• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polanka

(Zamčená)
5. ledna 2011 
My to včera zkoušeli i bez plínky celé odpoledne.Vysazovali jsme jí každých 20-30 min na nočník a nic neudělala a jen jsme jí naposled sundali,tak se pochcandila do tepláku,pipka jedna :grinning: ..naši mě furt děsí,že už je pozde na učení,že já v téhle době už byla skoro půl roku bez plen jen na noc...mám z toho depky,vždycky se kvůli tomu pohádáme..
Mer pro mě to není jen práce,mám svoje povolání moc ráda,přesto že mě někteří pacoši dokážou někdy pěkně vytočit,ale takový lidi jsou všude..
25. led 2009 v 11:22  • Odpověz
Ahoj holky!
Taky vedu neustálí spor a maminkou o tom že by Ivanka měla už chodit na nočník že mi v jejím věku už jsme normálně chodili.Ale já si myslím že když ještě neřekne ani ee tak s toho stejně ještě nemá rozum.Sice jí občas vysadím ,aby si zvikala ale nevidím žádnej efekt.V jedný chytrý knížce jsem si přečetla že dítě až ve dvou a půl letech přesně ví co to je jít na nočních proč to dělá.Ale každý dítě je jiný některý to chápe dřív a něktarý dýl.Takže já si z toho halvu nedělám hlavně že jsou zdravý :slight_smile:
25. led 2009 v 11:46  • Odpověz
Frog tak podle mýho Dr. je nejlepší doba na učení na nočník 15. měsíců, pokud to zvládnou dříve není to na škodu, ale zas se některý děti seknou a pak nechtěj na nočník ani za nic a držej to až se počůrají, to dělala známý holčička taky ve dvou letech nasadili zas asi na týden plínky, než se srovnala. Já nechci nic uspěchat bez plínek nechodíme, jen ji občas nechám doma lítat jen tak, nočník je pod stolkem po ruce, ale stejně se počůrá třeba v pokojíčku. Nebudeme spěchat a učit na úplný bezplínkování budem až v létě :wink: Jinak krásný den všem Polankám :slight_smile:
25. led 2009 v 11:48  • Odpověz
Taky jsem říkala že to nechám na léto u našich na zahradě může lítat nahatá.A až se párkrát počůrá a bude jí to nepříjemný tak se naučí říkat že chce na nočník.Aspon doufám :slight_smile:
25. led 2009 ve 12:26  • Odpověz
Ivanky to je fajn, že jste nakoukly, holky nevíte co je se sršničkama, to furt ta teta maká? :confused: :grinning: Pilná včelka :grinning: :grinning: Holky....... vy mi dáváte s těma mailama komu to mám ještě poslat nevíte? Ještě mi to pošle bubbli a zbytek holek a mě odvezou :grinning: Frog ta tvoje práce , obdivuju tě, tohle bych dělat nemohla, člověk prostě musí umět vypnout, jen jak zavře dveře :frowning2: Mer, má manža aspoň na krámě sedačky na kolo? Dík za odpověď!! Jo a nevíte o obchodě s kolama, kterej by byl dobrej? Nic drahýho já moc nejezdím spíš rekreačně :grinning: A já se rekreuju jednou za 100 let :grinning: :grinning: Manža byl asi ve dvou obchodech v Polance u gymplu a ještěěěěě no teď si nevzpomenu sakra :angry:
25. led 2009 ve 14:25  • Odpověz
A taky trochu pište jo, nebo to nechám zavřít :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2009 ve 14:25  • Odpověz
Dorot, sedačky na kolo neprodávaj, ale můžu Ti doporučit dobrý krám s kolama a sedačkama v Červeném Kostelci, má to tam Honza Rybu, to je brácha toho známýho sportovce, MM se s ním dobře zná :grinning:
25. led 2009 v 16:52  • Odpověz
autor
Dorot, tak to byl asi u Čedoku, ne?

N. se sekla na nočníku v roce, od devíti měsíců chodila poctivě, ale v roce přestala, bojkot, řev, utěk no spíš úprk. Tak jsem ji nechala, teď je ve stádiu, že vydží celé dopolko - od rána do oběda, než jde spát, pak teda nočník - ale jen někdy a někdy po zkoušce vykoná potřebu do tepláků, asi jako Frogovic, ale nezapomene se přihlásit a sdělit mi to. No a odpolko taky tak, když jsme doma, je bez. Ale taky je schopná za mnou přijít a udělat mi bobek třeba pod stolem a pak mi to sdělit, že jako ee. Hlásí vše, jakoukoliv nehodu, ale až potom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Taky to necháváme na léto, bude to nejlepší, teď bych ji musela venku slíkat a v týhle zimě raději obětuju pár plínek a prodloužím ji "dětství", než se trápit s nastydlými ledvinami :sweat_smile: :sweat_smile:
25. led 2009 ve 20:12  • Odpověz
Poppy asi jo, to je taky nejblíž :grinning: Mer tak já se hozeptám jak bude chtít velitel :wink: Prodloužím dětsví :grinning: dobrý :wink: Podle mě není kam spěchat , než ji na nočník rvát s řevem to radši v klidu, i když A. ječí, že ne a pak tam sedí přesně jak píše poppy :wink: Héééééééérečky to jsou :grinning:
25. led 2009 ve 20:51  • Odpověz
V. se tam posadí sama jen když je oblečená :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2009 ve 21:45  • Odpověz
Ahojky,píšu vám z noční službičky.Radši bych sice spala,páč už jsem si odvykla probdít celou noc,ale co se dá dělat.Do pelíšku se dostanu až tak kolem 10.00,takže je to ještě pěknej kousek :frowning2: ..Tak zatím papa.
26. led 2009 ve 04:11  • Odpověz
ahojda,tak Srsničkovi nejsou online,páč jim vyhořel počítač,jinak my nočník jak kdy,někdy celý dopolko super ani plína,a někdy i dvě :grinning: nehrotím to mají čas,my máme rýmu jako hrom,ale bez teplot,jen trochu pokašlává ,když lehne,tak snad to bude dobrý.
26. led 2009 v 09:50  • Odpověz
Ahojda holky!
Tak B. když je bez plíny tak si říká na nočník, když má plínu tak si řekne málokdy, ale bobika dělá teda poctivě do nočník, už se nepokakala opravdu několik měsíců. Tak aspon tak, protože jak ted mám takový citlivý nos, cítím všechno strašně intenzivně, tak mám trošku problém i ten nočník vylít do záchoda a vypláchnout ho, natož jí někde šmrdlat zadeček, to bych asi nerozdýchala, fakt mi to ted začalo dělat nějak blbě... :sweat_smile: To jsem matka, co....

Frog, tý jo, já bych už noční teda asi nezvládla, jsi dobrá že neusneš. A co se týče toho, že se tě víc dotýkají ty špatné stránky tvojí práce, to se ti nedivím, já bych asi bulela v jednom kuse.

Holky, jsem ted nějaká cíťa, rozbrečí mě i špatná zpráva v TN, nebo tady byla kámoška a stěžovala si na manžela, brečela u toho, tak jsem se taky rozbulela. Ach jo, to těhu mi teda dává :confounded: :frowning2:
26. led 2009 v 10:54  • Odpověz
Bubbly, já jsem cíťa,i když nejsem těhu, brečím naprosto u všeho... :grinning: :grinning: :grinning:

Já jsem teda noční nikdy nedělala a asi bych to ani nezvládla, usnula bych okamžite :grinning: :grinning: :grinning:

Byly jsme teď venku, je tám nádherně a V. mi nechce usnout, takže ji jdu vyndat z postýlky a dám ji až po obědě, snad usne :grinning:
26. led 2009 v 11:11  • Odpověz
Taky jsme byly venku, v tý pekárně, to jsi nám teda Mer poradila věc! Dnes mají úplně čerstvý chlebíčky a koláčky, no všechno mnam mnam!!! A je tam teplo!!!

Já právě normálně cíťa nejsem vůbec a ted to je se mnou hrozný...
26. led 2009 v 11:13  • Odpověz
Ahoj Polanko, krásný den i když ráno bylo hooodně mrazivé. měly jsme návštěvu byly tu DinkyVinky :wink: a A. po jejich odchu u oběda prohlásila"Holčiči není, pááá tatínek" :grinning: Šli za tatínkem :grinning: Teď tu ještě lítá, ale za chvíli asi odpadne, musela jsem jí dát sirup začíná kašlat :confounded: S tím dojímáním mě dojme absolutně každá kravina i dětská besídka v televizi :grinning: :grinning: Bubbli s tím smradem tě chápu, tady není co řešit, jsi normálně těhotná :grinning: horší by to bylo s náma, kdybychom v normálním stavu nebyly schopúný tu prcku utřít :wink:
26. led 2009 ve 12:03  • Odpověz
no jo, Bubbli, to je věc co, ta pekárna, hrůza, radši okolo ani nechodit :grinning:
26. led 2009 ve 21:00  • Odpověz
autor
Ahojda, tak mě dnes dojalo, že našli v Ostravě tříměsíční holčičku v babyboxu a následná zpráva, že se bude běhěm února-března zřizovat i jeden v Na. No, ale zas lepší dítě v boxu než v popelnici :pensive: :sweat_smile:
27. led 2009 v 09:17  • Odpověz
Ahojte :dizzy_face:

Včera u Máchalovic bylo moc fajn, :dizzy_face: Dianka teda dělala stydlivku, ale jakmile si ji Aduš začla vykrmovat, tak to bylo překonáno :grinning:

Bubli, s čichem vím moc dobře o čem mluvíš, já si připadala jako pes, cítila jsem všechno na dost velkou vzdálenost, jednou mi až manža nechtěl věřit že jsem cítila že u hasičárny grilujou a to jsme byli cca 1km daleko :grinning: :grinning: když to pa viděl tak zíral. Fakt děsivý :wink:

Jinak jsem zase na pondělí objednaná k zubaři, už mě zase zlobí ta okostnice jak jsem tam měla ten zánět v létě, to vypadá že se to tam udělalo zase, chjooooo :cry: :cry:

Poppy, jinak máš pravdu, vždy je lepší mimčo v babyboxu než v popelnici. A hlavně pak i rodiče co miminko mít nemůžou ho dostanou.
27. led 2009 v 10:03  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: Di, že jsi nedala vědět mohla jsi manželovi dělat služebního psa na vyhledávání pachů :grinning: :grinning: To by teď mohla bubblinka :grinning: Poppy tak to je fajn, že bude i v Ná, mohla bych tam někdy dát A. ale my máme děcák, ale ten jí nebere jako výhružka, protože ona miluje děti, stojí u okna a ječí"dětšíííííí" :grinning:
27. led 2009 v 10:34  • Odpověz
autor
MM říkal že je to super, že tam bude mít aspoň N. pěkně teploučko, akorát se tam prej bude muset trochu zmáčknout :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: No, to bylo na odlehčení, když viděl jak jsem mu to chcíple oznamovala :pensive:
Dorot, já v tom děcáku byla a spala jsem tam dokonce, no mě se tam jako dítěti líbilo a nechtěla jsem domů.
Mamku tenkrát náhle odvezli do nemocnice do Na z práce a táta byl někde pryč a babička nějak marodila, tak pro mě nikdo neměl kdo jít a tak mě tam ze školky převezli a nechali do druhýho dne, než si mě táta vyzvedl. Pamatuju si jak jsem jim utíkala do schodů že nechci domů a chci si tam být s dětmi, v 1. patře byli postele, hafo postelí a dole herna a jídelna. Mě se tam fakt moc líbilo, ale asi i proto, že mi byli 4 a věděla jsem, že mám rodinu :pensive: :grinning:
27. led 2009 v 11:44  • Odpověz
Poppy, a proč jsi byla schlíplá z babyboxu v Na? mě se to náhodou líbí, když některá ženská teda OPRAVDU to miminko nechce, nebo se o něj nemůže starat (težko pochopit, ale asi na to opravdu někdo nemá), tak aspon má možnost kam to dítě dát... A je tam o něj profesionálně postaráno...

A s tím děcákem, to je teda dobrej strašák, to mě nikdy nenapadlo :grinning: :grinning: :grinning:

Dorot, jako čmuchací pes bych se asi užila to jo, ale nevím v jakým stavu by byl pak onen předmět doličný, pokud by zaváněl příliš, abych ho nepoznačkovala snídaní :fearful: :sweat_smile:
27. led 2009 v 11:58  • Odpověz
Dorot, dej pokoj :grinning: víš jak mi z těch smradů bylo zle, fuj, já myslela že to nepřežiju, všude takovej pušinec a nikdo nic necítil :grinning: kdyby mi z toho nebylo tak zle, tak jako přivídělek dobrý :grinning: :grinning:

Já říkám že dětem v děcáku chybí "jen" ty rodiče, co se majetkovýho zabezpečení týká, tak jsou na tom kolikrát 100x líp než děti co rodiče maj. Osobně jsem dost zaujatá na sbírky na děti v domovech. Na intru jsem jich pár poznala a to co měli oni, jsem nemněla ani z polovičky a ještě si jezdili každý prázdniny na 14dní k moři a pod. Já byla u moře poprvé až s manželem, takže přispívání peněz na děti v domově nesnáším. Peněz maj totiž dost, ale raděj by měli urychlit dávání dětí lidem do péče. 5let čekačka mi přijde nesmyslně dlouhá. Uf jsem se rozohnila :grinning: :wink:
27. led 2009 ve 12:03  • Odpověz
autor
Bubbli, no proto, že prostě se tam můžou ocitnout miminka tady z okolí, prostě mě to přišlo líto, jinak teda uznávám, že to je výborný, že konečně někdo myslel i na naši končinu, ač si myslím, že to tu mělo být už dávno. Přeci jen jsme příhraniční město, proto si myslím, že sem budou putovat - doufám, že ne tak často, děti z PL. No asi otáleli s tím, že se tu toho moc nestalo ještě.
Jinak mě dost vzala zpráva minulý týden na Novinkách, že kolemjdoucí našli miminko odhozené v igelitce. No tak to mi slza ukápla a to nejsem těhu :pensive:
27. led 2009 ve 12:04  • Odpověz
Bublinko :grinning: :grinning: označkovanej snídaní by byl asi super :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2009 ve 12:05  • Odpověz
autor
Jo, čekačka. Kámoška má zažádáno 4 rokem a loni se jim narodili dvojčata umělou cestou, tak a teď co????? Žádali proto, že jim to 3x nedopadlo a pak najednou jo, ale vymazat z pořadníku se nenechali.
27. led 2009 ve 12:06  • Odpověz
já obulela i toho 12letýho kluka co na něj spadl ten strom, je to hrozný :cry: :cry: a taky těhu nejsem. I u filmů víc bulím co máme malou, je to prostě už jiný, člověk se do toho víc vcítí a víc si to bere.
27. led 2009 ve 12:08  • Odpověz
znám holčinu co se snažili skoro 10let a teď čekat ještě 5let než dostanou aspoň mimi z dětskýho. Oni už mít mimi nikdy nebudou, manžel nemá už nemá vhodný spermijky, stále mu odumíraj, takže v tuto chvíli už není šance ani na umělý a když ještě byla,tak to stejně nevyšlo. Prostě nechápu proč prostě nepodrobí ty lidi nějakejm těm psychotestům a neokouknou si je a není to třeba do roka zkrámovaný, vždyť i pro ty děti by to bylo mnohem lepší.
27. led 2009 ve 12:10  • Odpověz
autor
Anebo stalo a nemluví se o tom, radši. Jinak v místech kde je Hopsáček, tam je sídliště označeno za velmi nebezpečnou zónu, kriminalita atd. No, bydlet bych tam teď nechtěla. Bydleli jsme tam a už nikdy více. K těm boxům, věc je to dobrá, jenže mě furt nejde do hlavy, že když se tam dá miminko, ať je starý týden, dva, měsíc, tak se dokládá s rodným listem, ale jak je to dál? Prostě to miminko někde žilo, starali se o něj, bylo v evidenci matriky, u doktrky, prostě žilo v rodině, no nepochopím to, že se třeba zbytek rodiny nepostará.

Mám známou, ta otěhotněla v 18ti a věděla, že je pozdě na potrat, tak že dá mimi k adopci. Když rodila, tak ji řekli, že je to holčička, to věděla už předtím teda, ale odmítli ji ji ukázat. Ten pocit, že ji někde běhá už 10ti letá slečna musí být hrozný. To jsem nepochopila tohle. Když jsem ji viděla před porodem s pupíkem jak hrom a šla domů bez miminka.... Jsem ji nedávno potkala a tak nějak jsem něměla chuť se s ní moc bavit, nebylo o čem. Já jsem šťastná, že máme zdravé dítě, že ji vůbec máme, ale ona jen dala život dítěti a starej se, co bude dál??? No nezájem, ach jo. Mám nějaký splín.
27. led 2009 ve 12:14  • Odpověz
Tady to frčííííííííííííííííííí!!!!!!!!!!!! :wink: Jdu dočítat :grinning:
27. led 2009 ve 12:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.