono to jednou bude :wink: a máme horní dvojky venku,takže 6 zoubků :grinning:
16. říj 2008 v 09:28  • Odpověz
ahojda,Mer díky stím madlem,já jsem s kočárkem spokojená i bez madla,malý to nevadí,že tam není,aspon se mi teda nezdá ,že by jí to vadilo :slight_smile: a víc už chodíme než jezdíme,tak bychom ho asi už ani nevyužili,ted tam bude mít fusak a na jaře už toho moc asi nenajezdíme.
16. říj 2008 v 11:51  • Odpověz
Di,video teda mazec,jinak gratulace k zubiskum a zdravíme Dianku,my ted zařezáváme a já jdu vyndat a pověsit prádlo :dizzy_face:
16. říj 2008 v 11:55  • Odpověz
Tý jo, hustý video! Ale nejlepší je ten klip s těm policajtama :grinning: :grinning: :grinning:

Zdravíme Dianky! My už máme 12zubů a další dva na cestě :grinning:
16. říj 2008 v 11:57  • Odpověz
jo na cvíču nám pan fotograf přišel nabídnout focení se zimní tématikou,kalendář i samostatně foto 50-60,- vypadá to moc hezky,tak necháme udělat fotečky jako dárečky nějakou sadu :wink:
16. říj 2008 v 11:58  • Odpověz
Bublinky máme stejně :grinning: a ted nám lezou další stoličky,ale docela v klidu ty první stoličky a špičáky byli asi nejhorší :unamused:
16. říj 2008 ve 12:01  • Odpověz
Jo tááák já myslela, že chceš Frog ten co my, a je to vlastně jedno, protože všechny jsou napodobeniny zappy :grinning: Mer vůně bych si očuchaLA,NO SNAD JEŠTĚ POJEDEME DO pOlanky, tak zavolán, nebo to nějak sfouknem :wink: Jinak všem hezký den
16. říj 2008 ve 13:30  • Odpověz
K tý Ikee mrzí mě jedna věc, že jsem tady vyhlašovala, že pojedem atd....... a pak jsem vám nemohla nic koupit, protože by se to fakt nevešlo, měli jsme dva vozejky narvaný a hlavně už jsem neměla taky prachy :confused: :grinning: Zkasírovala jsem sice family před odjezdem, ale znáte to ne? :grinning: JOoooooo a hlavně už tam teda o víkendu nejedu ani omylem, nemám na to nervy, lidí jak psů ani jsme nemohli pořádně prohlížet , čekali jsme kde se udělá místo, abychom se mohli na tu věc kouknout, to není nic na mě. A. měla babička, ještě že tak, bylo tam dětí dost, nemohla by ani chodit sama :angry:
16. říj 2008 ve 13:33  • Odpověz
Dorot, takže o víkendu radši nejezdit? My chceme řešit hlavně kuchyň a na to potřebujeme nějaký dobrýho poradce a hlavně čas, takže aby od nás odbíhal, tak to teda nee.

Já chci taky fotky se zimní tématikou, Cvali, může tam přijít kdokoliv? Asi ne, co :frowning2:
16. říj 2008 v 16:16  • Odpověz
Jinak Dorot, klidně se pro parfémy zastavte, ale nenechávejte to na posl. chvíli, protože pak to je před vánoci prý masakr a je třeba i vyprodáno. :sweat_smile:
16. říj 2008 v 16:17  • Odpověz
Ahojky.Musím se pochlubit.Chicco jsem prodala během 24 hodin,ne přes net,ale Rob to rozhlásil a bylo... :wink: .Dneska mi přišla ta bunda co jsem malé objednala a je hezčí než jsem čekala..
16. říj 2008 v 16:23  • Odpověz
Mer,to asi ne ,ale jestli chodíte do hopsáčku,tak tam už prej byl taky,tenhle samej fotograf a až to budou mít dostavěné vedle Beránku,tak tam bude mít prý Ateliér,jo a my jdeme se cvičeníčkem do solné jeskynky,budeme to mít levnější,jen se musíme rozdělit na dvě party páč nás je hodně,zajištuje nám to paní co nás vede na cvíčo :wink: docela jsem stím spokojená organizují dost věcí,tak zatím super.Mer zkus se zeptat v Hopsáčku,jak to tam mají stím focením,my budeme mít určenej den a hodinu kdy nás vyfotí
16. říj 2008 v 17:36  • Odpověz
ahojky, to focení je v Hopsáčku, nebo v Déčku?
17. říj 2008 v 00:35  • Odpověz
Dobré ránko, kdepak jste?
17. říj 2008 v 09:13  • Odpověz
Ahojky,my jsme tady..měly jsme tady dopolko kámošku..dneska asi ven nepůjdeem,je tam docela chladno a navíc já kašlu snad čím dál víc :frowning2: ,v noci skoro nespím a kašlu tak,že mám pocit,že se zadávím :frowning2: :unamused: ..dneska jsem objednali:http://www.kocarek.cz/kocarky-Espiro-kočárky%20Espiro%20Magic%203%20-%20červená-698.html ,tak jsem zvědavá jakej bude.
17. říj 2008 ve 12:25  • Odpověz
Srsničko v Déčku,my jedeme za chvíli na nákupy,dopoledne jsem oběhla co bylo třeba ve městě a ted musím udělat nákup nám a babičce,byla v nemocnici na budíku a nesmí dělat nic namáhavého :wink: mějte se a krásný víkend
17. říj 2008 v 15:36  • Odpověz
nako mi to dneska zlobí http://www.petto.cz/shop/index.php?s=produkt&id=4244
jo holky nedáváte někdo Sunar?Já koupila ten vanilkovej,ale Ančí ho vyblinkala,takže mi tady leží jeden celej pytlík 300gr. a jeden včera načnutej,takže bez jedné dávky..Nevšimla jsem si,že dělaj i Bebu ochucenou a jelikož jsme na ní už 9 měsíců,tak v ní budu radši pokračovat..
17. říj 2008 v 15:58  • Odpověz
Frog, já dávám V. asi týden Sunar vanilkovej, ráno a dobrý :wink:
17. říj 2008 v 17:07  • Odpověz
Tak já ti ho v pondělí pošlu po Roboi,páč bych ho vyhodila.Má ranní tak by ti ho kolem půl třetí dovezl,pokud bys ho teda chtěla..Stál 209,tak za 100 bych ti ho nechala..je fakt včera otevřenej a druhej sáček nenačatej..víš co ona je zvyklá na Bebu,tak jí jiná značka prostě nesedla..ale já ho chutnala a je to mňamka :wink:
17. říj 2008 v 17:14  • Odpověz
ok, tak díky moc, Frog :wink:
17. říj 2008 ve 20:50  • Odpověz
No nemáš zač :wink:
17. říj 2008 ve 20:54  • Odpověz
frog, vidím dobře, že běžná cena toho kočárku je 2190 a jejich je 2990? :confused: (viz ten poslední odkaz)
17. říj 2008 ve 20:56  • Odpověz
no jo.tak to maj asi překlep :wink: ..ale já ho objednávala tady v ochodě a budu ho mít i s pláštěnkou za 3000,-..takovýhle věci radši objednávám přes obchod,kvůli reklamačkám..
17. říj 2008 ve 23:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.