• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
nazdarek,tak si tady kecám sama :unamused: ..kdepak jste všichni??
Cvali nejdeš zítra odpolko ven??
2. lis 2008 v 17:17  • Odpověz
Ahoj! No my se kurýrujem, v noci jsem nespala jak mi bylo blbě, zas po dlouhý době jsem byla vzhůru kvůli sobě, ne kvůli dcerénce..Jsem celý den na paralenu a je to lepší!
2. lis 2008 v 17:20  • Odpověz
Dobré ránko! :dizzy_face:
3. lis 2008 v 08:04  • Odpověz
tak mě je pořád blbě, motá se mi palice, ani nevím jestli ve středu někam pojedem :frowning2:
3. lis 2008 v 08:53  • Odpověz
A nejsi tehulka :wink: ??A byla jsi u dr.když je ti takhle zle??
3. lis 2008 v 09:31  • Odpověz
jako já nebo Bubblynka?
Já teda určitě nejsem, to by ještě chybělo :grinning: :grinning: :grinning:
3. lis 2008 v 09:47  • Odpověz
Já taky nejsem. Těhule. :grinning:
3. lis 2008 v 10:12  • Odpověz
Myslela jsem Mer tebe..Já taky nejdem,teda doufám :grinning:
3. lis 2008 v 11:35  • Odpověz
no mě by asi kleplo :grinning:
3. lis 2008 v 11:45  • Odpověz
holky, mažete ještě mrňata po koupání? Já už moc ne, jen někdy, prý se to už moc nemusí.
3. lis 2008 v 11:46  • Odpověz
Já mažu i přes den,máme ty exémy,ale mažu jen čistou vazelínou.příští středu jsme malou objednala na kožní do Hr...snad už nám konečně něco řeknou,páč se to zas rozjíždí..zkusím vysadit jogurty,páč naše dr, říká,že by to klidně mohla být alergie na bílk. kr. mléka,ale mě je to divný,že by až po půl roce příkrmů??? :unamused: :frowning2:
3. lis 2008 ve 12:09  • Odpověz
ahojda všem,Bublinky,jdete plavčit,my jo konečně mě to přeléčil a zatím dobrý,v pátek přišli výsledky ze stěru ,byly negativní ,tak mužu do vody a jak vy jste fit?Frogísku a jak ANIČKA?jE TO LEPŠÍ?CHodíte ven ,ve sttředu bychom mohli vyrazit,zítra máme cvíčo,ale odpo vlastně mužem
3. lis 2008 ve 13:17  • Odpověz
jo a mažeme jen občas,nemá suchou kuži ani po bazénu,ale loni v zimě měla dost suché tvářičky ,to jsme mazali dost ,tak uvidíme letos,už máme kombinézu ,z toho Kostelce,užasná i ostatní věci nakoupila jsem za 1300 a dostala aviváž jako dárek,jsem spokojená ,má super kvalitní punčoškykonečně máme i čepičku ,která sedí :wink:
3. lis 2008 ve 13:24  • Odpověz
jo ta kombinéza má takovou zvláštní ružovou barvu ,něco jako malinovou,kožíšek v kapuce vnitřní náplety a flís,na rukávu a nohavici vyšitá princezna,to je něco pro SRSNIČKY,ty jsou přes ty princeznový věci,je kouzelná,máme 86 trochu ohrnuté nohavice i rukávy,aby nám vydržela celou zimu,zkoušela jse jí i 74,ale jak má dlouhý tělo,, měla to akorát,přivezla jich moře,jen v naší velikosti má 44 zájemcu,koupila jsem i tuniku s legínkama,to dostane k vánocum,ikdyž oblečení jí asi moc brát nebude :grinning: ,ale baví ji nosit oblečení z komody a já musím oblékat panenku a dávat plínu i na nočník ji posazuje,ale svlíkám a oblíkám pořád já,to je ted naše každodenní činnost :grinning:
3. lis 2008 ve 13:46  • Odpověz
a co holky u vás nového,jak prožíváte tohle hektický období,teda aspon pro mě to je ted hektický,CVALÍK chce dělat furu činností ,ale maminka u toho musí asistovat,tak mě přijde,že nic nestíhám,jak jste natom vy? :slight_smile:
3. lis 2008 ve 13:49  • Odpověz
jak já jsem štastná,když odpo 3 hodinky chrupe :grinning: -to jsem ,ale matka :grinning:
3. lis 2008 ve 13:50  • Odpověz
tak my máme taky věci na zimu a obávám se, že je ani nevyužijeme, když je 3.11 skoro 20 stupňů :grinning:
3. lis 2008 ve 14:35  • Odpověz
Ahojte Berušky, tak jsem si dnes odvezla manžu do HK do nemocnice a zítra v 11 jde pod kudlu. Už aby to měl za sebou. Cestu jsem zvládla a to ještě ke všemu na tom kruháči nefungovali semafory, ale projeli jsme to tam i zpět v pohodě. S kašema stále bojujeme, sice prej mňam mňam ale vzpírá se u toho a dělá kraviny, kdyby takhle jedla veškerý jídlo, tak si z ní asi hodím mašli. Jo a novinka, už začínáme chodit cca týden se pouští a vždy udělá několik kroků, ale už i dojde daleko občas. :wink:
3. lis 2008 v 15:37  • Odpověz
Di, velká gratulace k chození !!! Ať to manželovi dobře dopadne.

Holky, nevíte co na to, když mám úplně zaraženou rýmu a nejde to ven?Zkouším inhalovat, napařovat nohy, ale nic, ucpaný nos a bolest hlavy... hrůza. :unamused:
3. lis 2008 v 16:31  • Odpověz
Mer inhalace aspon 2krát denně a nejlépe vincentku nebo si do vody kápni pár kapek eukalyptu,zvlhčovat vzduch,já spala s mokrým hadrem u hlavy na židli..určitě něco nastříkej do nosu,třeba otrivin nebo olynth..
My se tedka vrátily z venku,zitra jdu poprvé na rolletic,jsem na sebe zvědavá,nejak neumím při některých polohách udržet balanc na tom válci :wink: ..jo a Ančí má ten exém šílenej,po celém těle i na prstech u rukou což nikdy neměla...dala jsem jí prednison,snad se to zklidní.Napadlo mě jestli jí to nemůže dělat ta úžasná saturejka,je děsně aromatická.. :frowning2:
3. lis 2008 v 18:06  • Odpověz
Frog, to všechno dělám, inhaluju vincentku atd.
možná ta saturejka by to mohla dělat, zkus vysadit.
Hodně zdaru na Rolleticu, připrav se, že některý partie tě ze začátku budou pěkně bolet, jdeš s Poppy?
3. lis 2008 v 19:13  • Odpověz
Diance gratulačka k prvním kručkum,teda Mer já tě lituju,takhle dlouho se toho nemužeš zbavit,to je otrava to ti věřím,my byli dnes plavčit a super,pujdem ještě dvakrát ,pak musíme na chviličku přerušit,Kestřa mi bude dělat menší zákrok,tak nebudu moct do vody :unamused: beruška to bude muset vydržet,dnes chodili po deskách ve vodě a skákaly,tak to se líbilo naprosto všem a probíhání v tunelu,už víc dětiček umí chodit ve vodě tak lumpačej,tak mě to mrzí ,že musíme ted vynechat :frowning2:
3. lis 2008 v 19:49  • Odpověz
Frog jseš dobrá,že jdeš cvičit,to bych se nepřinutila,chodila jsem na spining a to byl docela záhul,tak at to zvládneš :wink:
3. lis 2008 v 19:51  • Odpověz
no právě mě to štve a teď mi známá psala, že je do bazénu objednaný fotograf pod vodu, tak jestli to propásnem, tak mě to bude dost mrzet, V. bere ještě ATB, takže i kdyby s ní mohl jít někdo jiný, tak ona stejně ještě nemůže
3. lis 2008 ve 20:29  • Odpověz
Ahoj, Cvaldi, my jsme obě dost nemocný, B. kašle, rýmuje, já taky, strašně mě bolí hlava a jsem pořád hrozně unavená. Ale na čipernosti to B. neubírá, a já se za ní plazím jak neschopnost sama. Koukám že Cvalda ml. má asi stejnou zálibu, B. pořád někam nosí "mimiko", dává jí jíst, pít, na nočník, oblíká jí, dává ji i dudák, no hotová maminka :grinning:

Di, gratulka ke krokům! Teď už to půjde rychle, uvidíš! A na manžu myslíme, at mu to dobře dopadne!!!!

Frog, to jsi dobrá že jsi se přinutila se sebou něco dělat, já bych taky ráda ale nějak nemám tu vůli... Třeba když uvidím výsledky u tebe tak se přidám :wink: .
3. lis 2008 ve 20:51  • Odpověz
V. taky pořád nosí panenku a vozí ji v kočárku a chová ji, krmí atd. A taky chce pořád čučet na krtka, v jednom kuse, už nevím jak jí to odnaučit, ráno přiběhne a křičí jé, jé, jako krtek a zapíná si dvd.

Holky, co vánoční besídka? Něco podobného jako loni? Mě se to líbilo, tak uděláme něco? :wink:
3. lis 2008 ve 21:09  • Odpověz
Jé Mer, zrovna jsem na to taky myslela - jako na tu besídku. Mě by se to taky líbilo jako vloni. Jsem zvědavá jak domluvíme termín :grinning: .
3. lis 2008 ve 21:11  • Odpověz
tak já rovnou navrhnu termín 9.12., tam co vždycky, na koupálku. Je to přes měsíc dopředu, tak se tentokrát snad dohodneme !!! :grinning: :wink:
3. lis 2008 ve 21:17  • Odpověz
Ne poppy je taky marůdek,jdu sama,aspon budu mít klid pochytit všechny ty polohy,abych je příště už mohla dělat sama..a jak probíhá ta vánoční besídka??
3. lis 2008 ve 21:19  • Odpověz
9.12. mám volno, tak my můžem. :wink: a jakej vymyslíme čas? odpolko nebo přes oběd? Přes oběd ale děti spí, ne? moje teda jo. :grinning: .
3. lis 2008 ve 21:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.