• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
autor
Hezké ranko,

tak hurá, dudla je na světě!!! Jsme šly s holkama přes město a koupila jsem ji od Nuku, ale dvojku, takže je malý a jak ho nezná, že je zkosený, tak ho nechtěla, tak jsem musela doma projet všechny kapsy u všech bund, tašky a našly jsme jednoho rezervního, tak jsme noc přežily :fearful: Jinak nevím, co bysme dělaly.......... Sršni, až budete mít časík, tak se ozvětě, my se zkusíme samozřejmě přizpůsobit, jinak mám zítra v plánu koupit poslední duoset těchto dudlů a pak najet bez.... Myslím, že to do jara s dudly vydržíme a pak už budem odnaučovat, jak sleze sníh (kterej ani nenapadl), tak mám v plánu jet do Nového M. n Met. na zvířátka do obory a hodit je tam miminkovejm zvířátkům.... :grinning: Tak a plán by byl :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2008 v 08:11  • Odpověz
ahojky,tady pusto prázdno,doufám,že Vás nezchvátila střevní viroza,my jsme podlehli všichni postipně,ještě ted mě bolí celý tělo,děs,chudák cvalík ze soboty na neděli zvracela celou noc a já taky ,tatí chudák jen povlíkal ,máchal,choval :frowning2: ,já s kbelíkem u postele :confounded: no děs,ale řádí to všude,nám to donesl asi mladej ze školy,ten to měl první a to už jsem měla čistě povlečeno na vánoce,takže tento týden prádlo,prádlo :grinning: ,tak doufám,že jste fit a vyhnulo se vám to,je to hrozný.Cvalík ještě včera řídko :confused: ,dnes už v pohodě,litovala jsem jí berušku,byla z toho zvracení tak vyčerpaná,ale už řádí...
17. pro 2008 v 10:49  • Odpověz
autor
Cvaldom brzké uzdravení! :slight_smile:

Sršni díky za dudlu :grinning: a přání, je to krásný, V. je už velká holka na tom koníkovi v tom oblečku. Moc hezké a originální, ještě jednou díky :dizzy_face:
17. pro 2008 v 18:19  • Odpověz
tak my už dnes byli na chvíli venku a docela dobrý,jen já jsem taková ještě vyblitoučká,jak si nemužu vzít nic na žaludek ,tak se mě to ještě drží aspon něco shodím ,to se před vánoci hodí :grinning: díky za podporu :grinning:
17. pro 2008 v 18:24  • Odpověz
potkali jsme Froginky,holky se letem světem pozdravily a letěli jsme domu :slight_smile: u celního uřadu jsme už nevydrželi s tatkou vztekací ritual a šli na námko a zpět pěšo,nechce vubec jezdit v kočárku,když nespěchám ,tak mi to nevadí,ale jindy.... :angry:
17. pro 2008 v 18:28  • Odpověz
jo jinak ,že mluvíte o V. přáníčku,máme ,my i Sršinkovi nádherné fotky z toho vánočního focení v Déčku,moc se to povedlo,ani jsem nečekala,že Cvalík vydrží chvíli postát v klidu :grinning: Sršinka ,taky moc hezký,fakt šikovnej fotograf,dělal vše možné i nemožné ,aby se to povedlo a fakt se teda povedlo :wink:
17. pro 2008 v 18:32  • Odpověz
děkuji za chválu, tak že jste to vy, tak já to přáníčko hodím do albíčka - :slight_smile: aby se i jiní pokochali :grinning:
poppy - to jsem nečekala, že tak brzy vybíráte schránku - hodily jsme to tam, když jsme jely z plavča kolem - a na námku jsme dnes potkaly Ivanky :wink:
17. pro 2008 ve 22:11  • Odpověz
aha, tak to tam nehodím, je to moc velký. No, tak snad do Vánoc se mi to podaří zmenšit a pochlubit se :dizzy_face:
17. pro 2008 ve 22:12  • Odpověz
Ahojky cholky..Koukám Na vlastní oči a zas obdivuji další maminku co se dokáže postarat o postižené dítě a bulím tady u toho.. :cry: ..
Dneska jsem ozdobila malinkej um. stromeček,páč velkej by Anička zničila a hnedka je tady vánoční nálada..
Včera jsme byly pro výsledky a máme alergii na vaječnej bílek,jinak dobrý.
Já jsem dneska byla zas rolleticovat a jsem trochu zklamaná,páč jak mám nad zadkem ty boule,tak jsou čím dál větší.Prý je to tím jak se to roluje nahoru,takže věškerá námaha je v prd....Jediná možnost je na to sednout z druhý strany válce,ale to jsem zkusila na minutu a myslela jsem že je to moje poslední minuta.Udělalo se mi tak zle,že jsem myslela,že vrhnu a ještě dvě hodiny jsem se nemohla vzpamatovat,málem jsem ani nedošla domů..Nevíte kde tady v Polance nebo okolí ke posilka kde maj normální stroje jako je chodící pás,vesla,orbitrek atd..tady jen klasická posilovna :unamused: ..
Jo a dneska jsem si koupila moc pěknou podprdu a jen za 600,-,tak aspon něo pozitivního :slight_smile:
17. pro 2008 ve 22:55  • Odpověz
Ahoj holky!Hlásim že jsme zase online :wink:
18. pro 2008 v 10:45  • Odpověz
autor
No hurááááá :grinning:

Frog, tak posilovna je asi nej nad Priorem, tam mají hodně strojů který jsi tu vypsala, tak se zkus mrknout tam. No a nebylo by lepší spíš nějaké masáže???

Sršni, to byla náhoda, já jsem šla z města a čučím do schránky a nic a pak asi za 5min zamnou dorazil H. a položil to na stůl, tak jsem koukala a říkala kde to vzal, že to bylo ve schránce, tak jsme se museli minout. Ještě jednou díky.

No a já lítám, nechala jsem udělat obraz z fotky, dala jsem do Zefyru cd s pár fotkama, aby něco pán vybral a že se mám stavit a ještě něco donést, tak rám už je objednaný a do něj zatím nic není, ach jo. Takže sedím u fotek, přebírám a zkouším a nemůžu se hnout. A to jsem mu slíbila, že se za ním zastavím dneska ještě, aby to bylo do štědrýho dne hotový. Každopádně se moc těším na výsledek, jak to bude vypadat.

Jo a Frog, vy už máte ozdobený stromeček??? Co na něj "říká" Froginka? My ho budem zdobit až na dlouhou noc, tak jsem taky zvědavá, co na něj Poppynka bude říkat.
18. pro 2008 ve 13:47  • Odpověz
autor
Sršni, jinak mám prostě naučíno čučet do schránky, když jdu kolem, pže nám to pak za.erou letákama a už se mi stalo, že jsem pak vyhodila i lístky o oznámení zásilky na poště a sem tam nějaký výpis, tak proto. Máme ji malou a uzkou, tak proto :grinning:
18. pro 2008 ve 13:49  • Odpověz
my taky budeme zdobit až na dlouhou noc :wink:
18. pro 2008 v 18:00  • Odpověz
tak tety, tady něco pro Vás:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2190034&vReferer=

A jinak Dobré ránko, Polanko!
19. pro 2008 v 09:05  • Odpověz
Ahojky..tak my jsme pěkně nastydlý.Anička od včerejšího ráma hrozná rýma,takže očkování nebude.Vůbec nevím kde jsme se nakazily,páč v našem okolí není nikdo po nemoci ani nemocnej :frowning2: ..dneska byla tak unavená po včerejší probdělé noci,že vstávala až v 8.50 a mamka samozřejmě taky :slight_smile:
19. pro 2008 v 10:25  • Odpověz
My taky budeme zdobit až na dlouhou noc, i když moje mamka už umělý stromeček má ustrojený :grinning:

My byly dnes na alergologii, brali jí krev, výsledky budou až za měsíc, tak jsem zvědavá.

Jinak jsme se stavily na mňamku v novém bistru vedle knihovny, mají to tam moc hezké a jídlo dobré :wink:

Frog, přejeme ať jste brzy fit, my taky furt lítáme k doktorům buď se mnou nebo s malou. Má zatejpovaný pupíček, protože jí hodně vylejzá, tak doufám, že se kýla ztratí a nebudeme muset na operaci :frowning2:
19. pro 2008 ve 12:36  • Odpověz
Tak to máte taky starosti.V tom bufíku jsem byla včera,jídlo dobrý,ale ty zmatky,čekala jsem na něj 40 minut a jeden pán se nedočkal vůbec,skoro po hodině to vzdal a nasranej odešel..
19. pro 2008 ve 12:59  • Odpověz
ahojda,marodum přejeme at jsou do vánoc fit,my už dobrý,ale ted to chytla i naše babí,dnes málem nedošla domu :grinning: a volala další známá ,že to mají celá rodinka,na gymplu u Míši ve třídě 12 dětí mazec,tak doufám,že to někoho z vás nečeká na vánoce,pokud začne mrznout ,tak by tahle epidemie mohla skončit,ty bacily se množí v tomhle divným počásku,takže by mohlo trošku přituhnout.My dnes vstávali v 9.10,takže opět řev,že už nebyla kouzelná školka :confounded: chodí teda chrupat kolem 20.30-21 :confused: zítra razíme ještě na nákupy do HK,tak snad ten vánoční mumraj v obchodáku přežijem.
19. pro 2008 ve 13:41  • Odpověz
já měla jídlo ihned, ještě před placením :sweat_smile:

V. teď chodí spát už tak v 19.15 (dříve ve 20.00), protože spí už jen jednou denně a to po obědě.

Tady chumelí !!!! My razíme ven, musím na poštu :wink:
19. pro 2008 ve 14:47  • Odpověz
Dobré ránko, tak jak se daří při sobotě? zdá se, že by mohly být bílé Vánoce :dizzy_face:
20. pro 2008 v 09:11  • Odpověz
Téda, to je docházka, že vy už vyhlížíte Ježíška? :confused: :dizzy_face:
20. pro 2008 ve 14:14  • Odpověz
No co to je toto? Že vy zase jen nakukujete :frowning2:
20. pro 2008 ve 21:27  • Odpověz
Dobré ranko.Všechno nej poppynce st. :slight_smile: ..
Vánoce už se nám blíží dárky nakoupený,zabený,jen mi zbývá dokoupit něco pro Ančí od prababí,řekla mi to na poslední chvíli,tak musím zítra ven.Nevíte jestli maj dneska na zlatou neděli v obchodech otevřeno??Anička furt smrká,do toho kašel..tedka si vylezla na křeslo,v ruce ovladač a kouká na mašinku Tomáše.Máme na jednom divx nahranejch asi 50 pohádek,kdybyste někdo chtěl..
21. pro 2008 v 09:24  • Odpověz
ahojky, já myslím, že kdo dnes nemá otevřeno, tak je sám proti sobě :slight_smile:
21. pro 2008 v 09:30  • Odpověz
Dobré ránko!
Gratulace oslavenkyni :wink: - přejeme ti hodné dítko, hodného muže a bohatého Ježíška :wink: :dizzy_face:

B. měla v noci nějakou horečku, ale nic jiného ji není, tak snad se z toho taky nevyklube nějaká nemoc. A tímto marodům přejeme ZDRAVÉ Vánoce, at jste všechny fit a užijete si to!

Sršni, moooc hezké přáníčko!
21. pro 2008 v 09:40  • Odpověz
také přejeme st.Poppynce vše nej! :wink:

V. má od včera šílený průjem, je hrozně opruzená a večer a v noci měla horečku 38,2, takže jsem dávála paraleny, ráno už dobrý, tak uvidíme večer.
21. pro 2008 v 10:39  • Odpověz
děkuji Bubli,
taky se přídáváme ke gratulacím k dnešnímu svátku :dizzy_face:

u nás proběhla mírná verze střevní chřipky, teda u všech, ale naštěstí nic dramatickýho, tak snad už to bude OK. Loni touhle dobou měla malá 40 horečky :frowning2:
21. pro 2008 ve 14:22  • Odpověz
no V. stoupla horečka a má 38,5, při obědě se pozvracela, chudinka moje, teď spinká. Tak snad bude do Štědrého dne fit a my to od ní nechytneme :unamused:
21. pro 2008 ve 14:28  • Odpověz
autor
Ahojky všem,

moc díky za gratulky :dizzy_face:

Taky všem přejeme hlavně hodně moc zdravíčka ať pod tím stromkem jsou holky veselé a šťastné a bez nemocí :slight_smile: Aby si to pořádně užily, když už teď z toho něco budou mít :dizzy_face:

Frog, dnes měli otevřeno skoro všude, byli jsme ve městě a dokupovali dárky. Docela hodně lidí bylo, ale šlo to :dizzy_face:
21. pro 2008 v 15:02  • Odpověz
Tak já jsem dnes od 12.hodin kdy B. usnula do 17hodin balila dárky! Máme jich pro celou rodinu dohromady 37 :grinning: . Tak jsem si to pěkně užila! Zítra potřebuju jet nakoupit nějaký jídlo a ještě něco bych chtěla pro Báru, ale nevím co... Nebo jestli radeji nepočkám na ty výprodeje, no nevím.

Bára po probuzení okolo 14.hodiny měla 38,9, je taková bledá, už několik dní, pokašlává, tak s ní asi půjdu raději ráno k mudře, at si ji poslechne a mám klid.

Ty střevní trable vám teda nezávidím, my jsme na to naštěstí docela odolný, nepamatuju že bychom já, Petr nebo Bára někdy něco takového chytli. To ale ťukám třikrát do prkna!!!
21. pro 2008 v 19:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.