• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
jo a budete rádi, že jste do toho šli...

No máma neví, jak naučit mrňata vyflusnout vodu :grinning: :grinning: :grinning: To je na medicíně neučili :grinning: :grinning:
4. lis 2008 ve 20:59  • Odpověz
já vím, jenže on tam někde teď daleko leží na přístroji a já u něj nemůžu ani být, nemluvě o tom, jak dlouho v tý nemocnici bude muset zůstat,
4. lis 2008 ve 21:00  • Odpověz
kdyby to šlo, okamžitě bych si to s ním vymněnila
4. lis 2008 ve 21:02  • Odpověz
Mer :grinning: :grinning: :grinning:

Netrap se Di :wink:
4. lis 2008 ve 21:05  • Odpověz
Mer, když mluvíme o těch zubech, prý je úplně jedno jakou pastou se zuby čistí, že o to nejde, že to je jen tahák na prachy??? Já teda používám pro B. Elmex, ale jestli to je jedno??? říkala to jedný kamarádce její zubařka...
4. lis 2008 ve 21:07  • Odpověz
Když ono to nejde, bulím tu už skoro celý odpoledne a když jsem mluvila s tím doktorem, tak jsemani mluvit nemohla, takže jsem se ani nemohla na nic zeptat, takže co mi řekl to vím a pak už jsem tak tak řekla děkuju a naschledanou
4. lis 2008 ve 21:08  • Odpověz
nic, já se omlouvám, přijdu až budu v poho, zatím
4. lis 2008 ve 21:16  • Odpověz
Bubbly, nevím, zeptám se, ale na citlivý zuby je prý třeba nejlepší elmex, ale v kombinaci s dalšíma věcma, ale pro děti je to asi jedno.

Di, MM byl 4 x na operaci, jednou byl až v Plzni a já za ním celý týden nemohla, bylo to taky hrozný, vždycky čekat,až se probudí z narkózy a já měla vždycky strach, protože má astma, no a ty moje katastrofický scénáře, vždycky to pro mě bylo děsný, takže tě fakt chápu....
4. lis 2008 ve 21:33  • Odpověz
ha, poslední a první, já se s Vámi pro dnešek loučím, fičíme směr Praha :wink:
5. lis 2008 v 06:22  • Odpověz
Venku je nádherný teplíčko, co?
Mer, dobře dojeďte! :wink:
Di, neomlouvej se, chápu, že jsi z toho asi nervozní, ale neboj, bude to dobrý. Tvůj muž je mladej člověk, a my mladý vydržíme hodně :dizzy_face:
5. lis 2008 v 11:41  • Odpověz
kuk,tak návštěva odfrčela ,byt vzhuru nohama :grinning: a cvalík teprve před pul hodinkou usnula,tak doufám,že se stím vychrupováním dostaneme pak ven za světla :grinning: ,Frogísku ,vem si baterku :grinning: ,no já doufám ,že nejdýl v 16 jsme venku,kdyžtak jí vzbudím :wink: Dianko,to bude v pohodě,ty první hodiny po operaci jsou vždycky těžký,ale uvidíš ,že dnes to bude o mnoho lepší,myslíme na vás :wink:
5. lis 2008 ve 12:53  • Odpověz
my pastu taky většinou jíme,ale plivat jí učil Honzík a nejlíp jí to jde večer ve vaně :grinning:
5. lis 2008 ve 12:54  • Odpověz
Cvali co jí dáš na sebe,já nějak nemám odhad,je tam pěkně,ale zas se v kočáru nehejbe.. :unamused:
5. lis 2008 ve 13:59  • Odpověz
Ahojte, tak jdu jen oznámit že manža nevypadá teda na nějaký oslavy, ale už jsem se uklidnila. Moc mu pomohlo že jsme za ním byla a mě teda taky, aspoň dnes v noci budu spát a zítra za ním jedu zase.
5. lis 2008 v 17:16  • Odpověz
tak jsem se ptala paní zubařky a prý to není moc dobře, že pastu děti polykají, že jim pak zůstávají skvrny na zubech, tak já nevím jak jí to naučit, po vaně ještě jíme :unamused:
5. lis 2008 ve 20:50  • Odpověz
Tak jí tu pastu Mer zatím nedávej.Anča taky neumí plivat takže čistím jen kartáčkem..
Dneska jsme byli venku a bylo fakt krásně..
5. lis 2008 ve 22:03  • Odpověz
Ahoj holky, díky Mer že jsi se zeptala tvojí zubařky, ale to teda nevím jak to mám B. naučit...

Frog, to jo, bylo nádherně, byli jsme celý odpolko na zahrádce, trošku jsem něco pracovali, trošku si hráli...A dnes to vypadá že bude taky. :wink:
6. lis 2008 v 08:02  • Odpověz
Ahojda,Mer my se po koupání taky ještě kojíme,ale neřeším to,děti měli vždycky po koupání ještě kaši a mají oba zuby v pořádku,Míša za 16 let ŽÁDNEJ kaz Honzík dva kazy za 12 let,ale on jí odmala víc sladkého než Miška,ta skoro vubec a CVALÍK,zatím sladký taky vubec nejí ani slazené jogurty,ted nedávno poprvé ochutnala necelou pulku malého pribináka,jinak pořád neochucené jogurty,přesnídávky taky neslazené bio od Hippu,tak to snad jejím zoubkum neubližuju,když ještě večer má po čištění mlíko :unamused: jinak dnes zas krásně,Frogískovic,písnu,jestli pujdeme s váma,potřebujeme něco pozařizovat,tak nevím jak časově ozvu před 15 ju?
6. lis 2008 ve 12:12  • Odpověz
jasně kdyžtak písni,my jdeme určitě..
Holky když nesmím dávat ráno Bebu,dr. nám to zakázala,co jí místo toho mám dát..chudinka,mlíčko moc chce..
6. lis 2008 ve 12:23  • Odpověz
ani nemůže Bebu HA?
6. lis 2008 v 15:02  • Odpověz
tak aspoň jogurt, ne? To jako nesmí žádný mlíko?
6. lis 2008 v 15:03  • Odpověz
Jo HA muze,ale nechce.měla jsem na zkoušku jen malou lahvičku,v kaši jí měla a v poho,ale byl tam taky banan,aby tu hořkost přebil..nechce se mi kupovat za draho celou krabici a pak jí vyhodit jen tak..Nemáte někdo vzorek na odsypání??A jogurty taky nesmí :angry:
6. lis 2008 v 17:48  • Odpověz
já bohužel už nemám, ale dávala jsem HA asi 4 měsíce, ze začátku nechtěla vůbec, protože to bylo oproti MM hořké, začala jsem jí to míchat do přesnídávek, oběda atd. a pak si na to zvykla nebo zkus jiný mlíko HA.
6. lis 2008 v 18:20  • Odpověz
A ty myslíš že jiná HA mléka nejsou tak hořká??
6. lis 2008 ve 20:06  • Odpověz
Ahoj Polanko!!! Hezký večer, Di myslím na vás a manžela, vydržte všechno bude v pořádku, první dny budou hrozný, ale bude dobře neboj :wink: K pastám, koukala jsem na jednu diskuzi, kde mluvil zubař a pastu rozhodně ne, není prý potřeba ani u dospělích, spíš jde o kosmetickou záležitost a důležitý je zuby čistit pořádně a je jedno čím. Děti by jí neměli polykat, ale jak to udělat neřeknou :grinning: My zatím nečistíme, spíš vytírám žínkou,. ale jak kdy, nechce si nechat do pusy sáhnout a už vůbec ne otevřít, takže nic moc :confounded: Ha mlíko, všechny jsou hořký, přidala bych tam lžičku kaše-nemléčný, nebo něco když by to nechtěla :slight_smile: A dost rad................ :confused: :zipper_mouth: :grinning: Doufám, že jste všechny, všichni zdravý, nic vám nechybí,.................... :wink:
6. lis 2008 ve 20:33  • Odpověz
asi jsou všechny HA hořká, tak jí to zkus míchat do stravy, zvykne si na tu chuť
6. lis 2008 ve 20:59  • Odpověz
jasně,ale mě jde spíš o to,že je ráno zvyklá pít mlíčko..asi to zkusím jak to píše dorotka..to mě nenapadlo..díky :wink:
6. lis 2008 ve 21:23  • Odpověz
ahojky, teda tady je klid... už jsem si Vás dočetla, ale koukám, že jste ani nepostřehly, že jsme pryč :cry: :grinning:
pastu moc nedávám, stejně to jen jí, i když jsme byly v po na prohlídce a pan doktor říkal, že jí už můžu dávat - něco mi doporučil, včera jsem to koupila, ale asi ji ještě necháme zadělanou. K tomu srazíku - 9. můžeme, pokud to ale budete přesouvat, prosím ne ten týden před tím - to budeme celý pryč a tentokrát 100% - po čtyři dny z toho týdne jdu v Ch. k doktorovi, takže ani na plavčo nepůjdeme. Naše potápka je na plavču max. spokojená, takže příští týden mamka vysmahne penízky, na který nedostane ani příspěvek od blbý pojišťovny - už se těším, jak ji zase přehlásím zpátky k mojí.
cvaldikovic - kombinézka je super :slight_smile:, hned jsem koukala. A v úterý bohužel budu zaneprázdněna, takže zase nedorazím. Ale říkaly holky, že už je tam pěkně plno i v út. Ale páteční sedánek bych dát mohla :slight_smile:.
7. lis 2008 ve 21:55  • Odpověz
Ahojky srsni.My jsme si na tebe s cvaldou vzpomely včera na procházce :slight_smile: ..
Musím ti vrátit ten tác,jsem hrozná :angry:
7. lis 2008 ve 22:27  • Odpověz
ahojda,Srsničky já vás vyhlížela u domu,ale myslela jsem ,že jste u babičky :slight_smile: a jdete hlavně toho 18 na foceníčko?My jdeme ted plavat dvakrát a pak musíme vynechat,ale naskočíme pak do rozjetého turnusu,snad doufám,nebo tatka ještě zvažuje ,že jednou za 14 dní pověří tréninkem koleg,každý týden by to asi neprošlo,ale já doufám,že budu moct pak už já :wink: naší kachně by to taky chybělo :slight_smile: příspěvek budeme moct žádat pak v unoru,ale já když jí vidím jak se strašně těší,stačí ,když jdem kolem ,tak ukazuje a křičí hop,jako,že skáče do vody :grinning: tak pokud to jde ,tak jí to rádi zaplatíme,co bysme pro miláčkové neuděali,to myslím znáte všechny :slight_smile: no na cvičení jsme ted taky nebyli ,ale v uterý vyrazíme.Tatí vyrazil do Kauflu na nákup,beruška chrupe,velký jsou u babí,tak mužu na comp-hurrráááá,odpo.záskok v práci na chvíli,to se těším.Dnes to vypadá venku na deštivo.Jo SRSNI na páteční sedánek písnu,docela bysme šli-pošlu ti SMS. :wink:
8. lis 2008 v 07:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.