• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Di, tak držím pěstičky. Já jsem od soboty taky v nemocnici v Praze, tak jsme na tom podobně. Ale docela si to užívám, teda v rámci možností, dopoledne vyšetření a odpoledne se procházím po Praze a po krámech
:grinning: :grinning:
Ale hrozně mě chyb beruška moje, bylo hrozný to loučení
25. lis 2008 v 19:50  • Odpověz
Ahoj Polanko, opět po delší době :frowning2: Marodi brzo buďte fit a Di tatínka vám snad brzo pustěj :wink: Mer ty v Praze? No to musí být shoping co? :grinning:
25. lis 2008 ve 21:05  • Odpověz
Bubbly A. má panenu po mě je jako klasický mimino a tahá ji nohama po zemi, je i těžší, tak jsme koupili tuhle menší, ale je fakt, že ji pak bude vozit v kočárku :wink: V So jedeme asi do POlanky na nákup hlavně k nemocnici k šikmáčkům, protože nutně potřebuju a nemůžu nikde sehnat na mě triko s dlouhým rukávem :angry:
25. lis 2008 ve 21:07  • Odpověz
Ale ne teda jen kvuli triku :grinning: :grinning:
25. lis 2008 ve 21:07  • Odpověz
autor
Dorot, no tak to by byl super nákup s výletem, jen pro tričko pro tebe. Tak ať dobře vybereš :wink:

Mer, co to to??? Ty jsi marod a jestli je léčení provázeno nákupy, tak to bych brala takýýýý :grinning: Pokud jsi však fakt marod, tak brzké uzdravení i tobě :pensive:

Bubbli, je mi fakt líto co jsem ti provedla a jak jsem tě odřízla od světa, opravdu se ti tímto veřejně omlouvám :pensive: :pensive: :pensive:

Jinak k té panence, tak je to tato: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=17119438&tab=0
25. lis 2008 ve 22:29  • Odpověz
Ahoj!

Poppy, nelámej si hlavu, mám ještě druhej, takže jsem zrušila přesměrování, rozeslala sms mámě, ségře a návštěvě která má dnes po obědě přijet, že kdyby něco, že jsem na tom starým čísle. Takže zas tam odříznutá úplně nejsem. :wink: A tu Dádu rozmyslím. B. miluje písničky, zpívání, muziku celkově, tak abych nemusela zpívat já :grinning:
26. lis 2008 v 07:29  • Odpověz
POPPY!!!!!!!!!!! CO TY OŘECHY!!!!!!!!!!!!!!!!!
26. lis 2008 ve 12:14  • Odpověz
Ahojky cholky.Dneska je tam docela pěkně.Krakena jsem dala chrupkat a jdu obídkovat.Já budu kupovat jen malou panenku tak do30 cm,aby jí Ančí unesla.Normálka to naše číslo se během týdne naučila chodit,lézt na gauč,křeslo a postel,takže jí musím sakra hlídat :slight_smile: ..Jo a co ta besídka budu nebo ne??
26. lis 2008 ve 12:27  • Odpověz
Já bych tu besídku udělala jak jsem se domlouvaly - 15.12. v 14.00hod. poprosíme Poppynku aby pan Poppyn v práci zamluvil saloon. Souhlas?

Frog, to si teda užíváte, co? Předem vás lituju pro ty všechny boule a odřeniny!!!! :sweat_smile:
26. lis 2008 ve 12:40  • Odpověz
Dobře,ale ve dvě tam nemáme šanci být,páč do dvou A. spí a než tam doběhnu přes celou Polanku tak budou tři možná půl čtvrtý a abysme zas za hodku neletely dom..
26. lis 2008 ve 12:52  • Odpověz
ahojda všem,Dianko,at je brzy u vás zas veseleji a vánoce a dárky opravdu nejsou tím nejduležitějším,držíme pěstičky :wink: jinak my jsme o.k,jen nestíháme,pečeme gruntujeme ,trénujeme na příští týden na vánoční besídku básničky,no holky to moc ještě nebere,ale my jsme se s Srsničkou a ostatníma mamčama pobavili,děti si dělají co chtějí a mamky trénujou písničky pro mikuláše :grinning: budou i dárečky ,tak jsem na to zvědavá,jestli se nebudou bát :confused: jinak treperenda pěkně rozvazuje vše opakuje,je to sní sranda,ale to znáte,takže jinak nic moc nového.Opatrujte se, :wink: marodum brzké uzdravení :slight_smile: jo,besídka,my ještě nevíme,pro nás blbá doba,ale tak třeba to zrovna vyjde,že nebude dlouho spát,uvidíme.
26. lis 2008 ve 12:59  • Odpověz
Tak v kolik se chcete sejít? ve tři?
26. lis 2008 ve 13:06  • Odpověz
No já myslím,že ve tři je to lepší,to už budou holky vychrupkaný a stihneme tam dojít.
26. lis 2008 ve 13:29  • Odpověz
Tak jo, tak 15.12. ve tři. Poppy, prosím, zařídíš to? :wink:
26. lis 2008 ve 13:38  • Odpověz
no tak mě ve tři chodí V. spát, ale zkusíme se nějak podřídit. :wink:
26. lis 2008 v 18:35  • Odpověz
autor
OK, nahlásím to domácímu a ten to tam vyřídí v pátek.

Takže 15.12. v 15hod. No a dárek kdo bude chtít, tak donese a bude losovat, kdo nee, tak nee :wink:
26. lis 2008 v 19:21  • Odpověz
Fajn..Mer tobě nechodí malá chrupkat po obídku?To naše cácora chrupe ráno do 7 a poledne už je protivná,takže po dvanáctý už musí ležet potvůrka.Dneska dost ošklivě spadla a praštila se dozadu do hlavy..a samozřejmě jako vždycky večer hodinu před spaním..pak se mi zdála taková divná,ale za čtvrt hodky už v poho a zas řádila.Byla jsem jí jednou budit a dobrý,tedka tam na kukuju a pokaždý leží v jiný poloze,takže jí ani nebudím..Je to čertice.
26. lis 2008 ve 22:01  • Odpověz
V. mě spí cca od 10 - 12 00 hod. a odpoledne občas taky, ale ted už míň
27. lis 2008 v 11:31  • Odpověz
ahojda,tak my chodíme ted už dlouhou dobu spát kolem 13,ráno vstává pozdě kolem 9,takže je spíš vyjímka,když vstává v 15,spíš v 16,to Frogískovi znaj většinou vyrážíme za nima ven až ,když oni už minimálně hodinku korzujou :grinning: takže uvidíme,když ji vzbudím já je protivka ,musí se vzbudit sama :unamused: ,takže nevím jestli by pak mělo smysl tam za váma vyrazit.Uvidíme :wink:
27. lis 2008 v 11:34  • Odpověz
Mer,takhle jsme spávali dřív taky,ale šlo to i v kočárku,ale je fakt,že od mala preferovala postýlku a ted vubec :wink:
27. lis 2008 v 11:39  • Odpověz
Ahoj Polanko, všem hezký den. Písničky, ty miluje, všechny, ale Dáda bohužel vede, což nám už trhá uši a hlavně musíme s ní tancovat(všichni :grinning: Máme ty DVD s dÁDOU, CO VYCHÁZEJÍ VE STÁNKU a to je mazec :grinning: Mikuláš k nám nepřijde, ale něco donese za okno, boby donesl předčasně, když byl sníh :wink:
27. lis 2008 v 11:48  • Odpověz
ahojky, do jaké hodnoty bereme dárečky?
27. lis 2008 v 19:11  • Odpověz
autor
Jako loni do stovky?
27. lis 2008 v 19:29  • Odpověz
Poppy mám to pro tebe..
27. lis 2008 ve 20:26  • Odpověz
autor
To jsi zlatíčko, jdeš zítra na Roll.? já jdu v 11hod :wink:
27. lis 2008 ve 21:06  • Odpověz
zítra nemám,páč nemám hlídání.Tenhle týden jsem byla jen jednou :frowning2:
27. lis 2008 ve 22:34  • Odpověz
autor
Tak to jo, však já si to nějak převezmu :grinning:

Dorot, kolik máte těch DVD s Dádou??? My máme jedno a to - Pojďte tancovat, pak mám objednaný ještě jedno, nějaký s Alibabou :sweat_smile:

My na Mikulášskou jdem, ale dopoledne, tam dostane balíček klasiku - brambory, uhlí, ořechy, jablíčka. No a navečír se půjdem asi projít, jestli náhodou nějakýho čerta neuvidíme a doma bude mít náhodou překvápko za oknem.
Včera dostala 1.balíček od mé ségry, byla v něm i knížka pro děti od 30ti měsíců, no N. ji měla za 5min přečtenou :sweat_smile: Věděla co je na obrázkách, krom ořechů - ty nezná :grinning:

S tou besídkou, tak jsem to p. Poppynovi nahlásila, že to vyřídí, ale je tam jeden docela zásadní problém, a to, že v pondělí mívají otevřeno jen do 16hod, což by se nám jaksi nevyplatilo a tak zjistí, jestli nebude kvůli nám otevřeno déle a samo i pro ostatní lidi teda. Jen by bylo fajn nějak zjistit kdo jako půjde a kdo ne, pže kdyby jsme měly být tři, tak by se to určitě nevyplatilo a bylo by tedy potřeba zajistit salonek někde jinde a nebo přesunout termín.
28. lis 2008 v 08:12  • Odpověz
Dobré ráno!
My se na besídku hlásíme!

Poppy díky za balíček! Já jsem to všechno pro tebe předala Š., ale ona večer přišla že jim to zapomněla dát, ale že tam dnes jedou tak to dají tobě nebo jim. :wink:

K nám čerti taky nepřijdou, ale mohly bychom to udělat jako Poppynkovi, půjdem se projít (z okna bychom moc čertů asi neviděli) a až se vrátíme tak tam budou dobrůtky. :wink:

B. má hroznou rýmu, tak jsme vůbec nespali :rolling_eyes: ...
28. lis 2008 v 08:41  • Odpověz
ahoj, já se hlásím taky, už jsem doma :wink:
My se na besídku taky hlásíme, snad to s tím spaním nějak zvládneme.
Co budete dávat za dobrůtky za okno?
Bubbly, není tady taky nějaká mikulášská, že bychom šly?
V. začíná taky nějaká rýma :frowning2:
28. lis 2008 ve 20:12  • Odpověz
autor
Ahoj holky!Jsem u poppynek na návštěvě říkala mi o besidce!Rádi se taky přidáme můžem?Ivana
28. lis 2008 ve 21:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.