• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
taky velká gratulace k chození !!! :grinning:
19. lis 2008 ve 20:38  • Odpověz
autor
Jé, tak to je super, přejeme pevný krok a co nejméně pádů:slight_smile: :slight_smile:

Bubbli, jedete zítra do Hopsáku? Že bych ti vzala ty věci pod kočárek:slight_smile:
19. lis 2008 ve 21:03  • Odpověz
Díky :wink:
19. lis 2008 ve 22:02  • Odpověz
Ahoj, Poppy, jdeme do Hopsáčku. Tak jestli chceš tak mi to vezmi. Díky!!!
20. lis 2008 v 08:01  • Odpověz
autor
Vezmu, tak se tam uvidíme :dizzy_face:

N. ještě chrupe, tak možná dojedem autem, necháme se tam hodit :slight_smile:
20. lis 2008 v 08:15  • Odpověz
můžem se pro vás stavit jestli chcete.
20. lis 2008 v 08:29  • Odpověz
jejda,tak koukám,že nejsem sama ,kdo zanedbává docházku :grinning: :confused: my užíváme tatínka,nakupujeme vánoce........jinak teda počásko děs :unamused: vybrala jsem konečně cvalíkovi kočárek k vánocum,je užasnej zmenšenina x-landeru,no fakt kopie,rukovět se dá polohovat ,tak ho muže mít už ted a poroste sní do 5-6 let,mají ho v Sovičce za výlohou,ale T.nám ho objedná a levněji :wink: ,tak ještě nějaké blbinky a vánoce máme nakoupené,včera mi přivezla ta paní z Kostelce ty zateplený katata a manžestrovou tuničku,jezdí jsem na Němčinu,vezla toho víc čekalo na ní asi 5 mamin :grinning: tak letím dělat štrudl,mějte se krásně i v tomto nečase ahojda
21. lis 2008 ve 12:49  • Odpověz
ahoj,
Cvali máš nějaký odkaz na ten kočárek a za kolik ho prodává T.?
My dnes byly v bazénu, V. se to opět strašně líbílo, akorát dostala dveřma v šatně do hlavy a pak mi spadla ve sprše taky na hlavu, takže je samá boule, chudinečka moje, teď už dvě hoďky chrupe, musím ji jít vzbudit :grinning:
21. lis 2008 v 17:31  • Odpověz
Ahoj Polanko, jak se máte my docela dobře akorát nemám moc čas sem chodit, tak nevím, co se děje, ani nedočítám, doufám, že jste všechny O.K -ještě nebydlíme, ale bude to masakr 8.12 pokládají podlhy a 18.12 kuchyň takže se budem stěhovat za minutu dvanáct :grinning: Takže já budu mít vygruntováno až až :grinning: A letos NEPEČU :wink: :grinning:
21. lis 2008 v 18:24  • Odpověz
Mer,dej do vyhledávače x-lander kočárek pro panenky T. mi ho objednala bude kolem 1300,- plus mínus v sovičce 1490,-,no já ještě 3 týdny a pak budem zas chodit plavčit,zrovna dnes si vynutila plnou vanu a potápěla se asi jí to už chybí a to jsme nebyli teprve dvakrát :unamused: to měla dnes V.boulovej den ,ten má V. někdy taky :grinning:
21. lis 2008 v 19:33  • Odpověz
Dorot,tak at tam moc nezachumelíte a mužete se stěhovat ,hotovej vánoční uklid teda závidím :unamused: :angry: péct budu ,ale tolik druhu a množství jako loni rozhodně s naší akrobatkou nezvládám,takže decentně :grinning:
21. lis 2008 v 19:36  • Odpověz
holky paní z Kostelce má zas krásný věci jukněte na svetr rolák žinilka prouhatý,už mám objednáno,asi si ji budu muset vymazat ze seznamu pořád něco objednávám :angry: :grinning:
21. lis 2008 v 19:46  • Odpověz
Cvali mě úklid nevadí, protože jdem do novýho a relativně čistýho, už se těšíme a cukrový nepeču nikdy jen perníčky a ty letos asi ne, nechali jsme si upíct minizákusky a babička udělá vánočku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Na X-landera jsem koukla pro panenky maj ho v Opatovicích, ale já mám pro A vybráno na příští rok kočárek z MMB má podobný vzor jako Bolder zelenočerný kruhy fakt super :wink:
21. lis 2008 ve 20:39  • Odpověz
holky, vyznáte se některá v těch miminkách?
Annabel versus baby born versus chou chou
měkké tělíčko versus pevné tělíčko????
Ježíšek je z toho nějaký zmatený!!!

Dorot, to máte pěkný vánoční dáreček, nové bydleníčko!!! trošku závidím :sweat_smile:
21. lis 2008 ve 20:44  • Odpověz
Bubbli ježíšek vybírá panenu? Mě se líbila Annabel, ale dostane malou Chou chou od 1 roku, směje se a vyšla na 450,- a dokoupila jsem akorát postýlku a ušiju peřinky. Měkký tělíčko má, to jo, jinak se mi líbila panena myslím od tří let Chou Chou kluk ., byl čůrací, měl tam nočník, lahvičku , atd a stál 500 něco, ale byl hned pryč :cry: Bubbly jo už se těšíme, ale taky máme na pár let o zábavu vystaráno
21. lis 2008 ve 21:13  • Odpověz
tak V už takovou podobnou panenku má, ale už nekope nožičkama, nemrká jedním očičkem atd. Je to hnedka rozbitý. Ale pořád si s ní hraje, dává bumbat a dudu atd., tak taky přemýšlím ještě o jedný.
Kočárek už má, golfky a od sousedky koupíme za stovku proutěný maličký kočárek, stejně to roztříská, tak pak koupíme nějaký lepší.
Jinak jsem koupila tu tabulku na kreslení, kufřík s krtkem, malinkou kabelkčičku s jahůdkama, v ikee chci koupit ještě tu provlíkačku nebo jak se to jmenuje. :wink:
21. lis 2008 ve 21:47  • Odpověz
Ahojky.Kočárek x-lander je pěknej,jen je škoda že nevymákli i to přední otočné kolečko..My zatím kočárek kupovat nebudeme.Má doma takovej plastovej a zatím jí zas moc nebere.Panenku tahá furt sebou,to jo,dává jí napít,ale jinak s ní hází..K vánocům nevím co dostane,naši jí koupily něco v Ikee,ale já absolutně nevím a nějak to neřeším.S hračkama si stejně moc nevyhraje :unamused: ..
22. lis 2008 ve 12:46  • Odpověz
Ahojte holky, se srazíkem pořád nevím, včera jsem manžu musela odvízt zase do nemocnice, je teď sice v Náchodě, ale vypadá to, že ho budou převážet zase na HK :frowning2: prostě a jasně je to pěkně na houbi :frowning2:

Chci se zeptat, nemáte tady někdo cestovní postýlku?? Nutně bych potřebovala návod jak jí složit a rozložit, my jí koupili v Kajteku a návod tam nebyl, mám ji rozloženou, ale potřebovala bych návod jak jí složit zpět. Máme Baby Smile, ale myslím si že to bude u všech stejný, pokud byste měl někdo návod, pošlete mi ho pls na email. ( diana4444@centrum.cz)
23. lis 2008 v 10:52  • Odpověz
Ahojky Di,to bude asi v věsech stejný..Nejdřív si malinko zvedni spodek,pak pojistky na kratších stranách,pak boky a nakonec dno uplne nahoru..teda aspon u nas to tak je.
23. lis 2008 ve 12:01  • Odpověz
a nemáš něco s obrázkem?? ráda bych to do emailu abych si to vytiskla a dala k postýlce, v lednu jí totiž budu zase rozdělávat, tak aby se povedlo :wink:
23. lis 2008 v 19:14  • Odpověz
Tak to bohižel nemám :unamused: ..a co je manžílkoi,špatně se to hojí,nebo co??Písni do ip.
23. lis 2008 ve 22:57  • Odpověz
tak už jsem na to přišla, uf, příště už to rozložení bude hračka :grinning: teda ale dalo mi to
23. lis 2008 ve 23:43  • Odpověz
ne že bych to dělala tady celej večer, to ne měli jsme domovní schůzi a to 4rodiny a 2 a půlh hezky se tu zhádali, ale odcházelo se s úsměvem, tak snad ... pak teprv jsem se pustila do tý postýlky a teda hurá hotovo, maj v tom fakt fígle
23. lis 2008 ve 23:52  • Odpověz
AHoj
Jé, Di, co to? Manžel má nějaké komplikace??? TO je mi líto!!!

Dorot, tak ježíšek taky nakonec vybral chou chou. Doufám že nebude moc veliká, že ji B, zvládne. Je to ta CHOU CHOU ROCK-A-BYE . taky musím ušít peřinky do postýlky, ale nějak se na to necítím, vůbec se mi nechce. zkusím kouknout na MMB jestli nějaký neseženu.
24. lis 2008 ve 13:01  • Odpověz
Bubbly, pošli odkaz, taky přemýšlím, že ještě koupím jednu panenku. :wink:
Dnes jsem V. koupila už asi pátou knížku :grinning:
24. lis 2008 v 19:32  • Odpověz
tak my budeme rádo, když nám Ježíšek letos přinese tatínka, nějak zatím Vánoce neřeším a nemám ani chuť, stromeček bude, ale dárky asi těžko, ono taky nebude zaco když je manža na neschopence, budeme rádi až vše poplatíme a zbude aspoň na jídlo. Příští rok bude snad líp. Jinak manža u je převezenej zase v HK, tam mu zjistili zápal plic, což teda nechápu co je za blbečky v Polance když to nepoznaj ani z rentgenu :rolling_eyes: navíc mu to rozšťourali tak, že jestli tam zanesli nějakou infekci, budou muset manžovi ten kroužek vyndat, ale na náklady Polanský nemocnice by mu čase mdali další. Takže samé dobré vyhlídky.
24. lis 2008 v 19:40  • Odpověz
Ahoj holky!
Di. to je mě strašně líto to s tvím manžou!Ted před vánocema to je strašný tak hlavně at je brzo fit.Vánoce nejsou jen o dárkách :wink:
24. lis 2008 ve 20:24  • Odpověz
Teda Ladydi, to je fakt síla!!!! Moc na vás myslím, at je manža brzo fit!!!! Takhle před Vánocema, no ono kdykoliv to je na prd....

Mer, ještě jsem se nerozhodla, ta chou chou je dost velká 48cm, aby ji B. unesla. ještě to musím rozmyslet. ale je to tato.http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=7668852&tab=3 Líbí se mi jaké má funkce. Čůrací a kakací mě nějak nenadchla,.
25. lis 2008 v 07:14  • Odpověz
autor
Hezké ranko,

Di, taky na vás myslím, manžovi přeju brzké uzdravení a tobě pevné nervíky. Drž se holka :wink: Tak tak Vánoce nejsou o dárkách, ale hlavně abyste byli spolu:slight_smile: Všini tři a zdrávi:slight_smile:
25. lis 2008 v 09:44  • Odpověz
Moc vám všem díky, je to rak, Vánoce nejsou jen o dárkách a tyhle životní situace člověka jen o tom usvědčují. Nejdůležitější je být spolu všichni a zdraví, o nic jinýho nejde, protože s dárkama za tosíce bez milovný osoby nikdy nemůžou být Vánoce hezký. Ještě jednou fakt všem díky, zítra za ním zase jedu.
25. lis 2008 v 18:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.