• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
tomu říkám pohodový Silvestr :wink: Dorotko, to já měla co dělat, abych neusnula :grinning: ale nakonec jsem vydržela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. led 2009 v 09:19  • Odpověz
Sršni a já bych zrovna včera koukala na telku, ale my si uděláme asi posezeníčko dneska celá rodinka, uděláme si mňamky a budem se tláskat :grinning: Za chvíli jedeme k babičce na oběd, svíčkovou a knedlíčkouvou polívku, taková svatba menší, bude nás asi 30 :grinning:
1. led 2009 v 09:51  • Odpověz
Mer, kdyby náhodou manžel měli nějakou akci na kola, dej prosím vědět nepotřebuju žádný extra, ale když už bych chtěla s A. jezdit, tak ať to trochu jede :wink: Já mám starýho horáka a už asi rezivý :grinning:
1. led 2009 v 09:52  • Odpověz
ahoj, tak já teď vstávám :grinning: přišli jsme v půl čtvrtý a bylo to super, moc jsme si to užili.

Dorot, MM kola neprodávají, všechny možný sportovní potřeby jo, ale kola nee :frowning2:
1. led 2009 ve 14:58  • Odpověz
autor
Ahojda, taky všem přejeme hezký Nový a nový rok :grinning:

Tak to my se před chvílí vrátili ze skal, byli jsme slavit Silvestr tam v partě 35 lidí včetně nás :slight_smile: 21dospělých a 14 dětí. Bylo to super super super, ve 22hod jsme dětěm udělali půlnoc včetně přípitku a mega ohňostroje, ale pak šli opravdu všichni chrupat a my nastoupili v připravených oblečcích a fakticky si užili super nezapomenutelnou zábavu :grinning: Téma bylo dámy v pánských pyžamech a pánové v dámských, nemám slov abych vyjádřila jak jsme se natlemili :grinning: Dokonalá zábava byla karaoke, takže jsme pod vlivem opojení zpívali snad všichni - i JÁ. Chrupat jsem šla kolem třetí a to se mi fakt nechtělo, ale protože jsme jeli dnes domů a s H. se domluvili, že budu řídit, tak jsem šla dobrobvolně. Zato H. pařil do 5:30hod ranní :grinning:

Tak hezký dnešní zbytek Nového roku všem :dizzy_face:
1. led 2009 v 16:57  • Odpověz
ahoj holky,
dala jsem konečně fotky na koně ze srazíku před vánocema, tak mrkněte :wink:
2. led 2009 v 11:04  • Odpověz
Ahoj Polamko, tak jsem zkoukla fotky a nějak nám ty princezny vyrostly :confused: Malá poppy jaký má culíky, to A. má pár vlásků, ale nic v hlavě nesnese, skřipečky si rve, ještě je tam pořádně ani nemá :grinning: Poppy to je fajn, že se Silvestr vyvedl, aspoň máte nač vzpomínat :wink:
3. led 2009 v 09:42  • Odpověz
ahojda při víkendu,dnes ,když jsme jeli z hor ,tak jsme se stavili v DEICHMANU,mají slevy na boty,krásný kozačky kožený pro holky,ze 699,-na 274,-,Cvalík v nich pochoduje co jsme přijeli ani se nechce jít koupat :grinning: ,tak jukněte,ale už tam nemají moc výběr velikostí :unamused: ,my máme 23,Dorot,Vikče by už culík šel á dost vlasu,ale nechce si tam nic dát,přitom nejradši chodí doma s helmou na lyže a v brejlích,podotýkám ségry,takže si ji drží oběma rukama :grinning: komediantka
3. led 2009 v 18:12  • Odpověz
nám rostou vlasy nějak divně vzadu má hustý a docela dlouhý a v předu nic moc,ale už se to lepší :grinning: možná proto tak ráda nosí tu helmu :grinning: ,pořád křičí helmí chcí :grinning: a bejle :sweat_smile: vypadá jak mimozemštan,hele u Máchalu bylo zas čepicový období Ádi nosila snad vše :grinning:
3. led 2009 v 18:27  • Odpověz
jo a u nás letí ještě šátek na hlavu alá babička,to si dává i utěrky a říká babí :confused: jdu proletět horkou vanou,Viki ještě řádí v kozačkách,takže dnes bude jen očista v umyvadle :grinning:
3. led 2009 v 18:30  • Odpověz
autor
Tak to je hustýýýýý, to mohl napsat fakt jen antifeminista:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

http://www.novinky.cz/clanek/157855-ruzova-barva-veci-pro-divky-je-vymyvani-mozku.html

Jinak co se týče culíku, tak už nám jde i jeden vzadu a i dva pletený:slight_smile: Taky nechtěla na hlavičce nic, ale nějak si na to zvykla a teď už ji to nepříjde, že tam něco má, pže děláme učesy pořád:slight_smile:
Deichmanu jsem minulý týden koupila N. sněhule, taky ve slevě asi za 250,- a modrééé:slight_smile: :slight_smile:
Jj, Silvestr se moc vyvedl, ještě dnes jsme se tlemili hláškám:slight_smile: No a dokonce jsem si tam i zabruslila!!!! Po 15ti letech jsem se na to postavila a bruslila, nejdřív nejistě a pak to šlo celkem ok, asi se to fakt nezapomíná:slight_smile: Ale začnem asi s H. věnovat se víc sportu jako jsou brusle a lyže. Když jsem viděla ty samostatný děti, jak jim to na sjezdovce fičí a na bruslích taky tak, tak fakt uznávám, že to za to stojí, je to bezvadný, hlavně pak ve škole nejsou k smíchu, že neumí. Takže my příští rok začnem N. stavět na lyžičky:slight_smile:
3. led 2009 v 19:52  • Odpověz
autor
Letos jen sáně a ty celkem ok, když má náladu:slight_smile:
3. led 2009 v 19:53  • Odpověz
Tak jsem ráda, že cvalda upozornila na doplněné album :wink: Sněhule máme též z Deichmanna ano růžové, kupovala babička, modré nebyly :grinning:
3. led 2009 ve 20:46  • Odpověz
Dobré ránko Polanko, Diankám přejeme vše nej k dnešnímu svátku!

V tom článku je pokojíček, který nám slouží jako inspirace na pokojíček pro naši Berušku :grinning: Ale koz ačky má hnědé a vínové, dnes na sobě taky nemá růžovou :grinning:
4. led 2009 v 08:26  • Odpověz
Dobré dopoledne Polanko , přidáváme se ke gratulaci Diankám!!!
4. led 2009 v 10:39  • Odpověz
Také přejeme DSiankám vše nej k svátečku.
K tou článku.Na růžové nevidím nic špatného.Taky jsem jí zavrhovala a říkala,že Ančí nebude nic růžovýho mít a pak jsme sama začala tuhle barvu nakupovat..Sice bych jí asi takhle růžovej pokojík nezařídila,ale pár barevných doplnku v holčičích barvičkách tam určitě na jaře dáme :slight_smile:
4. led 2009 ve 13:20  • Odpověz
Diankám vše nej k svátečku :slight_smile: jo ,tak lyže začínáme s cvalíkem taky od příští zimu,helmu už zvládá hravě,tak ještě ty lyže,bude jí teda dva a pul ,Míša oslavila v prosinci třetí narozky a do konce zimy jezdila na dětským vleku,tak uvidíme jak to pujde cvalíkovi,Honzík byl lenoch a nechtěl se nechat od nás učit ,tak jsme ho ve 4 dali do školičky a uměl za dva dny,bruslil až v 5 Míša ve 3 na dvojitých a ve 4 na bílých,ty dvojité ještě máme ,tak to příští rok zkusímejen mě dostávají ty rodiče co učí děti lyžovat na těch plastákách nasazovacích na boty ,to je tak o zlomení nohy děs :confused: cvalík chrupe s tátou,tak doufám,ne do 17 :grinning:
4. led 2009 v 15:01  • Odpověz
pletený culíky závidíme ,nám jde jeden malej ale tak na minutu :grinning: ružová-no příští rok bude vymejvat mozky fialová,nebo nějaká jiná-neřeším :dizzy_face: my začali bruslit i lyžovat s dětma znova asi po 15 letech a stojí to za to.
4. led 2009 v 15:08  • Odpověz
také přejem vše nej. Diankám.

Tak V. se vůbec nelíbí na sáňkách ani na pekáči, řve na tom jak tur, asi se bojí :sweat_smile:

MM ji chtěl dát na lyže už letos, ale to je si myslím fakt brzo, ale příští rok to taky už zkusíme. :wink:
4. led 2009 v 15:49  • Odpověz
autor
i my se přidáváme ke gratulaci Diankám:slight_smile:

tak jsme byli na prochajdě jen se sáňkami a super, sice jsme vymrzli na kost, občas se N. nechtěla vézt na saních, ani chodit, tak se tatínkem nesla. A dneska jsem sáňkovala i já:slight_smile: Fakt je to super se vracet do dětských let :grinning:

Dorot, skoukla jsem vám fotky a tééééda, to je jako mega masakrová proměna, fakt krááásnýýýý. No ta koupelka nemá nejmenší chybičku :dizzy_face: No a A. se malinko víc vytáhla, že?????

Jdu hodit na chvilku fotky z prochajdy, kuk na obleček Leušky :grinning:
4. led 2009 v 16:50  • Odpověz
tak my taky dnes sánkovali v déčku z kopečka ,Viki odmítla jít ven s kočárkem a tahala sánky,my máme ty velký klasický dřevěný s ohrádkou,ale chce stejně sedět v předu a držet se,ohrádku máme uprostřed jezdím sní,teda z kopce,to by se asi táta prohnul :grinning: nám do pusy chumelí a pořád se olizuje :unamused: jezdí už i na pekáči,pouštím ji nahoře a dole tatí chytá,to se jí líbí asi nejvíc,nevím jestli ted vubec někdy dostanu do kočáru :confused: Mer,Viki zas jde domu s řevem ,když uklízíme sánky ,nebo pekáč,musela jezdit ještě na dvoře a stejně jsme šli s řevem.
4. led 2009 v 18:22  • Odpověz
jo, Adélka modelka i ve sněhulích,no ona to vždycky uměla,její nezapomenutelné kreace v čepicích :grinning:
4. led 2009 v 18:31  • Odpověz
Ahoj Polanko při podvečírku, A. čepice jsou smazaný, aby se vešlo další albíčko. Poppy krásně jsou holky sladěný :wink: Já do pokojíku nic růžovýho nechtěla, ale závěsy jsou no a pár čárek na koberci :grinning: Jinak tam převládá žlutá, zelená ........ Dneska bobovala s tatínkem a přišli zmrzlý jak ....... :grinning:
4. led 2009 v 18:35  • Odpověz
Dorot, máte krásnou kuchň, odkud ji máte? A taky hezkou barvu stěny v obýváku. Teda neumím si představit, že bychom tenhle rok to měli mít taky hotové, no uvidíme, nikam nespěcháme :grinning:

Nemůžu najít album Cvaldových, už si nevzpomínám přezdívku :grinning: Napište mi ji někdo,prosím, do IP.
4. led 2009 v 19:44  • Odpověz
Kuchyň z Bělovse od Šimka, původně Německo , ale některý věci jsou polský, ale nedoporučuju, pár věcí nám chybí, ještě k nám budou muset přijet a dodělávat věci a pár věcí zblbly :confounded: Ale to je u kuchyní asi běžný, nevím s kým jsem mluvila skoro každej měl problémy, ale nejhorší je jedna firma tady u nás, chválej Machov, kdybychom to věděli máme kuchyň od nich, skříně do ložnice budou z Penty z Trutnova. neboj Mer dočkáš se a pak přijedem na kolaudaci :grinning: Cvaldovi si nemůžu nějak vzpomenout :confounded:
4. led 2009 ve 20:09  • Odpověz
hodila jsem taky pár fotek, tak mrkněte :wink:

No jo, návrh z Machova jsme taky měli, ale zjistili jsem mnohem levnější varianty
4. led 2009 ve 20:15  • Odpověz
No jo já jsem chtěla napsat , že jsem zkoukla fotky :pensive: :grinning: Máš hezkou čapku :wink: A Vanilka punčošky a šatky :wink:
4. led 2009 ve 20:17  • Odpověz
Achojky.My jsme se byli je projít okolo paneláku a Ančí byla z toho sněhu uplně vedle,ani nechtěla domů..Musím jí pořídit nějaký oteplovačky,nějak jsem to pořád odkládala,páč nebyl sníh a tedka je ho tady až až..
4. led 2009 ve 22:46  • Odpověz
Ahoj holky, nejdříve chválím fotky, holkám to moc sluší a rostou jako z vody! Já nemám moc na PC čas, tak si to t jen průběžně dočítám a nepíšu, ale snad se polepším :sweat_smile:

Od tohoto týdne budu jezdit středy, čtvrtky do práce, strašně se těším, konečně nějaká změna!

No a taky jsem přidala fotku do alba :wink: , je z dnešního rána.

Jdu něco dělat, za chvíli čekáme návštěvu tak trošku pofackovat a až bude víc času tak napíšu co je nového u nás :grinning:
5. led 2009 v 08:50  • Odpověz
BUBBLI !!!!!!!!!!!!!!!!!! GRATULUJU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2009 v 08:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.