• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Bublinky vy jste byli včera plavčit?Jste už o.k,bez rýmky?
21. říj 2008 ve 13:03  • Odpověz
Ahojky.to je škoda že nejdete,venku je fakt úžasně.tak my vyrazíme s tatínkem až dovezou ten sporák..Kdyžtak písni kdybste šly třebas zítra ven ju.
21. říj 2008 ve 14:36  • Odpověz
my byly taky venku, opravdu nádhera, teď zařezává :wink:
21. říj 2008 v 17:10  • Odpověz
Jj fakt krásný počasí,kéž by to ještě nějakou dobu vydrželo..jo a golfk máme doma,jsou moc pěkný :slight_smile:
21. říj 2008 v 18:09  • Odpověz
Frog, tak si pěkně pojezděte v nové "káře" !!!!

Cvaldi, na plavču jsme byly, bylo nás sedm!!! I instruktorka byla jiná, myslím že ji má Mer. Takže to bylo včechno trochu jinak než jsme zvyklé. No a byla tam jedna uřvaná holčička kvůli které jsme šly dřív domů. Vůbec se jí to nelíbilo, hned od první básničky měla hysterii... No a to byla naše milá cácorka. Nevím co ji draplo, ale když jsme si hrály opodál samy, tak dobrý, ale jen jsme se přiblížily k ostatním tak mi visela na krku a nechtěla se pustit a strašně bulila. tak nevím, možná ta instruktorka ?. snad to bude příště lepší.

Seymi, tak to my budem trénovat smrkání, to je fakt věc která se hodí! :wink:
21. říj 2008 ve 21:37  • Odpověz
dobré ránko ,malá ještě chrupčí ,tak mám chvíli klídek na comp,Bubli ,každej má někdy špatnej den i ty malinký prckové,příště to bude určitě dobrý,předtím se jí to líbilo a byla v pohodě,tak to byl asi fakt den blbec :unamused: taky ho někdy máme a cvalíka nic nebaví,mají ted i takový období závislosti,ale přejde to a projde si tím každý :slight_smile: ikdyž někdy to je o nervy,s Cvalíkem to docela jde,ale Míša byla teda velkej závislák.je to zajímavý,jí jsem kojila krátkou dobu a to se říká ,že kojený jsou největší závisláci,u nás to tedy neplatí.O víkendu to s tatínkem zvládli v pohodě,jen přes den spala jen v kočárku ,takže ne ty svoje obvyklé 3 hodiny,tak mě v pondělí spala do 9.30 :confused: asi spánkový deficit,normálně vstává v 8 -9,tak si jdu dát kafe,za chvíli bude doufám vstávat,kouknem na kouzelnou školku,to miluje a letíme koupit mamince bundu,včera jsem si vybrala,když jsme byli koupit Míše,v pasáži ve sportu mají výprodej lonské kolekce HANAHH ,Míša si vybrala v rekordním čase pul hodiny :grinning: to jsme nečekali :grinning:
22. říj 2008 v 08:19  • Odpověz
Ahojky.Tak my jsme se před chvili vrátily od dr..Ancxí má nějakej exem po tele a krku.jsou to takový velký puchýře,jako když tě štípně několik včel a rozlejzá se jí to :frowning2: ..
Cvali odpolko jdete nebo ne?
22. říj 2008 v 11:46  • Odpověz
Frog a co vám na to dala?

V. má rýmu jako prase a kašle, odsávám jak blázen, chci se zeptat, chodíte s rýmou do bazénu? Asi ne, co? A nebo jí to naopak ta voda pomůže?
22. říj 2008 v 15:56  • Odpověz
Mer, když rýma začíná-tzn první a druhý den bych do bazénu šla, že to prý pomůže, ale pak už bych nešla, aby se to někde nezastudilo.
Frog, tak to je mi fakt líto Andulinky, má chudák pořád nějaký kožní problémy, co? Beruška malá, tak at jí to brzo vyléčí!!!! :frowning2:
22. říj 2008 v 17:11  • Odpověz
souhlas s Bubli,voda na začátku vodové rýmky pomuže,jak užje ,ale rýma hustá,nebo žlutá,tak to neplavčit,nastydnutí :wink: my odpo nikde nebyli malá dlouho chrupala a mě děsně bolí hlava,tak šel jen tatí s Honzíkem objednat čočky a na trénink,Míša do jazykovky a my si užívali s prckem klídku :grinning: ted už všichni dorazili ,nadlábli a ted si vzali do parády cvalíka :grinning: já si dopo koupila bundu,tatkovi kalhoty v bývalém Pevisu ,měl je tam zamluvené ozkoušené,tak jsme se vyvenčili s Cvalíkem dopo :grinning: tak jdu juknout na mmb a email mám objednáno pár věcí,hezký večer všem
22. říj 2008 v 18:08  • Odpověz
froginky, jsme zvědaví na vaši novou káru :grinning: :grinning: :grinning: já jdu, slyším nějakej řev,tak letím zjistit situaci :grinning:
22. říj 2008 v 18:26  • Odpověz
Ahojky,tak nám fakt roste stolička,půlka je už venku,zbývá zadní půlka.jestli budou všechny stoličky takový tak mě švihne,jsem zvyklá v noci spát.Třeba jen 5 hodin,ale vkuse a ne s hodinovejma pauzama :frowning2: ..
Zítra ven nejdeme,jedeme do deichmana pro bačkůrky a do elektra,přivezli nám ten sporák a zjistily jsme že má kratší šnůru a tady maj tak blbě řešený zásuvky,jinak by to dalo :angry: ..
Kára je pěkná,už jsem si do ní nechala ušít vložky.Z jedné strany bude takováhle(ten motiv uprostřed):http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=17144732&tab=0
a druhá strana bude ta červená kresbička:http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=17371480&tab=3
22. říj 2008 v 19:29  • Odpověz
Holky, kdepak jste? všechny marodíte??? Nějak to lítá vzduchem, ty bacily, každý v okolí je nemocný, my naštěstí odoláváme :dizzy_face: . ťuk ťuk ťuk
24. říj 2008 v 07:45  • Odpověz
ahoj, my jsme tu a rýmujeme pořád. Na plavčo dnes nejedeme.

Holky, jak to děláte, když manž. vstává s budíkem? V. by spala si myslím, klidně do osmi, možná i dýl,kdyby MM nezvonil každý ráno v sedm budík, ale nějak se vzbudit musí :grinning:
24. říj 2008 v 08:34  • Odpověz
Mer, P. taky vstává s budíkem, B. je většinou první kdo ho slyší a vzbudí se. ale když P. vztane a zmizne z ložnice tak zase usne. Takže v pohodě. P. vstává na ranní v 5.00hodin, to by mě mrsklo kdyby takhle vstávala - ne že se by se nám to občas nepřihodilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
24. říj 2008 v 09:06  • Odpověz
Rob směnuje,takže když vstává týden na ranní v 5.00,tak spí na gauči v obýváku.Ale i když spávala v ložnici,tak to bylo v poho.Děláme to spíš pro strýčka příhodu a mě to neva :grinning:
24. říj 2008 v 09:31  • Odpověz
ahojda,my to máme se vstávání stejné ,jak Bublinky,tatí zavře dveře a chrupeme dál :grinning: ,my máme ještě trochu rýmu ,nic strašnýho ,jinak jsme v poho :wink:
24. říj 2008 v 10:37  • Odpověz
Tedka jsem se naštvala,volám na poštu u nás Poděbradech a ptám se na balík,kterj měl přijít už včera a prej přišel poničenej,tak si ho tam musím zítra vyzvednout.Což o to,já tam jedu,taky proto jsem si ho tam nechala poslat,ale ser... mě,co s tím ty čuňata dělaj!! :angry:
24. říj 2008 v 11:24  • Odpověz
Ahoj Polanko, hlásíme se po delší době byli jsme marůdci :wink: Jinak frog, rozumím na poštu taky občas nadávám :frowning2: Vstávání, jelikož tatínek spí jinde, tak nás nebudí, až se přestěhujem bude budit už jen mě :angry:
24. říj 2008 v 11:26  • Odpověz
FROG,o poště mi ani nemluv,každou chvíli nějakej problém,taky čekám balíček,doufám ,žedorazí v pondělí :angry: užijte si to u vašich,po svátcích se snad uvidíme víc,máme nějakou honičku tento týden :unamused: :grinning:
24. říj 2008 v 11:46  • Odpověz
Ahojte, chci se zeptat co dáváte holkám k véče?? Já se snažím ubrzdit kojení na 1x za den ( to dopolední) a večer jsme začli dávat kaše, chutná jí to, ale dělá hrozně zle. Není holt hloupá a ví že to prso nedostane, ale já si budu muset zajít už na ten tetan a dokud kojím tak to nejde.
25. říj 2008 ve 14:59  • Odpověz
my dávám kaši - teda spíš mlíko a přidám do toho trochu kaše, aby to měla hustší, ale už týden to vůbec nechce, pořád to vylejvám, asi proto, že je fakt zahleněná, teď se do toho dal ještě kašel, teče jí z nosu, no hrůza.
Dneska jsme měli vánoce - udělala jsem bramborový salát, řízky a klobásu a madam to nechtěla, pak si teda milostivě vzala kousíček řízku, ale salát jí nejede, teda udělala jsem jí trochu jiný než nám :grinning:
25. říj 2008 v 17:45  • Odpověz
no, kde všichni jste? Holky, co dáváte na rýmu a kašel?
V. má už asi týden tu rýmu a přidal se šílený kašel, hlavně když leží, tak dávám Mucosolvan na vykašlávání a otrivin a prokapávám Vincentkou a stále odsáváme, jinak nevím, co ještě. Asi budu muset v po. k dr., protože to už je fakt dlouho. :unamused:
25. říj 2008 v 19:51  • Odpověz
Ahoj!
B. řízek úplně miluje, zrovna předevčírem měla krůtí a cpala se tím že to nemohla ani užvejkat :grinning: .Teď začala nějak hodně jíst, asi za těch pár dní co nechtěla skoro nic vyhládla a zase pěkně baští. :wink:
Di, my večeříme zbytky od oběda, nebo kaše. :wink:
26. říj 2008 v 07:02  • Odpověz
No co je to za docházku?
My se právě vrátili z HK, byli jsme okukovat věci do baráku. Taky v Tescu, koupili jsme V. kočárek, golfky za 200 kč a rovnou jí je dali, jsou to takový fórový, ale je z nějak nadšená. Taky rukavičky a body s rolákem a maminka si taky něco koupila :grinning: Jinak V. je pořád nemocná, chudinka, rýma, kašel...
26. říj 2008 v 19:46  • Odpověz
teda holky, co to je? Nějaký bojkot? :cry:
27. říj 2008 v 15:14  • Odpověz
Ráno jsme byly u dr., má něco trochu prý na průduškách, strašně kašle, nesmíme ani v pátek na plavání, ale už vykašlává, takže se to lepší :wink:
27. říj 2008 v 15:15  • Odpověz
Ahojda,Mer koukám,že si tu píšeš sama se sebou,děti mají prázdniny,manžel volno,tak já mám omluvenku :grinning: ,my trochu pořád ,rýmujem,nekašlem a dnes jsme raději nešli taky na plavčo,já mám ještě nějaký gynekologický problémy,takže pokud se Honzovi nepodaří změnit čas tréninku,nebudem ted chvíli chodit plavat,než budu o.k :frowning2: at je malá brzy fit a všem ostatním,krásný zítřejší volno :slight_smile:
27. říj 2008 v 16:51  • Odpověz
no jo, trochu si tu píšu sama se sebou :grinning:

My taky na plavání asi moc už nebudeme, v pátek nemůžeme kvůli rýmě a příští dva pátky mám semináře, takže chudák V. má smůlu, jí to tak baví, tak mě to mrzí, že jí to musím odepřít, holt si uděláme bazén doma ve vaně :grinning:
27. říj 2008 v 17:32  • Odpověz
Ahoj!!
My jsme taky nebyly plavat, protože B. měla v noci horečku, celý den byla protivná a rozpálená, asi zas nějaký zub, už jsem z toho vyřízená. Co zub, to fakt bolest, horečky...ach jo. Nevím co by jí jinak bylo, rýmu nemá, nekašle... na nic si netěžuje :sweat_smile:

Začínám už taky pomalu nakupovat dárky, dětí příbuzných máme moc! :grinning: a už ted mám pěknej vítr v peněžence, tak at to pak nenakupuju všechno najednou! :confounded:
27. říj 2008 ve 20:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.