• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
jé, bubbli, tak jste nakonec pořídili sedačku ještě letos? :dizzy_face:
11. lis 2008 v 00:11  • Odpověz
No jo Sršni, pořídili jsme kolo i sedačku a jsem ráda, využíváme to docela dost. Když má P. odpolední a jsem sami celý den doma, tak jezdíme na kole na výlety s psíkem.
11. lis 2008 v 07:41  • Odpověz
Ahojky holky.Tak nás vezmou dřív na krevní alergo testy už příští úterý,tak jsem trochu klidnější,páč už mi to přijde fakt divný.Ale bohužel na další vyšetšní jdeme 16.12. odpoledne v 15,00,takže nebudeme na besídce :frowning2: .Je mi to moc líto,ale jsem za tenhle termín fakt ráda..
11. lis 2008 ve 12:52  • Odpověz
autor
Frog, tak to je alespoň krůček k lepším dnům, určitě najdou příčinu, tak ať to bude za měsíc nebo dva, je určtě super, že vás vzali takhle. Hurá!
11. lis 2008 v 19:04  • Odpověz
Jj Frog, to je dobře že se něco konečně začne dít. S tím srazíkem je mi to líto, třeba to může ještě změnit? Co holky?
11. lis 2008 v 19:48  • Odpověz
Ahojky,
tak dvě věci:
1. koukněte na Večerníček, co teď běží - to taky nemá chybu - a co si pamatuju, když jsem byla těhu a viděla jsem jeden díl u kamarádky, tak tam ta husa bude i pomlouvat odbor výstavby MÚ :grinning: a od 22.11. bude krtek, řekla bych, že ty nové díly, tak můžete koukat a nahrávat.

2. Frogovi nahlásí termíny, kdy nemůžou :grinning: pondělí se Vám nehodí? To by šlo, 15/12/2008, ne? A nebo toho 16.12. dopoledne :confused:
11. lis 2008 ve 20:52  • Odpověz
Ahojky..vy to chcete kvůli mě předělat?Jejda to jsem zlatíčka :wink: ..takže mi nemůžeme od 8.-14.12 a pak 16.12.Jinak můžeme kdykoli..
11. lis 2008 ve 21:55  • Odpověz
a na čem a od kolika jsou ty večerníčky?
11. lis 2008 ve 21:57  • Odpověz
Pondělí 15.12 by šlo.
12. lis 2008 v 17:36  • Odpověz
autor
Mer, okolo sedmé na jedničce :wink:

Jj, to by šlo toho 15.
12. lis 2008 v 18:17  • Odpověz
autor
oprava: 18:45
12. lis 2008 v 18:19  • Odpověz
Ahoj holky, tak co jste dnes dělaly? My máme tátu na odpolední, tak jsem s B. běhala celé odpolko po lese, venčily jsme psisko,házely jsme šiškama,hrabaly se klackem v jehličí... Vyšlápla jsem si pěknej kopec po lesní cestě, s kočárkem to teda byl fakt záhul, ale pěkně jsme se všichni provětrali, no a ač bych tomu nevěřila, B. to bavilo fakt 2,5hodiny. Doma snědla teda na co přišla, ale v sedm usnula a mám klid :dizzy_face: . Ani toho večerdu jsme nezvládly :grinning:
Tak a já jdu uklízet, zítra ráno přijede na víkend ségra s tím jejím chuligánem malým, tak ať mají s B. co krámovat. :sweat_smile:
13. lis 2008 v 19:37  • Odpověz
ahojky, teda bubli, ty jseš akční tvor! Budeš průhledná, že Tě ani nepoznáme, co? :wink:
13. lis 2008 ve 21:11  • Odpověz
Jé Sršni, akční, to jo, strašně mě to nebaví být s B. sama doma, ale průhledná rozhodně nebudu :frowning2: .
13. lis 2008 ve 21:21  • Odpověz
autor
Nazdárek, tady to opět vázne :sweat_smile:

Tak co ta vánoční besídka? Chcete to udělat tam co se scházíme vždy? Jen že by se měl tak nějak nahlásit termín, aspoň předběžně. A co dárečky, uděláme to tak jako loni? Že každý koupí jeden dárek okolo 100,- a budem opět losovat??? Co??? Nebo máte jiný návrh?
14. lis 2008 v 18:06  • Odpověz
já bych to udělala tam jak se scházíme, je to tam ideální :wink: A dárečky můžeme i nemusíme, jak chcete.

Já mám dítě na celý víkend u tchýně, tak jsem tu sama samotinká :frowning2: Chtěli jsme jít v MM večer do kina, ale nic nedávají.

Včera babička koupila V. zimní botičky u T. - skoro 800 kč - hrůza - na dítě :sweat_smile: Ale krásně se navlíkají, což je fakt výhoda, vyzkoušely jsme jich hodně a málokteré se dobře navlékají :wink:
15. lis 2008 v 10:25  • Odpověz
holky, co budete kupovat mrňatům k vánocům? Mě nic nenapadá, poraďte. :wink:
15. lis 2008 v 10:33  • Odpověz
Já souhlasím s místem besídky i s dárečkama. Ale pokud nekdo nechce, nemusíme si dávat. Hlavně se musí přinést cukrovíčko. Myslím že předběžný termín je 15.12., ne?

Mer, já taky pořádně nevím co ten ježuch bude kupovat, asi se necháme překvapit :wink:
15. lis 2008 v 15:45  • Odpověz
Ok, tak místo by bylo, tak je potřeba to tam nahlásit a ještě teda hodinu, tak nějak plus mínus kolem té druhé? Já bych osobně byla pro - druhá půl třetí, aby holky co chodí spát po O, aby se prospaly. My třeba chodíme kolem té 11 a vydrží do jedné, tak pak má oběd. Ale to je u nás. Nevím jak u vás.
S dárkama bych souhlasila, určitě by to byla zábava pro holky, letos už z toho přeci jen něco budou mít.
Cukroví??? No tak nevím nevím, ale letos se mi do toho nějak nechce, tak já se kdyžtak hlásím jen jako degustátor :grinning:

Ježuchovi musíme teprve nakreslit, co bysme si přály (teda jen N.), takže se na to chystáme, určo budem kreslit boby na sníh, poníka (hija, hija), zpívající panenku, pak miminko a kočárek. Zbytek ještě nevíme...
15. lis 2008 v 17:55  • Odpověz
autor
Ok :wink:

No a jak Máchalovi, už bydlíte? Jakpak to vypadá s vámi, dorazíte? A Dianky? Jak je na tom manžel, už je doma v domácím léčení?
15. lis 2008 v 17:58  • Odpověz
mě chodí V. spát právě ve tři, tak třeba ve 13.00 ?
Cukroví taky nevím, nevím, taky se mi do toho letos moc nechce :sweat_smile:
S dárkama souhlasím, mohly by si to i sami rozbalit a pak se o to poprat :grinning:

Kočárek už máme, panenku taky, ale teď jsem našla tohle a váhám, mrkněte:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=18212155
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=18104453

ale nevím, jestli to má cenu takhle velikou panenku :unamused:
15. lis 2008 ve 20:14  • Odpověz
autor
já si myslím, že je to ještě brzy na tak velkou panenku, přece jen manipulace s ní bude mít V. trochu složitější, nehledě na to, že bude min. o 20cm vyšší. Nevím, ale já bych nepořizovala :sweat_smile:
15. lis 2008 ve 22:05  • Odpověz
Ahojky,taky bych jí Mer zatím nekupovala.Robova neteř dostala takovou ke 4. narozkám a byly tak nastejno velký a stejně s ní ještě nezvládala uplne dobre manipulovat..
Takže 15.12. si píšu a dáreček teda nějakej doneseme,ale cukroví bohužel,u nás je dietka,takže nepeču,lákalo by mě to :wink:
15. lis 2008 ve 23:21  • Odpověz
Jé, tak vy jste na tom s cukrovím jako já, taky péct nebudu, pečeme dohromady s mamkou a se ségrou a vždycky si každá vezmeme pár kousků, tak jsem myslela že ochutnám od vás. :grinning: :grinning: :grinning: Tak nic, no... Ale tím líp, myslím že Forg není jediná kdo se snaží hubnout (já jsem taky ted trochu omezila jídelníček), tak to bude aspon bez lákadel .

No a B. chodí taky spát v jedenáct a spí tak do jedný, pak oběd, takže ta druhá by byla lepší...

Frog, a jak postupuješ s dietkou? Jde to? :wink:
16. lis 2008 v 08:08  • Odpověz
Ahojky,jj jde to.Obliknu kalhotz co jsem je neoblikla 3 roky,jeste me sice trovhu obepinaji,ale budu na tom makat dal :wink: ..Anca mi tadz vzpla ta pismenka s carkama a ja nevim jak to tam dat zpatky :unamused:
16. lis 2008 v 10:21  • Odpověz
Frog, to mi Bára dělá taky, zmáčkni najednou levý ctrl a shift. S hubnutím držím palce, ono to jde když se chce... :wink: Chce to jen přepnout v hlavě a jíst když je hlad, hodně zeleniny, žádnou bílou mouku, řílohy pokud možno taky ne,sladký a tučný minimálně nebo vůbec a když už tak dopoledne a po šestý večer už vůbec nic nejíst..No a trochu víc pohybu.to aspon teda funguje u mě. ted asi před měsícem jsem na to zase najela a taky už jsou výsledky.
16. lis 2008 v 10:35  • Odpověz
Já vím,jen to chtělo se konečne donutit něco dělat.Jím jen tmavý pečivo,pravidelně obědvám a večerím v těch 18.00 a pak už nic,maximálně mrkev když mě přepadne hlad a včera jsem si večer dala kousek pomela :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..můj největší hřích byli sladkosti,takze i ty jsem vypustila.Ale kdyz už dostanu chut tak si dám Bebe jogurtový nebo ty se sníženým obsahem cukru..ale spíš dopoledne.Ale je to tak jednou do týdne.No uvidíme,tedka čekám jestli mi budou ty plavky od kámošky,páč na moje prsa nic nemaj a pokud jo,budu chodit na aquaaerobic a budu to střídat s tím rolleticem na kterej tedka chodím dvakrát týdně.Je to fakt paráda,vždycky se tam děsně těším..
16. lis 2008 ve 12:44  • Odpověz
autor
Jé Frog, to jsem ráda, že jsi spokojená s Rolleticem :dizzy_face:

Já teda to sladký vypustit nemůžu, prostě mi to nejde, ale i když ho jím, tak ne na kila jak dřív. No a mě váha stojí, koukala jsem a dnes mám už třetí týden stejnou váhu, je pravda, že jak jsem viděla úbytek jak na váze, tak i na těle, tak jsem to trochu lajdala, ale teď zas začnu naplno. Chci do vánoc dát ještě jednou tolik co mám dole, teď jsem spokojená, do budoucna chci být ještě víc spokojená:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A krom toho ty vánoce mi taky nepřidaj, tolik lákadel..., takže i kdyby jsem dvě kila nabrala, tak mi to tolik vadit nebude.

Jinak já teda nejím jen když mám hlad, ale snažím se pravidelně, dopoledne zařadit i svačinu, s čímž bojuju ještě teď po 3 měsících, ale zas je báječný, že si dávám dvě večeře, dvě proto, že chodím spát pozdě a tak není výjimka, když si dám např. ledový salát s tuňákem (z Lidlu v konzervě - mmch, doporučuju!!!) i v osm večer, nebo chleba (pohankový, lámankový...) s Cottage sýrem. Ten je taky výborný na sváči, má min. Kcl :dizzy_face: cca 380 na kelímek :dizzy_face: No a snídám sladký, dneska třeba dva kousky buchty, pak půlku jogurtu po N., k obědu brokol. pol. s opečeným chlebikem :dizzy_face: (na másle - trochu bomba!), zapečený těstoviny s brokolicí a kuřecím masem. Teď si dám kávičku, vyrazíme na prochajdu a pak sváču.
Ono to jde, jíst pravidelně, já jím podle N., - :dizzy_face: ta je teda kontik, ta může jíst furt, ale jíme spolu v hlavních časech, jako snídaně, sváča, oběd, sváča. Večeři jedeme solo :grinning: Někdy vynechám první (kolem té šesté).
Hlavně nejhorší chyba je v konzumaci ohřívaných jídel, jakože z druhého dne, čím starší, tím víc kcl. Ač přiznávám, že omajdu s knedlíkem bych mohla jíst tři dny :dizzy_face:

Frog, ale i ostatní, jestli chcete, tak ve středu ráno je v Hopsáčku cvíčko - rehabilitační s prvky pilates. Já chodím a jsem nadšenáááááá, mě se to moc líbí, příjemná cvičitelka a hlavně není to nic drastického. Děti s sebou nejsou překážkou, je to i s hlídáním. Já tenhle týden budu N. brát, pže je H. v práci.
Hlídají holčiny z evangelický akademie v rámci praxe a jsou pod dozorem Simony (ředitelky), takže jakýkoliv obavy můžete hodit stranou :grinning: No a potom pravidelná kávička a pokec s mamkama, protože většina bere děti sebou. Je to od 9hod. - výhoda opět v tom, že dvě hodiny před a po cvičení se nesmí nic jíst - kvůli spalování. Takže do oběda OK! :grinning:
16. lis 2008 ve 13:13  • Odpověz
autor
Do vánoc už teda fakt nestíhám dát dolů tolik kolik bych chtěla, to jsem napsala pěknej blud :grinning: Tohle mi trvalo dva měsíce, tak se spokojím s polovinou :slight_smile:
16. lis 2008 ve 13:14  • Odpověz
Holky a co jíte, když ne pečivo, chleba? Třeba k snídani, večeři?

Poppy, to bych možná na to Pilates chodila a jak dlouho to trvá? V. chodí zas v 10.00 spát.Já mám šílený problémy se zádama, byla jsem teď u jedné paní na masáži a úplně mě rozhodila, nemůžu se ani hnout a tak prý na mě zkusí Mojžíšovu metodu, no osobně vám pak vysvětlím o co se jedná, protože to tady popisovat nemůžu, je to drasťák, ale prý to pomáhá.

Jinak já teda nehubnu vůbec, můj největší hřích je žrát večer, vy nemáte hlad, když jíte naposledy v šest??? No jde asi o zvyk, že jo.
:grinning:
16. lis 2008 v 15:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.