• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
V. měla 39,2 ! Celý den je polehává, je jí fakt špatně, chudinka moje, dala jsem jí paralen čípek, už asi čtvrtej, zítra půjdem asi taky k dr.

Holky, kde mám dávat zábaly? Až bude mít 40 nebo kdy se to dává?

Já mám pro V. taky děsnej dárků, snad bude fit a užije si to. My dnes byli nakupovat jídlo v Kaufu a bylo toho hodně vyprodanýho, ještě pojedeme v úterý, ale to už mám tady na námku nějaký věci objedaný :wink:
21. pro 2008 ve 20:31  • Odpověz
teda mer, nechci nějak špatně radit, ale myslím, že když dlouho neklesají teploty pod 38, že můžeš začít dávat tu kombinaci paralen - nurofen myslím po čtyřech hodinách - raději se přeptej Mudry - nám zabraly až tyhle kombinace - taky hodně zvracela, měla průjem a k tomu tyhle teploty - na pohotovosti řekli kombinovat a do dvou dnů to bylo pryč a Vánoce byly OK - bylo to v sobotu večer a loni byl Ježuch v pondělí. A na zábaly jsme se tenkrát taky ptaly a to říkal, že když má studený nohy nebo ruce, tak zábal nedávat, pokud hřeje všude, tak na chvilku zábal jo. Ale jak říkám, rady jsou to od matky ekonomky, snad sem jukne Frog, to je taková dušička doktorská - a poradí.

Hlavně ať jste všichni zdrávi!
21. pro 2008 ve 22:39  • Odpověz
Ahoj, tak Bára měla v noci 39,8, tak jsme byly u doktorky a má angínu, antibiotika... ach jo. :cry: :frowning2: Jinak jak radí Sršnička, kombinace nurofen, paralen je účinná.
22. pro 2008 v 10:45  • Odpověz
Popřeju vám všem hezké zdravé Vánoce, už se sem asi nedostanu. Tak si to pěkně všechny užijte!!!
22. pro 2008 v 11:22  • Odpověz
Teda holky, vy jste se rozmarodily! Přejeme brzké uzdravení, ať si můžou princezny užít Ježíška :frowning2: :wink:

Dneska jsem potkala Poppynky a Dianky! Tak se mají dobře a Dianka mi ušetřila hodinu času, za což jí tady veřejně velmi děkuji! :dizzy_face:
22. pro 2008 ve 12:49  • Odpověz
V. měla v noci 39,2, spala jsem asi půl hodiny, pořád brečela, taky jsme byly u dr.

Já byla teď v Polance, potakala jsem Poppynky, teda hroznejch lidí, asi 45 min. jsem vyjížděla jen z náměstí, hrůza.
22. pro 2008 ve 12:59  • Odpověz
autor
Jej, to je marodů, ach jo. Přejem též brzké uzdravení :pensive: :dizzy_face:

My jsme se potkaly ještě s Froginkou :grinning: :grinning: :grinning:

Lidí teda mraky, jak kdyby měl být konec světa. Já jsem dokupovala ještě řetězy na stromeček, auto pro Poppynku a výplň do deček do kočárku. Šla jsem kolem masny a tam to bylo jak za komančů, fronta snad o 150ti lidech, no děs běs :angry: My teda s mamkou jedem zítra ještě do Kaufu, tak se začnu večer připravovat psych. na ty davy.

Včera jsem dělala vaječňák, našla jsem recept na dělání ho za tepla a je fakt super, nějak nemám důvěru v syrových vejcích... a přitom mi to dříve nevadilo. Kdyby někdo chtěl recept, tak tu je:

1Salko
1hrnek mléka (já dala polotuč)
3-4žloutky
2vanil cukry
3lžíce cukru moučka

toto vše promíchat a míchat ve vodní lázni do varu, odstavit přendat do studené vody (lázně) a míchat do vychladnutí, pak přilít rum a šup do lednice.

Takhle jsem ho dělala já, jinak v orig bylo 4žloutky, 17dkg mouč. cukru a 1 vanilkový. - mě se nechtěla vyndavat váha :sweat_smile:
22. pro 2008 ve 13:12  • Odpověz
holky, jaký je rozdíl mezi Panadol baby a Nurofen Sirup? Mám to střídat po 6 hodinách, ale na létáku je napsáno, že Panadol se bere 7 ml a Nurofen jen 2,5. Myslíte, že ten Panadol je slabší ? :sweat_smile:
22. pro 2008 v 15:26  • Odpověz
autor
Mer, to ne, ale každý obsahuje jinou složku, tak proto. Každopádně toto můžeš kombinovat po 4hod.
Já si nemůžu vynachválit Panadol čípky, nezatěžují žaludek a netrápím ji polykáním sirupu :slight_smile: a když už jsem to taky tak kombinovala, tak toho neměla tolik na polykání :slight_smile:
22. pro 2008 v 16:29  • Odpověz
já jí dávala taky čípky, jenže když má průjem, tak je to na nic :grinning:
22. pro 2008 v 17:55  • Odpověz
Ahoj holky!
Je mě moc líto všech marodů :frowning2: Přeju brzké uzdravení!!!
Taky všem přejeme krásné vánoční svátky hlavně si je užíjte v klidu a v pohodě!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. pro 2008 ve 20:48  • Odpověz
holky, něco jsem vyšpiónila - teda kdo to ještě neví - cituji:

seymi • 1d • Dnes v 17:14

A uz vim, vime, ze....................jsme v TOM!!!!!!!!!!!!! Necekane, ale opravdu jsme v tom. Info od Mudra.: 11mm srdecni cinnost, zlute telisko-vse OK 7+2
Jsme moc radi, ze jeste nez jsme se zacali snazit, je hotovo!Tak vam preju krasne svatky a protoze se priste objevim az po Novym roce.

Tak doufám, že to Seymi nevadí, když ona sem už stejně moc nechodí :frowning2:
Ale i tak gratulujeme a držíme pěstičky ať je vše OK! :dizzy_face:
22. pro 2008 ve 22:40  • Odpověz
Téda, to je zpravodajství, co? :grinning:
22. pro 2008 ve 22:41  • Odpověz
autor
No to čučím :grinning:

Každopádně ten nejkrásnější vánoční dárek už dostali, ale i tak přeju všecičko nej nej. Doufám, že zabrousí a sdělí nám co je krom tohoto super překvápka nového :grinning:

Tak mám dobaleno, uf, jsem si myslela, že toho moc není, ale bylo! Chtěla jsem péct štrůdl, ale už se mi nechce, tak si to nechám na zítra :dizzy_face:
22. pro 2008 ve 23:25  • Odpověz
autor
Holky, kdypak dáte nějaké nové fotky z besídky???
22. pro 2008 ve 23:26  • Odpověz
Ahojky cholky,za chvili odjíždíme na svátky k našim,tak bych Vám všem chtěla popřát,klidné vánoce,hodně dárečků a marodům hlavně zdravíčko :slight_smile: ..posílám pusinku :wink: ..papapa.
23. pro 2008 ve 12:50  • Odpověz
teda, tak to je Seymi určitě ráda. Já bych teda asi moc nebyla, kdybych teď otěhotněla :grinning: :sweat_smile:

Fotky na koně dám, jakmile se k tomu dostanu, mám je dát na Polanku? A dostanu se tam nebo je tam nějaký heslo?
23. pro 2008 ve 13:04  • Odpověz
ahojda,tak tady je .ale marodka na vánoce,tak at jste brzo zase zdraví a užijete si ty vánoční svátky aspon trošku,nám chybí sníh :slight_smile: mezi svátkama JEZDÍME NA LYŽE ,LETOS TO VIDÍM BLEDĚ :frowning2: ,chtěla bych Vám všem popřát klidné a pohodové vánoce a hodně štěstíčka a zdravíčka do Nového roku :slight_smile: Seymi,gratulačka,hezkej dáreček :slight_smile: Leni UŽIJTE SI TO U vAŠICH ,u nás budou letos všichni ,takže 3 mísy salátu ,hory ,řízku ,klobás ,ted jdu dělat 4 šišky štrudlu :grinning: ,ted jsem vydrhla vanu,tatínek dal kapra Vikýskovi do vany a ona mu tam naházela porek ,rohlík ... :grinning: chtěl papat malej,všem zvířatum říká malej muj :dizzy_face: tak užívejte letos to bude s prckama nádherný,Viki už s Honzíkem vyhlíží,kdy přiletí,tak jí zjančil,že říká u balkonu letí a ,že přinese dárky,šmudla jedna naše pá
23. pro 2008 v 17:43  • Odpověz
My také přejeme všem krásné svátky, hodně štěstíčka a hlavně zdraví :wink:
23. pro 2008 ve 21:04  • Odpověz
chci přidat fotky na Polanku, ale nepustí mě to tam, jak to mám udělat?
23. pro 2008 ve 21:10  • Odpověz
mer, mně to funguje dobře, ale nemám ještě stahnuté fotky, stahujeme vždycky na konci měsíce :grinning: tak až příští rok :wink:
heslo je pořád stejný jako Polanka
24. pro 2008 v 00:54  • Odpověz
autor
I my vám všem přejeme krásné svátky a mnoho zdraví a štěstí :dizzy_face:
24. pro 2008 v 09:29  • Odpověz
My přejeme hezkého Ježíška všem a hodně jiksřiček v očích našich dětiček!
24. pro 2008 v 10:49  • Odpověz
téda holky, vy obíháte návštěvy, že tu nejste? Teda některé mají omluvenky, ale co Ti ostatní :confounded: my jsem dnes byli u babi a dědy a představte si, něco nám tam ježíšek taky nechal :grinning:
Doufáme, že napadne sníh :dizzy_face:
25. pro 2008 v 19:18  • Odpověz
ahoj holky,
Ježíšek byl krásnej, akorát V. byla ke konci už tak protivná, že jsme museli všechny dárky rychle rozbalit a dát ji spát. :grinning: :grinning:

Jinak je už v pohodě, horečku ani průjem nemá, ale je taková spavá, ale jinak dobrý. :grinning:
26. pro 2008 v 10:03  • Odpověz
Ahojda holky, všem krásný svátky a hlavně Nový rok ať se vydaří :slight_smile:
Holky znalý - zítra se chystám k vám do města a potřebuju poradit nějakou restauračku či kafárnu s dětským koutkem, máte nějaký tip??? Díky moooooc předem :slight_smile:
26. pro 2008 v 11:11  • Odpověz
autor
Ahojky všem,

tak my měli dárky od Ježíška ještě dnes :grinning:
Jsem ráda, že už je po, protože kdyby to trvalo ještě pár dní, tak by moje shozená kila byla tatam a já bych mohla začínat znova.
Stejně jsem teda přežraná, až je mi zle a tak od dnešní 17hod nic nežeru, jen čistící čaj a zítra si dám očistu v podobě půstu :grinning: Tak doufám, že to vydržím, pže zásob mám tak na tři dny :grinning: :grinning: :grinning:

Mer, to je fajn, že je V. líp, to že byla za protivku je ale rozhodně lepší, než kdyby průjmovala i pod stromečkem :grinning:

Sršni, já si taky přeju sníh, dostali jsme saně, tak doufám, že nám nebudou ležet na skříni :grinning: Snad na Silvestra něco napadne, jedem do podhůří, tak abysme je mohly prubnout :grinning:

Leni, děkujeme za přáníčko a též přejeme celé tvé rodince do Nového roku jen to nej nej, hlavně zdravíčko a radost z Honzulky :dizzy_face: Jestli můžu mluvit za sebe, tak bych doporučovala Hron, Vyhlídku anebo ještě je Tommy hotel na Babí - wellnes centrum, takže plavky s sebou :grinning: ale dětský koutek asi nee :sweat_smile: však mrkni webovky:slight_smile:
26. pro 2008 v 18:14  • Odpověz
autor
Jo a na štědrý den mi bylo oznámeno, že nás opustil spolužák ze základky, utopil se a našli ho v řece u Atasu. Ach jo :cry: :cry: :pensive:
26. pro 2008 v 18:35  • Odpověz
teda Poppy, sebevražda nebo nešťastná náhoda?

to jsi teda dobrá, že to vydržíš, to jako nebudeš celý den jíst? Tak to bych asi nevydržela :grinning: :grinning: :grinning:
26. pro 2008 ve 20:00  • Odpověz
autor
Asi nešťastná náhoda :pensive:

Mer, dobrá, to snad ne, ale musím být tvrdá, pže mě lítá huba o 106 už teď :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dopol si dám ovoce, dojím pomeranče, abych mohla koupit čerstvý a dám si Activii, pak jdu ke kámošce, tak doufám že to vydržím :grinning: Né, fakt, jsem si odpol stoupla na váhu a měla jsem 3,5kg nahoře :astonished: od štědrýho dne :astonished: :sweat_smile: :confused: :rolling_eyes:
26. pro 2008 ve 20:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.