• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
Brý večer! Ten X-faktor-nechápu že ty lidi mají tu odvahu tam jít! Fakt mazec, toto.
Poppy, tak zítra ve dvě u tebe před domem? Já to dřív asi nestíhám, a kdyby jo, tak ti napíšu. Zítra dopolko určitě nebudu kolem počítače, takže asi sms. :wink:
Bublinka byla dnes taková ubrečená, tak nevím co to...
10. únor 2008 ve 21:23  • Odpověz
ahojky,my odpo.nemužem ,tak pujdem s frog dopo,něco vám tam necháme,škoda ráda bych vás viděla pá a at máte s bublinkou klidnou noc :wink:
10. únor 2008 ve 21:25  • Odpověz
domluvíme se na jindy a pocouráme trošku jo?Užijte si to :wink: X FAKTOR,některý lidi jsou prostě exhibicionisti,no Sářince se ani nedivím ,že se jí to nelíbilo,chudák ,takový zážitky :grinning: pá dobrou všem maminám i mimískum i těm v bříšku :wink: :slight_smile:
10. únor 2008 ve 21:31  • Odpověz
Holky, tak ať dobře pořídíte zítra ve Vydrískovi. Mě má přijít asi dalších 5 balíčků z MMB, k tomu ten úlovek z Vydríska, nevím kam to budeme nosit :grinning:
10. únor 2008 ve 21:33  • Odpověz
Meredith, už aby bylo aspon jaro, aby ty hadříky byly vidět ve sporťáku, viď? :wink: :grinning:
10. únor 2008 ve 21:35  • Odpověz
no právě, mám černej, tak to krásně vynikne, takhle je to na prd, dám jí do fusaku a nikdo to nevidí, našla jsem plno věcí, co ještě neměla na sobě a už jí to není
10. únor 2008 ve 21:37  • Odpověz
když já když vidím ty věcičky tak se nemůžu udržet a musím to mít :grinning: :grinning:
10. únor 2008 ve 21:38  • Odpověz
Dneska jsem viděla tvoji mamku jak kočárkovala! Měla jsem tu taky naši, tak jsme byli u mojí babičky, pěšmo s kočárem...
10. únor 2008 ve 21:40  • Odpověz
Bubbly, kdy začneš dávat maso? V. jí zatím jen mrkev, brambor, včera zkusila brokolici. A hamá krásně, jde po tom jak slepice po flusu
10. únor 2008 ve 21:40  • Odpověz
Chápu že když vidíš něco hezkýho tak to musíš mít, a já jako JEDINOU výhodu toho že bydlím na vesnici beru to, že tu není za co utrácet peníze. Kdybych bydlela v Polance, nebo třeba v HK, to by ty prachy lítaly... Stačí když do Polanky občas zajedu a nakupuju blbiny...
10. únor 2008 ve 21:43  • Odpověz
Já nevím, s masem spěchat nebudu, podle mě je takový těžko stravitelný. B.taky krásně baští, fakt jí to chutná...
10. únor 2008 ve 21:44  • Odpověz
no já jsem trubka..aktualizuju si stránku 22 a vy už kecáte na další..no to jsem teda opravdu ale..

meredith, když jsi takovej nákupčí extra hadříků a doma jsi našla něco malýho,třeba ti od toho budeme umět pomoct :wink: jestli nemáš odbyt :confused: jestli se teda náš doktor při určování pohlaví ve 33 týdnu nesekl..ale povídal,že to na kluka nevypadá..to by byl mazec,kdyby vykoukl kluk. za prvý nemáme jméno a za druhý by z něj byl asi malej transvestita..přece jen jsme pak pořídili pár hadříků do fialova a růžova ..a možná i ty jemný kytičky by klukovi moc nesedly... :confounded:
10. únor 2008 ve 21:45  • Odpověz
no jo, včera s ní byla taky venku a já doma chrupala, protože jsem byla nějaká unavená, V. se teď budí třeba v 5.30 nebo v 6.00 a pak už nespí, a já jsem k.o., venku jsme byly ráno.
Sarah, já ještě nevím, jestli to budu dávat pryč, možná si to nechám na druhé mímo, ale kdybych se rozhodla, dám vědět,ju? :grinning:
10. únor 2008 ve 21:51  • Odpověz
No jo Meredith, máš to zařízený :wink: . Závidím ti že máš mamku takhle po ruce. Ach jo.
Jdu spát, jsem dnes taky od šesti vzhůru a už nějak usínám.
Sarah, no s tím klukem by to byla teda dobrá sranda!
Pá pá polančanky!
10. únor 2008 ve 21:58  • Odpověz
tak to nechápu, jak vydržíš celý den ani na chvíli neusnout. V. teda vstává jen 2x a pak už nespí, ale já někdy potřebuju přes den aspoň na chvíli usnout.
10. únor 2008 ve 22:05  • Odpověz
no jasně,Mer..to byl jen takovej nápad :wink: kdyby náhodou..
A DOBRÁ SRANDA BY TO TEDA ROZHODNĚ NEBYLA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cry: :cry: :angry: :confounded:

taky přeju všem dobrou noc a zítra dobrý úlovky v obchůdku. papa kočky
10. únor 2008 ve 22:06  • Odpověz
Sarah já bojovala o fusak red castle kombizip,pořád to je pěkná cena,páč novej stojí 1200,ale přestalo mě to bavit,asi kdyby mi o to extra šlo,tak to bych vydržela,ale chtěla jsem to až na příští zimu..
tak brouuuuu noc a krásný sny..
10. únor 2008 ve 22:24  • Odpověz
Krásné ráno všem, nějak nemám poslední dobou čas, jak je krásně, jsme venku. A navíc jsme teď měli každou chvilku nějakou návštěvu, ale poctivě dočítám :wink: Já sháním pro Aduš roll upky ryfle next a zatím nic co by se mi líbilo, ale minule jsem měla kup, šatičky a tričko a paní mi poslala mikinu a bodýčko zdarma, to jsem čučela :slight_smile: Sarah docela ti rozumím, asi by to bylo ze začátku zklamání, ale hlavně zdravíčko to je nej :wink:
11. únor 2008 v 07:03  • Odpověz
Dobré ránko všem,tak my dopo nikam nerazíme je tu hrozná inverze a zima brrrrrrrr,pujdem až odpo.at se cvalík pěkně vyspinká doma v teplíčku a pak pujdeme vysmrádnout,holky já dávám jen masozel.příkrm jednou za týden a to kuřecí,ale my toho zbaštíme pořád maličko.
11. únor 2008 v 08:00  • Odpověz
JO A TENTO TÝDEN BUDE SLAVIT I PULNAROZKA V.OD MERIDITH :slight_smile: no to už budem za chvíli chodit do tanečních holky :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2008 v 08:03  • Odpověz
Pište tady, kdo má kdy narozky,já vidím prd , tak abychom gratulovaly včas :grinning:
11. únor 2008 v 08:05  • Odpověz
U nás zatím mlha, ale po obědě půjdem ven, vyčmuchnout :wink:
11. únor 2008 v 08:06  • Odpověz
no jo, slavíme ve středu.
V. toho sní docela dost, včera snědla celou mrkev a dva malé brambory :grinning:
11. únor 2008 v 08:20  • Odpověz
Ahojky cholky..tak Anča se dneska probrala o hodku dřív,takže jsem uiž od 6.30 vzhůru,ale ona ještě chrupká.
Poopy v kolik že to jdëte ven??já měla jít s cvaldou,ale nevyšlo nám to kvůli počasí a kvůli mému posunutému krmení...nevím jak to teďka bude vycházet,ale třeba bych se s váma mohla někde potkat..
11. únor 2008 v 08:21  • Odpověz
frog mrzí mě to,ale fakt se mi jí nechce brát ven ,když je tam taková kosa a mlha,odpo jsme domluveni s manžou,tak jindy :wink: :slight_smile:
11. únor 2008 v 08:34  • Odpověz
autor
Bré ranko,
já razím ven až odvezu naše kamsi a pak, to bude tak okolo jedné, že už budem venku a někde se zcuknem s Bubbly, tak se Frogíku přidej k nám. Bubbly tak okolo druhé dorazí do Na, asi k nám před barák, aby nemusela na nám. platit parkovný.
Jdu žehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ještě juknu.

Sarah, došla ti sms od Montyka??? Uááá, já měla husí kůži, uplně mě to dojímá, každý nový mimi. Včera jsem měla v náručí Eli a co myslíte, rozbulela jsem se. že je to neuvěřitelný, když tam za mnou všichni chodili a já vozila na chodbu ten uzlik, no a dnes nám tam seděla na klíně a komentovala to tam a zpívala na celou chodbu. No, jsem sentimentalni, no :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. únor 2008 v 08:53  • Odpověz
Poppy z toho si nic nedělej, kamarádi nám oznámili, že budou mít mimi a já měla co dělat, abych nebulela taky.Včera byla v telce reportáž o Kunově dětském sboru a slzela jsem nad dětma, když zpívali.Video s Andulkou? Nemůžu vidět, jo myslím z porodnice jinak jak už je větší, to jo :grinning:
11. únor 2008 v 09:23  • Odpověz
ježíš,holky,to je dneska doják,no já musím říct,že jsem si zabulela,když jsme si pouštěli video,ted o oslavě V. pul roku,no tak už dost a nebudeme bulet,jsme už velký holkýýýýýýýýý.No popy já uvidím jak odpo s manžou,jak to budem stíhat,kdyžtak písnu,bublikovi,nebo frogíkovi a někde se s váma scuknu,no nic neslibuju,ale třebas to vyjde,H.dnes přijde dřív z práce,tak uvidíme.No V.SE HLAVNĚ TĚŠÍ NA TETU POPY :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2008 v 09:31  • Odpověz
za chvíli jde zařezávat,ted zatím řeže panenku :grinning: dnes má bojovnou náladu :angry: :confused:
11. únor 2008 v 09:33  • Odpověz
Tak to se někde scuknem...anča tady právě bojuje s programem,miluje novuiny,vždycky když je vidí tak se na ně úplně třese :grinning:
11. únor 2008 v 09:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.