• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
autor
Jasně Ivi přijď, že váháš čéče :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2008 ve 21:36  • Odpověz
ahojky, jasně, my taky hlásíme účast!
28. lis 2008 ve 23:36  • Odpověz
Ahojky..My taky přijdeme :wink:
29. lis 2008 v 11:29  • Odpověz
Mer, myslím že besídka je příští neděli u Hanušů. Dnes mi o tom říkala Šárka. No ale to určitě nebudeme moct... Ale chceme jít na čerty ven, na procházku, tak snad nějaký potkáme.

Ivčo, jasně že můžeš taky přijít!
29. lis 2008 ve 12:16  • Odpověz
autor
Bubbli, díky za Ježucha, taška byla včera předána :grinning: Moc moc díky :grinning: a to co mám předat dál určitě předám :slight_smile:

Včera jsem se nějak zapoměla zeptat MM jak s tou besídkou, jestli to teda platí na to pondělí a zůstane otevřeno. Pan Poppyn dorazil až po půlnoci a mě se po količce s rumíkem nechtělo rozprávat o besídce, tak se zeptám dnes a zítra dám vědět :grinning:
29. lis 2008 ve 14:43  • Odpověz
Poppy, nemáš zač!!! Já díky za tip na dobrý levný plínky a za zprostředkování nákupu!!!! Jsem s nima spokojená! :wink: :dizzy_face:
30. lis 2008 v 07:01  • Odpověz
autor
Bubbli, to jsem ráda, že vám vyhovujou :dizzy_face: za ty peníze bych je označila za luxusní :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak nesu špatnou zprávu a to, že v pondělí je opravdu jen do 16hod otevřeno. Takže navrhuji buď jiný termín besídky, nebo jiný místo.
Mě ten termín vyhovuje, nevím jak vám, tak já bych byla pro to udělat jinde. Jestli někdo něco zařídí, tak to bude fajn :wink:
30. lis 2008 v 10:55  • Odpověz
Já se v Polance moc nevyznám, tak holky, zařídíte to někdo? Nevím kde mají jaký salonek nebo tak. Nebo jiný den té besídky? Mě je to zatím ještě pořád jedno, klidně úterý, středa....
30. lis 2008 v 11:46  • Odpověz
autor
Mě je to taky jedno, klidně se může přesunout termín, když to bude odpol. tak v tom týdnu máme celkem volno, takže v poho. Jinak v Polance nevím kde se sejít. Slyšela jsem, že je to hezký v Peku v cukrárně, že tam mají i dětský koutek. nevím, nebyla jsem tam. Pak ještě bych možná navrhla Hron.
1. pro 2008 v 09:42  • Odpověz
my jsme s holkama z bazénu chodily do Odasu, je tam velký nekuřácký salon a nebo tam jak jsme byly minule na vánoční besídce, nad bowlingem?
1. pro 2008 v 10:23  • Odpověz
Ahoj POlanko, poppy s Dádou máme dvě DVD a kupujem je ve stánku za 49,- je jich víc, ale teď jsem se nedostala do města, ale viděla jsem i jiný :wink: My na besídku nedorazíme, máme toho moc a navíc, nedostaneme se, tak nás omluvte a užijte si besídku :slight_smile: Doporučovala bych Hron, přestěhovali se tam z Motorestu U Pavla, nevím jak vy, ale my vždycky byli spokojený a koutek U Pavla byl, plno hraček, jde o to jestli to tam nezůstalo :confused:
1. pro 2008 v 11:53  • Odpověz
autor
Ahojda, tak koukám, že asi besídka nebude, co?

Dorot, tak tak Erika šla do Hronu, ale obávám se, že si určitě koutek sebou nebrali :sweat_smile: Trochu by to tam kazilo dojem, přeci jen je to tam o něčem trochu jiném. Motorest teď má můj spolužák ze školy, ten měl dřív Merano, to pustil a šel tam. Mě teda tam vadil ten smrádek z kuchyně, ale to je všude. Jednou jsme tam byli s Bubbli na čaji, když jsme byli na kolech a teda to byl smrádek :grinning: :grinning: :grinning: Ale s tím člověk musí počítat, když někam jde, to jo :grinning:

Já bych to zamluvila, ale když se tu nikdo další neobjeví a nenapíše, tak na to s..u, sorry, ale s takovou učastí jako Mer, Bubbli a Ivanky se můžem klidně sejít u nás :slight_smile:
2. pro 2008 v 11:50  • Odpověz
jo to by bylo super u vás :wink:
2. pro 2008 ve 13:38  • Odpověz
autor
No, každý by donesl něco na zub, něco k pití, třeba na svařáčka :grinning: a holkám uděláme prostor v obýváku, odlidím stolek na stůl dáme ubrus (ach to sklo... :grinning: ) a pustíme jim diskotéku :grinning: No a co bude v dosahu nebezpečného odklidíme. Pokojíček bude taky k disp. a to jedno odpoledne vydržíme a sousedi taky :grinning: :grinning: :grinning: SNAD :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2008 ve 13:44  • Odpověz
jo,jo,jo,jo,jo
2. pro 2008 ve 13:45  • Odpověz
autor
No, napište si tu co chcete, já dala návrh, když to bude někde v restice, tak se přidáme, jen zajednávat salonek pro 4osoby mi přijde trochu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže pa pa, my se jdem strojit a hurá ven :wink:
2. pro 2008 ve 13:48  • Odpověz
No to zní skvěle.. :wink:
2. pro 2008 ve 14:16  • Odpověz
tak se holky konečně vymáčkněte, kdo teda půjde :sweat_smile:
2. pro 2008 v 16:38  • Odpověz
No tak mi by jsme šli a je nám jedno kde to bude!Hlavně když se sejdem a pokecáme :wink:
2. pro 2008 v 16:44  • Odpověz
autor
No to by chtělo. Když nás bude pomálu, tak se sejdem u nás, ale jen pro představu, náš obývák má pouze 14m2 a pokojíček je 8m2, takže při větší účasti si myslím, že se sejdeme někde na věřejném místě. Zatím je nás tedy 5. Tak bych navrhovala to Peko třeba, co? Je tam i dětský koutek.

Ale vidím to tak, že se tu stejně diskuze učastníme jen ne v moc velkém počtu, takže je toto konečnááá????
(konečná pro počet os na besídce)
2. pro 2008 v 16:45  • Odpověz
2. pro 2008 v 18:10  • Odpověz
ahojda,tak my hlásíme,že se nezučastníme besídky,máme toho moc,takže tímto se omlouváme, :wink:
2. pro 2008 v 18:32  • Odpověz
autor
Dobré ranko:slight_smile:

Dnes si P. trochu pospinkala a zaspaly jsme na cvíčo, takže teď, kdy obvykle svačinkuje právě snídá:slight_smile:
3. pro 2008 v 09:19  • Odpověz
Ahoj holky!Tak bude nebo nebude besídka???
3. pro 2008 ve 21:52  • Odpověz
autor
Ahojky všem,

Iv, včera jsme se bavily s Frogiskem a tak jsme si říkaly, že to v tom Peku by nebylo špatný a že se tam sejdem v to pondělí kolem té třetí hodiny, kdo bude chtít tak dorazí, kdo ne, záleží na něm. Na dárek se asi vyprdnem, za stovku toho moc nepořídíme... No, jak myslíte. Teď ještě aby tam bylo volno.
4. pro 2008 v 08:04  • Odpověz
autor
A k dnešnímu svátku pidi Bubblinky, přejeme celá rodinka všecičko nej nej, hlavně zdravíčko, dobrou náladu a usměv na tváři. Posíláme pusinku na čelo, aby bylo veselo:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. pro 2008 v 08:10  • Odpověz
Dobré ráno!
Děkujeme za přání! :wink: :dizzy_face:
To Peko je teda holky kde?
4. pro 2008 v 08:25  • Odpověz
Já se taky připojuji ke gratulaci malé bublince!Hlavně at je zdravá a štastná!!!!
Jinak s tim Pekem to je docela rozumnej nápad kdo příjde příjde a kdo nepříjde neodejde! :slight_smile:
4. pro 2008 v 09:33  • Odpověz
ahojda,my přejeme Barunce taky moccc zdravíčka a štěstíčka a brzy bratříčka :grinning: ,my dnes byly na besídce ve cvičeníčku a dobrý,jen ,když si šla pro balíček ,tak začala brečet ,ale vzala balíček a dobrý,jen byla zařezaná.Přitom než dorazili ,tak tam děti řádili házeli do dřevěnýho čerta balonky a tak a pak nikdo rázem nic neuměl :grinning: tak zpívali jen mamky a tatkové a babičky :grinning: v Peku to je fajn ,ale maličký,ale když vás nebude mnoho ,taj je tam i dětskej stoleček,užijte si to a zítra mikuláše :wink:
4. pro 2008 v 17:19  • Odpověz
Tý jo holky chcete tu besídku vůbec dělat?????
4. pro 2008 ve 20:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.