• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
tak to bude zase podobný termín co malá Bubblynka, co? TAk to je super ! Budou od sebe přesně dva roky !!!

A co ta práce? TAk to konečně dopadlo a budeš jezdit s malou?
5. led 2009 v 09:01  • Odpověz
Díky Mer :dizzy_face: mám radost! No podle mě to bude spíš září...Ale je ještě moc brzo na cokoliv :wink:
Nebudu jezdit s ní, Báru bude hlídat tento týden petr, má ještě volno z práce a od příštího týdne bude ty dva dny ve Dvoře.
5. led 2009 v 09:03  • Odpověz
ahojda,já nový fotečky nedávala,včera jsem něco málo zmenšila z vánoc,z venku a z lyžovačky mám ještě ve fotáku :confused: ,hodím to příležitostně ,cvalík mi tady uřaduje :grinning:
5. led 2009 v 09:20  • Odpověz
gratulačka Bublinkám :slight_smile:
5. led 2009 v 09:21  • Odpověz
staré fotky jsem už vymazala,měli jsme tři alby ,už byse tam ani nic moc nevešlo :wink:
5. led 2009 v 09:23  • Odpověz
autor
Jéééé, Bubbli mooooocinky gratulujuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
K oběma změnám v novém roce, jak k testíku, tak k práci :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2009 v 10:51  • Odpověz
Ahojky bubbli,gratuluju :wink: ..
5. led 2009 ve 12:44  • Odpověz
jé, ahojky! to jsou změny! Moc gratuluji a ať je vše v pořádku!
5. led 2009 ve 13:42  • Odpověz
Ahoj Polanko!! Bublinky velká gratulace, tak ať vše pokračuje jak má :wink:
5. led 2009 ve 14:07  • Odpověz
kuk,hodila jsem pár aktuálních,sněhulákový až budu mít chvíli stáhnu z fotáku :dizzy_face:
5. led 2009 ve 14:54  • Odpověz
Jé holky, děkujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ještě si to asi ani moc neuvědomuju, ale je mi pár posledních dní občas pěkně blbě, tak tomu asi věřím :sweat_smile:

a jdu kouknout na fotky, já ani nový nevkládám,ale třeba až budu mít víc času, tak nějaký hodím :wink:
5. led 2009 v 16:40  • Odpověz
Bubli já tam hodila ted něco málo po hodně dlouhý době,abyste viděli jak rosteme :wink: tak držíme palečky at je vše v pohodě a všichni si to užíváte :slight_smile:
5. led 2009 v 18:59  • Odpověz
No jo, Cvalda už je taky taková malá šéfka :wink: , a všechny jsou vlasatý :sweat_smile:
6. led 2009 v 07:58  • Odpověz
co to tu je za docházku,vždyt už nejsou vánoce :confused: :grinning:
7. led 2009 ve 13:39  • Odpověz
no Bubli Cvalík se před cizími ted docela stydí,ale než se okouká,pak si vypravuje s kdekým :grinning: chce dělat vše jako dělají brácha se ségrou a dokáže je pěkně usadit,když se jí něco nelíbí,no musí jinak by sekýrovali oni ji :grinning: vlasy-no ještě nic moc,ale už se to o hodnněěě zlepšilo :grinning:
7. led 2009 ve 13:43  • Odpověz
ahoj holky, tak my byly dnes na očkování Priorix tetra, V. to zvládla skvěle, v červenci jdeme na druhou dávku.

Já začínám být pěkně nachcípaná,MM je taky, žene se sem prý nějaká chřpková epidemie :unamused:

Dneska mi oznámila kamarádka, co má stejně staré dítě, že je neplánovaně v pátem měsíci těhotenství, tak jsem docela koukala, termín má už v květnu, to je za chvíli. Teda já si to vůbec neumím představit být teď těhotná a mít dítě, ale je pravda, že pro sourozence je tenhle věkový rozdíl úplně nejlepší :wink:

A kdy plánujete holky vy dalšího potomka? :grinning: :grinning: :grinning: Já ještě nevím, ale spíš půjdu po MD do práce a pak nějak další, musím o tom teď furt přemýšlet, když kolem mě všichni znovu těhotní :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2009 v 16:04  • Odpověz
Ahojky,tak my to plánujeme tak nějak za rok začít snažílkování,ale uvidíme.Dneska jsem podepsala smlouvu a od pondělka jdu do práce na 0,2 úvazek,takže asi 5 směn za měsíc,tak aspon přijdu na jiný myšlenky a vydělám nějakou tu kačku :wink:
7. led 2009 v 16:46  • Odpověz
autor
Tak u nás je to 50% na 50% H. by chtěl, já zatím nejsem pro. Na jednu stranu jak píše Mer, pro sourozence je to fajn, ale podle mě, dokud nebudou ty starší samostatný, tak si to menší prostě nejde užít. Ale záleží na každým. Ač je N. šikula, sama se svleče, dojde do města i zpět pěšky bez vidiny kočárku, řekne si o vše od pití až po bobek, tak přiznávám, nevím jak by to moje nervíky vydržely, pže mi na ně občas hodně hraje a zkouší co vydržím. Teď teprve začíná hóódně lumpačit a zkouší co vydržíme a jak a kde povolíme.

No a já teda za sebe s určitostí nemůžu říct, kdy bych chtěla další, jen vím to, že do Phy se nevrátím, tak fakt nevím. Třeba za pár měsíců budu mít jiný názor;) ;)

A dnes jsme byly u Dr., nad ránem N. začala tak šíleně kašlat, že jsme šly, aby si ji poslechly. Dáváme Stodal a Ditustat a uvidíme tak cca 4 dny, jestli to nespadne na průdušky a nepůjdem pro ATB, což bych fakt nerada.
7. led 2009 v 17:52  • Odpověz
tak přejem N, ať je brzy fit!

Frog, závidím, taky bych šla do práce hned a do Jaroměře se taky už nevrátím. Doma sice mám práce dost, mám ty parfémy a pod sebou už dost lidí, takže věčně u pc a odpovídám atd. a nějakou tu kačku taky vydělám, ale chybí prostě ten kontakt s lidma. Další dítě teď ani náhodou, protože mi je pořád dost blbě a léčení bude na dlouho. No uvidíme jak to vše dopadne. :sweat_smile:
7. led 2009 v 18:18  • Odpověz
Nazdar bazar Polanko, vy máte nápady, druhý!!!!!!!!! Chraň bože chraň :grinning: :grinning: Přesně jak píše Poppy, teď máme období vzdoru, výdrže rodičů a tak by to nebylo zrovna rozumné. Jinak po k.o u Dr, jsem prý jak zamlada :grinning: Tak nevím, navíc je to blbý s mateřskou, minule jsme to řešili v MC nevím, jestli třeba není od ledna změna, ale bylo to tak, že když navážeš a nepůjdeš aspoň 6měsíců dělat, tak je mateřská nejnižší, tedy asi těch 3600? Nebo jak to vychází :angry: Třeba už je změna, bubbli by to mohla vědět. Jinak bych to asi udělala jako Frog příští rok někdy......... možná :grinning:
7. led 2009 ve 20:48  • Odpověz
autor
Dorot, tak Bůh nás neochrání :grinning: :grinning: :grinning: tomuhle se fakt musí pomoci.
No s tou mateřskou mě to nenapadlo, myslela jsem, že můžeš navázat a budou ti vyplácet to co předtím, samo, že s nějakými upravami ale je to +- stejný, no a pak normal rodičák :sweat_smile: Já nevím, jen teoretizuju :grinning: :sweat_smile:
7. led 2009 ve 20:55  • Odpověz
Já myslela taky, ale v minulým roce to tak "prý" bylo nevím , jen píšu co jsem slyšela, ale prý plánovaly změnu páni nahoře. Jdu proletět vanou a paaaaaaaak no , vyfasovala jsem dvě balení ochrany tak můžem :grinning: ale nic není na 100 pro co? :confounded: :grinning: Tak dobrou :slight_smile:
7. led 2009 ve 21:02  • Odpověz
Holky četly jste tohle,uplně mě z toho mrazí :cry: : http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=82152&vGroupOffset=0
7. led 2009 ve 21:03  • Odpověz
ahojky, myslím, že s mateřkou je to stejné - aspoň tak mi to říkala personalistka. Počítá se vyměřovací základ za posledních 270 kal dnů v kuse, kdy jste byly v práci a jde tak daleko do minulosti, dokud na těch 270 dní nenarazí. Nevím, jak to budete mít vy, co chodíte na ty částečné úvazky. Já jedu na ŽL, takže si nestěžuju, když se daří, tak se mám i líp než kdybych chodila do práce (samozřejmě při započtení RP). Takže mě to takhle vyhovuje, mezi lidi se dostanu až až, skoro bych někdy uvítala den klidu doma jen s mrňkou :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tím odpovídám i na druhou otázku - mimčo teda zatím ne, nedovedu si představit být teď těhu, ale je fakt, že v okolí se všechno zakulacuje k druhému, ale letos ještě nee. Snad se moc nerouhám, ale chtěla bych na chvilku do práce - abych se víc těšila domů :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2009 ve 21:05  • Odpověz
autor
Tak to je strašný, ach jo :pensive: Holky, já nevím, ale nějak se mi zdá, že toho je kolem čím dál víc :pensive:
7. led 2009 ve 21:20  • Odpověz
teda Frogisku, teď to čtu a musím to zavřít, to je děs :cry: :pensive: chudáci rodiče :frowning2:
radši jdu něco dělat, mějte se
7. led 2009 ve 21:27  • Odpověz
Sršni, ty pracuješ a co děláš jestli se můžu zeptat? :wink:
7. led 2009 ve 21:33  • Odpověz
holky, ani sem takovýhle témata nedávejte, já jsem z toho úplně hotová :frowning2:
7. led 2009 ve 21:40  • Odpověz
i když jsem někde četla, že si to taky některý ženský vymýšlejí.....nemají co dělat, ale to určitě není případ téhle paní.
7. led 2009 ve 21:41  • Odpověz
ahojda,tak já myslím,že když se druhé mimi narodí a prvnímu není více než 2 roky a 11 měsícu,berš penízky ještě od zaměstnavatele těch 6 měsícu,teda pokud jseš pořád zaměstaná,nevím myslím,že se to neměnilo :unamused:
8. led 2009 v 09:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.