• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
autor
jo tak to je přesně on, co zajede i pod nábytek, ale litr se mi za to fakt dávat nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

užijte si to:slight_smile:
10. pro 2008 ve 21:42  • Odpověz
Poppy, tak mi za ten přeplatek kup taky to CD, nechceš? jestli teda půjdeš přes město :sweat_smile: dám na tvůj vkus, když říkáš že to je hezký, tak se mi to snad bude taky líbit :wink:
11. pro 2008 v 08:10  • Odpověz
autor
tý jo Bubbli, co když se ti nebude líbit? Je to klasika, tak snad jo. Já jednou za čas si sednu a pustím si něco, k tomu vinko a je mi hej:slight_smile: Koupím, ale pak mi to neomlať o hlavu :grinning: :grinning: :grinning:

Ivanky vám vzkazují, že je super, že to Sršni zamluvila ve Hronu, holky rády dorazí i s dárečkem a už se těší! :dizzy_face: Jinak všechny moc pozdravují.

No a naše dnešní ranní činnost je chytání čůránek do skleničky, ta já jdu chytat a snad něco ukořistím. Zatím se tlemí a diví se, proč ji mezi nožky nastavuju skleničku od přesnídávky, když to bylo před časem mňam mňam :grinning:
11. pro 2008 v 08:41  • Odpověz
autor
Jo a ještě jsem koupila Holki, je tam první písnička Tři oříšky pro Popelku a to je mazec, N. trsá, ač trsá na vše a je u toho děsně důležitá, tak i když to není Dáda, tak v poho :dizzy_face: Taky doporučuju. Mě se líbily už dřív, taky jsem měla jejich cd, ale nějak jsme je stěhováním vytratili, tak to bylo super, že je znova vydali :dizzy_face: To stálo 50,-
11. pro 2008 v 08:55  • Odpověz
a aDOBRÉ RÁNKO,tak Holki máme taky,ještě to staré vydání ,jednu dobu je milovala Míša,mám i staré vydání vánočních písní od Ledeckýho ,taky super,jinak potom klasika od J.Jakuba Ryby,od H.ratrance syn zpívá v Boni Pueri tak máme i jejich vánoční cédo,pak nějaká vánoční alba dětská co nazpívala Dáda a tak ,to jsme toho za ty roky nashromáždili :confused: ,tak si to 15 užijte,my teda nedorazíme cvalík chrupe do 15.30-16 a pak ještě baští ,takže pokud se nedostaneme ven dopolko chodíme i v 17 okukovat světýlka :grinning: a venčit se,běda jak jí vzbudím dřív,to je mega protivka :unamused:
11. pro 2008 v 10:16  • Odpověz
bratrance :grinning:
11. pro 2008 v 10:17  • Odpověz
autor
Tak jsem dnes obešla skoro všechny stánky s cd a už jsem Vivaldiho nesehnala :unamused: Bubbli, půjčím ti ho na skopírování a přeplatek vrátím :wink:
11. pro 2008 v 19:45  • Odpověz
Dobré ránko Polanko, tak kdepak jste všichni?
12. pro 2008 v 08:39  • Odpověz
my jsme byly venku a potkaly jsem holky Mereditkovic - a máme Vivaldiho - ještě pár kousků mají - naproti PéCé /teď už opravdu/ u nádraží u kruháku v kulaté trafice.
12. pro 2008 ve 13:08  • Odpověz
my zas koupily k Ježíšku tabuli a křídy a magnety :grinning: :grinning: :grinning:
12. pro 2008 ve 13:57  • Odpověz
autor
A my gratulujem paní Mereditkové k dnešnímu svátku, všecičko nej nej nej, hlavně zdravíčko a štěstíčko:slight_smile:

Škoda, že to čtu až teď, jinak bych se tam stavila a koupila jej Bubbli :cry:
12. pro 2008 v 16:02  • Odpověz
Mer, myslím, že jste vybraly dobře :wink:
no, jestli Bubbli chce, tak ji můžu poskytnout to naše CD, koukala jsem, že se dají objednat všechny a asi toho využiju (může i Bubbli) - je to bez lítání a shánění a budeš mít všechny :dizzy_face:
13. pro 2008 v 00:15  • Odpověz
Jé, tady ještě dneska nikdo nebyl, kromě mě? Bubbli, mrkni se na www.mediaway.cz, tam se to dá objednat, poštovné je prakticky zdarma. Jestli chceš, dávám k dispozici to naše CD...
13. pro 2008 ve 12:33  • Odpověz
Ahoj Polanko, zdravím po delší době, doufám, že jste všichni zdravý, nic vás netrápí a těšíte se na Ježíška :wink: My už jsme psaly a tak čekáme co teda bude :grinning: Pekly jsme perníčky a teď už jen čekáme na kuchyň a tradá stěhujeme se :slight_smile: Paní Meredith dodatečně vše nej kl svátku i Bubblince malinký, to jsem chtěla napsat a odešel nám PC tak jsem nenapsala, ale větvičky jsme orvali, zatím nekvetou :angry:
13. pro 2008 ve 13:40  • Odpověz
děkujeme všem za přání :wink:

Já jsem opět marod, jak nemám ty protilátky, tak se to na mě lepí v jednom kuse, tak nevím, jak to bude v pondělí s besídkou, ale moc těšíme, dáreček máme taky, při nejhorším bychom ho poslaly po Bubbly. :wink:
13. pro 2008 v 16:27  • Odpověz
Ahojky cholky.Tak jsem zpět od našich,bylo to fajn,jen s mamkou si pořád nějak nerozumíme :frowning2: ..Tak zítra v 15.00 na akcičce :slight_smile:
14. pro 2008 ve 13:17  • Odpověz
Ahoj holky!
Sršni díky za nabídku CD, mrkla jsem na ty stránky a vezmu si jich asi taky víc :wink:
15. pro 2008 v 11:09  • Odpověz
Ahojky! Jo jo, vidím to taky tak, Bubbli:slight_smile:
tak snad se dohrabeme včas - kdybysme měly chviličku zpoždění, tak se předem omlouvám, někdy se princezna vyvaluje do půl třetí a to je pak jistý, že to přesně na tři nestihneme. Sejdeme se asi zrovna uvnitř, ne?

Zatím papa!
15. pro 2008 ve 12:09  • Odpověz
my dorazíme možná taky o chvilku déle, V. ještě neusnula a ani nechce oběd, tak doufám, že usne teď a nevím, jak dlouho bude spát. Jj, sejdeme se rovnou uvnitř :wink:
15. pro 2008 ve 12:26  • Odpověz
ahojky, tak hlásím, že usnula před chvilkou, takže dorazíme o chvilku později. Ale dorazíme! :dizzy_face:
15. pro 2008 ve 14:25  • Odpověz
autor
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=32172#diskuse

tady je to cukrovíčko z tvarohu:slight_smile:
15. pro 2008 v 19:23  • Odpověz
15. pro 2008 ve 20:15  • Odpověz
Jo, Mer, tyhle jsem koupila já :wink: . Nevím co myslely holky.

Poppy díky za receptík :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Kdybych se nááááhodou ještě bičla a chtělo se mi, tak je zkusím,ale spíš si na ně k vám přijdu :grinning:
15. pro 2008 ve 20:18  • Odpověz
holky a jaký máte názor na ty prstové barvy? Myslíte, že to už je pro naše prcky?

Jinak jsem po besídce byla ještě v Kauflandu a byla jsem pěkně naštvaná, měli tam krásný hračky a stejný věci, co jsem koupila přes internet za stejnou cenu, já navíc platila poštovný :unamused:
15. pro 2008 ve 21:08  • Odpověz
autor
To klíďo píďo přijďte :dizzy_face: Právě mi volala Ivi a taky si brala recept. Mám tucha, že neodolám a upeču je ještě z jedné dávky :grinning:

Já nevím nic o voskovkách :confused:
15. pro 2008 ve 21:08  • Odpověz
já měla ted málem infarkt, četla jsem na netu, že někdo vyfotil někde ducha : http://www.novinky.cz/clanek/156778-v-rumunskem-hotelu-vyfotili-ducha-knezky-v-bilych-satech.html a uprostřed článku jako když do Rodyho střelí, vlítnul ke dveříma uplně pominutě stěkal... No já jsem se lekla, že jsem to málem nerozdýchala :fearful: :fearful: :fearful: B. samozřejmě spí jako dudek, nechápu jakto že se nevzbudila!!! :sweat_smile:
15. pro 2008 ve 21:24  • Odpověz
teda bubbli, ještě že Tě ten infarkt minul :grinning:
hlásíme, že jsem doma vyklepala tašku a vypadnul na nás Poppynčin dudlík, tak doufám, že to není problém - musíme se domluvit, kde si ho předáme :wink:
prstové barvičky - ještě jsme je nezkoušeli, ale já s nima dělám otisky ručičky a nožičky :dizzy_face: ale je fakt, že jsem je chtěla vyzkoušet na malování, ale ještě jsem neměla odvahu :grinning:
15. pro 2008 ve 22:08  • Odpověz
15. pro 2008 ve 22:11  • Odpověz
a bubbli jsem slíbila hodit nějaký odkaz a teď si nemůžu vzpomenout na co :frowning2: ?
15. pro 2008 ve 22:12  • Odpověz
Ahojky..je tak to bude poppynka nadšená,nemůžou sehnat svoji oblíbenou značku ve vel. 3.. :slight_smile: ..srazík byl fajn,musíme si to brzo zopakovat.. :wink:
15. pro 2008 ve 23:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.