• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
no tak já si na váhu radši ani nestoupám :sweat_smile:
26. pro 2008 ve 20:33  • Odpověz
k nám má přijít návštěva, takže zas jednohubky a chlebíčky, ach jo, je to hrůza
26. pro 2008 ve 20:34  • Odpověz
autor
jo to znám, ale já na to kašlu, v lednici jsou ještě řízky, salát, na chlebíčky všechno, krabice cukroví, no prostě žrádla jak kdyby měl být konec světa, ale kašlu na to, raději to vyhodím, než abych si pak vyčítala, že jsem to sežrala a ještě byla nasr.ná, že jsem přibrala. No, ale takový salátek to bych si třeba teď dala, to jo. Ale nedám, fakt neeeeeeeee :grinning:
Já jdu zítrake kámošce, tak ji vezmu do krabičky cukroví, ať mě to tu zmizí, ona bude mít radost a já ještě k tomu dobrý pocit, že to nesežeru sama. Taky vyrazím dopol do města, musím na poštu, tak si dám svižný krok :grinning:
26. pro 2008 ve 20:51  • Odpověz
autor
A co u vás mělo nej uspěch u stromečku, co se V. nejvíc líbilo??? U nás kočárek a miminko s dudlíkem :grinning:
26. pro 2008 ve 20:52  • Odpověz
no ona z tý hromady dárků byla tak hotová, že ani nevím, nevěděla co dřív :grinning:
ale nejdřív byla hotová z tý 80 cm panenky, pak z chou chou miminka, kočárek dostala taky, ale už jeden má, tak to už znala, taky se jí líbila uklízecí sada - košťátka a mop :grinning: :grinning: :grinning: Jo a taky byla hotová z tý tabule, kříd a magnetů. Pak se jí taky líbil kufřík s krtečkem. No to bych tady byla do půlnoci, kdybych to měla všechno vyjmenovat :grinning: :grinning: :grinning:
26. pro 2008 ve 21:31  • Odpověz
autor
Hezké ranko,

tak kdepak jste ostatní? Snad vás neklepla pepka z těch dárků??? :grinning:
27. pro 2008 v 09:29  • Odpověz
Ahojky.Tak už jsme od včera doma.Ježíšek byl bohatej,ani jsme to nečekali :slight_smile: ..Anička byla úplně hotová,nejvíc z xylofonku kravička a miminka s kolébkou a kočárkem.
27. pro 2008 v 09:53  • Odpověz
Ahoj Polanko, zdravíme, doufáme, že u vás Ježíšek byl, zazvonil i dárky byli a hned jak to půjde ozveme se. Krásný rok 2009 přejí Máchalovi :hearts::hearts::hearts:
27. pro 2008 v 11:33  • Odpověz
kuk,tak trošku klidu už u nás zavládlo,návštěvy jsou fuč :grinning: ,dnes jsem vyhodila pul mísy salátu,ano lepší vyhodit ,než sežrat :grinning: :confused: ted procházkujeme,abychom to trošku rozhejbali.Cvalík,největší radost z kočárku a panenky,ostatní ji začalo zajímat až druhý den a rosvícenej stromek ,to má radost ,když ho vždycky večer rozsvítíme,ale na štědrý večer byla plnná dojmu,že se v noci budila a rozhazovala rukama a breptala ze spaní,každé návštěvě vypravuje ,že ježíšek přinesl dárky,neřekne co ,ale slovo dárky se jí líbí nejvíc,měla dárky ještě 25 u babí od tetičky,tak si to užívala pá a užívejte
27. pro 2008 v 19:24  • Odpověz
Ahojky.Dneska jsme se v Hypernově potkali s dádinkama.Ani jsme si nemohly pokecat,páč jsem pěkně nachřapaná,tak abych je nenakazila.Anička se z toho už celekm vyhrabala,tak jí nechám hnedka zítra oočkovat,než to chytne znova.
28. pro 2008 ve 13:18  • Odpověz
Ahoj!!!
Nejdříve VELIKÁÁÁÁNSKÁ GRATULACE Seymi!!!!!!!!!!!! Trošku závidím a snad se brzo polepšíme :wink: :dizzy_face:

Nevím z kterého dárku měla B. největší radost, ale bylo to s ní už moc hezký :wink: . Taky se naučila pár nových slovíček, tak už si řekne co potřebuje (nejčastěji "bumbání, hamání a kakání" - kakání je i čůrání :grinning: )

Ještě na srazíku jsem si pochvalovala jak krásně chodí spinkat v sedm hodin, tak jsem to asi nějak zakřikla, protože od té doby neusne před 22.hodinou :angry: . No a ještě jsem zjistila že jí lezou další dvě stoličky, tak možná i proto ,měla ty teploty a je pořád lehce protivná.

No tak se tu mějte, zítra jedem směr Prague, Ikeu ale bohužel nestíháme. Tak zase někdy nakouknem
28. pro 2008 v 19:21  • Odpověz
ahoj holky,

tak V. má opět průjem, horečky teda už ne, ale zas musíme nasadit dietu, chudák, nevím, už z čeho to má, jestli zuby :frowning2: :sweat_smile:

Dnes jsme s ní byli v bazénu a moc se jí to líbilo.

Taky jedeme do Prahy, asi v pátek, odvézt kámošku na letiště a v úterý jedeme do HK mrknout na slevy :grinning:

Tak to už B. pěkně breptá, V. teď pořád říká " tady je", ach jo a klasika - máma, táta, děda, teda, auto atd. :grinning:
28. pro 2008 ve 22:33  • Odpověz
Ahojky.Holky nepoužíváte někdo plenky Happy vel.4(8-18kg).Koupila jsem balík v akci 72 ks za 299,-,ale nevyhovujou nám ,tak je chci prodat.Použila jsem 3 plenky,tak bych je nechala tak za 250,-
29. pro 2008 ve 12:43  • Odpověz
ahojda,tak my byli v Hk dnes ,slevy ještě nic moc ,ale něco jsme nakoupili :wink: vyrazíme spíš v lednu ,to se snad polepší :grinning: zítra jedou pubertáci s tatínkem lyžovat a my máme s Vikčou návštěvu :dizzy_face: ,ale v TESCU MAJÍ DOST SLEVY NA POTRAVINY,nakoupili jsme na silvestra :wink: ta naše cácorka breptá o 106,opakuje téměř vše,ale něco jí jde líp něco huř,ale je to nádherný,každýmu ukazuje stromek a říká dárky,letí k balkonu,křičí letí,no k nám bude lítat asi až do příštích vánoc :grinning: jo a svítí stom,nánu vrzne do kočárku,řekne jí hačat ,jedem no treperenda,ale nechce moc baštit,je to taková nimra a pořád kojíme :confused: bazén jí už taky chybí ted 5.1 zase začínáme.Mer,taky jsme měli jednu dobu ,tady je ,co to je.Frog,dnes jsem nakoupila plínky v HK za 209,-v akci ty Tescový.Tak letím zas něco dělat,tatí jel s Viky na poštu :slight_smile:
29. pro 2008 v 16:23  • Odpověz
Ahoj Polanko zdravíme a hlásíme, že u nás měla největší ohlas kuchyňka, pořád nám vaří čaj, nebo kávičku a my pijeme a hlásíme výborný :wink: Spát chodí poslední 3 týdny kolem 23h a vstává kolem 8-9 mazec :unamused: V Tescu jsme byli v butikách ve futuru 22.12 a měli docela slevy hlavně v New Yorkeru a Privat Memberu jinak nic moc :unamused:
29. pro 2008 v 17:47  • Odpověz
jj pravda v New Yorkeru jsme nakoupili taky něco ze slev pod stromeček,ted ,bych řekla,že mají to samé a hodně přebrané,ještě v TAKU DOBRÝ ceny riflí a v EXE ,ALE JINAK FAKT NIC MOC zatím :unamused: my chodíme chrupat kolem 20.30-21 a vstáváme kolem 9,ale nám se to táhne už od léta a pořád čekáme,kdy bude chodit spát zase do 20 :grinning: asi marně :confused: je pravda,že nám ta 9 ranní vyhovuje a vubec ted ,když jsme všichni doma :grinning:
29. pro 2008 v 18:22  • Odpověz
chvíli mě pustili dětičky ke compu,ale slyším jak jí v koupeně učí vybraná slova a ona to ochotně opakuje,jdu zakročit :angry: hezký večer všem
29. pro 2008 v 18:24  • Odpověz
takže říkáte, ve Futuru žádné slevy? Tak to nevím, co tam zítra budeme dělat :grinning:

V. teď chodí spát v 19.00 a vstává v 7.00 - 7.30. Byla bych radši, kdyby vstávala aspoň o hoďku dýl, ale večer jsem zas ráda, že už je klid :grinning:
29. pro 2008 v 18:27  • Odpověz
Mer, fakt nic moc, my si počkáme na konec února to už je lepší, dobrý jsou krámky vedle velkýho Tesca tam toho je relativně dost, míň přebráno než ve Futuru. Tak spaní už neřeším, ale je fakt, že já tu svoji dobu kolem 21h probdím s A. a pak se mi nechce spát :angry: Jsem kolem 3h ráno vzhůru a nejde mi usnout.
29. pro 2008 v 18:30  • Odpověz
Tak jsme se vrátili z té Prahy, byli jsme tam v tom Aquapalace v čestlicích a SUPER!!! Pro malý děti naprosto dokonalé, spousta brouzdališť, klouzaček, fontánek, fakt perfektní. Je tam několik tobogánů, ty jsem teda nevyzkoušela, ale P. s mým bráchou si tam prý perfektně zajezdili, pak tam je asi 5 druhů saun, maséři, restauračka, písková pláž, no fakt zábava na celý den. Bára spala celou cestu tam, jeli jsme okolo 11 a večer usnula a spí pořád. Měla jsem strach aby v autě nejančila,ale dobrý. :dizzy_face: A vstupné tam je stejné jako v HK, a je to úplně neporovnatelný zážitek. Dostali jsme to jako dárek od našich, byla tam i ségra s rodinou a brácha a naši, takže pěkný rodinný den :wink:

Mer, no Bára se ted docela rozmluvila, hodně čtem, tak si myslím že ji to tak nějak popíchlo. Ale většinu slov strašně zkomolí, třeba když jí něco spadne, tak říká "hapana", pití říká "mumání", boty jsou "oty" ale já jí rozumím. :slight_smile:

Na slevy do HK se taky chystáme, chci si koupit nějaký oblečky a botky atd... Tak když říkáte že po novém roce to bude lepší, tak vydržíme. jsem zvědavá na ten výprodej hraček, vloni v tescu to byly opravdu velký slevy, tak třeba ještě něco pořídíme :sunglasses:

Cvaldo, B. ted taky strašně špatně jí, ona celkově špatně jí, ale ted to je teda bída. Tak doufejme že se to zlepší. Jinak s tím kojením, jste holky dobrý že pořád kojíte, třeba jim to opravdu ještě něco dává, říkají do dvou let že to pro děti přínos je.

Tak já jdu vypakovat tašky a spát. Tak dobrou všem!
29. pro 2008 ve 21:30  • Odpověz
ahoj cholky, právě jsem se vrátila lehce ovíněná z restauračky :grinning: V. je u tchánovců do zítřka.

My zítra jedeme do toho HK, tak se když tak jen tak kouknem a nic kupovat nebudem a pojedeme zas jindy. V. má hraček až až, takže nic už kupovat asi nebudu, jen na sebe bych něco chtěla :grinning:

Bubbli, tak to je super aquapark, vůbec jsem o tom neslyšela. :sweat_smile:
29. pro 2008 ve 22:06  • Odpověz
ahojky, tak my teda na slevy asi nevyrazíme, šetříme na dárky :slight_smile: k svátku a narozkám - to bude pokojíček. Jinak jídlo a spaní máme jako cvaldovi, asi jsme je nakazily :slight_smile: Bubbli, ten park zní opravdu super, třeba se mi podaří přemluvit taťku a mohli bysme tam někdy vyrazit. U nás bazén taky chybí, vždycky, když jedeme kolem, tak kříčí líbí líbí a cáky cáky a ukazuje na bazén :slight_smile:, ale otevíračku mají takovou, že se nám to moc nehodí. Na Silvestra budeme asi doma, měli u nás být švagrovci, ale švagrová je chudák nemocná, takže nic, asi dám přednost rodinnému klidu :dizzy_face: mer, chodit spát v 19, to by se mi taky líbilo :slight_smile:
31. pro 2008 v 09:54  • Odpověz
ahojjj,jejda tak aqa v Čestlicích neznáme,ale mohli bysme vyrazit na rodinný výlet,několikrát jsme byli v Liberci v Babylonu,s Viki jen jednou a super,taky prospí celou cestu autem ,ted jí dokonce vyndáme s auta přeneseme a zařezává dál,dřív se vzbudila ,když jsme jí vyndávali :unamused: Silvestra máme taky rodinného,zítra máme babí u nás na obídku.Kojení chci Bubli v létě ukončit,tak jsem zvědavá ,ale ,když nejsem doma ,tak ho nemusí třeba celý den a nechá se nacpat čímko-li,kolik Váží B.?Cvalík 10 rovných a to se jí drží už hodně měsícu,ale dr.říkala,že to je normální a ona je od těch 10 měs. hodně pohyblivá,docela mě udivuje ,jak už rychle běhá,zdá se mi to brzo,nebo si to už od dětí nepamatuju :grinning: hodně se ted teda rozmluvila,řekne snad všechno ,ale taky komolí,jak kdy ,většinou jí rozumí i cizí,ale má taky svoje slova,hezky říká pěšky mamí,Baru,Maty,Miša,má u toho už i takovou intonaci,jen Honzikovi říká dzik,nebo dzezik :grinning: asi těžký,ryba žába pes takový jednoduchý řekne moc hezky,je to sní ted kouzelný,Bubli a stím jídlem mě trápí je to taková nimra ,sní od všeho trošku a nimrá se v tom,to už jedla tak krásně vidličkou a malou lžičkou :frowning2:
31. pro 2008 ve 12:05  • Odpověz
No jo Cvaldo, Bára taky už krásně jedla vidličkou a ted se v tom hrabe a rozhazuje to, takže ji zase krmím... Váží ted asi 10,2. Vážila jsem ji předevčírem.Tak to Bára Vikinku teda pěkně dohnala! A to měla Vikča pěkný náskok :slight_smile:

Odkaz na ten bazén : http://www.aquapalace.cz/ . Fakt bezva, příště to chci spojit s Ikeou, ale to nejdřív budem muset něco našetřit :slight_smile:

Večer jdeme taky jen naproti ke švagrom, dám tam Báru asi do chodby do kočárku nebo do nějaký postýlky, švagrová je vybavená, má tam jednu navíc pro návštěvy :wink:

Tak si to večer všechny užijte a vstupte šťastně do nového roku!!!
31. pro 2008 ve 12:14  • Odpověz
tak mi včera v HK pořídili docela dost. Byli jsme v Tescu ve městě a na oblečení dost velký slevy, hlavně pro děti, tak jsem V. nakoupila bodyčka, ponožky, svetr, roláček atd. Pak jsme byli ve Futuru, tak v CA taky docela slevy, tak jsem si taky dost nakoupila.

My večer razíme pařit k nám do hasičárny, tak se těším, koupila jsem si dvě flašky rumu :grinning: :grinning: :grinning: , ale musím opatrně, od porodu jsem vyšla ze cviku :grinning: :grinning: :grinning:

Tak se všichni mějte, vše nej do nového roku 2009 a užívejte !!! :wink:
31. pro 2008 ve 12:14  • Odpověz
Mer, ty se máš, taky bych vyrazila někam mezi lidi (ne že švagrovci by nebyli lidi, ale mezi nové lidi), ale co s Bárou, že :grinning: .
31. pro 2008 ve 12:23  • Odpověz
mohla jsi jít klíďo s náma i Petr, švagrovci by pohlídali, ne? Naši jsou doma, takže hlídání máme. V. už od 12.00 spí a pořád :sweat_smile:
31. pro 2008 ve 14:57  • Odpověz
asi chce nasbírat síly na večer :grinning:
31. pro 2008 ve 14:57  • Odpověz
přejeme všem do nového roku 2009, aby byl lepší, než rok 2008!
31. pro 2008 ve 23:45  • Odpověz
Ahoj Polanko, přejeme všem ten nejkrásnější rok 2009 a ať je mnohem krásnější, než rok 2008!!!!!!!:hearts::hearts::hearts: My jsme byly včera s A. samy a šli jsme brzo spát, nešla nám telka(stávkoval satelit) tak jsme zkoukli DVD Ratatoule a šli spát, petard se bála, takže jsme spaly spolu :slight_smile:
1. led 2009 v 09:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.