• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
autor
jo, já jo, kdo bude chtít příjde, kdo ne, tak ne, ale já si tu kávičku s dortíkem půjdu dát:slight_smile:
4. pro 2008 ve 21:36  • Odpověz
autor
ježíš, žijete proboha všichni, neodnesli vás čerti??????
5. pro 2008 v 17:51  • Odpověz
Ahojky,ne neodnesli :wink:
5. pro 2008 v 19:06  • Odpověz
nás taky ne a na setkání se těšíme :wink:
5. pro 2008 ve 20:17  • Odpověz
ahojky nás taky nikdo neodnesl jen jsme byly pryč, a na sraz bysme se rády dostavily, ale jak to tak vidím, tak akorát vlezeme do dveří v PéCé a zase půjdeme domů, protože tam se teda vejít nebudeme - a to myslím to větší PéCé u nádru. Nechcete to přesunout na středu? Sice máme plavčo, ale ve tři vycházíme od bazénu, tak bysme přišly o chvilku později....
7. pro 2008 ve 22:19  • Odpověz
autor
Sršni, my jsme myslely Peko :sweat_smile: Tam jsou zastrčený stolečky vzadu :wink:
8. pro 2008 v 09:21  • Odpověz
autor
Nebo jestli máte někdo nějaký jiný nápad, tak sem s ním!

Tam u nádraží není ani tak příjemná obsluha a myslím si, že by 6mamin asi nekously :sweat_smile: Přeci jen holky jsou hlučnější než parta důchodců:slight_smile:
8. pro 2008 v 11:19  • Odpověz
no, v Peku jsou sice stolečky vzadu, ale jestli se nepletu, tak jen tři. Když si u nich představím maminky, každou s kočárkem a chodícím dítětem.... nevím nevím.
8. pro 2008 v 11:55  • Odpověz
na rychlý kafčo a zákusek snad, ale na besídku :confounded:
8. pro 2008 v 11:56  • Odpověz
autor
já tam nebyla, tak nevím. Tak to někdo někde zamluvte na besídku. Stejně si dáme kafe a půjdem, přeci jen 6prcků z toho 5chodích je docela dost i kdyby to mělo být někde v hosp. Já se přizpůsobím, jen jsem dala návrh, tak pokud máte někdo jiný nápad, tak prosím... :sweat_smile:
8. pro 2008 ve 12:21  • Odpověz
tak jo, tak dáme kafčo a bude
8. pro 2008 ve 12:43  • Odpověz
ještě mě napadlo, když to bude jen takhle na chvilku, tak to může být v původní hospodě, ne? Je tam dobré parkování, známe to tam, je tam víc místa....
8. pro 2008 v 15:17  • Odpověz
a už mlčím :pensive: :zipper_mouth:
8. pro 2008 v 15:19  • Odpověz
Já teda nechci nikoho urazit nebo naštvat.Ale celý minulý týden se tady řešilo jak a kam a nikdo nedal žádný návrh a když už se něco domluvilo tak se to zaze někomu nelíbí.Mě by zajímalo proč se ta besítka vůbec dělá když nejsme schopný se na něčem domluvit!!!!
8. pro 2008 v 15:49  • Odpověz
autor
Iv, nerozčiluj se, prosím, tohle stejně nevyřešíme, prostě jsme lidi a proto se nemůžeme dohodnout. Každý na to máme jiný názor a když už se něco vymyslí, tak se nemůžeme zavděčit všem, to prostě nejde, ani kdyby jsme jakkoliv sebevíc snažily.

Sršni, tak kde to bylo původně v plánu se sejít, tak mají otevřeno do 16hod, tudíž, bysme se tam přeci jen ohřály a zas šly, pže když bysme nešly, tak bysme byly doprovozeny. Krom toho, my já, Iv, i Frog to máme na druhý konec města, holky od Jirásskova dorazí vozmo, tak si myslím, že ten střed města je akorát, co?

Hele, dávám návrh, jsem ochotná dojít do Odasu (nad Prior) a zeptat se Báry, jestli by nám nenechali na pondělí salonek. Vím, že tu nakukujete, tak se vyjádřete, doprošovat se 2x nebudu, jistě chápete, z jakých důvodů, protože se tu nemůžeme dohodnout, rozumě se domluvit, tak proto. Mě samotnou to se.e a to dost, pže jsme se až do narozenin našich ratolestí scházeli celkem v dobré náladě a bez jakkých koliv emocí a postraních výčitek sdělujících ostatním... Nechci se tu dohadovat, chci se sejít v dobré náladě a pokud nás tedy bude šest - tedy Sršničkovic, Bubblinky, Meredinky, Ivanky, Frogískovi a my, tak by ten salonek byl možná přeci jen lepší...
8. pro 2008 v 17:50  • Odpověz
Ahoj holky.

Dala jsem se do vánočního úklidu tak každou volnou chvilinku místo sezení u PC vyplňuju kouskama úklidu... Tak jsem sem ani nenakukovala.... No a máme upečených 5druhů cukroví, nic víc dělat nebudu. Stačí trochu na talířek :wink:

K besídce - mě je fakt úplně jedno kde to bude, v Polance to neznám, nevím jak je velký salonek v Peku ani v Odasu, to fakt nechám na někom kdo se tam vyzná líp. Jde mi jen o ten čas - ta 15.hodina... A taky bych ráda aby to bylo trošku veselejší :sweat_smile: :frowning2: m
8. pro 2008 v 18:47  • Odpověz
Ahojky cholky..coapk je to tady za náladičku :angry: ..hele ale srsni nespletla ses?Peko není cukrárna Kubík,jak se občas scházíme..je to narohu naproti te lekarne vedle cukrošky Kubík a tam se myslím vejdeme..Ale je mi to jedno,přizpůsobím se :slight_smile: ..hlavně aby tam byl záchod :grinning: :grinning:
8. pro 2008 v 18:49  • Odpověz
a výběh pro holky...
8. pro 2008 v 18:51  • Odpověz
autor
no tak já se zítra zastavím v tom Odasu, pokud to nepůjde, tak to necháme v tom Peku. Záchod nevím Frogi, jestli tam je???? :confused: to mě nenapadlo, ale chápu.... Výběh pro holky..., no tak to bude spíš v tom Odasu, ale zas je lepší to Peko, že jim tam můžem dát sváču a blbý to nikomu připadat nebude. A i my si můžem k tomu kafi dát něco na zub a propo bude to tam rozhodně levnější než v hospodě:slight_smile:
No tak já nevím....

Bubbli, já mám jen tři druhy zatím, se máš... :grinning:
8. pro 2008 v 18:58  • Odpověz
autor
tak až zítra půjdem do města - odpolene, na ty anděly, tak tam skočím, jen mi prosím pohlídáš Nellku, viď Bubbli :wink:
8. pro 2008 v 19:00  • Odpověz
samozřejmě Poppy, pohlídám!
8. pro 2008 v 19:22  • Odpověz
mě je to jedno, já můžu v pondělí i v úterý, určitě bych brala nějaký větší prostor kvůli kočárům a dětem, ten salonek v Odasu je pěknej, scházíme se tam s holkama z bazénu.

Tak já letos nepeču, objednali jsme si cukroví z cukrárny, no možná se ještě k něčemu donutím, ale spíš ne. Dneska jsem pekla rohlíčky z listového těsta, mňam. :grinning:

Jinak zítra se možná přidáme na balónky k Vám, akorát nemáme žádný kostým :frowning2:
8. pro 2008 ve 20:34  • Odpověz
Iv, minulý týden jsem se vyjádřit nemohla, protože jsme byly pryč celý týden :wink: a tehdy to vypadalo, že je to jasné. Peko jsem si pochopitelně spletla, to se veřejně omlouvám, takže jestli je to tam větší, než u toho Kubíka, tak jsem pro :wink: a nevadí mi ani Odas. Jen doufám, že nás neschvátí bacily, rády bychom Vás zase viděly!
8. pro 2008 ve 20:55  • Odpověz
Koukám, že nás zase tolik nebude :frowning2:
8. pro 2008 ve 20:57  • Odpověz
autor
bude nás šest, no celkem tedy 12
8. pro 2008 ve 20:58  • Odpověz
autor
Krom Cvaldy, Dianek (ty se nevyjádřily ani neozvaly) a Máchalek - ty se omlouvaly :wink:
8. pro 2008 ve 20:59  • Odpověz
no jo, to nás zas tolik nechybí :slight_smile: tak to nevím, kdo mi tam chyběl? :grinning:
Dobrou!
8. pro 2008 ve 22:32  • Odpověz
autor
TAk jsem byla v Odasu a bohužel už mají salonek zamluvený pro dvacet lidí od 16hod., takže smolík :confounded: Mě už nic dalšího nenapadá, takže pokud byste měl někdo nějaký nápad, chuť se angažovat,tak to někde zamluvte.
9. pro 2008 ve 12:05  • Odpověz
poppy, díky aspon za snahu :wink:

Odpo nevím jak to stihnu, P. přijíždí z práce okolo 14.45, tak než se nalodíme do auta my, tak nevím v kolik tam dorazím, kdyžtak se snad někde potkáme. :sweat_smile:
9. pro 2008 ve 12:11  • Odpověz
autor
Někde se najdem, myslím si, že se snad nepřehlídnem:slight_smile: Křídla s sebou:slight_smile: :slight_smile: Jen na náměstí je parkování obtížnější, auta se tam sotva otočili, tak to kdyžtak zaparkuj u nás před barákem, nebo kde to bude tobě vyhovovat.
Tamto beru s sebou taky:slight_smile:
9. pro 2008 ve 13:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.