• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
jj my taky posíláme v. hubánka,ale CVALÍK AŽ RÁNO,ZAŽEZÁVÁ :wink:
9. únor 2008 ve 20:53  • Odpověz
Teda Srsniško, ty jsi fakt dobrá... Jak to děláš, holka jedna? V.posíláme léčivou energii, at může zase brzo pochodovat kolem gauče a stolu a skříněk... A ať si vezme příklad z mojí Bubliny, ta přibrala 3/4kila za měsíc!
9. únor 2008 ve 21:45  • Odpověz
Ahojda...bubbly já zrovna bundičku scháním,ale třeba nemáme stejnej vkus :wink: .. a kdyby náhodou,tak já slibuju,že si koupím jen jeden kousek ju.
Právě jsem si nalila druhou skleničku modrýho portugala a docela se mi motá škeblička..to je tou dlouho pauzičkou..
9. únor 2008 ve 22:10  • Odpověz
Krásné ránko, teda ty dortíky jsou nechutně krásný :angry: :grinning: Jej dodatečná gratulace k pidinarozkám, půlročninkám:hearts::hearts: :wink:
10. únor 2008 v 06:41  • Odpověz
dobré ránko všem :wink: krásnou sluníčkovou neděli :wink:
10. únor 2008 v 09:36  • Odpověz
děkujeme Máchalovic holkám za přáníčko :wink:
10. únor 2008 v 09:48  • Odpověz
dobré ránko. Cvaldíkovi dodatečně gratulujeme! Půl rok - to už je věk - to víme :wink:
Verunka ráno měla zase kousek kašičky, tak to snad bude OK, ale zase měla ráno průjem. UVidíme, jak źítra u paní doktorky.
10. únor 2008 v 10:00  • Odpověz
krásné ráno i od nás!
Naši přijedou na oběd, tak tu jsem v jednom kole! :grinning: Ale v letu nakukuju,musím vám popřát aspoň hezkou neděli! :wink:
10. únor 2008 v 10:24  • Odpověz
Ahojky.Tak jsem před chvili vytáhla nánožník,páč Ančí už začíná být v tašce tak akorát a ejhle,na dvou místech pěkná dírka,takže zítra musím k té "milé" paní,jak jí tady všichni známe a jelikož je úplně nový tak doufám že mi ho vymění za jiný..ale už slyším ty řeči..by totiž zrovna v akci v ceně,jak s oblibou říká,takže to asi nebude úplně jednoduchá záležitost..¨Tak se tady zatím mějte.
10. únor 2008 v 10:31  • Odpověz
autor
Hezké dopoledne, i my se přidáváme s přáníčkem hezkého dne. Ráno se Poppynka probudila s teplotou, ale už je to OK, asi to budou další klubající se zoubky. Posvačinkovala hrušku a už zase zařezává. Já jdu dělat obídek - ty maxi výborný těstoviny s tuňákem. Nic jiného mě nenapadá a ta teplota mi překazila plán jet ráno nakoupit, tak musím udělat něco CDD, maso se mi nerozmrazí, páč jsme mikrovlnku poslali k šípku...No a aspoň mám vyřešené dilema, jestli ji náhodou použít, či ne. Takže jsme se ji zbavili a je klid.

Jo Frog, tak to si asi užiješ, páč tam s reklamací ne-e dobrý pořízení. Držím pěsti, ať máš štěstí :grinning:
10. únor 2008 v 10:48  • Odpověz
ježíš frog to tě teda lituju,to bude kecu :grinning: ale nedej se :grinning: :angry: děkujeme marodum za přáníčko :wink: a at zase brzo řádíte a nehubnete :wink: bublinky užijte si babí :wink: popynky doufám,že nám taky neomarodíte,my :grinning: už taky 2 hodiny zařezáváme :grinning:
10. únor 2008 v 10:59  • Odpověz
tak to se mám na něco těšit..ale já to náko zkusím a kdyžtak tam pošlu Roba,on jí řekne jak së věci mají a myslím že pohádkovej rozhovor to nebude :grinning:
10. únor 2008 ve 13:46  • Odpověz
Ahojky,tak tady je ale prázdno..Cvali jak teda zítra,v kolik ráno můžeš???
10. únor 2008 v 18:44  • Odpověz
ahojda večer tety..no sluníčkovej už moc není,ale neděle se povedla,cooo? maminka mě pozvala na obídek,tak jsem strávila celý odpoledne v Ohayu..a kuřátko s nádivkou bylo moc priiima.mňamiii.
Cvaldii a koukala jsi do nanuku (víš,takovej ten mandlovej nebo smetanovej..velkej..na tyčce :wink: )? Já mám takovej pocit,že jsem kolem třetí z okna nic neklepala..to byla určitě nějaká důchodkyně :angry: :unamused: ne já. Večer jsem s vámi nepovídala, koukala jsem na bednu,tak proto odpovídám se zpožděním.
10. únor 2008 v 19:02  • Odpověz
kdo scháníte gatě,koukněte na http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=1028566 třeba je to blbost,špatná velikost,špatnej typ..ale mrkněte..nejlíp hned,kdo tu jste,za chvíli aukce končí
10. únor 2008 v 19:10  • Odpověz
Tak se právě na aukci snažím získat jeden pěknej kousek...kdyby se mi to náhodou povedlo tak vám pak písnu,ale končí až před devátou...jen si myslím že nemám šanci,páč nemám nervy sedět u pc a přetahovat se o to s někým cvokem :grinning:...třeba ještě dalších 15 min jak to tady bývá zvykem..
10. únor 2008 v 19:32  • Odpověz
vyděržáj pianier !!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. únor 2008 v 19:37  • Odpověz
budu se snažit,páč to fakt chci :wink:
10. únor 2008 v 19:44  • Odpověz
10. únor 2008 ve 20:01  • Odpověz
kuk,nakukuju,prdelka už od 19 zařezává,tatí ve vaně a já se těším na xfaktor,sarah,nekoukala jsem ,myslela jsem,jestli si mě ty náhodou nezahlídla :grinning: frog at uspěješ,hele jak teda zítra ,co ty hérečky jdou teda odpolko,kde se flákaj,mají podat raport jak zítra ne?no asi teda vyrazím s tebou frog dopolko.,kojím,kolem deváté ,tak na tu pul desátou bych to viděla ne?
10. únor 2008 ve 20:09  • Odpověz
sarah trička jsou fakt kouzelný,no kouknu zítra co tam bude,mají tam taky hodně věcí od NEXTU.
10. únor 2008 ve 20:11  • Odpověz
FROG,sejdeme se kolem 9.30 na kruháku,kdybych nestíhala čekej :grinning:
10. únor 2008 ve 20:13  • Odpověz
cvalíkovi se dnes líbilo sedětv kočárku apozorovat a hlavně neměla rukavičky to bylo žužo :grinning:
10. únor 2008 ve 20:14  • Odpověz
tak jdu na tv,pak ještě juknu :wink: a běda vám,jestli tu bude zatím mejdan :grinning: :confused:
10. únor 2008 ve 20:15  • Odpověz
ahojky, tak mejdan asi nebude. Verunka už taky chrupe od půl osmé, zbaštila trochu kaše, i obídek jakž takž dala, tak uvidíme, jak zítra.
Dobrou noc!
10. únor 2008 ve 20:39  • Odpověz
srsničko ,přejem taky dobrou noc a at se ta váha hne zítra trošku nahoru
10. únor 2008 ve 20:59  • Odpověz
autor
Kuk, vidím vás. Koukám na X-faktor, zítra jdu ven po obědě, musím naši odvézt kamsi, tak pak od 13hod jsem vaše :dizzy_face: Dopoledne nemůžu, budu smejčit příbytek :wink:
10. únor 2008 ve 21:01  • Odpověz
papa poppy..taky na to koukám,ale to se nedá..to je mazec..každej debil si myslí,že umí zpívat a pak :sweat_smile: :sweat_smile: to je hrozný. Sárinka stávkuje v biše,když to slyší!!!
10. únor 2008 ve 21:08  • Odpověz
cvali tak jo,budu tam,ale já pak kolem 11.00 krmím,takže žádná dlouhá prochajda..a to už budu mít po rozpravě s tou paní prodavačkou,tak ti poreferuju..jo a tu aukci jsem vzdala na 300,- a už se to vyšplhalo na 600,-.....
10. únor 2008 ve 21:10  • Odpověz
tyyyjo,frog,po čem jsi šla,že to tak leze nahoru?
10. únor 2008 ve 21:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.