• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Achoj cholky!
B. si už v deset vykňučela chrupíka, tak jsem si pofackovala, uvařila a až se vzbudí tak pojedem za babí a dědouškem do mé rodné domoviny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Co máte v pllánu na víkend vy? Má být slunečno - i když to tak tedy zatím nevypadá...
18. říj 2008 v 10:50  • Odpověz
Ahojky.Malá jela s tatkou volit a za chvili přijedou na obídek.Tatka nás pak navečer opustí,jede na nějaké tajné 50-tiny.Oslavenec o oslavě neví :wink:,takže budeme sami samotinké..
18. říj 2008 ve 12:02  • Odpověz
Mě zase právě tchán odvezl prdelku,bude u nich až do zítra a MM je na baráku, tak půjdu asi za ním. :wink:
18. říj 2008 ve 14:17  • Odpověz
nazdárek, kde jste všichni?
19. říj 2008 v 08:57  • Odpověz
Ahojky,jj,kdepak se touláte??
19. říj 2008 v 09:02  • Odpověz
kuk,zdravíme při neděličce,my v poho.,já byla včera po delší době holkám v práci vytrhnout trn z paty :grinning: a jdu ještě dnes odpo.tak taková změna pro mě relax,malinká spokojená s tatkou,vubec mě nehledala,když jsem večer přišla byla už vykoupaná a hned se na mě vrhala,teda spíš na mlíko :unamused: :grinning: ,to už mě teklo v práci,dlouho už jsem tenhle problém neměla,jak kojím poměrně často,pak se mazlila beruška,tak doufám,že dnes to zvládnou podobně,tak pádím vařit ,hezkou neděli všem ,jo a zdravíme Srsničky,hned jsem byla informována,že jste se potkali :slight_smile:
19. říj 2008 v 09:20  • Odpověz
my se taky hlásíme, teprve s MM vstáváme :grinning:
19. říj 2008 v 10:03  • Odpověz
holky, co používáte na skvrny od ovoce atd.? Nejdou mě vůbec vyprat fleky na V. oblečení. Už jsem vyzkoušela všechno možný, ale vždycky to tam zůstane :unamused:
19. říj 2008 ve 14:04  • Odpověz
Já peru v Persilu sensitiv a vždycky mi to pěkně vypere..
Mer budeš zítra kolem 14.30 doma?Rob pojede před půlou z rachoty,tak že by se u tebe stavil..
19. říj 2008 v 17:47  • Odpověz
jen v prášku a na skvrny nic nestříkáš? A na kolik to pereš?
máš IP :wink:
19. říj 2008 ve 20:53  • Odpověz
já taky nedám dopustit na persil, jenže jsem posledně koupila Lanzu (peru jen v tekutých) a zjistila jsem, že mi na novým oblečení udělala dokonce fleky!!! :angry: takže já doporučuju Persil :slight_smile: a vyzkoušela jsem ten ariel na fleky a dobrý :slight_smile:
19. říj 2008 ve 21:02  • Odpověz
no mě se právě zdá, že tam jsou fleky, který tam před praním nebyly
a ničím ty fleky před praním nestříkáte?
19. říj 2008 ve 21:08  • Odpověz
normálně ne, když jsem to dřív prala v Persilu, bylo to OK
20. říj 2008 v 00:24  • Odpověz
Taky to ničím nestříkám..
20. říj 2008 v 08:45  • Odpověz
V. má šílenou rýmu, v jednom kuse odsávám, kdy asi tak začnou děti smrkat nebo kdy má cenu je to začít učit? :grinning:

Nevím, jestli s ní mám jít ven, co myslíte? Chodíte s holkama ven, když mají rýmu?
20. říj 2008 v 10:07  • Odpověz
V prvních dnech určitě nechodíme,my jsem šly až po 5 dnëch,když se to trošinku zlepšilo.A s tím smrkáním,to nevím.Kámoška to začala zkoušet v 18 měsících,ale malej to stejně nechápe..
20. říj 2008 v 10:36  • Odpověz
ahojda,tak my taky rýmujem,ale ven chodíme ,vlhkost a vzduch pomáhá,pokud nejsou teploty a nekašle,tak ven určitě.My dnes vynecháme plavčo ,at nešíříme bacily mezi dětma,jinak ven na sluníčko vyrazíme.Tak užívejte krásného dne i vy :slight_smile:
20. říj 2008 ve 13:41  • Odpověz
jo a smrkání ,myslím čas ,oni začnou sami,cvalík napodobuje ,když vidí někoho smrkat,tak chce taky,ale je to ještě o ničem,ale duležité ,že ví o co jde :slight_smile:
20. říj 2008 ve 13:44  • Odpověz
Taky jdeme ven,musím na kožní :angry: ..se tady rozčiliju u pc,od včera neustále odepisuju na inzeráty,páč chci koupit k našim používanou ikea židličku a nikdo mi neodepisuje :angry: ..vždycky písnu jak na mobil tak na e-mail,ale furt nic...už mě to začíná štvát..
20. říj 2008 ve 13:46  • Odpověz
ahojda,my máme taky pochuzky po městě ,jen se musíme stavit pro sponzora na tréninku :grinning:
20. říj 2008 ve 13:53  • Odpověz
tak se určo potkáme,zítra ,bychom mohli procházkovat odpo ne?Písnu pá
20. říj 2008 ve 13:57  • Odpověz
Cusky holky, moc me neznate a ja na vas sem tam kounu. U nas nic moc novinek, tak vlastne tu opruzuje jen tak. Jeste koukam, ze resite smrkani. Ja to Adi ucila asi od 10ti mesicu. Bylo to spis jako hra frkne mamka frkne tatka. Na narozeniny uz foukala nosem, ale rymu tolik jeste nevyfoukla. A ted uz ma svuj kapesnik a kdyz potrebuje, vysmrka se sama. Pri velky ryme ji drzim kapesnik. Tak ja doporucuju zacit brzy :confused:
20. říj 2008 ve 14:37  • Odpověz
Ahojík..Cvali nevím jak ten zítřek,maj nám přivéz nový sporák.Rob to snad stihne do 15.00 dom.Kdyžtak byste třebas sly pomalu smerem k nám a vzaly bychom to opačně kolem vody ju :wink: ..taky bychom zítra měly mít ten novej golfáč,dneska byl Rob u paní R. a náko se tam nepohodli :angry: ..Hold náš tatík je trochu pruďas.
20. říj 2008 ve 21:02  • Odpověz
ahojky, tak cvaldi, snad se přidáme :wink:
podle uznávaného odborníka na výchovu dětí MUdr. Matějíčka se má začít s učením smrkání kolem jednoho roku, je na to ta nejlepší doba. Naopak nočník v tu dobu nemá cenu - zbytečně se to uspěchá a učíte je něco, co jim není v tu chvíli přirozené. Samozřejmě, někdo úspěchy v tu dobu má - ale stojí za zváženou, čí úspěchy to jsou :confused: toť můj názor. My smrkáme, na nočník dlabeme :grinning:
20. říj 2008 ve 22:49  • Odpověz
a jak to učíte to smrkání?
21. říj 2008 v 07:40  • Odpověz
jé holky, smrkání vám závidíme!!! Vždycky když rýmujem tak si říkám kéž by uměla smrkat. ale jak jí to mám naučit?

A úspěch s nočníkem máme, nepřijde mi to jako něco špatného když si B. sama říká že chce "ee". A jestli to je můj úspěch-jakožto matky, která nutí dítě čůrat a kakat mimo plínku a terorizuje ho posazováním na nočník, nebo úspěch B. že cítí, když má potřebu, o tom bych diskutovala :dizzy_face: :wink:
21. říj 2008 v 07:45  • Odpověz
my závidíme smrkání i nočník, obojí nám zatím nic neříká :frowning2: :grinning:
21. říj 2008 v 10:30  • Odpověz
Nocnik jo, kdyz si na nej sedla OK, kdyz rekla, ze ne, nenutila jsem ji, ted si rika uz cerlkem hezky, ze jde curat a ze jde kakat-na oboji ma slovo kaka, ale jde na nocnik.Sem tam zapomene, ale to je v tomhle veku bezne. Smrka, ani nevim jak proste jsme na sebe frkali nosem. Ona se tomu hrozne rehnila a opakovala to, tak ted frajeri, ze ma v kapse kapesnik jako tata a kdyz on smrka, tak ona taky :grinning:
Tady je tak krasne, za asi jako vcera vyrazime na delsi vejlet. Vcera jsme se v ratili po sesty a Adi pekne tapala 2hod. po svych
Pristi tyden razime do Polanky. Rodinne navstevy a neco kolem stveni, tak tak :wink:
21. říj 2008 v 11:46  • Odpověz
Ahojky cholky.Byla jsem venku a je tam nádherně,tak razíme ještě odpolko..Kočárek už máme na krámě,tak pro něj odpolko Robík jede..Koupila jsem Anče v sekáči dvě bundičky,dohromady za 200,- takže paráda..a jedny botky,páč ještě moc nechodíme,tak do kočáru stačej a na zimní je ještě brzo myslím..
21. říj 2008 ve 12:22  • Odpověz
ahojda všem,Frogísku,tak my dnes jdeme po sportech schánět Míše bundu,když nepořídíme tady ,tak zajedeme do ACTIVE SPORTU v Jaroměři,tak my se dnes omlouváme,ale třeba se zas srazíme ve městě :grinning: ,nočník,nám zatím nic moc moc neříká a nemají se nutit stím souhlasím,ale je pravda,že jsou děti které v roce cítí potřebu a sami si řeknou,jsou to spíš vyjímky,taky jednu mám,naše Míša byla taky na nočník šikulka,Honzík i Cvalík,to bojktovali a Cvalík si ted teprv začíná nosit nočník a říká sice ee,ale pokaždé to nedopadne,ví o co jde,ale zatím uspěchy malé :grinning: ještě ji nenutím ,má čas,myslím,že na jaře a v létě k tomu dozraje :wink: Smrkání začínáme zkoušíme ,umí to,ale ta síla není tak intenzivní,že by dokázaly vysmrkat vše,ale i malý uspěch se počítá :wink: Jinak cvičeníčko dnes super,byly i holky Sršinkovi a myslím ,že i oni spokojenost,naše beruška byla tak unavená,že jsme nakojili a byla tuhá a zařezáváme,rýmka už skoro není ,tak doufám,že v pondělí pujdem i plavčit :slight_smile: krásný sluníčkový den
21. říj 2008 ve 12:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.