• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
jo psala mi ta paní z Kostelce,že příští týden už přiveze ty zateplený katata a tuničky,tak jsem na to zvědavá,nechá mi vyzkoušet velikost,to je super ,kombinézy jsme taky zkoušely dvě velikosti,to Topolino,je větší proti jiným značkám,tak zkouknu poštu doku chrupe pusinka mějte se všichni fajn
8. lis 2008 v 07:34  • Odpověz
Ahojda holky!

Sršni, nám jste tu taky chyběly. :frowning2:

My plavání asi vzdáme, z pěti hodin jsme ted byly dvakrát, což mi přijde jako nevýhodný. a když si vezmu že jednu celou hodinu z toho ještě probrečela.... Ale mě to mrzí, líbilo by se mi to tam...

Cvaldě tiše závidím že ti ještě spinká, u nás jsme od půl sedmé tradičně už vzhůru... Cvaldi, odpolko jedu do Kauf.do květinky, jedu k ségře na narozky, tak se tam třeba uvidíme :wink:
8. lis 2008 v 08:05  • Odpověz
dobré ránko, děkuji, to je hezké :slight_smile:
my teda moc nespíme a taky cvaldíkom závidíme chrupkání :wink:
bubbli, to je škoda, ale neboj, zkuste to třeba zase za pár měsíců, třeba se tam B. začne líbit.
my dnes máme naši princezničku ve službě u babi a dědy, potřebuju udělat něco do práce, takže budu na netu nakukovat, jak v tom děštivém dni plníte docházku :slight_smile:
8. lis 2008 v 09:34  • Odpověz
Já hlásím A, odjíždím do Dvora... Pá
8. lis 2008 v 10:06  • Odpověz
Ahojky,venku je teda hnusně :angry: ..nás čeká navrtání garnyží,takže to bude pěknej rachot.My taky nespíme.Malá má v sobě budík nebo co a každej den v 6.45 stojí v postýlce a spát už nepůjde,až po obídku.
8. lis 2008 v 10:16  • Odpověz
hezky si to dnes užijte :wink:
8. lis 2008 ve 13:01  • Odpověz
dobré ránko,tak holky ranní vychrupování Cvalíka je fajn,ale já stejně vstanu dív,nejse moc na to vychrupování,nikdy jsem nebyla a závidím všem co dokáí chrupat po flámu a do oběda,ikdy jsme flámovali,tak nikdy jsme nevydreli vychrupovat,max do 9,ale kolem poledne jsem si nemohla sednout ,hned bych vytuhla :grinning: Jo ,ale naše beruška tak od 1 roku,vlastně od léta se naučila chodit spát ve 20-20.30,to je zázrak ,kdy to zalomí ped 20,byla zvyklá na chalupě venku do večera a nějak jí to ted zustalo :unamused: no ,ale nemrzoutí ,hraje si po koupání,pak si sama poví kdy chce chrupkat,nevadí mi to ,protoe velký chodí taky touhle dobou,tak nám to i vyhovuje.Bubli,tak včera jsem tam byla od 14 a ty nikde :confused: ted zas delší dobu holkám nepomuzu,nebudu mít hlídání,holky by byly nejraději ,kdybych chodila kadý víkend :grinning: ,ale to ještě nechci,chceme si malou uívat ,tatí mi u nadává,jestli to stou prací nepreháním.Tak musím zabrzdit :grinning: Hezkou neděli všem
9. lis 2008 v 09:26  • Odpověz
Ahojky..tak já jsem se dneska pustila do mytí oken když se udělala hezky.Jde mi to celkem rychle,páč mám tu zázračnou Švédskou utěrku a nemusím to pak ani leštit :slight_smile: ..tedka jdu jíst a až tatík s malou odjedou tak udělám druhou půlku at na to mám klídek.Včera jsme dělali garnyže,no tak je jasný že v paneláku to rámus dělá a každej si ty garnyže zavrtával,ale dneska chytla Roba baba co bydlí nad náma a začala mu vyčítat že jsme teda dělali včera s tou vrtačkou pěknej rámus a jestli jako hodláme ještě dneska pokračovat,tak jí na to odpověděl,že oni taky nedávno ty garnyže dělali a navíc bezohledně přes poledne,i když vědí že máme prcka a že je normálni že děti chodí v poledne spát(je jasný že v tom rámusu nespala)..a ona něco hudrovala,tak jí milej zlatej poslal kamsi a baba s ním ze strachu odmítla jet výtahem..No může sem přijít její vychytaná dcera nám něco vyčítat,tak to uslyší dvojhlasně :slight_smile: :angry: ..ale jinak krásnou neděli :grinning:
9. lis 2008 ve 12:45  • Odpověz
krásnou neděli taky všem :slight_smile:
9. lis 2008 ve 13:37  • Odpověz
Holky, nemáte někdo dvd krtka? My máme asi tři a V. ho úplně miluje, pořád to chce pouštět dokola, tak bych jí chtěla pořídit nějaké nové díly :slight_smile:
9. lis 2008 ve 21:49  • Odpověz
autor
Mer, máme :wink:
9. lis 2008 ve 21:55  • Odpověz
a co máte Poppy za díly?
9. lis 2008 ve 21:56  • Odpověz
autor
jdu mrknout, mmt
9. lis 2008 ve 21:57  • Odpověz
já teď koukám na MMB a jsou tam i krtkova dobrodružství 5 atd.
My máme krtek a auto, krtek a kalhotky a krtkova dobrodružství, ale nevím jaké číslo
9. lis 2008 ve 21:58  • Odpověz
autor
My máme taky krtkova dobrodružství 1,2. a pak starou verzi :wink:
9. lis 2008 ve 21:59  • Odpověz
autor
N. má nejraději disko Dádu, ta u nás frčí 100x za den :sweat_smile: stále dokola.
9. lis 2008 ve 22:01  • Odpověz
co je stará verze?
9. lis 2008 ve 22:04  • Odpověz
autor
jako ta nová, ale je mluvená a se starými titulky. Neupravená. To se N. moc nelíbí, on ji ten Krtek chytl jen na chvilku. Jinak tu máme ještě Příběhy cvrčka a štěňátka - taky od Milera, Tip a Ťap, Pat a Mat, Včelku Máju, Rákosníček a pak ještě další, co nemám vybalený, ale je jich taky pár.
9. lis 2008 ve 22:08  • Odpověz
Dobré ráno!!!
Tak jsem si hezky užily víkend a jsme zpět!

Cvali, já tam byla asi ve čtvrt na dvě, škoda :frowning2:

Mer, já mám nějaký krtky z netu, ale B. mi hrozně poškrábala DVD, jednou se jí dostalo do ruky a tak si s ním pohrála... Ale ty nový díly jsou prý docela drsný, prý tam paní zajíčková rodí zajíčka a je to udělaný tak, jak se opravdu rodí, včetně hekání a záběrů mezi zaječí nožky... Nebo tam běhá nějaký z těch zvířátek po lese s kudlou a ostatní před ním utíkají... Tak nevím, neviděla jsem to teda....
10. lis 2008 v 07:10  • Odpověz
dobré ránko,tak velcí razí do školy a malá chrupká,svačinky rozdány,tak mám volno :grinning: Bubli ,tak příště,ale ted tam chvíli nebudu :slight_smile: u nás jede nejvíc Bořek,toho zná nazpamět,máme 3 dvd.pak miluje starý d
obrý klasiki ,nejvíc ji zaujal film. At žijí duchové,ty písničky,no a samozřejmě
Kouzelná školka to vstane v a strojíme se a snídáme u toho.V hudebninách už ví ,že tam je za výlohou František a už nám to oznamuje z dálky :grinning: Krtečka mám starýho na kazetách,ale jí moc nebere.Jo aDáda u nás taky frčí,starý kazety po dětech to se jí líbí moc :slight_smile:
10. lis 2008 v 07:30  • Odpověz
to máme taky, ty ostatní V. nebaví, jen krtek.

tak to je drsný ty nový díly...
10. lis 2008 v 07:39  • Odpověz
jejda co ty chyby :grinning: po k měkký i ,to snad ne?Asi jsem po ránu neviděla :grinning: bože to je děs :confused:
10. lis 2008 ve 12:39  • Odpověz
Taky máme krtka,ale myslím že nic novýho.Kouzelná školka nám nic neříká.Aničku to nebere a já jí nesnáším od loňského jara,kdy jsem chodila 3 měsíce hlídat jako těhule kámošce holku a ona na ní chtěla každý ráno koukat a já musela s ní :angry: ..Ale to bylo asi tím,že sjem tam vždycky vychytala toho senilního dědulu co má sklerozu :grinning: ..
Jinak jsme furt osypaný,řekla bych že dneka opět slušně po celém těle :frowning2: ..fakt by mě zajímalo co to je..kéž by nás na to alergo vzali dřív.Sestra říkala že se pokusí poradit se s dr a zítra mi dá vědět.
10. lis 2008 ve 13:02  • Odpověz
ahojky, tak ty nové díly krtka jsem viděla, když to běželo ve večerníčku a docela mě to šoklo :stuck_out_tongue_closed_eyes: krtka jsem jí nepouštěla, nějak nejsem příznivce pasivní zábavy dětí (ani ho nemáme), alespoň ne teď, v životě se u toho krámu ještě nasedí...., stačí ráno, že kouká na školku - taky u toho snídáme, a večer na znělku večerníčka, to mezi ji neba :slight_smile: a to jí děda kupuje ty večerníčky, jak vychází a až to bude komplet, tak to dostane - asi ke 3. narozeninám :slight_smile:
U švagrové jsme koukali na Teletabies, pod tlakem jsme si jedno DVD koupili, ale zatím se na něj práší, tak jestli chce někdo půjčit....
frog - chuděra Ani, to má něco jak já, taky mám ksicht horší než v pubertě, už je to skoro rok a zatím moje obíhání doktorů nepomohlo. Nepomohly tomu ani poplatky :grinning: co je horší, naše Beruška už se začíná osypávat taky.
No nic, jdeme spinkat
10. lis 2008 ve 13:24  • Odpověz
a jak to vypadá s besídkou? Nějak to utichlo :confused:
10. lis 2008 ve 13:26  • Odpověz
Sršni, tak u nás telka teda taky vůbec nefrčí, když vydrží půlku krtka tak to je co říct. :unamused:

S těma vašima vyrážkama vás fatk moc lituju, to je děsný...

Besídka toho 9.12. se nehodí Frofovým, tak co pak ten další týden, třeba taky v úterý, 16.12. ???? Po obědě, třeba ve dvě?
10. lis 2008 ve 14:28  • Odpověz
autor
Ahoj, tak já jsem taky pro besídku a s termínem se přizpůsobím, pokud to bude odpoledne, tak by mi to vyhovovalo víc, jak dopo. Jak píše Bubbly, kolem té druhé ideální. Komu však jde o jídlo, tak může vydržet na večeři. :grinning:
10. lis 2008 ve 14:47  • Odpověz
já 16.12 můžu

taky mi vadí, že V. pořád kouká na tv, jenže ona se ráno postaví v posteli a už křičí jé jé a běží si zapnou dvd a takhle je to celý den, sedí u toho a kouká. Já jsem teda na jednu stranu ráda, že si zas můžu udělat plno věcí, ale taky z toho nejsem nadšená, ale když jí to tak baví, tak jí to zas nechci odepírat :unamused:
10. lis 2008 ve 14:50  • Odpověz
jj. 16/12 píšu do kalendáře - my teda chodíme spát kolem druhé do tří, tak jak to vyjde, tak se objevíme - pro nás by bylo lepší dopolko, že by se vyspala potom, ale je to jedno, přizpůsobíme se a zkusím jí dát spinkat dřív.
mer, má to i své výhody :wink:
10. lis 2008 v 15:05  • Odpověz
Tak jsme se byly projet na kole, a Milovaná mi usnula, takže budu mít do 22.hodin společnost... :confounded: Ach jo, s tím jsem teda vůbec nepočítala - i když dopolko spala málo, takže počítat jsem s tím mohla, no stalo se, budit ji nebudu, ale mám ráda pak večer už klídek...
10. lis 2008 v 16:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.