• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Ahojky,tak jsem zpět od rodičů.Aničce vyskákala nekutečná vyrážka,jsou to pupeny jak desetníky,uplně rudý,po celém těle,hrozně si to škrábe,ale nikdo neví co to je,což mě absolutně vytáčí.Vím že dr. nejsou vševědi,ale když pokaždý slyším to samé:já nevím,co to je,tak mě to se..Anička celé dny probrečí,jak jí to bolí a já mám být v klidu?? :frowning2: ..Napsali nám Prednison,ale uvisím zítra,jestli se to trochu nezlepší,jinak ho začnu dávat..taky jsme si na to koupila tekutý pudr,ten to prý trochu zklidní,tak snad..Jinak balíček dorazil v poho,jen se při převozu jak s tím autem hrkaj protrhla krabice nohama od židličky..
tatík nám tady oloupal pomelu,tak jdu zobnout a on mi tady dělá chutě řízkem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale já ho budu mít zítra k obídku..mňamka..
27. říj 2008 ve 21:20  • Odpověz
Ahoj holky, tak to jsme teda dopadly.

Bubblynka asi nějaký zub, V. dnes večer měla prý 38,4, jenže MM jí měřil před koupáním a potom už ne, takže jí nedal ani čípek,já přišla teď domů, od 15.30 nic nejedla, nic prostě nechce. :unamused: Chudinka moje.

Frog, to je fakt divná, chudinka malá, nechceš s tím zkusit jet do HK na kožní? Nebo k primařovi na dětský? Jedině bych ti mohla ještě poradit mazat to aloe vera, to prý pomáhá, ale fakt nevím. :wink:
27. říj 2008 ve 21:35  • Odpověz
tak my jsme od 6.00 vzhůru, od posunutí času, vstává v 6.00, ach jo :frowning2: Teda byly jsme vzhůru i v noci ve 2:00, chtěla mlíko a koukat na krtečka :grinning: Doufám, že nezačínají noci, co jsme měly do 9 měsíce :sweat_smile:
28. říj 2008 v 07:06  • Odpověz
Ahojte Berušky

Frogísku, to je fakt hrůza s těma Dr.

Letos ty Vánoce asi nějak nebudeme přehánět, v peněžence se spíš než vítr prohnal hurykán :frowning2: je to fakt na prd, ale mě k Vánocům plně postačí zářící stromeček :dizzy_face:

Koukám že jste všici nějaký pořád churavý, to je fakt hrůza, chuděrky malý. Dianka posílá hubánka pro všechny.

Zdárně jsme odbourali večerní kojení a spíme relativně celou noc, ale teda ten posun..... jde spát podle novýho času, ale vstává podle starýho :angry: Snad se to fakt srovná.. Kaše pořád +- stejný, dělá mňam mňam, ale nelíbí se jí to, raděj by si prej dala prso.
28. říj 2008 v 09:14  • Odpověz
my taky vánoce neřešíme, pro V. teda jo, protože to už bude vnímat, ale s MM si nic nedáváme, dáváme si podlahy, cihly atd. :grinning: :grinning: :grinning: a babičky a dědečky už nemám, takže zbývá jen brácha, naši a tchánovci, takže je to super. Vůbec nevím co pro V., poraďte, co budete kupovat, napadla mě ta tabulka co na ní kreslí a pak se to smaže, ale to je jen jeden z dárků :slight_smile:
28. říj 2008 v 10:16  • Odpověz
Zítra s ní půjdu k dětský a neodejdu dokud mi neřeknou co to je a co s tím mám dělat :angry: ..my se s tím časovým posunem taky srovnáváme,vždycky z toho mám hrůzu..
28. říj 2008 ve 12:43  • Odpověz
na mě něco leze a na MM taky, bolí nás v krku, chytli jsme to asi od Vanessy :unamused:
28. říj 2008 v 15:48  • Odpověz
Ahojky,tak jsme byli u dr. a neví co to je.. :unamused: dala nám Prednison tbl. a uvidíme.Taky jsem si zrovna vzala recept na očkování Priorix,jdeme na něj v půlce prosince.Vybrala jsem tu kombinaci za 500,- bez nestovic,ty nechám kdyžtak později zvlášť..
Dneska je venku fakt humus.Jo holky nechcete někdo katalog Ikea,sešly se mi dva...
Poppy prosím tě tys určitě obíhala lékarny kde je ten Priorix nejlevnější?Kdyžtak písni do ip :wink: .Díkas.
Jinak k vánocům nevím co kupovat.Ještě je čásek :wink:
29. říj 2008 v 16:03  • Odpověz
Frog, tak to je divný, tak ať ten Prednison zabere :wink:
29. říj 2008 v 19:13  • Odpověz
AHOJDA,Frog vakcína Priorix nejlevnější na Plhově NAD VERNEREM.kupovala jsem tam i meningokoka :wink: ,tak snad bude Ančí v pohodě a nebude jí to dlouho trápit ,my už rýmka dobrý,ale lezou nám další stoličky a přes den mrzoutí, v noci o.k normál,tak snad u toho zustane,ale přes den to je teda něco,ještě,že ted byli všichni doma a zabavili jí :unamused: v neděli jedu do toho Kostelce pro kombinézu,setík a bodýčka a punčocháče,ještě chci juknout co má skladem,něco pro ježíška :wink:
29. říj 2008 v 19:30  • Odpověz
Díky snad to bude dobrý.Tak Lenču pozdravuj od kombloudka,snad si mě ještě bude pamatovat :wink:
29. říj 2008 ve 20:58  • Odpověz
teda holky, nezrušíme to tu?

Kde všichni jste? Venku hnusně....
30. říj 2008 v 15:02  • Odpověz
No je to tady poslední dobou horší a horší.Neříkejte že máte všechny tolik práce?? :wink:
30. říj 2008 v 15:17  • Odpověz
čauky,čásek bychsi i našla,ale máme jenom jeden comp a notebuk,není připojen na internet,musí nám udělat ještě přípojku,pak to bude o.k :angry: jinak my dnes založili CVALÍKOVI stavebko,takže u nás byla paní asi dvěhodinky,pak jsme oběhli s tatkou a prckem město a byla tma :frowning2: ,ted to stou učastí v tomhle počasí bude lepší,ránojsem byla u Kestři,moc mě nepotěšil,pořád se to moc nelepší,takže nemužem plavčit a tatí si nemuže posunout trénink,chudák cvalík,taková potápka to je,no tak snad to nebudu léčit dlouho :unamused: Frog v Kostelci budu pozdravovat,vyzvedácvám věci i pro holky ze cvičení a chci nakoupit nějaké vánoce a jak vy jak marodíte a co Mereditkovic,už jsou fit?
30. říj 2008 v 18:38  • Odpověz
omlouvám se za chyby,ale spěchám,než cvalíka přestane bavit tatíček a bude se po mě vrhat :grinning: ,ale koukám,že razej na koupačku ,tak jdu připravit pyžamko a plínku,jo a uspěch ,začíná si říkat na nočník a přitom o tom nechtěla potvurka,ještě nedávno slyšet,posun času o.k,večer chodí dřív v 19.30 a ráno nevstává v 8.30,ale v 7.30-8 :unamused: ale jinak dobrý,rozjedla se,trochu,žádná sláva,ale jí sama pribináka,drží si ho rukou a druhou lžičku a krmí se a docela pěkně,ale sní tak pulku,malej jogurt už sní celej-občas :grinning: tak se tu opatrujte
30. říj 2008 v 18:44  • Odpověz
My jsme pořád nemocný. Chytla jsem od V. a lehla taky, zítra jdeme obě k dr., je to hrůza. Na plavčo taky už druhý týden nejdem :frowning2:
Kde jsou Bubblynky?
30. říj 2008 v 19:08  • Odpověz
jestli nejsou holky u babí :wink: tak at jste brzo obě fit,malá měla tu rýmku,ale trochu,my zatím nic ,ale myslím,že ze školy brzo něco přinesou,zatím odoláváme tak já se pro dnes loučím -vyšší zájmy :grinning:
30. říj 2008 v 19:18  • Odpověz
Ahoj holky, no taky se divím že to tu nějak vázne... I když i my asi máme vinu... Měli jsme tu dnes od rána mojí mamku, byli jsme si pro ni ránov devět v Polance a večer v šest si pro ni přijel můj brácha. Takže dnešek snad omluven :sweat_smile: .

B. rostou dva zuby, v pondělí jsme byli u našich a měla celý okolo 39, v úterý nic, včera jsme byli v MC a celou noc byla úplně rozpálená a nespala, dnes se jí spustila šílená rýmka a docela i kašel, tak nevím co to. Zuby vystrkují špičičky, ale nic moc, tak se ani na dnešní noc netěším...

Moc myslíme na marůdky, uzdravte se holky!!!!!
30. říj 2008 ve 20:07  • Odpověz
no vypadá to, že mám opět angínu, od června už asi čtvrtou, jestli mi zítra dají další antibiotika, tak už fakt nevím. :frowning2:
S V. byly ty noci teď taky děsný, jak měla kašel, ale teď už asi dva dny spí až do rána, od 20.00 - 7.00, kdyby MM nevstával, tak by snad spala dál. :grinning:
30. říj 2008 ve 21:50  • Odpověz
Ahojky.taky máme pořád tu vyrážku.Ráno to vypadalo po těch kortikoidech parádně a za dvě hodky jsem zjistila že to má zase,už jsem z toho nešťastná :frowning2: ..malá se pořád drbe a kňouráskuje..
Tedka koukám na Jste to co jíte,jak já bych se tam přïhlásila,ale to by byla ostuda :grinning: ..Už 5 týden nejím večer od 18.00 a začínám si na to zvykat,snad mi to vydrží..vždycky večer vypiju pulitr teplýho čaje na zahnání chutí a pak celou noc čůrám :grinning: ..tatík mi zítra vyzvedne papír na příspěvek z práce,teda jestli mu ho ta pipina dá,prej u zaměstnanců na MD dělá drahoty a zkusím ten rolletic jako chodí Poppy..viděla jsem video jak to probíhá a je některý partie maj dost zvláštní polohy :unamused:
30. říj 2008 ve 21:55  • Odpověz
Dobré ráno! Tak noc děsná, navíc jsem to chytila od B. a taky už rýmuju. TO mě štve když venku je po dlouhé době tak krásně!!! B. nějak hodně kašle tak nevím jestli nemám jít k mudře...

Frog, to je už fakt divný s tou vyrážkou, přeci někdo musí vědět co to je a nějak to pořádně zaléčit, ne???? No a že večer vypiješ půllitr čaje, to jsi dobrá, já večer raději skoro nepiju a stejně jdu aspon jednou v noci na záchod,po půllitru si to teda neumím ani představit!!!! A prosímtě, Frog, jakej příspěvek????

Mer, ty máš zas angínu? To je teda síla!!!
31. říj 2008 v 08:29  • Odpověz
tak angínu prý nemám, ale je mi blbě, jako bych ji měla, bolí mě v krku a mám rýmu, smrkám snad každých 20 vteřin, hrůza. V. dostala antibiotika, už 14 dní se jí to moc nelepší a má pořád něco na průduškách, nesmíme moc ven, aby se neunavila, jen do kočárku a na chviličku a ne do mrazů. Super, dneska začalo být krásně a my to strávíme doma, no venku jsme nebyly už 4 dny, no co se dá dělat.

Frog, jsi dobrá, že takhle nejíš večer, já žeru třeba v deset večer a přihlaš se, budeme ti fandit !!! :grinning:

Zrovna když jsem byla u dr. v ordinaci, tak někdo volal a říkala mu do tel., že se potvrdilo, že je to černý kašel :sweat_smile: :unamused:
31. říj 2008 v 09:16  • Odpověz
ahojda,no neděste s černým kašlem :unamused: ,já se vždycky netěším na ty chřipkové epidemie ve škole,protože to máme bacily pak hned doma a většinou řetězová reakce,jenvalík se tomu docela zatím vyhýbal ,tak uvidíme letos,ale doufám,když ještě kojím,že to bude dobré,no uvidíme
31. říj 2008 v 09:25  • Odpověz
Ale příspěvek od FKSP.Nám v práci dávali 2krát do roka příspěvek na cvičení...začalo to na 500 a tedka dávaj 700,-,no a v reklamě na Rolletic bylo že berou tyhle příspěvky,tak uvidíme..
31. říj 2008 v 09:31  • Odpověz
My jsme se teď vrátili od doktorky a dobrý, prý je "jen" hooodně zahleněná, takže na kašel mucosolvan a hodně vysávat nos.
31. říj 2008 v 10:01  • Odpověz
a říkala mi konečně o tom očkování v 18měsících. Jaký sii dáte? To obyč, nebo ten Priorix? nebo zrovna i s těma neštovicema???
31. říj 2008 v 10:02  • Odpověz
v 18 měs??My jdeme v 15 měs..a dávám Priorix,neštovice jí nedám,at si je prodělá jako malá..
31. říj 2008 v 10:04  • Odpověz
no jo, v 18.měsících. Já jí dám asi jako ty, Priorix.
31. říj 2008 v 10:25  • Odpověz
hm,tak to je divný,že by hnedka za 3 měs bylo další nebo to máte u vás asi trochu jinak :unamused: :wink:
31. říj 2008 v 10:37  • Odpověz
To je asi to samý, jen asi naše doktorka to dává v roce a půl, :wink:
31. říj 2008 v 10:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.