• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
no moje teď taky, poslední dobou od 10.00 - 13.00 a pak už ne :unamused:

ale oběd bych si dala :wink:
3. lis 2008 ve 21:21  • Odpověz
Frog, každá maminka si připraví nějakou písničku nebo básničku nebo nějaké představení s dítětem, pak si zazpíváme koledy, dáme horké olovo do vody, rozdáme dárky a pak půjdeme na mši vánoční
3. lis 2008 ve 21:23  • Odpověz
No právě, tak jak to udělat? Mě B, spí tak od 11.00 do 13.00.
tak nebudeme jíst a najíme se potom
Tak to může být hezký,škoda že tam nebudu :frowning2:
3. lis 2008 ve 22:26  • Odpověz
Frog, to byla sranda, doufám, že přijdeš :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2008 v 06:58  • Odpověz
dobré ránko,vánoční besídka ,dobrej nápad 4.12 tam má besídku i manža od práce :grinning: ,ale večer samo,tak snad se na nějakým termínku dohodneme,,muže být i odpo.,přijdeme později,nebo bude zrovna spát kratší dobu a taky to je ještě za dlouho ,tak se jí to změní ,no prostě to nějak přizpusobíme :wink: my dnes nejdeme cvičit,přijde návštěva a já na to zapoměla,ještě,že se oni připoměli :grinning: ,18.11 máme to focení se Srsničkama ve cvičeníčku,tak jsem zvědavá jak to cvalík vydrží :grinning: ,jestli nebude fotograf dost rychlej,tak nevím :grinning: ,jo stěma panenkama to je sranda,dělá sní vše co já sní,stejně to v těch holkách je co?Taky pořád nosí smetáček a lopatku a zametá :grinning: ,ještě chrupe,tak si dopiju v klidu kafčo,zkouknu emaily tak pěkný den
4. lis 2008 v 07:55  • Odpověz
Frog, kdyby se muselo zpívat tak bych taky nešla :grinning: .
4. lis 2008 v 08:34  • Odpověz
my jsme dnes vstávaly zas v 6.00 a celou noc byla protivná, nevím co zas :unamused:

V. je taky typicky holčičí, pořád samý korále, náramky, vytahá šuple s čepičkama a chodí si je zkoušet před zrcadlo, kočárek, panenka.... :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2008 v 09:25  • Odpověz
Cvali, minule tam měla ta ženská c ČK co prodává to Topolinu, set bodyček a teď už to tam nemá, ona to nějak vyřazuje? V. totiž dochází bodyčka s dlouhým rukávem, začínají jí být malý, tak sháním nové. Koukala jsem taky od Nextu, sada 5 bodyček za 440 kč, to je 88 kč za jedno, což je super cena a jsou kvalitní. Taky jsem jí objednala nákrčníček, pořád si venku rozepíná zip a táhne jí na krk, i když jestli bude takováhle zima, tak ty zimní věci stejně neužijem. :grinning:
4. lis 2008 v 09:29  • Odpověz
Ahojky :dizzy_face:

tak to máme asi kluka, tahá pořád někde kabely :rolling_eyes: furt strká prsty do zástrčky a pod.

ten srazík bereme, zatím to nevypadá na nic že by to mělo překazit, jen chodíme spát cca v 11:30 a spíme do 14:30 takže bych to brala spíš dopolko přes obídek a prostě by spát asi nešla, když to nevyjde, dávám jí spát dřív večer, protože s ní je pak už k nevydržení :sweat_smile: a Zpívat taky nebudu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Manžovi se to posunulo na kolem 12h, chudák už musí být na prášky. A já budu hlavně pak, ještě prej bude cca 3h potom na ARU takže se mi ozve až večer. Hlavně aby to šlo laparoskopicky aby mi tam nevytuhnul na 14dní.
4. lis 2008 v 09:34  • Odpověz
Ahoj Polanko, panu Ladydi vše nej k svátku a všechny zdravíme po delší pauze, jsme nemocný, my s mužem a babičky a děda, chytli jsme virozu, já to měla dva dny, první den blinky a druhej kaku, hrozný nikomu to nepřeji :confounded: My máme něco mezi, taky se nakroucá před zrcadlem s čepicí, tancuje s panenkama, ale jak je někde kabel, traktor, nejlíp šroubky, hřebíky atd..... je ve svým živlu, něco zkoumat a škodit :grinning: Ale mejeme spolu nádobí, má svoji hadřičku a šmrdlá teda všechno kolem, ale je klid :grinning:
4. lis 2008 v 10:14  • Odpověz
Di ,tak to má manža dnes oslavu na svuj svátek :wink: tak hlavně at je brzy fit,jinak jak jsem vám házela odkaz na tu paní z Kostelce ted má užasné zateplené kalhoty za 277,- a manžestrové šatičky-tunika za 240,- máme objednáno,hned jak to zas přiveze,tak tam jedu,jo Mer ty body máme jsou super ,chtěla jsem taky přiobjednat a už nebyli,ona má vždy u Topolina rezervaci na rčitý počet kusu a něco bere navíc ,ale většinou to hned prodá,tu tuniku a elastáčky co jsem kupovala stou kombinézou měla skladem.Máchalovic brzo se uzdravte,jednou jsem tuhle virozu taky prodělala fuj už nikdy :unamused: ,my nádobí nemejem k tomu jsme nedospěli,ale jinak traktor u nás taky frčí tr,tr ,tr táta,má traktor s vlekem po bráchovi a to je poklad :grinning: vstávala 8.25 a už 20 min zařezává,snědla trochu brokolicový polévky ,ještě cucla mlíčka od mamí,to musí před spaním být,tak ted jdu na polívku já :slight_smile:
4. lis 2008 ve 12:22  • Odpověz
DIANKO ŠROUBKY ,KABELY KLIKY ,ŠROUBOVÁKY,to jsme měli před panenkama a kočárkem,tak k tomu určitě taky dojdete :wink:
4. lis 2008 ve 12:24  • Odpověz
Cvaldo, hoď ten odkaz znova, prosím, nějak jsem ho nepochytila a když o tom tak básníte tak mě to docela zaujalo. :wink:
4. lis 2008 ve 12:48  • Odpověz
takže říkáš sledovat pořád její stránky? Mě štve, že jsem ty body neobjednala, byla dobrá cena za tři
V. dnes snědla plnou misku mrkvove polevky s kapaním :grinning:
4. lis 2008 ve 14:06  • Odpověz
4. lis 2008 ve 14:08  • Odpověz
Ahojky.Tak jsem dneska byla poprvé na rolleticu,teda musím říct,že se to nezdá,ale není to zrovna leháro..začínaj mě bolet stehna zezadu,páč na nich se sedí plnou vadou na válci a lýtka..v pátek jdu znova,tak uvidíme jestli už to bude lepší..a docela mě paní potěšila při měření.Za 5 týdnu 6 kg dole :slight_smile: ..bez rolletiku,snad to s nim tedka půjde ještě líp :wink: ..
Cvali zítra teda jdete ven?
4. lis 2008 v 16:29  • Odpověz
frogísku,dopo máme návštěvu,ale odpo pujdeme,písnu podle chrupání :wink:
4. lis 2008 v 17:27  • Odpověz
Jo jasně..půjdeme krmit kačky,chlebík mám připravenej :wink:
4. lis 2008 v 17:49  • Odpověz
Frog, tak to jsi dobrá, gratuluju! :wink:
4. lis 2008 v 17:53  • Odpověz
holky, jak učíte mrňata, jak vyplyvnout pastu? Já jí to nemůžu naučit, ona to všechno polkne :grinning:
4. lis 2008 ve 20:00  • Odpověz
Já pastu zatím nedávám..
jinak k té besídce,nebudu tam,páč nebudu v Polance,jedu o víkendu na týden pryč.. :frowning2:
4. lis 2008 ve 20:05  • Odpověz
Tak jsem volala na chýru a pak mi dali číslo na JIPku, mluvila jsem přímo s Dr. tak je ještě na dýchacím přístroji, operace byla prej kompikovanější a tak nešla laparoskopicky, ale museli řezat :cry: :cry: :cry: :cry:
4. lis 2008 ve 20:31  • Odpověz
Frog, toho 9.12 budeš pryč ???

Di, tak pak dej vědět, až s ním budeš mluvit :wink:
4. lis 2008 ve 20:41  • Odpověz
no já za ním zejtra pojedu jestli mě pustěj, jestli on bude moct
4. lis 2008 ve 20:48  • Odpověz
ale ta představa je hrozná, nevím jestli jsme udělali dobře s tím že na to šel :cry: :cry: :cry:
4. lis 2008 ve 20:49  • Odpověz
Tak můžem ten termín ještě změnit, ne? Je to dost s předstihem...

Di, to je mi líto, to si ho tam teda nechají dýl, co?Ach jo, to bude dobrý...

Mer, taky nevím jak s tou pastou, dávám jí ale jen trochu, tak snad to nevad,í že to polyká. A takovýhle otázky by jsi měla zodpovídat ty nám, ne? :wink:
4. lis 2008 ve 20:50  • Odpověz
to je tak strašnej pocit, nevím co dělat, strašně bych chtěla bejt vedle něj, hrozně moc
4. lis 2008 ve 20:53  • Odpověz
Di, myslím že jste udělali dobře, vždyť vám to radili doktoři, a oni většinou vědí... Teď bude prvních pár dní asi blbejch, manžovii nebude do zpěvu, ale časem se to zlepší, uričtě i ty problémy který měl, uvidíš :wink:
4. lis 2008 ve 20:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.