• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
autor
pokud už je narozené, nebo stačí být počaté???
8. led 2009 v 11:16  • Odpověz
POPY NAROZENÉ,jo jukněte holky na stránky té paní z Kostelce co od beru věci z TOPOLINA má užasné nové jarní věci,objednala jsem bundu 2v1 rollupky ty riflové ne ty plátěné za k tomu to tričko a ponožky ,fakt krásný,dnes mi přiveze tu pletenou vestičku stím tričkem s dlouhým rukávem myslím za 307,-taky kouzelný,myslím dobrý ceny bunda je za 527,-,ale s flískou :slight_smile:
8. led 2009 ve 12:27  • Odpověz
pokud ti zaměstnavatel platí těch 6 měsícu i u druhého děcka je to znát aspon mě to dělalo skoro dvojnásobek rodičáku,což je sakra rozdíl ne? :slight_smile:
8. led 2009 ve 12:29  • Odpověz
ted jsem udělala na cvalíka fintu se spaním,jak vstává ráno dlouho chodila mě spát odpo.až kolem 13 a do 16,ted chodíme po 10 pěšky ven,vracíme se tak za hodinku a pul nají se a je tuhoš už před 12 :grinning: vstává kolem 15 což už je unosné :wink: je z toho sněhu tak utapkaná :slight_smile:
8. led 2009 ve 12:33  • Odpověz
jo nevím jestli jsem vám psala,že ta paní jezdí každý čtvrtek do Polanky do jazykovky,takže vše bez poštovnýho ,věci nechá i na ozkoušení po domluvě ,není problém,já jsem fakt spokojená v klidu vyberu nakoupím a jsou to kvalitní věci,tak to jen kdybyste někdo něco od ní objednával :wink:
8. led 2009 ve 12:40  • Odpověz
Ahoj Polanko, tak uvidíme jak to s tou mateřskou je, já fakt nevím. Jinak cvali teď jsem se nasmála, tobě V. Vytuhla mě A. ani omylem, byli jsme od 10-11.30 venku, bobovali, u baráku lítali po městě a co a prd, vytuhla až na můj nátlak ve 14h :grinning:
8. led 2009 v 15:19  • Odpověz
dorot,tak A. už je asi imunní proti unavě,V.to docela ted po té prochajdě pokaždé na 100 procent zalomí :grinning: tak možná všeho dočasu :grinning: vy jste přece jeno už starší páky :grinning: ,chrupala do 15,pak jsme šli kočárem na nákup,ale nazpět jsem ji už na kočár neukecala,ale tady to je ve městě rozbředlý a špinavý,naštěstí už nepadá,tak jsme dorazili čistý :confused: V.teda ,když je unavená řekne si sama ,že chce hají a usne hned,ale pamatuju si ,že s Míšou jsme bojovali se spaním odpo i večer,každý dítě je prostě origoš a my to máme třikrát :grinning: hezký večer všem :slight_smile:
8. led 2009 v 19:00  • Odpověz
AHoj holky, koukám že mě asi máte za blázna a že ani jedna si nemyslíte že mít děti takhle po sobě je dobrý nápad, ale naštěstí já mám názor jiný, takže jsem moc ráda že jsem těhotná... Myslím že za 9 měsíců bude už Bára přeci jen zase trochu dál než je ted, že miminko první tři měsíce zase tolik času ode mě nepotřebuje, takže se dají zvládnout dvě děti aniž bych některé zanedbávala.

Ale řeknu vám, že mám hrozný strach aby bylo vše O.K., to co jsem si při prvním těhu vůbec neuvědomovala, mi ted pořád straší v hlavě, asi jak vím, co všechno by se mohlo stát...Ach jo... A ty odkazy s těmi strašnými příběhy sem snad ani nedávejte...

No a z té práce mám taky velkou radost, konečně jsem mezi lidma, kteří nemají malé miminko a mluví i o něčem jiném,i když kolegyně se stejně na Báru pořád vyptávají, ale kolegové se se mnou baví úplně normálně, jako bych ani neodešla. Takže paráda. I když peněz za to asi moc nebude, ale na přilepšenou dobrý :wink:

Marodům přeji brzké uzdravení, já jsem si prošla taky takovou malinkou chřipkou, ale už je mi líp. Jen je pořád nějak nevolno :sweat_smile:
8. led 2009 ve 20:34  • Odpověz
Bubbli, já tě rozhodně nemám za blázna, vím, že jsi říkala, že do toho po Vánocích praštíte a zadařilo se. To je skvělý, vy jste to plánovali, vyšlo to a proto si to užívej. My protože to plánujeme jinak, tak by nám to tolik radosti asi nepřineslo. Ač přineslo, ale přci jen... pokud budu mluvit jen za sebe.

Přesně tak, taky jsem přemýšlela nad tím, že bych se vlastně bála a bát se budu, určitě víc, než když jsem čekala N., to si člověk tolik neuvědomuje, když je to poprvé, ale až potom... Ale je to život:( Zběžně jesm mrkla na jinou diskuzi, kde takhle holčina popisovala svůj porod a opravdu i laik usoudí, že to muselo takhle skončit, smutně. Nechali ji tlačit bez pár minut 2hodiny, což je hooodně nebezpečné a je pravděpodobné, že...

Hlavně na sebe dávej pozor, opatruj bříško a ... no však ty víš co máš dělat :grinning:
8. led 2009 ve 21:13  • Odpověz
Ahojda všem!
Já tě taky nemám za blázna já bych si to klidně taky střihla jako ty!Jelikož jsem ale rodila císařem tak mě to Dr. doporučil až tak po dvou letech po porodu.Ale chtěla bych mimčo než budou Ivče 3roky.Tak snad nám to půjde tak dobře jako to první a nebudou žádné komplikace.Tobě taky Bubbli moc přeju aby bylo vše tak jak má být!!!!!!
8. led 2009 ve 21:46  • Odpověz
Já vím holky, jsem z toho těhotenství nějaká praštěná :sweat_smile: :grinning: . Je mi jasný, že každá to chceme jinak.

Byla jsem u doktora a ten mi totiž úplně zkazil radost, chápu že pro něj to je rutina, ale pro mě to je šťastná zpráva a on se choval jako bych byla na běžný prevenci , ani mi nepotvrdil, že teda těhu jsme, jediný co řekl, ať přijdu za 14 dní že to bude aspon už něco vidět... přitom na ultrazvuku už něco malinkýho vidět bylo, označil si to tam... Ale asi neměl moc náladu nebo co... Protivec.

Nemůžu nějak poslední dobou spát jak se mi to všechno honí hlavou, byla jsem nervozní z té práce, tak jsem asi 2 noci předtím nespala skoro vůbec ale na dnešek jsem taky nespala, to mi to tedy pěkně začíná :grinning: Doufám že to není trénink na divoké noci s mimísem!
9. led 2009 v 07:58  • Odpověz
Jéééj bubbli já tě za blázna taky nemám, u vás je to jiný vy miminko chcete a taky vám to vyšlo, my zatím ne.tak proto takhle píšeme, každopádně tě obdivuju, je fakt, že dřív ty ženský to takhle měli, děti co nejdřív po sobě a hurá do práce. Jinak až to přijde tak se budu strašně bát, ale strašně každý kontroly triple testů, však to znáte :confounded: :grinning: Jinak já to plánuju takto, kdyby se mimi narodilo až půjde A. do školky bylo by to super, ale člověk míní, život mění. Je zas fakt, že vaše děti budou hezky po sobě a budou si třeba líp rozumět=vyhrajou si spolu :wink: A ty to budeš mít při jednom :wink:
9. led 2009 v 09:36  • Odpověz
já tě taky za blázna nemám, každý to chce jinak a každého je to věc :wink:
9. led 2009 v 10:19  • Odpověz
Ahojky, koukám, že jsme vyděsily Bubblinku... určitě Tě nemám za blázna a moc Vám přeju, že Vám to vyšlo tak, jak jste si přáli. Dva roky rozdíl není nic děsnýho, naopak bych řekla, že u většiny národa panuje názor, že je to rozdíl ideální. Teď hlavně aby bylo všechno v pořádku, jak s mimískem, tak v práci :wink:
9. led 2009 v 18:45  • Odpověz
horší je mít děti od sebe třeba 10 měsíců - taky jsou takové případy, to si myslím, že je horší, než mít dvojčata. Ale dvouletá cácorka už je skoro samostatná jednotka a ještě bude ráda pomáhat :grinning:
9. led 2009 v 18:46  • Odpověz
Tak jsme se opět vrátili s pláčem z venku, po několikáté jsme zkoušeli pekáčovat a prostě ne. Baruš u toho bulí, vůbec se jí to nelíbí. Asi nebde mít ráda zimu bo co...
10. led 2009 v 15:18  • Odpověz
V. se na pekáči ani sáňkách taky vůbec nelíbí, pořád brečí, že chce dolů. Ale líbí se jí chodit ve sněhu a hlavně se v něm válet :grinning: Teď jsou s MM v bazénu a pak jedou k babičce, tak večer bude doufám k.o. a brzy usne :grinning: :grinning: :grinning:
10. led 2009 v 16:24  • Odpověz
Ahojte holky :dizzy_face:

Po dlouhé době zase nakukuju, dočítat fakt nebudu, to bych se už nezapojila asi nikdy :grinning: Jen hlásím že jsme v pořádku a manžel se chystá v pondělí konečně zase do práce. Ale bude to pro nás pro všechny krutý, už jsme si na ten klídek doma všici zvykli.

Bublince moc moc gratuluji i tady oficielně :wink: držím palečky

jinak my už od konce listopadu taky necháváme všemu volný průběh a prášky neberu už od září :wink: Teď jsem byla zase u Kestři, volali mi totiž že jsem tam už měla být na kontrole, že mi minule dopadly špatně výtěry, no tak snad to teď bude OK, ale hned jsem dostala včeličku a nafasovala zase Duphaston a Estroferm a v březnu jdu na kontrolu a pak zase budou následovat krevní testy, vaječníky mi zase chrápou, i když prej od června kdy spaly hlubokým spánkem už je vidět že se kapku probraly.
10. led 2009 v 18:05  • Odpověz
Jen jsem ještě chtěla moc poprosit, nemáte někdo telefon na tu dětskou kardioložku?? Mám tam malou teď objednat, ale za boha mi nejde sehnat telefon na ní. tak PLS písněte mi ho do IP někdo.
10. led 2009 v 18:37  • Odpověz
Ahoj holky,
Ladydi, moc děkujeme :wink: a držíme pěsti i vám at to máte snazší než poprvé...

Tak muž je skoro po měsíci v práci, tak se nám trošku uleví, už jsme začínali trošku ponorkovatět :sweat_smile:
12. led 2009 v 08:23  • Odpověz
Moc díky Naty za ten telefon, už jsme objednaný na 4.2. :wink:

Bubbli, no vidíš a já bych byla raděj kdyby byl manža s náma doma :grinning: i když taky byly občas bouřky, tak všem spolu bylo hezky. Dokonce se manža naučil mi pomáhat s malou a už i si vyzkoušel dát malou sám dopostele. Udělal jí kašičku a nakrmil, vykoupal a uložil, a to já nebyla doma, protože jsme s mamkou u našich dělali úlky, to bylo ale ještě před Vánocema. Když to pak zkoušel když jsem byla doma tak malá dělala zle, chtěla koupat ode mě :sweat_smile: ale když jsem tam nebyla tak prý ani nemukla. Bublíku a to se povedlo až po Vánocích?? to by bylo fakt čerství a termínek v září jako my :dizzy_face: :dizzy_face: nejraděj byc hdruhý mimi měla taky zase v září, ale to už letos nestihneme a za rok by už byla asi kvůli mateřský pozdě :unamused: ale budu ráda za mimíska kdykoli. Hlavní je zdraví, zdraví a jen zdraví.
12. led 2009 v 10:57  • Odpověz
ahoj Dianky,tak to je paráda,že už máte tatku v pohodě,já musím říct,že náš tatí byl doma asi od 18.12 do 5.1 krom asi dvou dnu ,kdy musel jít udělat nezbytné věci plány,odměny ,uzávěrka... byl s náma a bylo to super,my máme teda taky rádi ,když jsme všichni pohromadě,sice u nás někdy př i našem počtu hlav zavládne chaos,že bych je vyexpedovala ihned,ale jakmile nejsou doma ,tak to není ono :wink: ,takže my si to taky moc užívali a chybí mi to ,ted ,když už je to zas chaotické a každý den moře povinností a spěchu to není ono :slight_smile: a Cvalík to první tři dny co jsme zustali zase samy těžce nesla,museli jsme tatínkovi volat :grinning: ted ,když jdeme procházkou k němu do párce ,tak odcházíme s řevem-závislák.U nás není problém,aby jí pohlídal ,vykoupal ,nakrmil kdoko-li,ale je to tím,že nás má kolem sebe hodně,první děti jsou vždycky větší závisláci a ikdyž ještě kojíme,mužu klidně odejít do práce na celé odpoledne a je v pohodě a zbaští coko-li,dokonce babičce vypravuje ,že mamí je v páci,ale měla období,že bulela,když mě viděla na compu na fotce,ale to jí přešlo. :wink: Ale obdivuju Mer,že už má V. naučenou spát i u babičky,to zvládá dost málo takhle malých dětí,ale je to dobře,protože ty děti nejsou pak ve stresu ,když najednou to je nutnost zustat bez mámy,já měla děti závisláci a nebylo to moc dobrý,takže klobouk dolu,nikdy to nebylo bez řevu,když museli u babí spát :confused:
12. led 2009 ve 13:54  • Odpověz
Ahoj Polanko Di to je fajn, že už je manžel zdravej jak řípa, akorát vám bude doma chybět co? mě to stačilo přes Vánoce až do Silvestra, pak šel dělat a A měla ráno šoky, hledala ho a já taky, protože tam se mnou nebyl nikdo kdo by si se mnou normálně popovídal :grinning: A. u babičky ještě sama nespala, spíš to vidím tak, že by babi musela k nám a nebo spát s babičkou v posteli :grinning: Ona se jí zdá postýlka po nás i manželovi legrační, když v ní hopsá a ona vrže :angry: a spánek nikde :grinning:
12. led 2009 v 15:27  • Odpověz
Dorot,takovou postýlku máme na chalupě a přesně jak říkáš ,hopsání a spánek nikde,tak jsme to vyřešili cestovní postýlkou.Kouká,že ty holky mají tatínky omotané kolem prstu všechny,razíme sánkovat,hezký zbytek dne všem :slight_smile:
12. led 2009 v 15:42  • Odpověz
tak my tatí neměly o vánocích skoro doma jen přes svátky a jinak pořád dělal, i o víkendu, takže nám chybí. Každý den chodí domů v šest hodin večer a teda ještě na oběd, ale to jen prolítne a letí zas zpět.

jj. V. je u babičky v pohodě, začala jsem ji tam dávat cca v 11 měsících a je tam třeba celý víkend, spí v cestovní postýlce a celou noc, úplně v pohodě. Jen teď má takový to období, že když odejdu třeba z místnosti někam jinam, tak řve jak tur, ale za chvíli je zas klid :grinning:

teda viděly jste včera tu reportáž o tom kojení ve 13 letech ??? No hrůza, děs, to mi přijde úplně úchylný :sweat_smile:
12. led 2009 ve 20:01  • Odpověz
Ahoj Polanko, no teda tady to žije sakra :grinning: Tak Mer vy na tom jste taky fajn co, taťka přes den v práci, ale zas ti hlídaj babičky o víkendu a dokonce i na noc. U nás by babička taky třeba hlídala, ale jak jsem psala A. by tam nespala, to vím. Kojení ve 13? No tak to teda nevím. Já na to mám svůj názor, já bych kojila nejdýl plně do 6. měsíců a nazdar. Každýho věc :wink: Přemýšlím o plavání, holky mi nabízely ať jezdím s nima, ale přes zimu mám strach aby něco nechytla, auto bude studený, pak cesta zas převlíkání, to nesnáším, asi až na jaře a nárazově spíš jako výlet. Vy chodíte?
13. led 2009 v 15:27  • Odpověz
ahojky, hlásíme se, že žijeme, ale nic moc - nemoci nás lehce chvátí - malá zatím dobrý, já už tolik ne, takže my zítra s těžkým srdcem nejdeme plavat do bazénu :frowning2:
13. led 2009 ve 22:44  • Odpověz
ahojky,holky asi už o tom víte,ale pokud někdo ne,tak kdo chodí s prckama plavat i cvičit a má VZP muže do 10.2 zažádat příspěvek na oboje a bude mu vyplacena částka 2000,-,to je myslím dobrá zpráva ,to jsem od VZP ani nečekala,spíš jsem myslela,že nám příspěvek zkrouhnou :confused: krásný den všem,jinak Dorot my chodíme plavčit už od 3 měsícu,ted jsme měli přes měsíc zdravotní pauzu,ale kvuli mě,zima nám nevadila,jen to strojení bylo vždycky náročný,kdo chodí tak mi to potvrdí :confused: jinak jsme nemarodili a plavání doporučuju,nevím jak to snášejí děti ,které odmalička nechodili,ty přechody z bazénu,s náma chodí děti ,které chodí od začátku jako my,tak nevím :unamused:
14. led 2009 v 10:49  • Odpověz
jo a ta žádost se musí podat současně a s lednovým datumem :dizzy_face:
14. led 2009 v 10:58  • Odpověz
Ahoj Polanko, krásný den, tady chumelí, trochu fouká, no nic moc teda. My budem chodit spíš rekreačně do bazénu, spíš jako výlet, že si uděláme buď z holkama z MC nebo s mužem, navíc teď uvažujeme, že spíš pojedeme do Polska, víc to chválej i kvůli cenám. Pozor je výhodný kurz, nakupovali jsme ve Walzbrychu v Realu a dělali velký nákup po spočítání doma, jsme zjistili, že jsme ušetřili nejmíň 1000,-kč např. plíny Pampers baby active tam vyšli na 260kč,- (vel.5) nevím, jestli ta akce ještě trvá spíš ne, ale ušetřili jsme na všem na kaších, čajích atd... pro A. My na drogerii i potravinách :wink:
14. led 2009 v 11:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.