• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Ahojda všem,tak se omlouváme za absenci,tento týden rodičáky,plavčo ,cvíčo,srazík z holkama s práce,perný týden :grinning: dnes nám tatka odjel na služebku,takže jsme samotinký,ale pak bude mít týden volno ,tak aspon ,že tak :wink: jo ,že Frog shodila nějaká ta kilča,tak to mužu potvrdit ,viděla jsem to na vlastní oči :grinning: je fakt dobrá ,že má pevnou vuli ,to obdivuji,já to zatím neřeším , dokud ještě kojím,tak si dopřeju i něco hříšnýho s mnoha kaloriema :grinning: ,ale při temperamentu našeho dítka,to myslím pořídím vypotit :dizzy_face: myslím ,že ten rolletic je fajn a zabírá,chce to chodit pravidelně,aby to mělo ten efekt a to já teda se svou vytížeností nestíhám.Vánoce už nakupujem,malinký kočárek menší ,na chalupě má větší po Míše,tak ten bude drandit v létě venku,ted spíš domu něco menšího,vozí panenku na odstrkovadle a na svojí židličce,ustele jí tam a vozí :grinning: jinak chci přikoupit lego duplo ,to má po Honzíkovi a moc si stím vyhraje a pak nevím ,ještě přemýšlíme s čeho by měla největší radost :slight_smile: ,tak hezký prodloužený víkend všem- Srsničky v uterý se uvidíme na foceníčku,tak se těšíme :slight_smile:
16. lis 2008 v 16:12  • Odpověz
No já se snažím jíst pravidelně - snídaně, svačina, oběd, svačina, véča, ale když nemám hlad tak to jídlo prostě vynechám. K snídani si Mer dám třeba 2ks Knäckebrotu, nebo jako Poppy kousek koláče... K večeři něco lehkýho, většinou zeleninový salát nebo tak něco. A když mám jó hlad pak večer, tak si dám jako Frog mrkev :slight_smile:

Poppy, to pilates by se mi taky moc líbilo, ale to dojíždění do Polanky je fakt na prd...Jezdíme do toho Hopsáčku, ono se to nezdá, ale taky se něco tímhle projede... :sweat_smile: To samý rolletic, taky bych to ráda zkusila,ale.... :confounded:
16. lis 2008 ve 20:45  • Odpověz
Bubbly, jezdíte pořád do Hopsáčku?

No ten Knackebrot, to jsou ty slabý tvrdý chlebíčky, že jo a to ti chutná? Já to kdysi taky jedla, ale to se nedá a hlavně se toho vůbec nenajím.

Zítra ráno si jedu pro berušku, už se nemůžu dočkat, od soboty od rána jsem ji neviděla. :wink:
16. lis 2008 ve 22:01  • Odpověz
Knackebroty jím taky,äle musím na něj mít zrovna chit..jinak jedu na tmavým pečivu.Minule jsem si koupila chlebík skoro za 30,- :confused: ..ale byl fakt mňamkovej..a ani po 5 dnech nebyl vyschlej..
Já bych Anču taky občas ráda takhle někam odložila,ale nemám tady nikoho kdo by si jí vzal a popravdě není nikdo komu bych věřila(teda asi kromě mojí mamky),že by se i ní celý den bezpečně postaral,večer jí pěkně vykoupal a uložil ke spánku..
16. lis 2008 ve 22:23  • Odpověz
taky jsem měla nejdřív strach, ale už tchýni věřím, dokáže se o ní perfektně postarat a V. to tam baví. :wink:
16. lis 2008 ve 22:29  • Odpověz
autor
Bubbli to chápu že se něco projede, pak to taky něco stojí. Ten Rolletic je kilo na hodinu, aby to mělo účinek, tak je potřeba fakt chodit min 2x týdně aspoň první kůru. Já teď chodím jednou, dotoho cvíčko a bazén jednou za dva týdny pro relax a taky to něco stojí, no ještěže dojdu všude pěšky.

No a holky, já teda ty knekebroty ještě ani neochutnala :confused: Nějak mě to prostě neláká, jednou jsem si koupila Aktiv chlebíčky a jedla jsem je asi tři týdny. Nic moc. Já si to pečivo raději odepřu. Nebo si dám krajíček šumavy, ten má rozhodně míň kcal něž zrníčkový tmavý. Jinak teda teď jak lajdačím, tak sežeru co mi příjde pod ruku, krom rohlíků, ty jedině třeba k salátu, když už, jako je feferonový...atd.
16. lis 2008 ve 22:36  • Odpověz
mě chutná jen jedna značka těch knäckebrotů, baští je i B. Ty klasický suchý překližky taky ráda nemám.

Zatím mi to jde docela hubnout sama - oprášila jsem ten orbitrek a když nejdem na nějakou větší procházku tak si večer zašlapu a zatím to jde, ale kdyby to nějak nešlo, tak bych asi do té Polanky aspon na to pilates jezdila. TO mě totiž láká, hlavně že tam je to hlídání. Jsme na tom Forg asi úplně stejně, taky ji nemám moc kam "odložit"

Mer do Hopsáčku nejezdíme pořád, ted jsme byly po delší době, protože jsme předtím měly pořád střídavě rýmu, ale B. se to tentokrát fakt moc líbilo, tak se těšíme na příště, snad budete moct jet taky.
17. lis 2008 v 07:50  • Odpověz
autor
Hezké ranko,
tak když někdo budete chtít vyrazit a přijet, či přijít, tak je to od 9hod v Hop., není to klasický pilates, ale s prvky rehabilitačního cvičení, není to na zátěž a vyhundrovat si tělo silovými cvičeními, ale od protahnování až po posílení a následný uvolnění. Tak se tam kdyžtak uvidíme:slight_smile:

Jinak já se teda doma nedonutím cvičit, moje cvičení je, že doma lezu po čtyřech a stírám podlahu, to jo, snažím se každý den, má to dvojí efekt :grinning: ale teď co Lea hárá, tak se mi fááákt nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: za pět min je moje práce tatam :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Bubbli, kdyby ti to třeba vyšlo na ten bazén, myslím časově a H. bude doma, tak můžem někdy vyrazit:slight_smile:
17. lis 2008 v 08:02  • Odpověz
autor
teď v pátek je opět 3hodiny za cenu jedné, tj. za 50,- :wink:
17. lis 2008 v 08:03  • Odpověz
Poppy, do toho bazénu ráda pojedu, tento týden ale bude mít P. odpolední a čtrvtek, pátek pojedu pravděpodobně k našim, ale přemýšlím o tom středečním Pilates... Ve čtvrtek bychom mohly vyjet do Dvora po Hopsáčku... To by šlo. A v čem se cvičí?
Já nemám problém doma šlapat na tom stroji, ale musí běžet v telce něco co mě baví, protože jinam púořád koukám po displeji kolik už jsem ušlapala a nebaví mě to. Ale problém je, že mě v televizi toho moc nebaví. :confounded:
17. lis 2008 v 08:32  • Odpověz
autor
Bubbli, klasika - triko, kalhoty, ponožky :wink: Já mám tříčtvrteční elasťáky a tričko. :grinning:

Já teď v pátek asi taky nepůjdu, malujem, rekonstruujem, prostě hrůůůza a budem rádi, když toho stihnem co nejvíc.
17. lis 2008 v 08:43  • Odpověz
Poppy, a co příští týden, třeba úterý odpolko, tak okolo půl páté? Ten bazén... P. má ranní, tak by B. mohl pohlídat.
17. lis 2008 v 08:52  • Odpověz
hlásím se taky do bazénu, taky ráda pojedu, děti necháváte doma? Akorát celý příští týden jsem pryč, tak až potom :wink:
17. lis 2008 ve 13:04  • Odpověz
No jo Mer, však to je ta akce jak jsme se domlouvaly spolu, jen nám to ještě nestihlo vyjít :wink: . Dítě mi doufám pohlídá mužík, to bych si moc nezaplavala... :confounded:
17. lis 2008 v 17:08  • Odpověz
jo, Bubbly, taky chci chodit, jen to teď nejde. :wink:
17. lis 2008 v 19:48  • Odpověz
autor
V úterý odpoledne je H. v práci, tak jedině když pohlídá babi, jinak by mě spíš vyhovovalo pondělí kolem páté, ale to se asi nehod tobě, co? Zkusím kdyžtak babičku :wink:
17. lis 2008 ve 20:26  • Odpověz
Poppy, v pondělí tu bude ségra,od neděle, ale je možný, že už bude odjetá, v těch pět.
18. lis 2008 v 07:46  • Odpověz
autor
Tak si ještě písnem :dizzy_face:
18. lis 2008 v 08:09  • Odpověz
jasan
18. lis 2008 v 08:32  • Odpověz
holky, kdyby jste některá chtěla tuto kuchyňku http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=17538277&tab=4 tak bych ji mohla mít za 600,-. Koupila ji kamarádka 4letému dítku ale je na něj nízká, je to tak na děti okolo našeho věku. Na krabici píšou od 1,2 roku do 4let... Takže je nová, nehraná, jen rozbalená krabice. :wink:
18. lis 2008 v 19:42  • Odpověz
je, Šárka mi dnes psala, jestli ji nechci
18. lis 2008 ve 20:44  • Odpověz
a ty jí nechceš, Bubbly? Já o ní teda přemýšlím, ale nevím, nevím... :unamused:
18. lis 2008 ve 20:48  • Odpověz
Bubbly, na děti okolo našeho věku ???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

akorát nechápu, že by si s tím Honzík hrál? :sweat_smile: , ale třeba rád vaří :grinning:
18. lis 2008 ve 20:57  • Odpověz
No mě to Mer taky překvapilo, ale některý kluci mají rádi holčičí hračky. Prý mu koupili jinou, větší...
No a ty se necítíš jako dítě? Já bych se v takové kuchynce cítila třeba líp jak v tý opravdický :grinning: :grinning: :grinning:
Já ji pro B. asi nechci, vaření ji baví jen se mnou v mojí kuchyni, ale je fatk že panenkám pořád dává všechno chutnat,stará se i o jejich pitný režim, tak třeba by jim vařila...
18. lis 2008 ve 21:28  • Odpověz
Ahojda, tak jsem tu písala o cvíču, tak zítra bohužel není, cvičitelka je nemocná :cry: tak snad do příštího týdne bude fit :dizzy_face:
18. lis 2008 ve 22:13  • Odpověz
autor
Díky za zprávu, jsem chtěla jet :cry: tak příští týden to doženem :wink:
18. lis 2008 ve 22:14  • Odpověz
Poppy :grinning: :grinning: :grinning:

no V. právě taky dávám panenkám pořád jíst, pít atd. :slight_smile:
18. lis 2008 ve 22:35  • Odpověz
Teda holky, kde jste? Sáňkujete? :grinning:
19. lis 2008 v 18:28  • Odpověz
Ahojky...já byla rolleticovat a bylo to zase super :wink: ,jen me furt třeští škeble.Jo hlásím že prcek od víkendu chodí,takže je všude..
19. lis 2008 v 18:59  • Odpověz
Jé Frog, tak to GRATULACE k chození!!! TO je super, to na besídce už budou všechny běhat!!!!
19. lis 2008 v 19:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.