• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
No teda za celý den nikdo :grinning: 6mm to je klacek :grinning: Tak dej pak bubbli foto tečky :wink:
19. led 2009 ve 21:08  • Odpověz
Ahojte :grinning:

Bublinko, no panečku :grinning: 6mm to je paráda. jj, občas jukám na Diančinu první fotku (tečka ) a říkám si, to jako fakt byla ona, to není možný. Už se taky těším a moc moc. Jen se mi snad to blinkání vyhne.

My teď vozíme každej den ráno taťku do práce, nemá totiž už auto žádný, ale domu musí už busem. Je z toho trochu naprdlej, přeci jen má pořád dost velkej problém se do busu vejít, ale co se dá dělat. Teď navíc měl jen nemocenskou a ještě dostal o 1000,- míň i když byl elý měsíc doma, moc jsem to nepochopila, ale nedá se nic dělat. Přinejhorším máme tlustý zdi, tak když je kapku okoušeme, nic se neděje.

Cvaldo, ani Ti to SS :grinning: :grinning: nezávidím, fuj fuj. Já už bych se nechtěla vrátit. Akorát narozdíl od Tebe já ani nevím co budu dělat až půjdu z rodičáku někam zpět. Ani nad tím nechci moc přemýšlet :unamused: však ani na další mateřskou nemám nárok díky tý výpovědi, ještě se na to budu muset pozeptat a budeme to muset napsat asi na manžu, no ještě nevím, ale s 3 800,- na rodičáku a s 3 200,- na mateřský by se to fakt nedalo. do 21měs druhého dítka bych sice dostala 7600,- ale pak 3 800 a to je jako fakt nežitelný s dnešníma cenama.
20. led 2009 v 10:23  • Odpověz
autor
Ahojda všem,

tak jsme dnes byli na kardio, téda řeknu vám, smíšený pocity z toho mám.

No, nevím, jestli jen já mám takovou smůlu na Kofoly, ale zrovna tam kde mi před rokem ukradli moje doklady, tak jsme dnes otevřeli dveře a tam byli opět Kofoly, dokonce dvoje - takže 5dospělých a 2děti!!! Já myslela, že je to snad schválně, ani bundu jsem si nesundala, ani N. jsem nepostavila na zem a H. jen zíral. Nebylo tam k hnutí, nedýchatelno, smrad, no hrůza.
Jedna z Kofol neměla ani pojištěné tříměsíční miminko! takže po ní dr. chtěla 30,- za regulační poplatek - na čež vytáhla papír ze sociálky, že je osvobozená a to že neměla vyřízené pojištění, tak dr. chtěla zaplatit 2tisíce za vyšetření, no čuměla ale nezaplatila, že potom...
Pak vylezla ven a ustrojila miminko, které se mimochodem jmenovalo, si raději sedněte.... sedíte??? ... tak pozor... Diego Rodrigo Puška :grinning: :grinning: :grinning: no a sedla si, starýmu (asi 25 a mámě bylo asi °19) podala lahev se sušeným mlíkem a starej ho šel zalít vlažnou vodou z kohoutku ze záchodů...... Masakr co??? Já byla v šoku, no nechápala jsem a H. taky ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Když jsme šli do ordinace, tak jsme se ještě potkali a setkali s mamkama a dětma, co jsme byli společně v porodnici :grinning: Náhoda, co???
Vyšetření hrůza, jak je N. starší, tak to chápe zas trochu jinak než když byla miminko, kdy tam hezky a bez řevu ležela. Dneska jsem byla vděčná za to, že tam byl s námi H., tak šíleně plakala, že mi ji bylo líto, ale zvládli jsme to, všichni. N. je v pořádku, na ko už nemusíme, pokud nebudeme sami chtít, nebo naše dr.
Odtamtud jsme se stavili na kamenici v Pandě, v bistru a super, i N. měla jídlo a baštila a pak jsme šli domů pěšky. Teď chrupe a až se vychrupe, tak razíme na návštěvu za Barunkou si pohrát:slight_smile:
20. led 2009 ve 13:56  • Odpověz
Poppy, tak Diego Rodrigo, to je fakt masakr!!!!! My pořád nevíme jak pojmenovat kluka, tak máme hned inspiraci! :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2009 ve 14:58  • Odpověz
Copak Diego Rodrigo, ale ten zbytek :grinning: :grinning: No musíme tam taky, ale až na jaře :wink: Diiiii, tak se stavte , máš na mě telefon, my jsme každý den kolem 9 doma až do poledne jsme použitelný a kolem 13 chodí A. spát, to se musíte stavit :wink:
20. led 2009 v 15:57  • Odpověz
autor
Dorot, tohle byla fakt síla, celá grupa, no masakr, mám zážitek na hodně dlouho. Jo a to jsem ještě zapoměla napsat, a to nám říkala doktorka, že mají paciety Kofolový, že když měl malej Kofolka 6týdnů!!!!!!! tak dostal místo dudáku UZENOU KOST ZE ŽEBER!!!!!!! prej byl hodnej, tak proč mu to nedopřát, nu což :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2009 v 19:26  • Odpověz
No jo Poppy, oni jsou prostě jiný, kofolovatý :grinning:

Holky, obracím se na vás na VŠECHNY s prosíkem o radu, jak by jste v mojí situaci řešily kočárek? Myslím samozřejmě na podzim, ted mám vyřešeno :wink: . Co by jste si pořídily? Předem děkuji za radu. Já sama jsem o tom ještě moc nepřemýšlela, nebo jestli přemýšlela tak jsem na nic nepřišla :sweat_smile:
20. led 2009 ve 20:02  • Odpověz
autor
Bubbli, tak já bych to řešila tak jak jsem říkala, asi. A to tak, že bych si nechala Xlandera sporťák, dokoupila vaničku - bazošovou a stupátko. Když bych věděla, že by to B. neušla, že bude delší cesta, tak - malý do šátku, B.do kočáru, kdyby kratší trasa, tak malý do kočárku a B na stupátko. Asi nejhorší budou první tři - čtyři měsíce, než by mohlo být maličký ve sporťáku. Každopádně bych nedala z ruky šátek :dizzy_face:
20. led 2009 ve 20:16  • Odpověz
tak právě o tom jsem dneska přemýšlela, jak to budeš Bubbli dělat, když půjdete někam ven a nic moc mě nenapdlo, jen že V. už bude přes dva roky, tak už něco ujde, ale na nějaký tůry to asi fakt nebude, ale s tím šátkem dobrý nápad.

My jdeme na kardio příští středu, jdu sama, takže jsi mě Poppy moc nenavnadila :grinning: :grinning:
20. led 2009 ve 22:26  • Odpověz
Tak holky díky, asi to ten šátek opravdu jistí :wink: . Mám i krosnu na záda, tak můžu i do hor na tůru, miminko zepředu, Barunka zezadu :grinning:

Poppy http://www.pes-shop.cz/pes-shop/eshop/2-PELECHY-PRO-PSY. Jsou tam různý velikosti podle rasy pejska, tak mrkni, mě přijdou fakt luxusní, a hlavně pro to naše telátko jediné dostatečně prostorné (velikost 4 nebo 5)
21. led 2009 v 09:15  • Odpověz
Ahojte :dizzy_face:

Poppy, na kardiu moc hezkej zážitek :grinning: :grinning: fakt otřes, já tam jdu s malou 4.2. a to taky sama, takže jsem na to dosti zvědavá jak to zvladneme. Jinak toho Diega jsem viděla na fotkách na porodnici a už tam jsem si říkala co to je za brutus jméno a ta Puška k tomu, to je fakt hustý :grinning: :grinning: :grinning:

Bubli, no nevím jak bych poradila, já to prostě řešit nijak nebudu, malé bude mít kočárek po Diance a Dianka bude ťapat pěšo, nijak tůry nechodíme, takže u nás asi tak.

Dorotko, tak se můžeme dohodnout že bychom se někdy dopolko stavili, malá chodí po obídku taky spát a to jedině doma do postýlky, jinak je protiva.
21. led 2009 v 09:49  • Odpověz
No toto???? No co je toto za Docházku tototooooo!!!!!!! :confused: Bubli jak píše poppy, jelikož já šátek nemám tak bych to řešila tím stupátkem měla ho sestřenka na svý děti a v pohodě. Manželova maminka vozila kluky na jednom kočáru a taky to šlo :grinning: Manželův brácha v kočáře, manžel seděl navrchu na korbě a držel se madla, neseděl teda na bráchovi, chápete ne? :grinning: Diiii tak se domluvíme třeba na pondělí?? Víc ti napíšu do IP :wink:
22. led 2009 v 11:34  • Odpověz
tak mě dnes V. vrazila hlavu do dřevěný stoličky mezi sedátko a stupátko a nemohla se za boha dostat ven, řvala jak tur, když jsem ji chtěla tu hlavičku otočit na stranu a zatlačit, aby šla zpátky, tak se zaklesla ručičkama a prostě ne, myslela jsem že snad budu volat záchranku, hrůza, volala jsem manželovi a když už byl skoro na cestě, tak se mě to podařilo, ale fakt otřesnej zážitek. :sweat_smile:
22. led 2009 v 16:15  • Odpověz
Teda Mere se tomu tady s mužem řechtáme, ale při představě kdyby se to stalo mě, tak by musel zasáhnout asi soused :grinning: Mere volat Hasiče ty by přijeli hned a nebo rozřezat stoličku :grinning:
22. led 2009 v 18:27  • Odpověz
no on MM byl už v autě, ale na poslední chvíli se mi to podařilo, ale bylo to fakt děsný :frowning2:
22. led 2009 v 19:46  • Odpověz
Teda Mer, to by mě asi taky mrsklo, obzvlášť když tam měla hlavu, chudinka! Já jsem si jako malá nacpala ruku mezi šprušle na lavici v kuchyni a tatka musel jednu uříznout abych mi tu ruku vyprostili... :sweat_smile:

Před chvíli jsme přijeli - z práce a od babí, no a Barunka má nový účes. Vzala jsem jí hlavičku mašinkou na 1,5cm, protože to měla strašný, vepředu nic, po stranách nic a na vršku hlavy a za ušima 5centimetrový vlasy. Tak to má ted aspon všude stejný. No vypadá skoro stejně, on se jí ten účes od narození ještě moc nezměnil, kromě tech pár dlouhejch vlasů :grinning: , takže Di, už má zase toho tvýho oblíbenýho mecha :grinning:

No a já jdu s B.ulehnout, už se těším do postele ! :dizzy_face:
22. led 2009 ve 20:21  • Odpověz
dorotko, tak OK, předběžně na ponděli, býváme tam kolem půl 9, ale nevím kde parkovat, u hasičárny?? a že bysme pak došli. Nerada bych měla nabořenou žabičku. :wink:

Mer, teda to je mazec, a předpokládám že malá jak brečela tak nespolupracovala a spíš ještě to bylo horší, fuj fuj, nezávidím.

Bublinko :grinning: :grinning: takžes jí ostříhala aby se mi líbila :grinning: :grinning: to nemuselo být :grinning: :grinning: Ale ona to měla fakt moc krásný, ten černej mešíček :wink: A máš to aspoň taky bez starosti, my bysme už zase potřebovali zastřihnout ofinku, má to dlouhý a leze jí to do očíček a sponku pořád sundává kačena jedna.
23. led 2009 v 09:39  • Odpověz
bublinko, teď koukám že máte termín 13.9. :grinning: :grinning: tak to y ses mohla trefit do termínku, co Ty na to :grinning: :wink:
23. led 2009 v 10:16  • Odpověz
Jé, Di, to jsem ráda že máš radost :grinning: z Barunčinýho účesu :slight_smile:
Mě by se líbilo spíš 9.9.2009, abych nezáviděla Máchalovým jejich úžasné datum :wink:
23. led 2009 ve 12:25  • Odpověz
Nicméně i vaše třináctka je pěkná...
23. led 2009 ve 12:48  • Odpověz
Ahoj Polanko, tak bubbli pokud bych já si mohla vybrat, mě by se líbilo 10.10.2010 ale to nevím jak dopadne :grinning: Di což takhle v pondělí návštěvička? Jak budete chtít kolem 9h, dnska měla A. návštěvu na 9h přišly v 9.15 a A. vzbudily jak šli po schodech a štěkal vedle pes :grinning: Přivítala návštěvu v pyžamu a rozcuchaná, no faupax :grinning:
23. led 2009 ve 14:17  • Odpověz
Já jsem zvědavá co tam v tom pupíku schováváš :wink: Já si tipnu kluka :slight_smile: A běda :angry: :grinning: :grinning:
23. led 2009 ve 14:18  • Odpověz
Jinak s tou hlavou Meeeeeer nemyslela jsem to zle jo :wink: Při představě bubblinkových rodičů, jak řežou lavici jsem už padala pod stůl :grinning: Můj muž přimrznul k zábradlí jako v obecný škole :grinning: Polejvali mu to u obchodu horkou vodou, aby se odlepil :grinning:
23. led 2009 ve 14:19  • Odpověz
Di, malá řvala jak tur, úplně se zalykala a vůbec nespolupracovala, vzpírala se jak blázen :sweat_smile:

My dnes byly u Bublinek, holky si krásně pohrály, furt dělaly kolo kolo mlýnský a strašně se u toho řehnily :grinning: :grinning: :grinning:
23. led 2009 v 19:50  • Odpověz
Dorotko, OK pondělí, počítám s tím. Kdyžtak mi písni ještě raděj mobil do IP, mám na Tebe ale nevím jestli platí :wink: hlavně taky mi pls písni kde parkovat :wink: teda pokud se mě nebudou ještě držet záda :wink:

Dneska mě totiž brutálně chytli záda a sotva tu lezu, zítra jedeme na návštěvu, tak to jsem na sebe zvědavá teda, brufáč nezabírá, tak snad to nejsou ledviny.

bublinko 9.9. je sice hezký, ale 13. je taky fajn :grinning: :wink: malá bude mít narozky i v pátek 13. Jinak jsem teda taky napnutá jako kšandy co bude mimísek zač :dizzy_face: a ty jména jsi už psala?? nebo jsem to přehjlídla :confused:

Mer, no oni z toho tydle prcínci nemaj ještě holt rozum, ale stejně to jsou naše prdelky a nedali bysme je za nic na světě :dizzy_face: i když brečí
23. led 2009 ve 20:30  • Odpověz
my máme taky narozky 13. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. led 2009 ve 21:03  • Odpověz
ahoj lidičky.Tak jsem po dlouhé době nakukuju.Moc času tedka nemám,chodím do práce a jsem z toho pěkně unavená.Navíc jedna z mých služeb byla psychicky a hlavně fyzicky tak náročná,že na ní asi dlouho nezapomenu.Co je ze mě matka,tak si některé věci víc beru a na smrt mladých lidí si prostě asi nikdy nezvyknu,i když v téhle době to není bohužel nic překvapujícího :frowning2: :cry: ..
Aničku vždycky hlídá tatík a musím říct,že to zvládaj skvěle,dokonce mu začala chodit aspon ráno na nočník,což mě se zatím nikdy nepovedlo,až na dnešek :slight_smile: ..asi nemám správný fígle.Jak to děláte vy?
24. led 2009 ve 13:16  • Odpověz
teda Frog, já bych tohle dělat nemohla, jseš fakt dobrá, vím, že je to "jen" práce, ale na tohle si člověk asi nikdy nezvykne. Jako ta zpráva v tel. novinách, tak ten debil zabil ty miminka. No hrůza :frowning2: :frowning2: :frowning2:
24. led 2009 ve 20:25  • Odpověz
jj, jak vlítnul do tý školky. Prdelky do 1roku, co si tím pomoh magor, chudáci rodiče. A abych pravdu řekla, tak ani si nedovedu představit takhle malý dítko někam dávat už do školky, bych to asi nerozchodila.

jinak Frogísku, já mám malou už naučenou dávno že ráno jde automaticky na nočníček. Z počátku udělala obojí ee vždy, ale po zmněně času teda už není tak pravidelná a teď si občas sama přinese nočník že chce ee, ale taky je schopná se mi 5x za den potentit aby cokoli řekla, takže asi moc neporadím :wink:
25. led 2009 v 10:36  • Odpověz
nám nočník taky skoro nic neříká, každé ráno posazujeme, občas se podaří, občas ne, jinak zatím nic moc :sweat_smile:
25. led 2009 v 11:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.