• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
ahojda,holky,tak já hlásila už od prvopočátku,naposledy minulý týden ,že nepujdeme,že toho máme moc,takže my se vyjádřili a omluvily a bylo to hned po Máchalovic,tak teda nevím :unamused:
9. pro 2008 v 17:32  • Odpověz
nevím o tom ,že bychom se neozvaly,pokud mi čas dovolí ,juknu a i napíšu příspěvek,nebo ,že by se mi to objevilo jen na mém compu :grinning: prostě jen nestíhám,mám tři děti a chodím občas už i do práce a ted před vánoci vubec a závidím všem kdo je na tom s časem líp než já :dizzy_face:
9. pro 2008 v 17:35  • Odpověz
autor
já vím, že jste hlásily že nejdete :sweat_smile:
9. pro 2008 v 17:40  • Odpověz
tak jsem na to jukala a na straně 229 jsme se omlouvali naposled,tak to není tak dávno :grinning: ,ale pokud se to žádá omluvíme se klidně ještě jednou na nějaké aktuálnější stránce :confused:
9. pro 2008 v 17:42  • Odpověz
9. pro 2008 v 17:43  • Odpověz
autor
Já myslím, že to tvoje vytížení každý naprosto chápe:slight_smile: a napsaný, že nejdete bylo celkem jasně. V pohodě, kdyby jste vyšetřily čas a našly si chvilku, tak určo dorazte.
9. pro 2008 v 17:45  • Odpověz
autor
mě nejde o to, se dobrovolně angažovat, ale s.re mě to, že když už tu někdo dá nějaký návrh, tak někdo další příjde s jiným nápadem, jako že by se mohlo to a to a houbelec pro to udělá. TAkže ještě jenou žádám Polanslký pokud máte nějaký návrh, tak to někde zamluvte, mě se to totiž dnes nepodařilo a svoji iniciativu jsem již vyčerpala :sweat_smile:
9. pro 2008 v 17:49  • Odpověz
ted před vánoci to bude holky dost těžký sehnat salonek,nebo místo ,kde je čisto a nekouří se tam,odpolko mají většinou firmy už zamluvené salonky na vánoční akcičky a co si budem povídat ,pokud to je na chvíli a nekouká z toho velkej kšeft jídlo a td.tak se nikde nepřetrhnou ,aby Vám vyšli vstříc :unamused:
9. pro 2008 v 17:56  • Odpověz
v cukrárně to je dost maličký a ty chodící divošky,upřímně si to nedokážu představit,loni to bylo ještě jiný :slight_smile: aspon teda já bych cvalíka honila od regálu,které jsou tam dost na ráně-PEKO a věřím ,že za chvíli bychom byly venku :grinning:
9. pro 2008 v 17:59  • Odpověz
autor
No uvidíme, já bych osobně byla pro tu cukránu, pže přesně jak píšeš, žádnej velkej kšeft z nás stejně nebude a proto i já sama z vlastní zkušenosti bych dala přednost solečnosti o 20ti lidech. Kšeft je kšeft a co si budem povídat...že?
Každopádně mě je to jedno, ještě tu byl v návrhu Hron, ale tam nejdu, ačkoliv Eriku znám dobře, tak zamlouvat se mi to nechce, salonek tam je a dokonce i sál, tam jsme měli svatbu:slight_smile: Mohly bysme i do Motoru k Lubošovi, ale tam rozhodně není zaručeno, že se nebude kouřit a salonek tam není, to vím jistě. Pak mě ještě napadá Panoráma na náměstí, tam je taky salonek, ale holky pochpte, ač znám majitele všech jmenovaných, tak se mě tam moc nechce. Ráda toto přenechám někomu jinému:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

A dnes teda musím říct, že bylo super odpolene s Anděli na námku. Byla sranda a mě se po třech medovinkách šlo domů lehkým krokem:slight_smile: Jen škoda, že se Bubblinky a i Mereditkovic holky nezdržely déle:slight_smile: Ohňostroj jsme viděli na pár metrů a super:slight_smile: Jsem zvědavá na fotečky od pana fotografa z Andělské brány:slight_smile: :slight_smile:
9. pro 2008 v 18:27  • Odpověz
autor
s Anděly - ta medovinka.... :sweat_smile:
9. pro 2008 v 18:28  • Odpověz
autor
9. pro 2008 v 18:33  • Odpověz
jj, nám se to taky moc líbilo, ale musely jsme jít do drogerie a zařídit nějaké další věci. Ohňostroj jsme taky viděly a V. se moc líbil :grinning:
9. pro 2008 ve 21:10  • Odpověz
Dobré ráno!
tak jsme si pustili na hezký začátek dne Smíška Nellinku a B. se to moc líbilo! Mě taky, jen podezírám maminku jestli nedostala panáčka medovinky i Nellinka? :grinning: :grinning: :grinning:
Na námku to bylo hezký, jen jsme měly ještě nějaké povinnosti tak jsme se nemohly zdržet... a taky jsem se nemohla dívat jak si dáváte tu tekutou dobrůtku!!! :sweat_smile:
10. pro 2008 v 07:20  • Odpověz
autor
Hezké ranko,

nenene Nellinka medovinku nedostala, takhle se směje normálně :grinning: :grinning: :grinning: tohle jsem natáčela na tel. už někdy v létě :grinning:
Bubbli, tak dáš příště, byla fakt výborná, teploučká a ač mrzlo, tak zima nebyla :dizzy_face:

Tak jsem večer vyfrkla linecký, nějak jsem měla potřebu péct, tak jsem se do toho pustila po Ordinaci - zadělat těsto a pak upéct. Do půlnoci jsem měla hotovo :slight_smile: a ráno měla N. připravená slepená kolečka na ošmakování ke snídani :dizzy_face:
10. pro 2008 v 08:07  • Odpověz
Teda Poppy, ty jsi pilná! Já s úderem osmé odhazuju vše a relaxuju. Večer se mi už fakt nic dělat nechce.
Dneska vymývám skříňky v kuchyni, nejhorší práce z celého úklidu, ještě dvě a mám to. Až B. usne a uvařím, tak si chci umýt okna v obýváku a v ložnici a vyprat záclony a závěsy. Zítra dopolko vydrbat kachle v koupelně- všechny- a umýt tam okno, a trošku spacifikovat chodbu, no a v pátek vydrbat podlahy v kuchyni a obýváku. a mám hotovo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2008 v 09:44  • Odpověz
dobré ránko, teda vy jste pilňuchy. No, taky jsem nezahálela a při ordinaci jsme modelovali rohlíčky, a protože jsme si k nim dali kapku vínka a zbylo, tak jsem ještě zadělala a upekla vinné cukroví, hotovo bylo v půl jedenácté, tak to šlo :wink:
obdivuju bubbli, do kuchyně jsem se ještě nedonutila - teda jen zpoloviny, do toho nejhoršího - potravinová skříň - se mi nechce :unamused:
a ač jsme to neplánovali, včera po čtvrté jsme taky skončili na námku a viděli ohňostroj a naší Berušce se moc líbil, dokonce na něj tancovala :grinning: a potkali jsme holky Mereditkovic a poppynky jen zahlídli, jak odchází domů
10. pro 2008 v 09:49  • Odpověz
Sršni, viď, kuchyň je nejhorší. :angry: :rolling_eyes:
10. pro 2008 v 10:20  • Odpověz
autor
Tý jo, kuchyň se mi taky nechce, no ještěže nemáme špajz a máme fakt jen kuchyň, kde je vše, takže to bude rychlý. Jinak obývák mám kompletně čistý, jen udržuju prach a podlahu:slight_smile: Okna umyté, záclony žádné a možná už pod stromečkem budem mít i novou sedačku:slight_smile: :slight_smile:
V ložnici se chystám na skříň, copak u Honzy, ta jde, ale u mě s N. to je šílený, když se převlíkáme stokrát denně a když už, tak to složím ve spěchu a pak to kupím a kupím, s tím že to "pak" urovnám a prd. Takže v našich věcech chci udělat trochu vítr:slight_smile:
Zítra se chystám do Kiku, dostala jsem 25% slevu na vše, tak dokoupím N. oblečení - bodýčka a kalhoty:slight_smile: a pak mě to donutí:slight_smile:
No a pokojík, tam je komoda co byla v obýváku a bohužel je plná, tak tu se chystám přebrat. Jo a ozdobit sněhem okno v pokojíčku. Pak mě čeká relax...

Dneska se chystám na strojkový cukroví a možná ještě sfouknu Šuhajdy, ty jsou luxusní, kdo má rád oříšky a čokoládu - ideální a nenáročný:slight_smile: jo a jsou nepečený, jen se musí uvařit náplň s rumíkem a tu pak zalít do papírových košíčků.

Teď jsme se vrátily z města, koupila jsem N. Vivaldiho pro dětská ouška je to krásný, už vím, co pustíme jako kulisu k štědrovečerní večři a k rozbalování dárků - klasika, ale fakt super. Kdo nemá, doporučuju! Teda kdo tohle může, nechci nutit tomu, kdo to nesnáší :grinning:
10. pro 2008 v 16:24  • Odpověz
zdravím, tak oznamuji, že na pondělí 15/12/2008 na 15.00 je zamluvený salonek v HRONu. Kočárky nejsou problém, slečny byly příjemné, takže myslím, že bez problémů.

Kde se dá sehnat Vivaldi pro děti? :confused: :dizzy_face:
10. pro 2008 v 16:36  • Odpověz
jo, zapište si do diářů, ať tu zase nejsou komunikační šumy :wink:
10. pro 2008 v 16:37  • Odpověz
autor
píšu si, super!

Já ho kupovala na parkovišti ve stánku, stál 39,- a dokonce je to série několika cd - osmi! Tak my máme tu dvojku. Hele fakt super, dlouhé hodinu.

Další tituly mají: teda budou mít:
Ukolébavky pro nejmenší
Vivaldi dětem
Bethoven dětem
Mozart dětem
Bach dětem
Harmonie & rovnováha
Melodie na dobrou noc pro nejmenší
Oblíbené filmové melodie

to zní dobře, ne??? jen tu nevidím příští vydání..:(
10. pro 2008 v 17:00  • Odpověz
autor
jo a jaký salonek, nebo se sejdem venku nebo ve foaé (ty woe já nevím jak se to píše :grinning: :grinning: :grinning: )
10. pro 2008 v 17:01  • Odpověz
Sršni, super!

Teda vy blázníte s tím úklidem, já teda na to kašlu, nebudu šílet jen kvůli tomu, že jsou vánoce, uklízím průběžně a velký úklid můžu udělat kdykoliv :grinning:
10. pro 2008 v 19:38  • Odpověz
Mer, já se právě na velký úklid nemůžu donutit nikdy, pořád to odkládám a uklízím jen to nejnutnější, tak ta pitomá tradice vánočního úklidu mě donutila... Je to už fakt potřeba. jsem dneska teda úplně vyřízená, unavená, fakt jo, ale ten pocit umytých oken, vypraných vyžehlených a pověšených záclon(potřebovala bych nutně NOVÉÉÉÉÉ) a závěsů, perfektně vysmýčené celé kuchyně, to je bezva. ted už jen ta koupelna a chodba.

Sršni, super, píšu do diáře a těsím se na všechny. Co ten dárek? platí to nebo ne? :sweat_smile: A sejdem se někde kde to najdu, nikdy jsem v Hronu nebyla, vůbec netuším... :confused:
10. pro 2008 v 19:54  • Odpověz
Bubbly, já vím a je to dobře, že se donutíte. Ale já když vyluxuju a za chvíli mi tam V. zas nadrobí a můžu to dělat celý znova, tak jsem hotová :grinning: :grinning: :grinning: Ale taky se musím donutit umýt okna a vyprat záclony !!!
10. pro 2008 ve 20:17  • Odpověz
A to ti do toho po tom všem neběhá ještě pes :angry: :angry: :angry: . To jsem taky vždycky hotová... :rolling_eyes:
10. pro 2008 ve 20:27  • Odpověz
poppy, ty CD zní dobře!
bubbli, mě taky donutí jen ta "blbá tradice" nebo když už se na to nemůžu dívat :sunglasses: ale jak píše mer - tak nějak uklízíme přes rok - u nás teda denně :grinning: :confused:

salonek je když se vejde do restaurace, tak půjdete dozadu za "bar", a tam jsou dveře po pravé straně, vejdete (vjedete s kočárkem) a vlevo jsou dveře do salonku - dnes mi ho paní ukazovala. Je to pěkná místnůstka a když zavřeme dveře, tak si to možná i užijeme (nebudou utíkat nikam děti). Takže můžeme udělat tu besídku - něco secvičte, doneste nějaké vzorky cukroví (snad můžeme) a s dárečky to nechávám na Vás - vždyť to nemusí být dárky "za statisíce", stačí nějaká pozornost a ta stovka mi přijde rozumná... ale rozhodnutí nechávám na Vás.
10. pro 2008 ve 20:28  • Odpověz
autor
Ok, tak dáreček přineseme, jdu to dát Ivikovi, jak jsou odstěhovaný, tak zatím nemají zapojený net, tak ji jdu informovat, že je to ve Hronu.

To cd je moc hezký, jestli chceš, tak ti ho půjčím, co?

Bubbli, zítra nejdem do Hopsáčku, jdem k dr. do poradny, tak to časově nestíháme, tak ti to vrátím až se uvidíme, tedy v pondělí, neva?

Taky uklízím furt, si připadám jak blb, když tu skoro každý den lezu po čtyřech, pže jsem ještě nebyla schopná koupit mop a to je už asi rok :sweat_smile: koště co máme, tak je hrozný a to mám jen na schody. Jsem uchyl, ale mám dva kyble a dva hadry - na doma a na schody. Ale mop mi celkem chybí, chtěla bych ten od Weledy s teleskop. tyčí :dizzy_face:
10. pro 2008 ve 20:45  • Odpověz
mě by se líbil ten mop co mají v nemocnicích a tak, takový placatý, široký, ale je docela drahý :unamused:

My se v Hopsáčku zítra možná ukážeme :wink:
10. pro 2008 ve 21:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.